Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nah úgy látom a Ballers készítői is kezdenek elfáradni, ezzel a résszel(S03E07) eléggé kijelentették hogy lassan lejárt az idő e-műsor felett is.

Szerkesztette: Coolearie

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Narcos 3. évad...este meg is lesem az első részt... 😊
Keano
Épp akartam kérdezni, hogy valaki ledarálta-e már?
dugo93
Első részt néztem, alapozó rész volt, de tetszett.
Toca
Ugyanezt tudom elmondani. Alapozó résznek viszont nagyon rendben volt, ma folytatom. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
Narcos 3. évad...este meg is lesem az első részt... 😊
Keano
Épp akartam kérdezni, hogy valaki ledarálta-e már?
dugo93
Első részt néztem, alapozó rész volt, de tetszett.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Narcos 3. évad...este meg is lesem az első részt... 😊
Keano
Épp akartam kérdezni, hogy valaki ledarálta-e már?

több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Narcos 3. évad...este meg is lesem az első részt... 😊


több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
El Chapót nézte valaki? Kezdetben tetszett, a vége már kissé döcögősnek tűnt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Aki nézte: ki hogyan értékeli a House of Cards 5. évadát? Nemrég fejeztem be, emésztem, de remélem berendelik a hatodik évadot is.
Vrij6
Nekem már a negyedik sem jött be annyira. Túl van már komplikálva a történet. És ami nagyon hiányzik (ami miatt megfogott a sorozat) azok a kamerás kiszólások. Sokkal kevesebb van belőlük és erőltetettebbnek is érzem őket. Persze azért szívesen látnék egy 6. (befejező) évadot ahol a kártyavár összeomlik...
H_Marko
amúgy épp az 5 .évadban volt először, hogy Carrie kiszólt. de egyértelmű, hogy miért maradnak el. cliffhangerek akarnak. az elején kiszólt, magyarázott, és előrevetítette mi fog történni és miért. most meg inkább úgy vannak vele, hogy szőrprízt akarnak szerezni nekünk. megszokásból néztem az ötödiket meg, amúgy a 4. évad tetszett a fiatal ellenféllel, de azt is olyan hirtelen kinyírták, és már nevetséges módon, hogy nem tetszett. egyik pillanatban tökéletes jelölt, következőben meg egy idegroncs, azért ez nem így megy.
csebi
Értem én, de pont egy netflix-es sorozat akar cliffhangert? Ha azt szeretnék, hogy izguljunk, akkor ne tegyék fel egybe az egész évadot...
Másrészt, azért az első évadban még nagyon ültek a kiszólások, mégsem lőttek le vele nagy poénokat. | Legalábbis engem meglepett, amit Russoval csináltak. Volt is valami olyan kiszólás, hogy "a következő percekben megértenek mindent amit az utóbbi x hónapban tettem" |
H_Marko
Nekem összességében tetszett az évad, egy 8-ast végül is tudok adni rá. Ami nem tetszett: | Tom és LeAnn kinyírása valahogy nekem fura volt, most már mindent így fognak elintézni? Egyszerűen túlzásnak éreztem, még akkor is, ha amúgy valahol logikus volt. Cathy lépcsőn lelökése meg mennyire amatőr volt már, könyörgöm... | Csináljanak egy fasza 6. évadot, utolsónak, és akkor rendben vagyunk.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Aki nézte: ki hogyan értékeli a House of Cards 5. évadát? Nemrég fejeztem be, emésztem, de remélem berendelik a hatodik évadot is.
Vrij6
Nekem már a negyedik sem jött be annyira. Túl van már komplikálva a történet. És ami nagyon hiányzik (ami miatt megfogott a sorozat) azok a kamerás kiszólások. Sokkal kevesebb van belőlük és erőltetettebbnek is érzem őket. Persze azért szívesen látnék egy 6. (befejező) évadot ahol a kártyavár összeomlik...
H_Marko
amúgy épp az 5 .évadban volt először, hogy Carrie kiszólt. de egyértelmű, hogy miért maradnak el. cliffhangerek akarnak. az elején kiszólt, magyarázott, és előrevetítette mi fog történni és miért. most meg inkább úgy vannak vele, hogy szőrprízt akarnak szerezni nekünk. megszokásból néztem az ötödiket meg, amúgy a 4. évad tetszett a fiatal ellenféllel, de azt is olyan hirtelen kinyírták, és már nevetséges módon, hogy nem tetszett. egyik pillanatban tökéletes jelölt, következőben meg egy idegroncs, azért ez nem így megy.
csebi
Értem én, de pont egy netflix-es sorozat akar cliffhangert? Ha azt szeretnék, hogy izguljunk, akkor ne tegyék fel egybe az egész évadot...
Másrészt, azért az első évadban még nagyon ültek a kiszólások, mégsem lőttek le vele nagy poénokat. | Legalábbis engem meglepett, amit Russoval csináltak. Volt is valami olyan kiszólás, hogy "a következő percekben megértenek mindent amit az utóbbi x hónapban tettem" |

