Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 732 — Слава Україні! Героям слава!
Én a Drót második évadának elején vagyok. Nem rossz, de nem értem azt, hogy miért tartják ennyien a világ legjobb sorozatának.
dugo93
Teljesen őszinte/érdeklődő kérdés - mik tartoznak szerinted akkor ebbe a kategóriába? ("világ legjobb sorozata")
Igor
Jó kérdés. Igazából nincs olyan sorozatom amire ezt így rá mondanám. Inkább csak nincs meg bennem az az érzés a Dróttal kapcsolatban, hogy "húúú ez király volt, abba sem bírom hagyni."

Ha mondani kéne most egyet, akkor a Narcos biztosan jobban bejött.
dugo93
Nyilván, mert a Narcos ilyen szempontból fogyaszthatóbban van megcsinálva, a központban az akció van inkább.

A drótban ez nem központi rész, hanem csak egy része a sorozatnak. És elég sok kis részből áll össze az egész.

Nem leszólni akarom a Narcost, mert nagyon szeretem a sorozatot, de a drót sokkal mélyebb jelentéstartalommal bír. Ettől még természetesen sokan mondhatják, hogy unalmasabb, kevésbé izgalmasabb mint a Narcos vagy a Breaking Bad. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 787 — The Mathematician
sőt vannak olyan sorozatok amiket nem lehet darálni
számomra pl a black mirror ilyen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 244 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Én a Drót második évadának elején vagyok. Nem rossz, de nem értem azt, hogy miért tartják ennyien a világ legjobb sorozatának.
dugo93
Teljesen őszinte/érdeklődő kérdés - mik tartoznak szerinted akkor ebbe a kategóriába? ("világ legjobb sorozata")
Igor
Jó kérdés. Igazából nincs olyan sorozatom amire ezt így rá mondanám. Inkább csak nincs meg bennem az az érzés a Dróttal kapcsolatban, hogy "húúú ez király volt, abba sem bírom hagyni."

Ha mondani kéne most egyet, akkor a Narcos biztosan jobban bejött.
dugo93
mondjuk szerintem nem attól lesz a világ legjobbja egy sorozat, mert nem lehet abbahagyni 😊

az első részt én is kétszer néztem meg, mert egyáltalán nem jött át a hangulata, másodszor viszont teljesen elkapott, de nem 3 hét alatt néztem végig, hanem kb fél év alatt.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 064
Én a Drót második évadának elején vagyok. Nem rossz, de nem értem azt, hogy miért tartják ennyien a világ legjobb sorozatának.
dugo93
Teljesen őszinte/érdeklődő kérdés - mik tartoznak szerinted akkor ebbe a kategóriába? ("világ legjobb sorozata")
Igor
Jó kérdés. Igazából nincs olyan sorozatom amire ezt így rá mondanám. Inkább csak nincs meg bennem az az érzés a Dróttal kapcsolatban, hogy "húúú ez király volt, abba sem bírom hagyni."

Ha mondani kéne most egyet, akkor a Narcos biztosan jobban bejött.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én a Drót második évadának elején vagyok. Nem rossz, de nem értem azt, hogy miért tartják ennyien a világ legjobb sorozatának.
dugo93
Teljesen őszinte/érdeklődő kérdés - mik tartoznak szerinted akkor ebbe a kategóriába? ("világ legjobb sorozata")

