Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Befejeztem tegnap este a Dark-ot, hát baszki.
Magasan az utóbbi évtized legjobb sorozata, de nálam felugrott az első helyre (megelőzve a Communityt).

Zseniális.


tenorx
Na rágerjedtem szépen, erre úgy látom hogy nincs fent az első évad az ncore-on 😕
bcsarli
Hát hogyne ne lenne fent! 2160-sd minden formátumban!
2017 december
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Befejeztem tegnap este a Dark-ot, hát baszki.
Magasan az utóbbi évtized legjobb sorozata, de nálam felugrott az első helyre (megelőzve a Communityt).

Zseniális.


tenorx
Na rágerjedtem szépen, erre úgy látom hogy nincs fent az első évad az ncore-on 😕
bcsarli
Netflix trial? 😀
tenorx
Azt még tartogatom, csak nem tudom mire 😊

több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Befejeztem tegnap este a Dark-ot, hát baszki.
Magasan az utóbbi évtized legjobb sorozata, de nálam felugrott az első helyre (megelőzve a Communityt).

Zseniális.


tenorx
Na rágerjedtem szépen, erre úgy látom hogy nincs fent az első évad az ncore-on 😕
bcsarli
Netflix trial? 😀
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Befejeztem tegnap este a Dark-ot, hát baszki.
Magasan az utóbbi évtized legjobb sorozata, de nálam felugrott az első helyre (megelőzve a Communityt).

Zseniális.


tenorx
Na rágerjedtem szépen, erre úgy látom hogy nincs fent az első évad az ncore-on 😕

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Tudom le vagyok maradva 😊 de tegnap előtt fejeztem be a Deadwood sorozatot, majd tegnap a filmet is megnéztem. A filmre azért jó páran eléggé letrottyosodtak amíg valaki alig változott 😀 de egy méltó lezárásnak érzem. Szerintem kibaszott jó volt. Jó karakterek az együgyűtől a furfangosig. Nincsenek egyértelműen jók és rosszak csak emberek. Ja és ha az nem is volt feltétlenül célja, de egész jókat nevettem rajta időnként. Tudom ajánlani, nem is hosszú (3 évad) érdemes belevágni ha még valakinek vissza van.
Gorcsev
Mi valahol a második évad harmadánál kaszáltuk, rettenetesen unalmas volt, egy helyben toporgott az egész. Ian McShane jó volt, de az Olyphant csávó folyamatos bajuszelőremeresztő szúrós nézésétől 5 perc után agyfaszt kaptam.
warr_b
Gondolom nem vagy nagy western fan...
r.baggio
Én is most kezdtem el nézni a Deadwoodot, az S01E08 felénél tartok...
Mondhatom, hogy elég nagy western fan vagyok...az alapfelállás érdekes, a karakterek jók, de valahogy hiányzik belőle a megfelelő feszültség, egyszerűen unalmas, pedig minden adva van egy korrekt sorozathoz.

Kíváncsi vagyok mire fut ki az első évad, mert sajnálnám elkaszálni...
Solymi
Peckinpah összes megvolt? 😊 Ha esetleg nem, a Bring Me the Head of Alfredo Garcia-t nézd meg mindenképp, a Deadwoodban sok utalás van rá


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Befejeztem tegnap este a Dark-ot, hát baszki.
Magasan az utóbbi évtized legjobb sorozata, de nálam felugrott az első helyre (megelőzve a Communityt).

Zseniális.


tenorx
2 részem van még, szerdától szabi, legkésőbb szerdán leakarom tolni. 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Befejeztem tegnap este a Dark-ot, hát baszki.
Magasan az utóbbi évtized legjobb sorozata, de nálam felugrott az első helyre (megelőzve a Communityt).

Zseniális.



