Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
 www.youtube.com/watch?v=s9APLXM9Ei8
Azért ez súlyos lesz
dugo93
A jó öreg HBO azért még mindig tudja mi a dörgés, hiába kapálózik a Netflix pénz nem számít alapon....
flzoli
Azért a Leaving Neverlanddel óriási bakot lőttek.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.youtube.com/watch?v=s9APLXM9Ei8
Azért ez súlyos lesz
dugo93
A jó öreg HBO azért még mindig tudja mi a dörgés, hiába kapálózik a Netflix pénz nem számít alapon....

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077

Azért ez súlyos lesz

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 mobile.twitter.com/TheTwilightZone/status/1110232376037113863?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1110232376037113863&ref_url=https%3A%2F%2Fhu.ign.com%2Fthe-twilight-zone-2%2F47695%2Fnews%2Fuj-elozetesek-erkeztek-jordan-peele-alkonyzonajahoz
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elég szánalmas volt sokáig a TWD, de ez az after Rick éra a Suttogókkal sokkal jobb 😊

Az utolsó, "The.Calm.Before" című rész meg TOP5 szerintem a sorozatban
flzoli
Én már tömbösítve nézem a részeket, most csúszott le 6 rész 2,5 óra alatt! Reggel olvastam h végre odatették magukat, ezért jött a dara!
Nálam messze nem Top 5, sőt mint rész inkább korrekt! A végét mondjuk nagyon jól ,megnyomták'!
Jók a Suttogók, sose a gonoszokkal volt a gond! Negan, Governor, Alpha!
Inkább a pocsék írás és a cast ami lehúzza!
Remélem még az utolsó részben, elhullik pár fej!
steelwolf
Hát azért volt honnan feljöjjenek. Szerintem simán jót tett az új irány.
Még így is sok a töltelék szereplő

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
Szerintem viszont katasztrófa. Lassan olyan lesz, mint a Barátok közt, amibe néha becsoszog egy zombi. (csak azért, hogy aztán ásítozva lenyomja egy 2 éves kisbaba is) Ez az évad számomra dögunalom. Már az előző sem volt jó, de a mostaninak sikerült azt is alulmúlnia.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Elég szánalmas volt sokáig a TWD, de ez az after Rick éra a Suttogókkal sokkal jobb 😊

Az utolsó, "The.Calm.Before" című rész meg TOP5 szerintem a sorozatban
flzoli
Én már tömbösítve nézem a részeket, most csúszott le 6 rész 2,5 óra alatt! Reggel olvastam h végre odatették magukat, ezért jött a dara!
Nálam messze nem Top 5, sőt mint rész inkább korrekt! A végét mondjuk nagyon jól ,megnyomták'!
Jók a Suttogók, sose a gonoszokkal volt a gond! Negan, Governor, Alpha!
Inkább a pocsék írás és a cast ami lehúzza!
Remélem még az utolsó részben, elhullik pár fej!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elég szánalmas volt sokáig a TWD, de ez az after Rick éra a Suttogókkal sokkal jobb 😊

Az utolsó, "The.Calm.Before" című rész meg TOP5 szerintem a sorozatban

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
valaki nézi?
 www.marvel.com/articles/tv-shows/old-lace-marvels-runaways-back-for-season-3

a karakterek érdekelnek, csak az idő véges

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Beszarás!! 😂

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
köszi várom már ahogy a Jennifer Lawrence féle Theranos filmet is

