Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Pontosan. Agyatlan akciósorozat lett az egész, a zombik meg olyan szinten szorultak perifériára, hogy hihetetlen. Ami plusz gond, hogy akciósorozatnak viszont tényleg ZS-kategóriás 😕
Elképesztő, hogy ilyen költségvetésbe nem fér bele valaki, aki a tűzharcokat megkoreografálja. Mert ez a "20 percig lőjük egymást 5 méterről és szökőévente találunk el valakit, hiába lóg ki derékig a fedezék mögül" dolog nagyon vicces.
Bálesz
Imádom az új évadban a kocsikra applikált hullámlemezek mágikus páncél hatását, és az autókról/random tárgyakról szikrázva, karcolást sem hagyva lepattogzó lövedékeket. Nagyon jól idézi a 80as évek Szupercsapatát, ami a kedvenc sorim volt gyerekként.
Hanni
A legutóbbi résszel sikerült az eddigieket is alulmulni.... az a cikázás a hummwee mögött, hogy úgy majd nem találja el a 12,7-el, 20 méterről....
tényleg már csak ilyen fillernek jó, ha unatkozol, van egy szabad 40 perced belefér, de egyre többször már arcpirítóan gagyi.
Dehát a pénz nagyúr ugye.
Cowboykarcsi90
En is pont ugyanigy vagyok mar vele, szinte hattertvzesre silanyult nalam, lehet kaszalom hamarosan.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Pontosan. Agyatlan akciósorozat lett az egész, a zombik meg olyan szinten szorultak perifériára, hogy hihetetlen. Ami plusz gond, hogy akciósorozatnak viszont tényleg ZS-kategóriás 😕
Elképesztő, hogy ilyen költségvetésbe nem fér bele valaki, aki a tűzharcokat megkoreografálja. Mert ez a "20 percig lőjük egymást 5 méterről és szökőévente találunk el valakit, hiába lóg ki derékig a fedezék mögül" dolog nagyon vicces.
Bálesz
Imádom az új évadban a kocsikra applikált hullámlemezek mágikus páncél hatását, és az autókról/random tárgyakról szikrázva, karcolást sem hagyva lepattogzó lövedékeket. Nagyon jól idézi a 80as évek Szupercsapatát, ami a kedvenc sorim volt gyerekként.
Hanni
A legutóbbi résszel sikerült az eddigieket is alulmulni.... az a cikázás a hummwee mögött, hogy úgy majd nem találja el a 12,7-el, 20 méterről....
tényleg már csak ilyen fillernek jó, ha unatkozol, van egy szabad 40 perced belefér, de egyre többször már arcpirítóan gagyi.
Dehát a pénz nagyúr ugye.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Narcos 3. évad: Nehezen indult be, de a második fele már nagyon jó. Tegnap úgy kellett magam visszafogni, hogy hagyjak 2 részt még mára is.

| Amikor Miguel bent van a fal mögött...Hatalmas az a rész. |

Nem értem még végig, de az biztos, hogy versenyben van az első 2 évaddal.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
és ténylegesen van igény egy Lotr sorozatra?
Negritis
Szerintem simán. Az is egy mocsok nagy univerzum, rengeteg történettel.
Ha a 160 oldalas Hobbitból 3 mozifilmet kajált be a nép akkor szerinted ?
Toca
nem hiszem hogy az embert érdekli majd hosszútávon a szilmarilok és a tündék eredet története
főleg hogy az továbbra is egy MESE, és a mai trendekhez nem passzol

ha meg csinálnak belőle egy GoT szerű valamit az sokakat el fog rémíteni
engem tuti
Negritis
GoT-nak is enni fogják az eredettörténeteit, ahogy a Harry Potternek is eszik.
Tündék, Törpök, Emberek, régi háború azért tudnak kitalálni bőven témát.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
és ténylegesen van igény egy Lotr sorozatra?
Negritis
Szerintem simán. Az is egy mocsok nagy univerzum, rengeteg történettel.
Ha a 160 oldalas Hobbitból 3 mozifilmet kajált be a nép akkor szerinted ?
Toca
nem hiszem hogy az embert érdekli majd hosszútávon a szilmarilok és a tündék eredet története
főleg hogy az továbbra is egy MESE, és a mai trendekhez nem passzol

ha meg csinálnak belőle egy GoT szerű valamit az sokakat el fog rémíteni
engem tuti

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
és ténylegesen van igény egy Lotr sorozatra?
Negritis
Szerintem simán. Az is egy mocsok nagy univerzum, rengeteg történettel.
Ha a 160 oldalas Hobbitból 3 mozifilmet kajált be a nép akkor szerinted ?
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
és ténylegesen van igény egy Lotr sorozatra?
Negritis
LotR, eredeti szereplőkkel, vagy abban a világban játszódó sorozat?
Nem mindegy.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
a netflix elméletileg már gyártja a witchert, az hbo-nak ott van ugye a GoT, az amazon fejesei eddig jutottak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
és ténylegesen van igény egy Lotr sorozatra?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
 twitter.com/MarkHarrisNYC/status/930137690858835969


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Nagyon rendben van ez a Mindhunter sorozat, így 4 rész után.
Vrij6
10 rész után nem különben, zseniális volt, tessék nézni! 😀

| Edmund Kemper jelenetei talán a legjobbak, a hátadon feláll a szőr, ahogy hallod beszélni ezt a 145-ös IQ-jú gyilkost, aki megölte többek között a saját anyját is. |

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Nagyon rendben van ez a Mindhunter sorozat, így 4 rész után.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Stranger things s2- Eszméletlen, fantasztikus,izgalmas, jó szereplők (Will for president), remek képi világ, kiváló zenék, elfogadható filler rész!

