Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
magyar hbogo-n van sopranos? vagy itt nincs region lock?
Negritis
 hbogo.hu/sorozatok/maffiozok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 137 — The Mathematician
magyar hbogo-n van sopranos? vagy itt nincs region lock?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Kíváncsi voltam, úgyhogy kipróbáltam az HBOGO-t mondván egy hónapig ingyen van, ha kell utána lemondom. Ezalatt barátnőm a semmiből teljesen random előrántott egy sorozatot, aminek már 3 évada (13 db 25 perces rész évadonként) van és totálisan kikapcsol, szórakoztat.

Az egésznek van egy kellemes könnyed bája és hangulata, beleértve a szereplők furcsa életfelfogását és hátterét. Vígjátéknak írja, de nem egy bárgyú amcsi szemét, amiben az a humor forrása, hogy finganak meg hánynak. Sőt komoly témák is megjelennek | (eutanázia) | itt-ott drámának(?) is beillik, de mégis a képtelenségtől humoros módon ábrázol. Annak kell nézni ami, de nekem teljesen betalált. Ja a cím Alkalmi (Casual) ha valaki esetleg belenézne.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 417
srácok, Snowfall-t nézi valaki? Tegnap elcsíptem egy részt belőle és eléggé bejövősnek tűnt. Van valakinek bővebb tapasztalata a cuccal sorozattal?
Amadeus
jó színészek, rendezők, többszálas történet vezetés, láthatóan nem egy évadra való sztorival, remekül kihasználják hogy most trendi a 80-as évek Amerikájával foglalkozni. alatta a zenék is ott vannak

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 137 — The Mathematician
Nagyon tetszett az Altered Carbon. A könyv is megvan, de még nem jutottam el oda, hogy el is olvassam (főleg azért, mert az első meg a harmadik rész megvan, a másodikat meg sehol nem tudom megvenni...)
tenorx
én a malazai krónikák első és harmadik részével vagyok így

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nagyon tetszett az Altered Carbon. A könyv is megvan, de még nem jutottam el oda, hogy el is olvassam (főleg azért, mert az első meg a harmadik rész megvan, a másodikat meg sehol nem tudom megvenni...)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
srácok, Snowfall-t nézi valaki? Tegnap elcsíptem egy részt belőle és eléggé bejövősnek tűnt. Van valakinek bővebb tapasztalata a cuccal sorozattal?

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 137 — The Mathematician
angolul van egy külön bája a Friends-nek, végre végeztem vele
a vicc h magyarul részletekben láttam már annyiszor hogy 1-1 jelenet esetében emlékszem kb a teljes szövegre
emiatt viccesen jöttek ki a fordítási hibák 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Szabi alatt végre elkezdtem nézni én is a Drótot. Közeledik az első évad vége, eddig teljesen 10 pont. 😀

Igen, szégyellem is magam, hogy eddig nem néztem, főleg annak fényében, hogy kinek szurkolok. 😀
Vrij6
Én most kezdem. Csak nálam mindig nagyon nehezen indul be egy sorozat nézése 😀
dugo93
Én is azért kezdtem el, mert egész héten nem dolgozom, most erre is tudok időt keríteni. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Szabi alatt végre elkezdtem nézni én is a Drótot. Közeledik az első évad vége, eddig teljesen 10 pont. 😀

Igen, szégyellem is magam, hogy eddig nem néztem, főleg annak fényében, hogy kinek szurkolok. 😀
Vrij6
Én most kezdem. Csak nálam mindig nagyon nehezen indul be egy sorozat nézése 😀

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Szabi alatt végre elkezdtem nézni én is a Drótot. Közeledik az első évad vége, eddig teljesen 10 pont. 😀

Igen, szégyellem is magam, hogy eddig nem néztem, főleg annak fényében, hogy kinek szurkolok. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 882 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jessicccaaaaaaa!!!!!

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Ez a Mayans MC teaser elég jól nézett ki.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Homeland-et még nézi valaki? Lassan jön az új évad belőle.
A kiherélt HoC helyett lehet valami belpolitikai pótlék 😊

| Nem sok sorozat létezik, amelyik úgy tud irányt váltani, hogy közben a minőség is megmarad mellette. Kb csak a szomorú kiskutya arcot vágó Carrie és a dörmögő medve Saul maradt meg az eredeti csapatból 😊

|

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 077 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na de hogy ne csak panaszkodjak!

Végre, végre, végre! 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 077 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Túl nagy a csend. A TWD-t nézi még valaki? A 8 évad 6-8 részét a napokban néztem meg. Háát a logikátlan dolgokon túl lépve mint hogy | (Rick egyedül megy a telepre, a pisztollyal a kezében nem megy vissza lelőni Neagent, Dwight nem lövi le Eugenet, Ezekiel.. stb):

1. Azokat a fasztestű guberálókat valaki már szétkaphatná, tőlem a megváltók is csinálhatják megtorlásként, de kezdenek idegesítenek.
2. Ennyi részt szenvedni azért, hogy aztán kb ugyanonnan előlről kezdődjön az egész?? meh..
3. Tényleg ezt az egész "háborút" és a kezdődő megtorlást le merik úgy forgatni hogy egyik oldalról sem hal meg senki fontos (a fő-t el se merem várni) szereplő. Ja de mégis, mert a 8. rész végén odadobják hogy Carlt korábban megharapta egy zombi (akik mellesleg képesek egy harapással fél karokat is letépni vagy teljes béltelenítést végrehajtani pillanatok alatt). Gondolom Carl ha már ilyen "szerencsésen" megúszta akkor jó lassan fog csak belehalni és majd lesz valami fasza öngyilkos küldetése is 😀

