Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
The Head
Porog a 6 resz, eleg esemenydus. Vege kicsit so-so.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
én bejefeztem a Castlevania S3-at és valszeg az S4et még megnézem, de nemtom mi lesz
a Trevor-Sypha szál volt egyedül a jó
az Alucard ikrek annyira felesleges és öncélű volt hogy hihetetlen
a Hector szál kb azért volt hogy legyen 4. évad
az Isaac szál meg mehetett volna valahova a hajós beszélgetés alapján de gyorsan megoldották hogy még véletlenül se legyen semmi

ráadásul egy 10 x 20 percben 4 szál között váltogatni elég idegesítő és felesleges főleg ha igazán sehova se futtatják ki
Negritis
Ha csíped az animációt, ajánlom a Tom & Jerryt.
Minden rész önálló sztori, szépen felépítve, kibontva, a konfliktus egyértelmű, a sztoriszálak tiszták, a zene kurva jó, 165 rész, de nem válik unalmassá, bár az epizódok vége némileg kiszámítható, de ez nem von le az élvezeti értékéből.
A két főszereplő zseniális, de Spike (Cövek) figurája is meggyőző, bár néha túljátszott, Butch (Mufurc) viszont hitelesen és jól hozza a törvényenkívüli karaktert, a női karakterek súlytalanok.
Sok benne a humor, az akció, hét rész Oscart is kapott, szóval jó szívvel ajánlom.
Sobri Jóska
Múltkor a repülőn is vetítették, tényleg jó!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
én bejefeztem a Castlevania S3-at és valszeg az S4et még megnézem, de nemtom mi lesz
a Trevor-Sypha szál volt egyedül a jó
az Alucard ikrek annyira felesleges és öncélű volt hogy hihetetlen
a Hector szál kb azért volt hogy legyen 4. évad
az Isaac szál meg mehetett volna valahova a hajós beszélgetés alapján de gyorsan megoldották hogy még véletlenül se legyen semmi

ráadásul egy 10 x 20 percben 4 szál között váltogatni elég idegesítő és felesleges főleg ha igazán sehova se futtatják ki
Negritis
Ha csíped az animációt, ajánlom a Tom & Jerryt.
Minden rész önálló sztori, szépen felépítve, kibontva, a konfliktus egyértelmű, a sztoriszálak tiszták, a zene kurva jó, 165 rész, de nem válik unalmassá, bár az epizódok vége némileg kiszámítható, de ez nem von le az élvezeti értékéből.
A két főszereplő zseniális, de Spike (Cövek) figurája is meggyőző, bár néha túljátszott, Butch (Mufurc) viszont hitelesen és jól hozza a törvényenkívüli karaktert, a női karakterek súlytalanok.
Sok benne a humor, az akció, hét rész Oscart is kapott, szóval jó szívvel ajánlom.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
én bejefeztem a Castlevania S3-at és valszeg az S4et még megnézem, de nemtom mi lesz
a Trevor-Sypha szál volt egyedül a jó
az Alucard ikrek annyira felesleges és öncélű volt hogy hihetetlen
a Hector szál kb azért volt hogy legyen 4. évad
az Isaac szál meg mehetett volna valahova a hajós beszélgetés alapján de gyorsan megoldották hogy még véletlenül se legyen semmi

ráadásul egy 10 x 20 percben 4 szál között váltogatni elég idegesítő és felesleges főleg ha igazán sehova se futtatják ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Híjj, hát többen írtátok a Cursedet hogy jó, meg hogy lassan indul be, na de bazz... 4 és fél rész után kikapcsoltuk a faszba, topog egy helyben, semmi nem történik, unalmas, érdektelen az egész....
warr_b
Erről senki se mondta hogy jó, max beletörődött a sorsába, egyfajta TV-s Stockholm szindrómával 😊
De te meg tudtad törni az átkot, és kiléptél amíg lehetett 😊

Én ugyan azt tettem a Dark-al. Nekem teljesen érdektelen a tálalás meg a sztori is mögötte, nem tudott bevonzani az érdekes kezdés után

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Híjj, hát többen írtátok a Cursedet hogy jó, meg hogy lassan indul be, na de bazz... 4 és fél rész után kikapcsoltuk a faszba, topog egy helyben, semmi nem történik, unalmas, érdektelen az egész....


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
WHAT? THE? FUCK?
 www.youtube.com/watch?v=nAg6RTQEfeM
iktriad
Ez alap lesz, mert hát Ridley Scott bácsi műve...de lövésem nincs hol látható majd, mert HBO max nincs az országban. Remélem Go-ra is megérkezik majd.
Chargers LT
"Szeptember 4-től az HBO GO-n is elérhető lesz a Raised by Wolves A farkas gyermekei címen."


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
 www.puliwood.hu/hirek/james-wan-kesziteseben-feltamad-a-knight-rider-282743.html
nemtom hogy filmek vagy ide alkalmasabb, de asszem újabb retro bukás jön 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
oh ma kijött a Wizards Tales of Arcadia
meg kéne nézni még a Below-t, ez kicsit random ért hogy már kint van
asszem akkor ma befejezem a Castlevania-t hogy jöhessen a Below utána



Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
WHAT? THE? FUCK?
 www.youtube.com/watch?v=nAg6RTQEfeM
iktriad
Ez alap lesz, mert hát Ridley Scott bácsi műve...de lövésem nincs hol látható majd, mert HBO max nincs az országban. Remélem Go-ra is megérkezik majd.
Chargers LT
A Love Life is látható lesz ebben a hónapban a normál HBO-n, ami szintén HBO Max-n volt eredetileg látható először. Szerintem 2-3 hónap késéssel jön majd a sima HBO-ra ez is.

mondjuk az Alien Covenant meg Exodus mellett én azért fenntartásokkal kezelem Ridley bácsit
Negritis
Scott most csak rendez részeket ha jól tudom, nem ő az ötletgazda.
iktriad
Elvileg szeptember 4 az első rész, ha minden igaz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
WHAT? THE? FUCK?
 www.youtube.com/watch?v=nAg6RTQEfeM
iktriad
Ez alap lesz, mert hát Ridley Scott bácsi műve...de lövésem nincs hol látható majd, mert HBO max nincs az országban. Remélem Go-ra is megérkezik majd.
Chargers LT
A Love Life is látható lesz ebben a hónapban a normál HBO-n, ami szintén HBO Max-n volt eredetileg látható először. Szerintem 2-3 hónap késéssel jön majd a sima HBO-ra ez is.

mondjuk az Alien Covenant meg Exodus mellett én azért fenntartásokkal kezelem Ridley bácsit
Negritis
Scott most csak rendez részeket ha jól tudom, nem ő az ötletgazda.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
ez nem Blomkamp demokról szólt? hogy miből lehetne esetleg teljes filmet csinálni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már sci-fi, az Oats Studios műveket mennyire ismeritek? Teljesen lehalt a projekt?

 www.youtube.com/c/OatsStudios/videos

A Rakka például tök igényesen volt összerakva, tuti nem sajnálták a pénzt mögötte

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
WHAT? THE? FUCK?
 www.youtube.com/watch?v=nAg6RTQEfeM
iktriad
Ez alap lesz, mert hát Ridley Scott bácsi műve...de lövésem nincs hol látható majd, mert HBO max nincs az országban. Remélem Go-ra is megérkezik majd.
Chargers LT
mondjuk az Alien Covenant meg Exodus mellett én azért fenntartásokkal kezelem Ridley bácsit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
WHAT? THE? FUCK?
 www.youtube.com/watch?v=nAg6RTQEfeM
iktriad
Ez alap lesz, mert hát Ridley Scott bácsi műve...de lövésem nincs hol látható majd, mert HBO max nincs az országban. Remélem Go-ra is megérkezik majd.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Ezt az Umbrella Academy-t be merjem vállalni?
bcsarli
elvileg x-men done right, de nemtom
Negritis
nekem adja nagyon első évad is elborult volt sok tekintetben, de második meg pláne.