Szerkesztette: tenorx
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 233 — The Mathematician
netflixre költözik a Kobra Kai elvileg
Negritis
Gyakorlatilag is! (Ha minden igaz) év vége felé jön is a 3.évad!
steelwolf
csak egy tweetet láttam félálomba nem voltam benne biztos 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
netflixre költözik a Kobra Kai elvileg
Negritis
Gyakorlatilag is! (Ha minden igaz) év vége felé jön is a 3.évad!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 233 — The Mathematician
netflixre költözik a Kobra Kai elvileg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 738 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Netflixen van Sportversenyek a világban, ahol ilyen nemzeti vagy ismeretlen sportokat mutatnak be játékosokkal együtt, szerintem nagyon jó lett. 8 rész/sport van az első évadban.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Tudom le vagyok maradva 😊 de tegnap előtt fejeztem be a Deadwood sorozatot, majd tegnap a filmet is megnéztem. A filmre azért jó páran eléggé letrottyosodtak amíg valaki alig változott 😀 de egy méltó lezárásnak érzem. Szerintem kibaszott jó volt. Jó karakterek az együgyűtől a furfangosig. Nincsenek egyértelműen jók és rosszak csak emberek. Ja és ha az nem is volt feltétlenül célja, de egész jókat nevettem rajta időnként. Tudom ajánlani, nem is hosszú (3 évad) érdemes belevágni ha még valakinek vissza van.
Gorcsev
Mi valahol a második évad harmadánál kaszáltuk, rettenetesen unalmas volt, egy helyben toporgott az egész. Ian McShane jó volt, de az Olyphant csávó folyamatos bajuszelőremeresztő szúrós nézésétől 5 perc után agyfaszt kaptam.
warr_b
Gondolom nem vagy nagy western fan...
r.baggio
Én is most kezdtem el nézni a Deadwoodot, az S01E08 felénél tartok...
Mondhatom, hogy elég nagy western fan vagyok...az alapfelállás érdekes, a karakterek jók, de valahogy hiányzik belőle a megfelelő feszültség, egyszerűen unalmas, pedig minden adva van egy korrekt sorozathoz.

Kíváncsi vagyok mire fut ki az első évad, mert sajnálnám elkaszálni...
Solymi
Mindent a maga idejében kell nézni, ha nem sikerül, legalább Kicsit sajnálni, hogy anno kimaradt. 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 425
Tudom le vagyok maradva 😊 de tegnap előtt fejeztem be a Deadwood sorozatot, majd tegnap a filmet is megnéztem. A filmre azért jó páran eléggé letrottyosodtak amíg valaki alig változott 😀 de egy méltó lezárásnak érzem. Szerintem kibaszott jó volt. Jó karakterek az együgyűtől a furfangosig. Nincsenek egyértelműen jók és rosszak csak emberek. Ja és ha az nem is volt feltétlenül célja, de egész jókat nevettem rajta időnként. Tudom ajánlani, nem is hosszú (3 évad) érdemes belevágni ha még valakinek vissza van.
Gorcsev
Mi valahol a második évad harmadánál kaszáltuk, rettenetesen unalmas volt, egy helyben toporgott az egész. Ian McShane jó volt, de az Olyphant csávó folyamatos bajuszelőremeresztő szúrós nézésétől 5 perc után agyfaszt kaptam.
warr_b
Gondolom nem vagy nagy western fan...
r.baggio
Én is most kezdtem el nézni a Deadwoodot, az S01E08 felénél tartok...
Mondhatom, hogy elég nagy western fan vagyok...az alapfelállás érdekes, a karakterek jók, de valahogy hiányzik belőle a megfelelő feszültség, egyszerűen unalmas, pedig minden adva van egy korrekt sorozathoz.

Kíváncsi vagyok mire fut ki az első évad, mert sajnálnám elkaszálni...

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Dark senki? 6 resz lement a 8bol irto kivancsi vagyok hogyan zarjak le.😀
Vrij6
1 rész 😁 én nem kapkodok!
Az 1. évad sokkal jobban tetszet!
Néha a kevesebb a több!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Dark senki? 6 resz lement a 8bol irto kivancsi vagyok hogyan zarjak le.😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
The house of Hunting Hill nekem nagyon bejött simán ajánlós

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 233 — The Mathematician
a The Order sorozatnak és a The Order 1886 PS4 játéknak van köze egymáshoz?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 233 — The Mathematician
Másik ilyen "kedvenc" volt még az Altered Carbon.
Solymi
2. évad is?
diverdoc
Az nekem óriási csalódás volt. Szenvedve néztük végig.
Hanni
Nemtom, annyira bajom nem volt vele.
Nem volt egy nagy durranás, de lekötött, hozzáadott a világhoz.
Az első évad is inkább a hangulat és a világa miatt tetszett, a főszereplő nekem nem sokat tett hozzá, szóval ebből a szempontból nem voltak elvárásaim.
Solymi
nekem sem tetszett, 3 resz utan abbahagytam, de lehet nekifutok
diverdoc
nekem tetszett, annyira nem volt jó mint az első, de ha az ember elfogadja hogy ez egy másik sorozat csak "shared universe" akkor sztem egész jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Másik ilyen "kedvenc" volt még az Altered Carbon.
Solymi
2. évad is?
diverdoc
Az nekem óriási csalódás volt. Szenvedve néztük végig.
Hanni
Nemtom, annyira bajom nem volt vele.
Nem volt egy nagy durranás, de lekötött, hozzáadott a világhoz.
Az első évad is inkább a hangulat és a világa miatt tetszett, a főszereplő nekem nem sokat tett hozzá, szóval ebből a szempontból nem voltak elvárásaim.
Solymi
nekem sem tetszett, 3 resz utan abbahagytam, de lehet nekifutok


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 425
Másik ilyen "kedvenc" volt még az Altered Carbon.
Solymi
2. évad is?
diverdoc
Az nekem óriási csalódás volt. Szenvedve néztük végig.
Hanni
Nemtom, annyira bajom nem volt vele.
Nem volt egy nagy durranás, de lekötött, hozzáadott a világhoz.
Az első évad is inkább a hangulat és a világa miatt tetszett, a főszereplő nekem nem sokat tett hozzá, szóval ebből a szempontból nem voltak elvárásaim.

több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Másik ilyen "kedvenc" volt még az Altered Carbon.
Solymi
2. évad is?
diverdoc
Az nekem óriási csalódás volt. Szenvedve néztük végig.
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Másik ilyen "kedvenc" volt még az Altered Carbon.
Solymi
2. évad is?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 233 — The Mathematician
Hááát... én imádom Asimivot ahogy van, de erősen kétlem, hogy ez jó lesz...

 index.hu/kultur/media/2020/06/23/latvanyorgiat_iger_az_apple_alapitvany-feldolgozasa/
warr_b
Mondjuk most nézem, hogy Salvor Hardin, Eto Demerzel és Gaal Dornick mind nő lett, kettő meg még fekete is, hát wtf?
Részemről ez szerintem felejtős...
warr_b
engem a casting nem szokott zavarni (én pl a fekete ariel-n nem vagyok kiakadva) és nem is olvastam, de tudom hogy mekkora a volumen és kb esélytelen
ugyanígy nem örülnék egy Malazai sorozatnak sem
Negritis
Sci-fi-vel szerintem maximum rétegsorozatokat lehet gyártani. (Jó ha van mögötte egy nagy brand mint az SW az más, de akkor is rengeteg hitvány próbálkozás volt).

Így ha tényleg zászlós hajót akarnak ebből gyártani csilliárd pénzért, az szerintem tuti bukta lesz. Egyszerűen nem éri majd meg folytatni.
FLZOLI
nem láttam még az Expanse-t de az elvileg sikeres
ahogy anno az SG1 is az volt
Negritis
SG1 (Csillagkapu) és az Expanse ég és föld, az utóbbi javára...akkor már inkább a Battlestar Galactica a maga 4 évadával, amiből kb. a 3. évad fele szenvedős csak, a többi az ott van a szeren a mai napig.

Az Expanse szerintem nem rossz sorozat, én olvastam a könyveket is.
Tudni kell róla, hogy a könyv írói a GRR Martin iskolában nevelkedtek, tehát történetvezetésben hasonló a felépítés mint a GoT-nál.

Anno a GoT-ot is úgy néztem, hogy menet közben elolvastam a könyveket, tehát megvolt a sztori nagyja, de így is élvezetes volt nézni, ugyanez megvan az Expanse-nál is.