Bónusz kérdés:
Erről lehet csak én maradtam le, de a Farkasok (W billogos homlokú csűrhe) hol vannak mi lett velük azóta az egy Alexandriai támadás óta ami 1-2 évaddal ezelőtt történt?
|

Ismét csak mehh de azért nézem tovább 😊
Gorcsev
Irtam már én is pár oldallal ezelőtt, lesilányodott ilyen időkitöltő semmivé. Nézzük mi is, mert annyira nem szar(még), hogy ne lehessen kibirna azt a 45-50 percet. De régen tetszhalott állapotban van már a sorozat. Emlékszem régen, alig vártuk egy egy rész megérkezését. Most meg sokszor van, hogy elfelejtkezünk róla, és 2-3 hét is kimarad ilyenkor egyszerre daráljuk le a részeket.
A legtöbb karakter mára teljsen sulytalan és unalmas, rosszabb esetben halál idegesítő. Carl nálam ennek a legjobb példája. Kb. 4 évaddal ezelőtt kibelezhette volna valaki, vagy anno Joe-ék dughatták volna halálra, mert valami bőralámászóan irritáló, a cselekményhez sem tesz hozzá semmit. | Szoval így is sokáig vártak |
Rick egy ripacs. Az ilyen Jesus félékről nem is beszélve. Neagen dobott valamennyit az érkezésével, mondjuk most már ő is kezd kifogyni a szuflából.
Az “akció jelentek” gagyiságáról meg már nem is beszélve. Pedig emlékszem, az elején kimondottan élvezhető és látványos csatajelentek voltak. Akár az ember ember elleni harcról, akár a zombik gyilkolásáról volt szó.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Túl nagy a csend. A TWD-t nézi még valaki? A 8 évad 6-8 részét a napokban néztem meg. Háát a logikátlan dolgokon túl lépve mint hogy | (Rick egyedül megy a telepre, a pisztollyal a kezében nem megy vissza lelőni Neagent, Dwight nem lövi le Eugenet, Ezekiel.. stb):

1. Azokat a fasztestű guberálókat valaki már szétkaphatná, tőlem a megváltók is csinálhatják megtorlásként, de kezdenek idegesítenek.
2. Ennyi részt szenvedni azért, hogy aztán kb ugyanonnan előlről kezdődjön az egész?? meh..
3. Tényleg ezt az egész "háborút" és a kezdődő megtorlást le merik úgy forgatni hogy egyik oldalról sem hal meg senki fontos (a fő-t el se merem várni) szereplő. Ja de mégis, mert a 8. rész végén odadobják hogy Carlt korábban megharapta egy zombi (akik mellesleg képesek egy harapással fél karokat is letépni vagy teljes béltelenítést végrehajtani pillanatok alatt). Gondolom Carl ha már ilyen "szerencsésen" megúszta akkor jó lassan fog csak belehalni és majd lesz valami fasza öngyilkos küldetése is 😀

Bónusz kérdés:
Erről lehet csak én maradtam le, de a Farkasok (W billogos homlokú csűrhe) hol vannak mi lett velük azóta az egy Alexandriai támadás óta ami 1-2 évaddal ezelőtt történt?
|

Ismét csak mehh de azért nézem tovább 😊

Szerkesztette: Gorcsev

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
köszi az inside no.9 ajánlást, még csak 3 részt néztem, de valami kurvajó.

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Annyira írjátok ezt a BR-t, 2 évadot leszedtem. Többet nem tudok, mer nincs fent a tor oldalon, ahonnan gyűjtök 😊
kishaszi
BR?
steelwolf
Talán a Black Mirror-ra gondol?
Cowboykarcsi90
Az. Egyik eleje, másik vége. Mea klumpa.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 077 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Annyira írjátok ezt a BR-t, 2 évadot leszedtem. Többet nem tudok, mer nincs fent a tor oldalon, ahonnan gyűjtök 😊
kishaszi
BR?
steelwolf
Talán a Black Mirror-ra gondol?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 882 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Annyira írjátok ezt a BR-t, 2 évadot leszedtem. Többet nem tudok, mer nincs fent a tor oldalon, ahonnan gyűjtök 😊
kishaszi
BR?
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Annyira írjátok ezt a BR-t, 2 évadot leszedtem. Többet nem tudok, mer nincs fent a tor oldalon, ahonnan gyűjtök 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
ha valaki black mirrorosabb sorozatot szeretne (a legutóbbi) black mirrornál



10 rész, változó minőségben remek színészekkel (talán pont a legelső a legrosszabb, úgyhogy erre tessék felkészülni), előbb októberben jelent meg hat, aztán pár hete további négy, érdekes módon pont az utóbbiak ütöttek csak igazán

az 5-7-8 mutatja meg talán a leginkább PKD zsenijét
baggio 🏈
Előbb a novelláskötet, aztán a sorozat. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 882 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Végre bedaráltam a 4. évadot is a Black Mirrorból! 1 hónap 4 évad, nagy élmény volt!
Sokakkal ellentézben a ,Hang the dj' szvsz nem volt (annyira) jó, viszont az Arkangel nagyon kemény volt!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
ha valaki black mirrorosabb sorozatot szeretne (a legutóbbi) black mirrornál



10 rész, változó minőségben remek színészekkel (talán pont a legelső a legrosszabb, úgyhogy erre tessék felkészülni), előbb októberben jelent meg hat, aztán pár hete további négy, érdekes módon pont az utóbbiak ütöttek csak igazán

az 5-7-8 mutatja meg talán a leginkább PKD zsenijét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal