Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Most kezdtem el nézni a La Casa De Papel-t természetesen eredeti nyelven és azt kell mondjam rég rántott be ennyire sorozat.
Kiváncsi vagyok hova fut ki a vége, de 2 nap alatt kivégeztem az első évadot 😀

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új, asszem az utolsó focis Last Chance U évad beharangozó. Ahogy nézem, végre egy rendes HC-vel.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha belegondolok, hogy egy a Premiership közvetítéseket népszerűsítő NBC Sports reklámból lett sorozat az Apple-n pár évvel később. 😊 😊 😊 Kár, hogy nem a Tottenhamet edzi benne.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
A Snowpiercer-t látta valaki? A film eléggé bejött, bele merjek kezdeni?
bcsarli
A filmnél sokkal lassabb tempójú, és részletesebb. Én a felénél meguntam és abbahagytam.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A Snowpiercer-t látta valaki? A film eléggé bejött, bele merjek kezdeni?
bcsarli
amit láttam öcsémnél nem biztos hogy megéri
Negritis
Állítólag szépen ívelt az évad minősége!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 237 — The Mathematician
A Snowpiercer-t látta valaki? A film eléggé bejött, bele merjek kezdeni?
bcsarli
amit láttam öcsémnél nem biztos hogy megéri

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A Snowpiercer-t látta valaki? A film eléggé bejött, bele merjek kezdeni?

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Colin in Black & White – Netflix, 6 rész, készítő: Michael Starrbury, executive producer: Ava DuVernay – Colin Kapernick élete, illetve tinédzser évei alapján, egy fiatal srác amerikai focis, kosárlabdás és baseballos sikereiről egy kaliforniai kisvárosban, kiemelve, hogy milyen hatással volt a társadalmi és kulturális érzékenységére az, hogy egy fehér család fogadta őt örökbe.

Sorozatjunkie
steelwolf
nevelőszülők szóba állnak még vele?

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Colin in Black & White – Netflix, 6 rész, készítő: Michael Starrbury, executive producer: Ava DuVernay – Colin Kapernick élete, illetve tinédzser évei alapján, egy fiatal srác amerikai focis, kosárlabdás és baseballos sikereiről egy kaliforniai kisvárosban, kiemelve, hogy milyen hatással volt a társadalmi és kulturális érzékenységére az, hogy egy fehér család fogadta őt örökbe.

Sorozatjunkie
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Rég volt már a Mythbusters de azért ehez nagyon fiatal volt...

 index.hu/kultur/media/2020/07/14/grant_imahara_meghalt/
FLZOLI
aneurizma nem válogat

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Rég volt már a Mythbusters de azért ehez nagyon fiatal volt...

 index.hu/kultur/media/2020/07/14/grant_imahara_meghalt/

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 deadline.com/2020/07/star-wars-the-bad-batch-new-animated-series-ordered-by-disney-1202984190/
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ledaraltam a Darkot. Csak jot hallottam rola, izgatottan ultem le a gep ele. Hat nem csalodtam. Az elso ket evad messze a legjobb, amit valaha lattam, pedig jopar sorozatot vegigneztem mar. A hangulat, a karakterek, a zenek, a kepi vilag.. egyszeruen zsenialis. A harmadik evad kicsit kusza volt szvsz, es maradtak bennem kerdojelek is, de ettol fuggetlenul egy remek sorozat, erdemes megnezni.
Bence94
Én a 2. sorozat közepén járok. Aki ezt kitalálta az egy hatalmas zseni.

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 629
Ez a Hightown elég ígéretes egy sorozat így három epizód után.
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Ledaraltam a Darkot. Csak jot hallottam rola, izgatottan ultem le a gep ele. Hat nem csalodtam. Az elso ket evad messze a legjobb, amit valaha lattam, pedig jopar sorozatot vegigneztem mar. A hangulat, a karakterek, a zenek, a kepi vilag.. egyszeruen zsenialis. A harmadik evad kicsit kusza volt szvsz, es maradtak bennem kerdojelek is, de ettol fuggetlenul egy remek sorozat, erdemes megnezni.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Csodás ez a generáció 😊
Hogy ilyenre legyen igény nem hiszem el...

 youtu.be/1JGKbW-jSPk
FLZOLI
bezzeg a mi időnkben amikor 13 évesen még az utcán basztunk be a beton ping pong asztalokon

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 237 — The Mathematician
Csodás ez a generáció 😊
Hogy ilyenre legyen igény nem hiszem el...

 youtu.be/1JGKbW-jSPk
FLZOLI
a rosalindára is volt igény
én azt se hittem el

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Csodás ez a generáció 😊
Hogy ilyenre legyen igény nem hiszem el...


több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ok, confirmed, hogy (Hailee Steinfeld mellett) Millie Bobby Brown az új kedvenc színész -énekesem, aki fiatal.
Én nem gondoltam, hogy ez a lány ilyen hanggal tud énekelni...Wow!!!
3:05-től:

Külön díjazom, hogy Liverpool-i angol lányka és tök jó az angolját hallgatni 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 237 — The Mathematician
Warrior Nun:
egybe ledaráltuk, szórakoztató matiné hülyeség

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Van a Fallouténál jobban kidolgozott, részletesebb, változatosabb, sztorikkal, karakterekkel jobban telepakolt világ számítógépes játékban?
Sobri Jóska
elder scrolls
warhammer
mass effect ha hozzá veszem a comicokat, webizódokat
stalker sorozat
metal gear
final fantasy

biztos sok van még
briareos
Én ide venném a Gothic sorozatot is, hamár.
De amúgy ez érdekes, mert kérdés mennyire akarod szétbontani a Konzol-PC vonulatot.
Ilyen téren szerintem a Konzol FF-je és a Metal Gear eléggé kidolgozott.

Pc-n meg ott vannak az ős szerepjátékok, mint az Ultima, Wizardry, (Wasteland->Fallout1,2,Tactics->Fallout 3/Wasteland 2), Baldur's Gate, Planescape Torment illetve akciók Starcaft, Kotor, Jedi Knight, Bioshock, Deus Ex...a kalandjátékokról és interaktív játékokról nem is beszélve...

Illetve az is kérdés, hogy mire fekszel rá, a lore mennyiségére vagy a hatásra amit többnyire az animációkkal és az úgymond sztori móddal érnek el.

Plusz még azt is lehet nézni, hogy az adott játék hozott anyagból dolgozik-e vagy teljesen új és volt ideje kiteljesedni és mennyi emberre tett benyomást. Ilyen téren az akciójátékok és konzol játékok szerintem előnyt élveznek.
Solymi
+ PC:
Baldur's Gate
Pillar's of Eternity
Lord of the Rings Online
Planscape Torment

Konzol:
Zelda
Secret of Mana
A Pokemon a maga módján brutális mély
a God of War mély alapanyagot dolgoz fel iszonyatosan jól

Az a baj, hogy nehéz egy legmélyebbet mondani, stílusok szerint is kb. lehetlen. Ha konzisztens világra gondolok, ami még mindig növekszik, akkor az a World of Warcraft, de ott erősen ponyva a színvonal. Single player játékokban szerintem millió aprólékos játék van, de a Planscape mindent ver részletességben és mélységben.
Gyurma Pappa
Még az ősidőkben Amiga-ra volt egy Legend című játék, az nagyon szép emlék. Simán lehetne rá építeni egy filmet, vagy egy sorozatot. Komoly munka volt benne a fejlesztők részéről. Nekem meg napi 6-8 órám több mint 1 hónapig.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Van a Fallouténál jobban kidolgozott, részletesebb, változatosabb, sztorikkal, karakterekkel jobban telepakolt világ számítógépes játékban?
Sobri Jóska
elder scrolls
warhammer
mass effect ha hozzá veszem a comicokat, webizódokat
stalker sorozat
metal gear
final fantasy

biztos sok van még
briareos
Én ide venném a Gothic sorozatot is, hamár.
De amúgy ez érdekes, mert kérdés mennyire akarod szétbontani a Konzol-PC vonulatot.
Ilyen téren szerintem a Konzol FF-je és a Metal Gear eléggé kidolgozott.

Pc-n meg ott vannak az ős szerepjátékok, mint az Ultima, Wizardry, (Wasteland->Fallout1,2,Tactics->Fallout 3/Wasteland 2), Baldur's Gate, Planescape Torment illetve akciók Starcaft, Kotor, Jedi Knight, Bioshock, Deus Ex...a kalandjátékokról és interaktív játékokról nem is beszélve...

Illetve az is kérdés, hogy mire fekszel rá, a lore mennyiségére vagy a hatásra amit többnyire az animációkkal és az úgymond sztori móddal érnek el.

Plusz még azt is lehet nézni, hogy az adott játék hozott anyagból dolgozik-e vagy teljesen új és volt ideje kiteljesedni és mennyi emberre tett benyomást. Ilyen téren az akciójátékok és konzol játékok szerintem előnyt élveznek.
Solymi
+ PC:
Baldur's Gate
Pillar's of Eternity
Lord of the Rings Online
Planscape Torment

Konzol:
Zelda
Secret of Mana
A Pokemon a maga módján brutális mély
a God of War mély alapanyagot dolgoz fel iszonyatosan jól

Az a baj, hogy nehéz egy legmélyebbet mondani, stílusok szerint is kb. lehetlen. Ha konzisztens világra gondolok, ami még mindig növekszik, akkor az a World of Warcraft, de ott erősen ponyva a színvonal. Single player játékokban szerintem millió aprólékos játék van, de a Planscape mindent ver részletességben és mélységben.

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
A Sci-fi műfajjal továbbra sem lehet robbantani, így olyat írjatok, ami real, history vagy max fantasy vonalon mozog 😊

A régebbi Fable-t mondjuk nagyon szerettem, de a Titan Quest, Diablo duóból es bőven lehet egy Witcher szerű cuccot összerakni.
FLZOLI
Err...nope.

Amúgy sorozat vagy játék érdekel?
És milyen kategóriában és platformon?
Solymi
titan questből nyilván nem, de diablo köré elég okés lore épült már. El tudnám képzelni ahogy Ian McKellen mondja hogy stay a while and listen

több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Unorthodox. Nagyon tetszett.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P