Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lövésem sincs, ki ez az Edda nevű nő, de a legtöbbünknek már evidencia sok ilyen dolog. És pont ezért már a normális embereknek herótja van attól, hogy erőltetik akkor is, és egyre jobban.
Chargers LT
 www.youtube.com/watch?v=yFqZuRw_oDI
Negritis
Most depis lettem...😀 Rosszat fogok álmodni.
Chargers LT
Így 50 felett neki is látok a feladatnak 😊

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Lövésem sincs, ki ez az Edda nevű nő, de a legtöbbünknek már evidencia sok ilyen dolog. És pont ezért már a normális embereknek herótja van attól, hogy erőltetik akkor is, és egyre jobban.
Chargers LT
 www.youtube.com/watch?v=yFqZuRw_oDI
Negritis
Most depis lettem...😀 Rosszat fogok álmodni.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Lövésem sincs, ki ez az Edda nevű nő, de a legtöbbünknek már evidencia sok ilyen dolog. És pont ezért már a normális embereknek herótja van attól, hogy erőltetik akkor is, és egyre jobban.
Chargers LT
 www.youtube.com/watch?v=yFqZuRw_oDI

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elkezdtem nézni a Szexoktatást...hát k jó 😀
Ok, a netflix mostmár túlzásba viszi az LMBTQ-t, meg minden ilyet, és már a fejem fogom tőle, úgy akarják a torkán letolni mindenkinek ezt a szart, de amúgy marha szórakoztató.
Chargers LT
Hogy lehet túlzásba vinni valamit, ami még mindig nem mindenkinek evidencia?

Amíg ilyen Eddák léteznek, megnyilvánulnak, addig nem lehet túlzásba vinni.

 youtu.be/Q_NzoOfLBoM
Sobri Jóska
Lövésem sincs, ki ez az Edda nevű nő, de a legtöbbünknek már evidencia sok ilyen dolog. És pont ezért már a normális embereknek herótja van attól, hogy erőltetik akkor is, és egyre jobban.
Chargers LT
A jó öreg Prosti Srácok...
Amúgy pont a médiának az a szerepe lenne, hogy érzékenyítse az embereket az ilyen témákban, hogy a kétlábú vadbarmok se valami dögvészt vízionáljanak, ha látnak az utcán egy meleget.

Lásd Modern Family sorozat, szerintem ott tök jól nyúltak a témához és nem mentek direkt rá, hogy botrányt okozzanak

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Befejeztem az Umbrella Academy-t, kurva jó 😀 Imádtam minden percét.
Neki is állok a képregénynek.

HBO GO-n pedig lement 2 rész a Lovecraft Country-ból. még nem tudom mit szóljak hozzá.
petey
Szintén, nagyon tetszett! Sokkal jobb, mint az 1. évad! Ahhoz képest h tavaly a Doom Patrol-t néztem és ennek az 1.évadjával szenvedtem, most pont fordítva történt!



Elkezdtem nézni a Szexoktatást...hát k jó 😀
Ok, a netflix mostmár túlzásba viszi az LMBTQ-t, meg minden ilyet, és már a fejem fogom tőle, úgy akarják a torkán letolni mindenkinek ezt a szart, de amúgy marha szórakoztató.
Chargers LT
Háát a 2 .évadban nekem már sok a buziskodás, és az utolsó részben a ,faszoskodás' ! Nekem ennyi elég volt!


Közben végeztem a Westworld s3-al is! Leggyengébb évad, leggyengébb fináléval! Olyan semmilyen volt!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Elkezdtem nézni a Szexoktatást...hát k jó 😀
Ok, a netflix mostmár túlzásba viszi az LMBTQ-t, meg minden ilyet, és már a fejem fogom tőle, úgy akarják a torkán letolni mindenkinek ezt a szart, de amúgy marha szórakoztató.
Chargers LT
Hogy lehet túlzásba vinni valamit, ami még mindig nem mindenkinek evidencia?

Amíg ilyen Eddák léteznek, megnyilvánulnak, addig nem lehet túlzásba vinni.

 youtu.be/Q_NzoOfLBoM
Sobri Jóska
Lövésem sincs, ki ez az Edda nevű nő, de a legtöbbünknek már evidencia sok ilyen dolog. És pont ezért már a normális embereknek herótja van attól, hogy erőltetik akkor is, és egyre jobban.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Elkezdtem nézni a Szexoktatást...hát k jó 😀
Ok, a netflix mostmár túlzásba viszi az LMBTQ-t, meg minden ilyet, és már a fejem fogom tőle, úgy akarják a torkán letolni mindenkinek ezt a szart, de amúgy marha szórakoztató.
Chargers LT
Hogy lehet túlzásba vinni valamit, ami még mindig nem mindenkinek evidencia?