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 677
Annyiban árnyalom a véleményem, h az utóbbi 4-5 év sorozatai közül nem nézek sokat. Időigényes a sorozatozás. Főleg nekem, aki utál évad közben kaszálni egy sorozatot, legyen bármilyen trágya is. Így inkább a maradék időm sportra szánom. Lehet azóta kijött ez az, ami képes lenne beelőzni. Benne van. Viszont a "régiek" közül nálam egyedül a Breaking Bad, ami kapargatja ezt a szintet.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 732 — Слава Україні! Героям слава!
Én a Drót második évadának elején vagyok. Nem rossz, de nem értem azt, hogy miért tartják ennyien a világ legjobb sorozatának.
dugo93
4. évadot fogom lassan befejezni. Természetesen mint minden ez is szubjektív, de ha eljutsz idáig, akkor elkezded kapisgálni a dolgot. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 064
Én a Drót második évadának elején vagyok. Nem rossz, de nem értem azt, hogy miért tartják ennyien a világ legjobb sorozatának.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
The Wire 10 éve köszönt le. Aki nem látta, nem hiszem lenne itt bárki, de mi van, ha mégis, annak ajánlom a 444 írását róla. Nagyon szépen megemlékeztek szerintem mindenidők sorozatáról. 😊
dawyd728
Én még nem láttam 😛 Hallani is csak egy párszor hallottam róla, itt 😀
Cowboykarcsi90
Szintén. 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 801 — No es importante
még a super bowlos eredménykövetőben említette valaki a The Ranch-t, hát kösz érte, tényleg fantasztikus vígjáték 😊 (mindemellett végig komoly témákkal foglalkozik)

az elején lassan indul be, de hamar hihetetlen szerethető lesz minden karakter benne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
The Wire 10 éve köszönt le. Aki nem látta, nem hiszem lenne itt bárki, de mi van, ha mégis, annak ajánlom a 444 írását róla. Nagyon szépen megemlékeztek szerintem mindenidők sorozatáról. 😊
dawyd728
Én még nem láttam 😛 Hallani is csak egy párszor hallottam róla, itt 😀
Cowboykarcsi90
én meg 2.évad közepén abbahagytam 😀
braxa88
én meg kb. 4-5 rész után.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 732 — Слава Україні! Героям слава!
The Wire 10 éve köszönt le. Aki nem látta, nem hiszem lenne itt bárki, de mi van, ha mégis, annak ajánlom a 444 írását róla. Nagyon szépen megemlékeztek szerintem mindenidők sorozatáról. 😊
dawyd728
Gyűröm a 4. évadot, sajnálni fogom, amikor befejezem, az tuti.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
The Wire 10 éve köszönt le. Aki nem látta, nem hiszem lenne itt bárki, de mi van, ha mégis, annak ajánlom a 444 írását róla. Nagyon szépen megemlékeztek szerintem mindenidők sorozatáról. 😊
dawyd728
Én még nem láttam 😛 Hallani is csak egy párszor hallottam róla, itt 😀
Cowboykarcsi90
én meg 2.évad közepén abbahagytam 😀
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 062 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
The Wire 10 éve köszönt le. Aki nem látta, nem hiszem lenne itt bárki, de mi van, ha mégis, annak ajánlom a 444 írását róla. Nagyon szépen megemlékeztek szerintem mindenidők sorozatáról. 😊
dawyd728
Én még nem láttam 😛 Hallani is csak egy párszor hallottam róla, itt 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
dawyd728 3 677
The Wire 10 éve köszönt le. Aki nem látta, nem hiszem lenne itt bárki, de mi van, ha mégis, annak ajánlom a 444 írását róla. Nagyon szépen megemlékeztek szerintem mindenidők sorozatáról. 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Örömteli hogy az X-akták 11x06-os epizódja megválaszolta a chemtrail miértjét. 😊
Mikey
cserébe a 7. rész olyan szar volt, hogy büntetni kéne vele.
Amadeus
Kiváló kor- és társadalomkritika volt.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 732 — Слава Україні! Героям слава!
Ebben a Fargos időben ledaráltam a 3.évadot, az eleje nem tetszett, de a végére egy nagyon komoly évad lett (ez is)!

Kingdom s3- hát elmaradt a színvonal az s2-től, a 9. rész kicsit megvakarta a szart, de nem lett vmi emlékezetes, na de Frank Grillo játéka azért emlékezetes maradt!

Dark s1- 6. résznél járok, de nagyon beszippantott, a zene , a hangulat, színészek is rendben vannak! Remélem marad a színvonal!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Egy kis segítséget kérnék! Jó pár sorozatot abbahagytam és szeretnék adni még egy lehetőséget neki(k), de nem tudom h melyiket válasszam! Szóval....

Homeland- vhol az 1.évad fináléja fele kaszálta, Brody nagyon nem tetszett, de Rupert Friendről csak jót hallok!