Valamit kihagytam ? 😊
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Pontosan. Agyatlan akciósorozat lett az egész, a zombik meg olyan szinten szorultak perifériára, hogy hihetetlen. Ami plusz gond, hogy akciósorozatnak viszont tényleg ZS-kategóriás 😕
Elképesztő, hogy ilyen költségvetésbe nem fér bele valaki, aki a tűzharcokat megkoreografálja. Mert ez a "20 percig lőjük egymást 5 méterről és szökőévente találunk el valakit, hiába lóg ki derékig a fedezék mögül" dolog nagyon vicces.
Bálesz
Imádom az új évadban a kocsikra applikált hullámlemezek mágikus páncél hatását, és az autókról/random tárgyakról szikrázva, karcolást sem hagyva lepattogzó lövedékeket. Nagyon jól idézi a 80as évek Szupercsapatát, ami a kedvenc sorim volt gyerekként.
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Ott haltam meg az egész, amikor nem a túlélés lett a cél, hanem a háború az embereke között, a zombik csak mellékszereplők. Számomra az utolsó jó éved a börtönös volt, a kormányzóval.
Nomac
Pontosan. Agyatlan akciósorozat lett az egész, a zombik meg olyan szinten szorultak perifériára, hogy hihetetlen. Ami plusz gond, hogy akciósorozatnak viszont tényleg ZS-kategóriás 😕
Elképesztő, hogy ilyen költségvetésbe nem fér bele valaki, aki a tűzharcokat megkoreografálja. Mert ez a "20 percig lőjük egymást 5 méterről és szökőévente találunk el valakit, hiába lóg ki derékig a fedezék mögül" dolog nagyon vicces.

Szerkesztette: Bálesz

több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 633 — balazs.t85@gmail.com
Hogy süllyedt ilyen mélyre ez a Walking dead is... rendesen unatkozom és nyomkodom a telefonom közben.
Hanni
annnnnniyra gagyi hogy arra szavak nincsenek. csomó jelenetet áttekertem. amit nem pl akciókat azt meg sajnáltam hogymegnéztem mert annyira ZS kategória hogy vicc.
braxa88
A màsodik évad zseniális volt, azóta lassan de biztosan megy lefelé.
Cowboykarcsi90
Ott halt meg az egész, amikor nem a túlélés lett a cél, hanem a háború az embereke között, a zombik csak mellékszereplők. Számomra az utolsó jó éved a börtönös volt, a kormányzóval.

Szerkesztette: Nomac
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Hogy süllyedt ilyen mélyre ez a Walking dead is... rendesen unatkozom és nyomkodom a telefonom közben.
Hanni
annnnnniyra gagyi hogy arra szavak nincsenek. csomó jelenetet áttekertem. amit nem pl akciókat azt meg sajnáltam hogymegnéztem mert annyira ZS kategória hogy vicc.
braxa88
A màsodik évad zseniális volt, azóta lassan de biztosan megy lefelé.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
végre befejeztem a Last Chance U-t
sztem fasza volt, várom a 3. évadot, ami ha jól olvastam már nem az EMCC-ről fog szólni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hogy süllyedt ilyen mélyre ez a Walking dead is... rendesen unatkozom és nyomkodom a telefonom közben.
Hanni
annnnnniyra gagyi hogy arra szavak nincsenek. csomó jelenetet áttekertem. amit nem pl akciókat azt meg sajnáltam hogymegnéztem mert annyira ZS kategória hogy vicc.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Hogy süllyedt ilyen mélyre ez a Walking dead is... rendesen unatkozom és nyomkodom a telefonom közben.
Hanni
What ?
3 éve elsüllyedt , ugyanez van már azóta 4-6 rész viszi az egész évadot a többi fos unalmas ....
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Hogy süllyedt ilyen mélyre ez a Walking dead is... rendesen unatkozom és nyomkodom a telefonom közben.
Hanni
Én bevallom már neki se kezdtem, valahol a 6. évadnál elakadtam és feladtam. Kollégám mondta, hogy borzalom volt neki is, és unta ő is.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hogy süllyedt ilyen mélyre ez a Walking dead is... rendesen unatkozom és nyomkodom a telefonom közben.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Azt hiszem Spaceynek és HoC-nak is annyi.
Toca
Már be is jelentették h nem lesz új évad.
empty taxi
Valahol ironikus, hogy ilyen vége lett a sorozatnak...
Mikey
Lehet még 6.évad, csak Frank nélkül
Amadeus
Faguriga legyek, ha úgy megnézem.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Azt hiszem Spaceynek és HoC-nak is annyi.
Toca
Már be is jelentették h nem lesz új évad.
empty taxi
Valahol ironikus, hogy ilyen vége lett a sorozatnak...
Mikey
Lehet még 6.évad, csak Frank nélkül

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Azt hiszem Spaceynek és HoC-nak is annyi.
Toca
Már be is jelentették h nem lesz új évad.
empty taxi
Valahol ironikus, hogy ilyen vége lett a sorozatnak...