Mondhatni elég realisztikusan írják, oldják meg a dolgokat és a főszereplők is jók sztem, főleg Avasarala és Miller karaktere - ohh, majdnem kifelejtettem Amost - (és persze a színészek) jók így az első évadból, aztán ott van Fred Johnson, Ashford...
Van benne politikai kavarás bőven, ráadásul az alapszituáció is elég jó és mondhatni jövőbemutató.

Szerintem érdemes elkezdeni, mert elég jól nyúltak hozzá a könyvhöz.
Másik ilyen "kedvenc" volt még az Altered Carbon.
Solymi
nem vitatom, csak mondtam hogy a SciFiből így lehet mainstream sorozatot csinálni
és a maga idejében nem volt az SG1 annyira ótvar
mai szemmel már persze hogy

a BSG-nek nem volt folyamatosan nézettségi problémája?
Negritis
Nem tudom, az inkább az Expanse volt, ott volt is kampány, hogy valaki folytassa.
Másik, sajnos one-shot wonder a Firefly volt, bár lehet pont ez tett jót neki.

Nekem anno még a Jericho jött be, jó volt az alapszitu, csak a végén elkaszálták, de ha jól tudom képregényekben befejezték.

Amit én ezekben a sorozatokban nem bírok az a folyamatos családi és párkapcsolati dráma.
Rendben van, hogy kell ez is bele, hogy fel lehessen rá fűzni konfliktusokat, de a Jerichoban is ez volt a legrosszabb dolog.

Atól függetlenül, hogy elkaszálták, én ajánlom mindenkinek, hogy megnézze vagy legalább belenézzen.
Solymi
nekem a falling skies volt olyan hogy egy érdekes de gyengécske első évad utáni mélyrepülés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 425
Hááát... én imádom Asimivot ahogy van, de erősen kétlem, hogy ez jó lesz...

 index.hu/kultur/media/2020/06/23/latvanyorgiat_iger_az_apple_alapitvany-feldolgozasa/
warr_b
Mondjuk most nézem, hogy Salvor Hardin, Eto Demerzel és Gaal Dornick mind nő lett, kettő meg még fekete is, hát wtf?
Részemről ez szerintem felejtős...
warr_b
engem a casting nem szokott zavarni (én pl a fekete ariel-n nem vagyok kiakadva) és nem is olvastam, de tudom hogy mekkora a volumen és kb esélytelen
ugyanígy nem örülnék egy Malazai sorozatnak sem
Negritis
Sci-fi-vel szerintem maximum rétegsorozatokat lehet gyártani. (Jó ha van mögötte egy nagy brand mint az SW az más, de akkor is rengeteg hitvány próbálkozás volt).

Így ha tényleg zászlós hajót akarnak ebből gyártani csilliárd pénzért, az szerintem tuti bukta lesz. Egyszerűen nem éri majd meg folytatni.
FLZOLI
nem láttam még az Expanse-t de az elvileg sikeres
ahogy anno az SG1 is az volt
Negritis
SG1 (Csillagkapu) és az Expanse ég és föld, az utóbbi javára...akkor már inkább a Battlestar Galactica a maga 4 évadával, amiből kb. a 3. évad fele szenvedős csak, a többi az ott van a szeren a mai napig.

Az Expanse szerintem nem rossz sorozat, én olvastam a könyveket is.
Tudni kell róla, hogy a könyv írói a GRR Martin iskolában nevelkedtek, tehát történetvezetésben hasonló a felépítés mint a GoT-nál.

Anno a GoT-ot is úgy néztem, hogy menet közben elolvastam a könyveket, tehát megvolt a sztori nagyja, de így is élvezetes volt nézni, ugyanez megvan az Expanse-nál is.

Mondhatni elég realisztikusan írják, oldják meg a dolgokat és a főszereplők is jók sztem, főleg Avasarala és Miller karaktere - ohh, majdnem kifelejtettem Amost - (és persze a színészek) jók így az első évadból, aztán ott van Fred Johnson, Ashford...
Van benne politikai kavarás bőven, ráadásul az alapszituáció is elég jó és mondhatni jövőbemutató.