Amikor az új Handler beleszív a cigibe, hát felröhögtem h bzmeg ez mi.

Van benne humor, karakterek nekem adják, egy próbát megér szerintem
briareos
Egyszer simán jó, de nekem sokszor túl sok az üres járat meg az ad hoc logikai bukfencek, hogy a karakterek 5 percenként random változtatják a véleményüket és hozzáállásukat a dolgokhoz.
peach
ellen page miatt megnézem majd 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Ezt az Umbrella Academy-t be merjem vállalni?
bcsarli
elvileg x-men done right, de nemtom
Negritis
nekem adja nagyon első évad is elborult volt sok tekintetben, de második meg pláne.

Amikor az új Handler beleszív a cigibe, hát felröhögtem h bzmeg ez mi.

Van benne humor, karakterek nekem adják, egy próbát megér szerintem
briareos
Egyszer simán jó, de nekem sokszor túl sok az üres járat meg az ad hoc logikai bukfencek, hogy a karakterek 5 percenként random változtatják a véleményüket és hozzáállásukat a dolgokhoz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
WHAT? THE? FUCK?
 www.youtube.com/watch?v=nAg6RTQEfeM
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Végignéztem a Cursed (Átkozott)-at, nekem tetszett.
A Merlini varázslós, boszis, középkoros történet nem mai darab, de hosszú évek óta most sikerült ráhúzni egy friss és fiatalos verziót.
Az eleje lassú és csak a 4.-5. részben indul be igazán, de több szálon fut a cselekmény, szóval ez nem gáz.
Szerintem olyan, ami megéri a 2. évadot, van annyira jó.
Chargers LT
Nyaralás alatt végignéztem, és továbbra is meggyőződésem, hogy high fantasy sorozatot nem rendesen tv-re adaptálni. A Witcher is Cavill miatt nézhető, a Trónok harca nem klasszikus high fantasy, az egy karakterdráma, fantasy közegben, a Vikingek leggyengébb részei a "fantasy" részek, a korábbi próbálkozásokat már hagyjuk is. A Cursed sem jó szerintem, a Witcher alatt van a színvonala, minden téren. Nagyon remélem, hogy nem lesz folytatás, és nem látja majd jó iránynak ezt a jövő tv-i...
Gyurma Pappa
Akkor ez olyan, mint a filmek terén az ókor téma? Mert abból mind bűnszar, hiába szerepelnek bennük nagy nevű sztárok, a sztori fos, a cgi ergya, kb asylum szint az összes. Na jó, az eredeti 300 a kivétel, de az is csak Miller miatt 😀
warr_b
2 részes Ben Hur?
50es évekbeli Spartacus?
Negritis
Valami némafilmet mondj még pls 😀
Nem 70 évvel ezelőtti alkotásokra gondoltam, bár tudom, régenmindenjobbvót.
warr_b
szerintem a ben hur ritkaszar, de majd mindjárt a filmesztéták elmondják h tévedek
briareos
Benhúr amúgy két emberöltő után is rendben van, ráadásul csárlszton is pont a helyén kezelte ezeket. Pont, mint dzson véjn aki reptér nélkül is nagy király marad, max csak lovon.
A világgal lehet nagyobb a baj, mint a Benhúrral. 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Ezt az Umbrella Academy-t be merjem vállalni?
bcsarli
elvileg x-men done right, de nemtom
Negritis
nekem adja nagyon első évad is elborult volt sok tekintetben, de második meg pláne.

Amikor az új Handler beleszív a cigibe, hát felröhögtem h bzmeg ez mi.

Van benne humor, karakterek nekem adják, egy próbát megér szerintem

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Snowpiercert megéri végignézni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt az Umbrella Academy-t be merjem vállalni?
bcsarli
elvileg x-men done right, de nemtom
Negritis
az első évedot komáztam, de itt a második elején nyelek nagyokat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Ezt az Umbrella Academy-t be merjem vállalni?
bcsarli
elvileg x-men done right, de nemtom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ezt az Umbrella Academy-t be merjem vállalni?

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!