Amíg ilyen Eddák léteznek, megnyilvánulnak, addig nem lehet túlzásba vinni.


több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Elkezdtem nézni a Szexoktatást...hát k jó 😀
Ok, a netflix mostmár túlzásba viszi az LMBTQ-t, meg minden ilyet, és már a fejem fogom tőle, úgy akarják a torkán letolni mindenkinek ezt a szart, de amúgy marha szórakoztató.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Befejeztem az Umbrella Academy-t, kurva jó 😀 Imádtam minden percét.
Neki is állok a képregénynek.
petey
A sorozat sehol nincs a képregényhez képest.
ender1112
általában így szokott lenni

több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Befejeztem az Umbrella Academy-t, kurva jó 😀 Imádtam minden percét.
Neki is állok a képregénynek.
petey
A sorozat sehol nincs a képregényhez képest.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Charite im Krieg. Nemet sorozat a hires berlini egyetemi Korhazrol a haboru idejen. Sauerbruch nagyon hires sebesz volt a modern mellkassebeszet egyik uttoroje ( majd picit kesobb kerekkotoje), nagyon sokat tett a sebeszetert. O az egyik kozponti figura. Nagyon hiteles a tortenelmi interpretacio | kiveve a megszallo oroszok kedves baratsagos viselkedeset, foleg a noverkekkel szemben. | Foleg, aki a korszak utan erdeklodik annak nagyon ajanlom. Korabbi hasonlo az 50 evvel az emlitett elott jatszodo sima Charite sorozat, de nem osszefuggo.
diverdoc
differenciáldiagnózissal megerősítem fentit, tényleg érdemes megnézni

több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Charite im Krieg. Nemet sorozat a hires berlini egyetemi Korhazrol a haboru idejen. Sauerbruch nagyon hires sebesz volt a modern mellkassebeszet egyik uttoroje ( majd picit kesobb kerekkotoje), nagyon sokat tett a sebeszetert. O az egyik kozponti figura. Nagyon hiteles a tortenelmi interpretacio | kiveve a megszallo oroszok kedves baratsagos viselkedeset, foleg a noverkekkel szemben. | Foleg, aki a korszak utan erdeklodik annak nagyon ajanlom. Korabbi hasonlo az 50 evvel az emlitett elott jatszodo sima Charite sorozat, de nem osszefuggo.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát befejeztem a Star Trek: Discovery első évadát.... és nekem baromira tetszett. Sose voltam egy Star Trek fan, filmekből is csak az újakat láttam (Beyond-ot mondjuk még nem), de ez teljesen jó kis évad volt. Az uccsó rész mondjuk nekem kicsit lapos volt, túlzottan lecsapták a végét, de vállalható volt azért. Kíváncsi leszek a 2. évadra.
roberto23
Sajna egy picit más lesz. Amúgy nemsokára jön a 3. is.
iktriad
Hát igen, volt egy ilyen megérzésem a szezonfinálé után. 😀

Mindegy, meglátjuk, ha már elkezdtem befejezem. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát befejeztem a Star Trek: Discovery első évadát.... és nekem baromira tetszett. Sose voltam egy Star Trek fan, filmekből is csak az újakat láttam (Beyond-ot mondjuk még nem), de ez teljesen jó kis évad volt. Az uccsó rész mondjuk nekem kicsit lapos volt, túlzottan lecsapták a végét, de vállalható volt azért. Kíváncsi leszek a 2. évadra.
roberto23
Sajna egy picit más lesz. Amúgy nemsokára jön a 3. is.
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát befejeztem a Star Trek: Discovery első évadát.... és nekem baromira tetszett. Sose voltam egy Star Trek fan, filmekből is csak az újakat láttam (Beyond-ot mondjuk még nem), de ez teljesen jó kis évad volt. Az uccsó rész mondjuk nekem kicsit lapos volt, túlzottan lecsapták a végét, de vállalható volt azért. Kíváncsi leszek a 2. évadra.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
én szerettem a 2. évadot, de nem bánom ezt a hírt
 www.pcguru.hu/hirek/valos-halal-ennyi-volt-a-netflix-lelotte-a-sorozatot/57211

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Befejeztem az Umbrella Academy-t, kurva jó 😀 Imádtam minden percét.
Neki is állok a képregénynek.

HBO GO-n pedig lement 2 rész a Lovecraft Country-ból. még nem tudom mit szóljak hozzá.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
nekiálltam az (un)well-nek netflixen
az első rész sok újdonságot nekem nem hozott, de ennyi idióta hunbotot belebolondulni az olajokba nem hittem volna hogy sikerül felhajtaniuk, és még igazán be se mutatja hogy az MLM-ek mennyire károsak

a második rész már érdekesebb, főleg hogy egy távolkeleti filózifai tanítást/módszert mennyire eltorzítanak azért hogy az egyszerű "soccermom" is megértse
vagy csupán azért hogy egy szekta alakulhasson ki
Negritis
nah közben befejeztem
a másik 4 rész is érdekes volt
ami általános téma:
- a rák ellenszerének olyan kutatása ami nem "western medicine"
- az 'ősi' hagyományok teljes félreértése
- a traumák feldolgozása anélkül hogy leásnának rendesen orvos segítségével

tudom javasolni akit érdekel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vic Mackey is back! 😊