Szerintem érdemes elkezdeni, mert elég jól nyúltak hozzá a könyvhöz.
Másik ilyen "kedvenc" volt még az Altered Carbon.
Solymi
nem vitatom, csak mondtam hogy a SciFiből így lehet mainstream sorozatot csinálni
és a maga idejében nem volt az SG1 annyira ótvar
mai szemmel már persze hogy

a BSG-nek nem volt folyamatosan nézettségi problémája?
Negritis
Nem tudom, az inkább az Expanse volt, ott volt is kampány, hogy valaki folytassa.
Másik, sajnos one-shot wonder a Firefly volt, bár lehet pont ez tett jót neki.

Nekem anno még a Jericho jött be, jó volt az alapszitu, csak a végén elkaszálták, de ha jól tudom képregényekben befejezték.

Amit én ezekben a sorozatokban nem bírok az a folyamatos családi és párkapcsolati dráma.
Rendben van, hogy kell ez is bele, hogy fel lehessen rá fűzni konfliktusokat, de a Jerichoban is ez volt a legrosszabb dolog.

Atól függetlenül, hogy elkaszálták, én ajánlom mindenkinek, hogy megnézze vagy legalább belenézzen.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 233 — The Mathematician
Hááát... én imádom Asimivot ahogy van, de erősen kétlem, hogy ez jó lesz...

 index.hu/kultur/media/2020/06/23/latvanyorgiat_iger_az_apple_alapitvany-feldolgozasa/
warr_b
Mondjuk most nézem, hogy Salvor Hardin, Eto Demerzel és Gaal Dornick mind nő lett, kettő meg még fekete is, hát wtf?
Részemről ez szerintem felejtős...
warr_b
engem a casting nem szokott zavarni (én pl a fekete ariel-n nem vagyok kiakadva) és nem is olvastam, de tudom hogy mekkora a volumen és kb esélytelen
ugyanígy nem örülnék egy Malazai sorozatnak sem
Negritis
Sci-fi-vel szerintem maximum rétegsorozatokat lehet gyártani. (Jó ha van mögötte egy nagy brand mint az SW az más, de akkor is rengeteg hitvány próbálkozás volt).

Így ha tényleg zászlós hajót akarnak ebből gyártani csilliárd pénzért, az szerintem tuti bukta lesz. Egyszerűen nem éri majd meg folytatni.
FLZOLI
nem láttam még az Expanse-t de az elvileg sikeres
ahogy anno az SG1 is az volt
Negritis
SG1 (Csillagkapu) és az Expanse ég és föld, az utóbbi javára...akkor már inkább a Battlestar Galactica a maga 4 évadával, amiből kb. a 3. évad fele szenvedős csak, a többi az ott van a szeren a mai napig.

Az Expanse szerintem nem rossz sorozat, én olvastam a könyveket is.
Tudni kell róla, hogy a könyv írói a GRR Martin iskolában nevelkedtek, tehát történetvezetésben hasonló a felépítés mint a GoT-nál.

Anno a GoT-ot is úgy néztem, hogy menet közben elolvastam a könyveket, tehát megvolt a sztori nagyja, de így is élvezetes volt nézni, ugyanez megvan az Expanse-nál is.

Mondhatni elég realisztikusan írják, oldják meg a dolgokat és a főszereplők is jók sztem, főleg Avasarala és Miller karaktere - ohh, majdnem kifelejtettem Amost - (és persze a színészek) jók így az első évadból, aztán ott van Fred Johnson, Ashford...
Van benne politikai kavarás bőven, ráadásul az alapszituáció is elég jó és mondhatni jövőbemutató.

Szerintem érdemes elkezdeni, mert elég jól nyúltak hozzá a könyvhöz.
Másik ilyen "kedvenc" volt még az Altered Carbon.
Solymi
nem vitatom, csak mondtam hogy a SciFiből így lehet mainstream sorozatot csinálni
és a maga idejében nem volt az SG1 annyira ótvar
mai szemmel már persze hogy

a BSG-nek nem volt folyamatosan nézettségi problémája?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!