a Jacko filmet én azzal zárom hogy, nincs rendesen alátámasztva
de a surviving r kelly se túl sok bizonyítékot hozott
anno felmentették pedig ott voltak bizonyítékok, csak ugye pont a mostani szereplők vallomása miatt is felmentették
undorító hogy felhozták, de az is h ilyenek mentek (még úgy is hogy deriválom a túlzásokat)
a film fő baja az hogy ellenpontokat nem hoz
ez kb 2 ember vádló vallomása, csak nem halljuk a védőbeszédet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 934 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
valaki tudja ez mikor jön ki nálunk?
 www.imdb.com/title/tt8488126/
Negritis
28-ától feliratosan az HBO-n és a GO-n.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Leaving Neverland
nehezen emészthető, kérdés mennyire igaz
mindenesetre ha a fele is igaz már durva
Negritis
Gyonyoru es irto korrekt a halott emberbe rugdosni. De persze kell, mert nem tud visszarugni, most nyerhetunk. Mindegy, biztos fel kellett tolteni a penztarcat.
Stez
Mondjuk ezzel a logikával Hitlerről se készüljön dokufilm, mert nem tud visszarúgni.
Az én bajom nem MJ halotti mivolta, hanem az, hogy a filmben elhangzó állítások teljesen szubjektívek, nincsenek bizonyítékokkal alátámasztva.
Akár így is történhetett.
Akár máshogy.
Akár teljesen máshogy.
Nem tudom kétségbe vonni az elhangzottakat, de feltétlenül elfogadni sem.
Nem állíthatom, hogy a rávallók bizonyára hazudnak, túloznak, torzítanak, de azt se, hogy ne tennék.
Valójában nem jutunk közelebb szemernyivel se az igazsághoz, márpedig egy dokufilmnek elvileg ez lenne a célja. De maradnak a kétségek.
Sobri Jóska
Pontosan ezert undorito a sardobalas. Hitlert meg ne hasonlitsd ossze Jacksonnal, mert az egyik tetteire vannak bizonyitekok, a masikera meg nem. Innentol kezdve pedig visszataszito egy ilyen filmet kiadni, foleg egy halottrol. Ez semmi tobbre sem volt jo, csak hogy szar embernek allits be valakit, akirol egyebkent a Dzsoni meg a Jani jelentette ki, hogy szar ember, megmondjak, hogy miert szar ember, csak hat az egvilagon semmivel sem tudjak alatamasztani a szavukon kivul, hogy az illeto egy szar ember. Volt-e igy ennek ertelme? Nem. Undorito ez igy? Igen. Ja, hat persze fel kellett kavarni az allo vizet es ujfent be kellett sarozni egy halott embert, mert jol fizet.

Es mondom en ezt ugy, hogy sosem szerettem kifejezetten Jacksont, valahogy sosem jottek be a zenei annyira, mas izlesem van es volt, de semmi fele elfogultsag sincsen bennem vele kapcsolatban. Nem vedem, de nem is fikazom. Az igazsagot valoszinuleg sosem fogjuk mar megtudni.
Stez
Undorító és értelmetlen.
De nem azért, mert halott, hanem mert nincs alátámasztva.
Igy az érved elfogadhatatlan, nem a következtetésed, illetve állításod.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
valaki tudja ez mikor jön ki nálunk?
 www.imdb.com/title/tt8488126/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leaving Neverland
nehezen emészthető, kérdés mennyire igaz
mindenesetre ha a fele is igaz már durva
Negritis
Gyonyoru es irto korrekt a halott emberbe rugdosni. De persze kell, mert nem tud visszarugni, most nyerhetunk. Mindegy, biztos fel kellett tolteni a penztarcat.
Stez
Mondjuk ezzel a logikával Hitlerről se készüljön dokufilm, mert nem tud visszarúgni.
Az én bajom nem MJ halotti mivolta, hanem az, hogy a filmben elhangzó állítások teljesen szubjektívek, nincsenek bizonyítékokkal alátámasztva.
Akár így is történhetett.
Akár máshogy.
Akár teljesen máshogy.
Nem tudom kétségbe vonni az elhangzottakat, de feltétlenül elfogadni sem.
Nem állíthatom, hogy a rávallók bizonyára hazudnak, túloznak, torzítanak, de azt se, hogy ne tennék.
Valójában nem jutunk közelebb szemernyivel se az igazsághoz, márpedig egy dokufilmnek elvileg ez lenne a célja. De maradnak a kétségek.
Sobri Jóska
Pontosan ezert undorito a sardobalas. Hitlert meg ne hasonlitsd ossze Jacksonnal, mert az egyik tetteire vannak bizonyitekok, a masikera meg nem. Innentol kezdve pedig visszataszito egy ilyen filmet kiadni, foleg egy halottrol. Ez semmi tobbre sem volt jo, csak hogy szar embernek allits be valakit, akirol egyebkent a Dzsoni meg a Jani jelentette ki, hogy szar ember, megmondjak, hogy miert szar ember, csak hat az egvilagon semmivel sem tudjak alatamasztani a szavukon kivul, hogy az illeto egy szar ember. Volt-e igy ennek ertelme? Nem. Undorito ez igy? Igen. Ja, hat persze fel kellett kavarni az allo vizet es ujfent be kellett sarozni egy halott embert, mert jol fizet.