Dexter-3.évad közepe, Jimmy Smitst nagyon kedvelem, de vmi borzalom volt nekem ez az évad! De ha jól tudom a 4.évad a legjobb, ezért folytatnám!

Wire-2.évad, lassú, lassú, aprólékos, de olyan semmilyen, nagyon realisztikus, de mégis minden idők egyik Top sorozata!

Better call Saul-mindig is ,utáltam' a Breaking Badet, ezt azt hiszem el se kezdtem nézni, de azt mondják h nagyon rendben van!
steelwolf
Drót, drót, drót! 😀 😀

4. évadot kezdtem a 3. volt talán eddig a legerősebb. És a 2. évad is elég kemény. Nem lősz vele mellé.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 853 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ebben a Fargos időben ledaráltam a 3.évadot, az eleje nem tetszett, de a végére egy nagyon komoly évad lett (ez is)!

Kingdom s3- hát elmaradt a színvonal az s2-től, a 9. rész kicsit megvakarta a szart, de nem lett vmi emlékezetes, na de Frank Grillo játéka azért emlékezetes maradt!

Dark s1- 6. résznél járok, de nagyon beszippantott, a zene , a hangulat, színészek is rendben vannak! Remélem marad a színvonal!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Egy kis segítséget kérnék! Jó pár sorozatot abbahagytam és szeretnék adni még egy lehetőséget neki(k), de nem tudom h melyiket válasszam! Szóval....

Homeland- vhol az 1.évad fináléja fele kaszálta, Brody nagyon nem tetszett, de Rupert Friendről csak jót hallok!

Dexter-3.évad közepe, Jimmy Smitst nagyon kedvelem, de vmi borzalom volt nekem ez az évad! De ha jól tudom a 4.évad a legjobb, ezért folytatnám!

Wire-2.évad, lassú, lassú, aprólékos, de olyan semmilyen, nagyon realisztikus, de mégis minden idők egyik Top sorozata!

Better call Saul-mindig is ,utáltam' a Breaking Badet, ezt azt hiszem el se kezdtem nézni, de azt mondják h nagyon rendben van!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 322
Babylon Berlin zenei betétei nagyon ütősek, ráadásul a 16. Részben Seres papa szomorkodása oroszul...
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Nálam western hetek voltak...Godless és a The Son mindkettő parádés...😎


több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 924
Örömteli hogy az X-akták 11x06-os epizódja megválaszolta a chemtrail miértjét. 😊
Mikey
cserébe a 7. rész olyan szar volt, hogy büntetni kéne vele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 732 — Слава Україні! Героям слава!
Drót 3. évad

Hát, erre pihenni kell, mielőtt elkezdeném a 4. évadot, ez brutális volt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Örömteli hogy az X-akták 11x06-os epizódja megválaszolta a chemtrail miértjét. 😊

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 732 — Слава Україні! Героям слава!
Mindhuntert nézte valaki? Nagyon komoly lett az első évad, teljesen élethű és kb az introtól a rész végéig végig fenntartja az érdeklődésem. A színészek játéka szerintem kb hibátlan, Holden karakterfejlődése a sorozat fő eleme kb, a kamera mozgása is sokat ad hozzá pár részben. Több rendező készítette a 10 részt. Illetve ami picit fura, hogy egyik rész 40perc, a másik 55, és volt egy 32 perces is (wtf). Lehet pont a rendezők miatt.
Lényeg a lényeg csak ajánlani tudom!
Borbinho
Én pl, asszem ajánlottam is korábban itt. Nagyon jó volt az első évad, már várom is a másodikat. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mindhuntert nézte valaki? Nagyon komoly lett az első évad, teljesen élethű és kb az introtól a rész végéig végig fenntartja az érdeklődésem. A színészek játéka szerintem kb hibátlan, Holden karakterfejlődése a sorozat fő eleme kb, a kamera mozgása is sokat ad hozzá pár részben. Több rendező készítette a 10 részt. Illetve ami picit fura, hogy egyik rész 40perc, a másik 55, és volt egy 32 perces is (wtf). Lehet pont a rendezők miatt.
Lényeg a lényeg csak ajánlani tudom!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."