Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
HboGo-n találtam egy általam soha nem hallott egyévados minisorozatot, Show Me A Hero.
Szerintem zseniális, mintha egy Drót évad lenne mélyen belemászva a helyi politikába, és ad egy érdekes kórképet a 30 évvel ezelőtti Amerikáról, de annyi aktualitása is van, hogy mik azok a mechanizmusok, attitűdök, ami miatt ott is “rendszerszintű rasszizmusról” lehet beszélni, ahol más van mögötte, másról szól. Mindezekről úgy mesél, hogy nem ez van a középpontban, hogy mozaikszerűen megmutat jópár egyedi történetet, okokat, miközben dokusorozat is lehetne, hiszen minden karakter valós, létező szereplő, mivel nem csak inspirálták valós események, hanem konkrétan azokról szól, fogyaszthatóvá dramatizálva.
A színészek, a megformált karakterek kurva jók, kb. 5-6. óra az egész, de semmi üresjárat nincs benne. Nem is értem miért nem hallottam róla ezeddig soha. Maximálisan szórakoztató és ajánlott.
9,5/10.
Sobri Jóska
Jól hangzik. Töltöm is, köszi.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Mily meglepő, ugyanaz a készítő, mint aki a Drótot is jegyezte 😊
r.baggio
Bár volt ilyen érzésem, de nem néztem meg. Így érthető mitől ilyen zseniális. De az nem, hogy miért nem hallottam, olvastam róla sehol semmit.

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Mily meglepő, ugyanaz a készítő, mint aki a Drótot is jegyezte 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
HboGo-n találtam egy általam soha nem hallott egyévados minisorozatot, Show Me A Hero.
Szerintem zseniális, mintha egy Drót évad lenne mélyen belemászva a helyi politikába, és ad egy érdekes kórképet a 30 évvel ezelőtti Amerikáról, de annyi aktualitása is van, hogy mik azok a mechanizmusok, attitűdök, ami miatt ott is “rendszerszintű rasszizmusról” lehet beszélni, ahol más van mögötte, másról szól. Mindezekről úgy mesél, hogy nem ez van a középpontban, hogy mozaikszerűen megmutat jópár egyedi történetet, okokat, miközben dokusorozat is lehetne, hiszen minden karakter valós, létező szereplő, mivel nem csak inspirálták valós események, hanem konkrétan azokról szól, fogyaszthatóvá dramatizálva.
A színészek, a megformált karakterek kurva jók, kb. 5-6. óra az egész, de semmi üresjárat nincs benne. Nem is értem miért nem hallottam róla ezeddig soha. Maximálisan szórakoztató és ajánlott.
9,5/10.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
nekiálltam az (un)well-nek netflixen
az első rész sok újdonságot nekem nem hozott, de ennyi idióta hunbotot belebolondulni az olajokba nem hittem volna hogy sikerül felhajtaniuk, és még igazán be se mutatja hogy az MLM-ek mennyire károsak

a második rész már érdekesebb, főleg hogy egy távolkeleti filózifai tanítást/módszert mennyire eltorzítanak azért hogy az egyszerű "soccermom" is megértse
vagy csupán azért hogy egy szekta alakulhasson ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Gomora valkainke valami észrevétel?
Érdemes neki állni?
Peaky Blinders nagyon szeretem
Rózsa Sándor (betyár)
Nekem nagy kedvencem volt (Gomorra) akárcsak a Ray Donovan 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Gomora valkainke valami észrevétel?
Érdemes neki állni?
Peaky Blinders nagyon szeretem
Rózsa Sándor (betyár)
elvileg a subura és a gomora kb össze van fonódva
és elvileg jók
Negritis
Hát ez aGomora brutal kemény......
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
They Boys s3

Jeffrey Dean Morgan után castingolták Jensen Acklest is!
Még le se ment az S2, de már város az S3! 😀

több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Netflixen elkezdtem nézni vagy 2 hete a Sabrinát (Sabrina Hátborzongató Kalandjai), szerintem baromi szórakoztató 😀 Már a 3. évad felénél tartok.
Akinek nem ugrik be, Sabrina a tini boszorkány...akinek van a fekete macskája, Salem 😀
Volt anno is egy ilyen sorozat, sokkal vígjátékosabb, amiben a macska beszélt is és jókat lehetett rajta mindig röhögni. Az is jó volt fiatalként, de ez egy vérben dús, sokkal komolyabb és sötétebb sorozat, de mégis könnyed tud maradni és totál kikapcsol, mert jól szórakoztat. Nyilván én nagyon kedvelem a boszorkányos, varázslós sztorikat, de amúgy is jó.
Az meg nagy pluszpont, hogy a boszorkányos dolgok és legendák nagyon is komolyan vannak benne véve és konkrétumok is vannak benne sokszor.
A főszereplő Kiernan Shipka nagyon jó (sok szempontból 😛 ), a kritikusok is díjazzák és a többi színész sem rossz. A magyar szinkron amúgy eltalált.
Most a 4. évaddal amúgy be is fejezik, ennyire tervezték, igazából a csúcson hagyják abba, mert nagy sikere van.
Chargers LT
Az idők, amikor a nickelodeont fasza volt nézni. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Gomora valkainke valami észrevétel?
Érdemes neki állni?
Peaky Blinders nagyon szeretem
Rózsa Sándor (betyár)
elvileg a subura és a gomora kb össze van fonódva
és elvileg jók

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Gomora valkainke valami észrevétel?
Érdemes neki állni?
Peaky Blinders nagyon szeretem
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Netflixen elkezdtem nézni vagy 2 hete a Sabrinát (Sabrina Hátborzongató Kalandjai), szerintem baromi szórakoztató 😀 Már a 3. évad felénél tartok.
Akinek nem ugrik be, Sabrina a tini boszorkány...akinek van a fekete macskája, Salem 😀
Volt anno is egy ilyen sorozat, sokkal vígjátékosabb, amiben a macska beszélt is és jókat lehetett rajta mindig röhögni. Az is jó volt fiatalként, de ez egy vérben dús, sokkal komolyabb és sötétebb sorozat, de mégis könnyed tud maradni és totál kikapcsol, mert jól szórakoztat. Nyilván én nagyon kedvelem a boszorkányos, varázslós sztorikat, de amúgy is jó.
Az meg nagy pluszpont, hogy a boszorkányos dolgok és legendák nagyon is komolyan vannak benne véve és konkrétumok is vannak benne sokszor.
A főszereplő Kiernan Shipka nagyon jó (sok szempontból 😛 ), a kritikusok is díjazzák és a többi színész sem rossz. A magyar szinkron amúgy eltalált.
Most a 4. évaddal amúgy be is fejezik, ennyire tervezték, igazából a csúcson hagyják abba, mert nagy sikere van.
Chargers LT
valamiért úgy rémlett hogy az új sorozat egy hybrid lett a Buffy és Sabrina dolog között
ez áll?
mer akkor lehet vetek rá egy pillantást
Negritis
Tudom nagy siker volt és szórakoztató, de csak pár részt láttam a Buffyból. Ha az is véres volt és komolykodós, még akár hasonlíthatnak is. A Sabrinában 2,5 évad alatt szerintem nem láttam napfényt a sorozatban 😀 Szóval tényleg sötét, de közben laza is. Szerencsére Sabrina "leszarom ki mit mond" karakterét megtartották 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Netflixen elkezdtem nézni vagy 2 hete a Sabrinát (Sabrina Hátborzongató Kalandjai), szerintem baromi szórakoztató 😀 Már a 3. évad felénél tartok.
Akinek nem ugrik be, Sabrina a tini boszorkány...akinek van a fekete macskája, Salem 😀
Volt anno is egy ilyen sorozat, sokkal vígjátékosabb, amiben a macska beszélt is és jókat lehetett rajta mindig röhögni. Az is jó volt fiatalként, de ez egy vérben dús, sokkal komolyabb és sötétebb sorozat, de mégis könnyed tud maradni és totál kikapcsol, mert jól szórakoztat. Nyilván én nagyon kedvelem a boszorkányos, varázslós sztorikat, de amúgy is jó.
Az meg nagy pluszpont, hogy a boszorkányos dolgok és legendák nagyon is komolyan vannak benne véve és konkrétumok is vannak benne sokszor.
A főszereplő Kiernan Shipka nagyon jó (sok szempontból 😛 ), a kritikusok is díjazzák és a többi színész sem rossz. A magyar szinkron amúgy eltalált.
Most a 4. évaddal amúgy be is fejezik, ennyire tervezték, igazából a csúcson hagyják abba, mert nagy sikere van.
Chargers LT
valamiért úgy rémlett hogy az új sorozat egy hybrid lett a Buffy és Sabrina dolog között
ez áll?
mer akkor lehet vetek rá egy pillantást

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Netflixen elkezdtem nézni vagy 2 hete a Sabrinát (Sabrina Hátborzongató Kalandjai), szerintem baromi szórakoztató 😀 Már a 3. évad felénél tartok.
Akinek nem ugrik be, Sabrina a tini boszorkány...akinek van a fekete macskája, Salem 😀
Volt anno is egy ilyen sorozat, sokkal vígjátékosabb, amiben a macska beszélt is és jókat lehetett rajta mindig röhögni. Az is jó volt fiatalként, de ez egy vérben dús, sokkal komolyabb és sötétebb sorozat, de mégis könnyed tud maradni és totál kikapcsol, mert jól szórakoztat. Nyilván én nagyon kedvelem a boszorkányos, varázslós sztorikat, de amúgy is jó.
Az meg nagy pluszpont, hogy a boszorkányos dolgok és legendák nagyon is komolyan vannak benne véve és konkrétumok is vannak benne sokszor.
A főszereplő Kiernan Shipka nagyon jó (sok szempontból 😛 ), a kritikusok is díjazzák és a többi színész sem rossz. A magyar szinkron amúgy eltalált.
Most a 4. évaddal amúgy be is fejezik, ennyire tervezték, igazából a csúcson hagyják abba, mert nagy sikere van.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
hiánypótló 😀 nem is tudtam hogy szükségem van rá

 www.youtube.com/watch?v=Ob5o40jOjmI

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Híjj, hát többen írtátok a Cursedet hogy jó, meg hogy lassan indul be, na de bazz... 4 és fél rész után kikapcsoltuk a faszba, topog egy helyben, semmi nem történik, unalmas, érdektelen az egész....
warr_b
Erről senki se mondta hogy jó, max beletörődött a sorsába, egyfajta TV-s Stockholm szindrómával 😊
De te meg tudtad törni az átkot, és kiléptél amíg lehetett 😊

Én ugyan azt tettem a Dark-al. Nekem teljesen érdektelen a tálalás meg a sztori is mögötte, nem tudott bevonzani az érdekes kezdés után
FLZOLI
Jó az, bár mondom, én a csaj miatt néztem 😀
De konkrétan írtam direkt, hogy az 5. rész után indul be és utána egyre pörgősebb
Chargers LT
Az átlagos inkább jó szó erre az évadra, azt is azért, mert az utolsó részben megerőltették magukat + Langford kisasszony miatt. 😀
Beki
mondjuk h az eye candy számít akkor javaslom a Warrior Nun-t 😀

via Gfycat



Szerkesztette: KoporShow

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Híjj, hát többen írtátok a Cursedet hogy jó, meg hogy lassan indul be, na de bazz... 4 és fél rész után kikapcsoltuk a faszba, topog egy helyben, semmi nem történik, unalmas, érdektelen az egész....
warr_b
Erről senki se mondta hogy jó, max beletörődött a sorsába, egyfajta TV-s Stockholm szindrómával 😊
De te meg tudtad törni az átkot, és kiléptél amíg lehetett 😊

Én ugyan azt tettem a Dark-al. Nekem teljesen érdektelen a tálalás meg a sztori is mögötte, nem tudott bevonzani az érdekes kezdés után
FLZOLI
Jó az, bár mondom, én a csaj miatt néztem 😀
De konkrétan írtam direkt, hogy az 5. rész után indul be és utána egyre pörgősebb
Chargers LT
Az átlagos inkább jó szó erre az évadra, azt is azért, mert az utolsó részben megerőltették magukat + Langford kisasszony miatt. 😀
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Híjj, hát többen írtátok a Cursedet hogy jó, meg hogy lassan indul be, na de bazz... 4 és fél rész után kikapcsoltuk a faszba, topog egy helyben, semmi nem történik, unalmas, érdektelen az egész....
warr_b
Erről senki se mondta hogy jó, max beletörődött a sorsába, egyfajta TV-s Stockholm szindrómával 😊
De te meg tudtad törni az átkot, és kiléptél amíg lehetett 😊

Én ugyan azt tettem a Dark-al. Nekem teljesen érdektelen a tálalás meg a sztori is mögötte, nem tudott bevonzani az érdekes kezdés után
FLZOLI
Jó az, bár mondom, én a csaj miatt néztem 😀
De konkrétan írtam direkt, hogy az 5. rész után indul be és utána egyre pörgősebb

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
3) senkit sem utálok annyira mint janice soprano-t.
briareos
A Breaking Bad agyhalott feleségeinél is jobban?
Sobri Jóska
sokkal
briareos
A californication és a 24 feleségeinél is jobban? Esetleg betty draper a mad menből?

 screen-queens.com/2014/08/18/the-real-hated-housewives-of-tv/
r.baggio
abszolút.

all time worst nekem

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
3) senkit sem utálok annyira mint janice soprano-t.
briareos
A Breaking Bad agyhalott feleségeinél is jobban?
Sobri Jóska
sokkal
briareos
A californication és a 24 feleségeinél is jobban? Esetleg betty draper a mad menből?

 screen-queens.com/2014/08/18/the-real-hated-housewives-of-tv/

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
3) senkit sem utálok annyira mint janice soprano-t.
briareos
A Breaking Bad agyhalott feleségeinél is jobban?
Sobri Jóska
sokkal

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
3) senkit sem utálok annyira mint janice soprano-t.
briareos
A Breaking Bad agyhalott feleségeinél is jobban?

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
klasszikus sorozatok újranézése folyik épp, és mindig rá kell jönnöm h
1) rengeteg jó "geci karakter" létezik sorozatokban
2) van jó pár idegesítő utálatos karakter
3) senkit sem utálok annyira mint janice soprano-t.
briareos
én jóbarátokak meg dokikat nézek újra és mind2 szórakoztató de meh
Negritis
émmeg Wakkindadet
Je suis Negan...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
klasszikus sorozatok újranézése folyik épp, és mindig rá kell jönnöm h
1) rengeteg jó "geci karakter" létezik sorozatokban
2) van jó pár idegesítő utálatos karakter
3) senkit sem utálok annyira mint janice soprano-t.
briareos
én jóbarátokak meg dokikat nézek újra és mind2 szórakoztató de meh

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
klasszikus sorozatok újranézése folyik épp, és mindig rá kell jönnöm h
1) rengeteg jó "geci karakter" létezik sorozatokban
2) van jó pár idegesítő utálatos karakter
3) senkit sem utálok annyira mint janice soprano-t.