Es mondom en ezt ugy, hogy sosem szerettem kifejezetten Jacksont, valahogy sosem jottek be a zenei annyira, mas izlesem van es volt, de semmi fele elfogultsag sincsen bennem vele kapcsolatban. Nem vedem, de nem is fikazom. Az igazsagot valoszinuleg sosem fogjuk mar megtudni.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Leaving Neverland
nehezen emészthető, kérdés mennyire igaz
mindenesetre ha a fele is igaz már durva
Negritis
Gyonyoru es irto korrekt a halott emberbe rugdosni. De persze kell, mert nem tud visszarugni, most nyerhetunk. Mindegy, biztos fel kellett tolteni a penztarcat.
Stez
Mondjuk ezzel a logikával Hitlerről se készüljön dokufilm, mert nem tud visszarúgni.
Az én bajom nem MJ halotti mivolta, hanem az, hogy a filmben elhangzó állítások teljesen szubjektívek, nincsenek bizonyítékokkal alátámasztva.
Akár így is történhetett.
Akár máshogy.
Akár teljesen máshogy.
Nem tudom kétségbe vonni az elhangzottakat, de feltétlenül elfogadni sem.
Nem állíthatom, hogy a rávallók bizonyára hazudnak, túloznak, torzítanak, de azt se, hogy ne tennék.
Valójában nem jutunk közelebb szemernyivel se az igazsághoz, márpedig egy dokufilmnek elvileg ez lenne a célja. De maradnak a kétségek.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
Leaving Neverland
nehezen emészthető, kérdés mennyire igaz
mindenesetre ha a fele is igaz már durva
Negritis
Gyonyoru es irto korrekt a halott emberbe rugdosni. De persze kell, mert nem tud visszarugni, most nyerhetunk. Mindegy, biztos fel kellett tolteni a penztarcat.
Stez
nyilván kurvára nem elegáns, sőt
viszont azért mert halott még nem mentesül a dolgok alól

megnézted amúgy? van rá indok hogy Wade Robson miért most állt elő vele

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leaving Neverland
nehezen emészthető, kérdés mennyire igaz
mindenesetre ha a fele is igaz már durva
Negritis
Gyonyoru es irto korrekt a halott emberbe rugdosni. De persze kell, mert nem tud visszarugni, most nyerhetunk. Mindegy, biztos fel kellett tolteni a penztarcat.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Leaving Neverland
nehezen emészthető, kérdés mennyire igaz
mindenesetre ha a fele is igaz már durva
Negritis
És ha csak az 5 százaléka, de nem tudni melyik 5%?

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
Leaving Neverland
nehezen emészthető, kérdés mennyire igaz
mindenesetre ha a fele is igaz már durva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
NA de ez a Marvel Jessica Jones milyen is ?
Rózsa Sándor (betyár)
sztem gyenge, de sokak szerint jó 😀
mondjuk én meg az iron fistet szerettem amit sokan nem 😀
Negritis
Stez-nek tutti nem tetszik 😃A Nagy Benga néger miatt 😜
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=YEG3bmU_WaI
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
NA de ez a Marvel Jessica Jones milyen is ?
Rózsa Sándor (betyár)
sztem gyenge, de sokak szerint jó 😀
mondjuk én meg az iron fistet szerettem amit sokan nem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
NA de ez a Marvel Jessica Jones milyen is ?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
Max annyiban kapcsolodik, hogy nehol a nagyszeru es utanozhatatlan | es elkepesztoen unalmas | Coulson ugynok neha egy-egy reszben megemlit egy olyan tortenest, ami valamelyik filmben volt. Meg van egy-egy felmondata errol-arrol a szuperhosrol, de total lenyegtelen dolgok.

Mondjuk ha mar szuperhosok, akkor nalam nem letezik erdektelenebb, vontatottabb es unalmasabb sorozat az Arrownal, ami masrol sem szol, mint a 4-5 foszereplo allando vergodeserol, meg az eltakarithatatlan es kibaszott idegesito Laurel Lance nyivakolasarol, aki mar nyolcvanszor megdoglott, de azert mindig visszahozzak valahogy. Meg Oliver es a hacker szoszke allando gyokerkedese, atya eg... Asszem az elozo evad elejeig birtam nezni. Valahogy nagyon gagyi.
Stez
Smallville?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!