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
nem vagyok elájulva, nem tetszik hogy CG

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Mily meglepő, ugyanaz a készítő, mint aki a Drótot is jegyezte 😊
r.baggio
Bár volt ilyen érzésem, de nem néztem meg. Így érthető mitől ilyen zseniális. De az nem, hogy miért nem hallottam, olvastam róla sehol semmit.
Sobri Jóska
rossz oldalakat követsz 😊 én is imádtam, amikor kijött, bár nem tudom hogy írtam e róla ide 😀
Löfli
Én írtam róla 2015 októberében 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
HboGo-n találtam egy általam soha nem hallott egyévados minisorozatot, Show Me A Hero.
Szerintem zseniális, mintha egy Drót évad lenne mélyen belemászva a helyi politikába, és ad egy érdekes kórképet a 30 évvel ezelőtti Amerikáról, de annyi aktualitása is van, hogy mik azok a mechanizmusok, attitűdök, ami miatt ott is “rendszerszintű rasszizmusról” lehet beszélni, ahol más van mögötte, másról szól. Mindezekről úgy mesél, hogy nem ez van a középpontban, hogy mozaikszerűen megmutat jópár egyedi történetet, okokat, miközben dokusorozat is lehetne, hiszen minden karakter valós, létező szereplő, mivel nem csak inspirálták valós események, hanem konkrétan azokról szól, fogyaszthatóvá dramatizálva.
A színészek, a megformált karakterek kurva jók, kb. 5-6. óra az egész, de semmi üresjárat nincs benne. Nem is értem miért nem hallottam róla ezeddig soha. Maximálisan szórakoztató és ajánlott.
9,5/10.
Sobri Jóska
Van még egy kevésbé ismert, de elismert sorozata!
A Treme.
steelwolf
Az is fent van HboGo-n.
Az is lezárt sorozat?
Sobri Jóska
Igen, négy évad volt, asszem '13-ban ért véget.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
HboGo-n találtam egy általam soha nem hallott egyévados minisorozatot, Show Me A Hero.
Szerintem zseniális, mintha egy Drót évad lenne mélyen belemászva a helyi politikába, és ad egy érdekes kórképet a 30 évvel ezelőtti Amerikáról, de annyi aktualitása is van, hogy mik azok a mechanizmusok, attitűdök, ami miatt ott is “rendszerszintű rasszizmusról” lehet beszélni, ahol más van mögötte, másról szól. Mindezekről úgy mesél, hogy nem ez van a középpontban, hogy mozaikszerűen megmutat jópár egyedi történetet, okokat, miközben dokusorozat is lehetne, hiszen minden karakter valós, létező szereplő, mivel nem csak inspirálták valós események, hanem konkrétan azokról szól, fogyaszthatóvá dramatizálva.
A színészek, a megformált karakterek kurva jók, kb. 5-6. óra az egész, de semmi üresjárat nincs benne. Nem is értem miért nem hallottam róla ezeddig soha. Maximálisan szórakoztató és ajánlott.
9,5/10.
Sobri Jóska
Van még egy kevésbé ismert, de elismert sorozata!
A Treme.
steelwolf
Az is fent van HboGo-n.
Az is lezárt sorozat?

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
HboGo-n találtam egy általam soha nem hallott egyévados minisorozatot, Show Me A Hero.
Szerintem zseniális, mintha egy Drót évad lenne mélyen belemászva a helyi politikába, és ad egy érdekes kórképet a 30 évvel ezelőtti Amerikáról, de annyi aktualitása is van, hogy mik azok a mechanizmusok, attitűdök, ami miatt ott is “rendszerszintű rasszizmusról” lehet beszélni, ahol más van mögötte, másról szól. Mindezekről úgy mesél, hogy nem ez van a középpontban, hogy mozaikszerűen megmutat jópár egyedi történetet, okokat, miközben dokusorozat is lehetne, hiszen minden karakter valós, létező szereplő, mivel nem csak inspirálták valós események, hanem konkrétan azokról szól, fogyaszthatóvá dramatizálva.
A színészek, a megformált karakterek kurva jók, kb. 5-6. óra az egész, de semmi üresjárat nincs benne. Nem is értem miért nem hallottam róla ezeddig soha. Maximálisan szórakoztató és ajánlott.
9,5/10.
Sobri Jóska
Van még egy kevésbé ismert, de elismert sorozata!
A Treme.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mily meglepő, ugyanaz a készítő, mint aki a Drótot is jegyezte 😊
r.baggio
Bár volt ilyen érzésem, de nem néztem meg. Így érthető mitől ilyen zseniális. De az nem, hogy miért nem hallottam, olvastam róla sehol semmit.
Sobri Jóska
rossz oldalakat követsz 😊 én is imádtam, amikor kijött, bár nem tudom hogy írtam e róla ide 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!