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Aki nézte: ki hogyan értékeli a House of Cards 5. évadát? Nemrég fejeztem be, emésztem, de remélem berendelik a hatodik évadot is.
Vrij6
Nekem már a negyedik sem jött be annyira. Túl van már komplikálva a történet. És ami nagyon hiányzik (ami miatt megfogott a sorozat) azok a kamerás kiszólások. Sokkal kevesebb van belőlük és erőltetettebbnek is érzem őket. Persze azért szívesen látnék egy 6. (befejező) évadot ahol a kártyavár összeomlik...
H_Marko
amúgy épp az 5 .évadban volt először, hogy Carrie kiszólt. de egyértelmű, hogy miért maradnak el. cliffhangerek akarnak. az elején kiszólt, magyarázott, és előrevetítette mi fog történni és miért. most meg inkább úgy vannak vele, hogy szőrprízt akarnak szerezni nekünk. megszokásból néztem az ötödiket meg, amúgy a 4. évad tetszett a fiatal ellenféllel, de azt is olyan hirtelen kinyírták, és már nevetséges módon, hogy nem tetszett. egyik pillanatban tökéletes jelölt, következőben meg egy idegroncs, azért ez nem így megy.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Aki nézte: ki hogyan értékeli a House of Cards 5. évadát? Nemrég fejeztem be, emésztem, de remélem berendelik a hatodik évadot is.
Vrij6
Nekem már a negyedik sem jött be annyira. Túl van már komplikálva a történet. És ami nagyon hiányzik (ami miatt megfogott a sorozat) azok a kamerás kiszólások. Sokkal kevesebb van belőlük és erőltetettebbnek is érzem őket. Persze azért szívesen látnék egy 6. (befejező) évadot ahol a kártyavár összeomlik...

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Aki nézte: ki hogyan értékeli a House of Cards 5. évadát? Nemrég fejeztem be, emésztem, de remélem berendelik a hatodik évadot is.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Újabb gyöngyszem!

 www.youtube.com/watch?v=uuDu43Gnyts
steelwolf
na jó ez a videoösszevágás csúcsa 😊
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Újabb gyöngyszem!

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 i.imgur.com/1Mt4Erw.jpg

😀😀😀 sírás

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
szerencsére az HBO azért még tud jó sorozatokat csinálni (vagyis David Simon), most ment le a pilot

 www.youtube.com/watch?v=J7YMlL8x8GE


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
 i.imgur.com/kL9rd7o.png

😀😀
Borbinho

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
| Ha kiderül, hogy NK egy volt ember király, akkor biztosan törlöm a Blizzard accomat, ... |
Amadeus
| A zombisárkányra áll vajon a tétel, hogy csak Targaryen tudja megülni? Nem lehet hogy akkor valamilyen korábbi Targaryen király a Night King? |
Mikey
| Kérdezem ezt unokatesómtól, a válasz: "szerintem a döglött sárkány kártyafüggetlenné vált" | 😀 😀 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 i.imgur.com/kL9rd7o.png

😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
 geekz.444.hu/2017/08/28/a-tronok-harca-kapkodva-fordul-a-finisbe

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Ki úszott le hozzá?
kristóf17
Volt egy srác aki kicsit emlékeztetett Johnny Weissmüllerre, sztem ő volt.
gordon
Dzsungel Dzsordzs?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ki úszott le hozzá?
kristóf17
Volt egy srác aki kicsit emlékeztetett Johnny Weissmüllerre, sztem ő volt.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
GoT
Na, vasárnap két rész, tegnap 5. Igencsak élveztem ezt a hajtást. Megtartom a szokásomat a záró évadra is. Most így elsőre azért vannak dolgok, amiket nem értettem, mégis hogyan.
| Tök hülyeség az, hogy Jon öli a holtakat, miközben várnak rá 5-en a sárkányon. Ótvar megoldás, nem "reális" még a GoT-ben sem szerintem. Az sem "reális", hogy valamiért minden egyes sorozatban, amit követtem, és amiben halottak "élnek" szuper erősek, ügyesek, kemények, gyorsak stb. Persze, szálló sárkányt a NK dárdával 100X méterről. Hát hogyne. Nyilván. Nem is a földön ülő és védtelen sárkányt, ami ott vár. Halott sárkány elmerül szép mélyre. Ezek nem úsznak. Hopp, hirtelen 5 db. felhőkarcoló méretű lánc előkerül és már a vízalatti sárkányra is van erősítve. Ki úszott le hozzá? Megmagyarázhatná nekem valaki, érdekes lenne azért.
Benjen feláldozása miért kellett? El kellett valaki jót engedni, hiszen nem halt meg egyik kedvenc karakter sem, leszámítva ugye egy sarit, oké, de miért ne mehetett volna Jonnal? Akkor valami ésszerűbb áldozati bárányos megoldást reméltem.
Tyrionnál pedig igencsak kíváncsi vagyok mi volt az a fej/nézés a végén.
Jamie-ben pedig azért még reménykedek, mint, aki kinyírja a kúrópajtit miután a gyerekük megvan.
|

Hirtelen most ennyi. Egyébként nagyon tetszett ez az évad is. Voltak benne igazán komolyra sikerült részek. 😊

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Egy dolog biztos(és ezzel szerintem egyedül leszek),ez a meghosszabbított játékidő nem tett jót a sorozatnak.Kaptunk egy 1óra 16 perces évadzárót,amiben gyakorlatilag nem tudtunk meg semmi újat.
| A Jonos dolgot lehetett tudni 1 szezonnal korábban,az hogy lesz szex azt is tudtuk,hát az első rész óta vezetik fel.Mondjuk arra kiváncsi leszek ,hogy az irányításmániás Dany hogy fogja fogadni,hogy nem övé a trón.Azt meg hogy a két Stark elárulja magát senki nem gondolhatta komolyan. Baelish örülhet,hogy eddig húzta.Az aranykompániának meg nagyon badassnek kell lennie,mert gyakorlatilag az első évad óta emlegetik.Mondjuk amit Cersei lerakott ebben a részben az mocskos beton volt,ennél talán csak Arthas volt menőbb Sindragosan 😀. |

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Ezt nem lehet már úgy megcsinálni, hogy ne legyen kiszámítható. Az elejétől kezdve tudhatta mindenki hogy kb merre tart a történet és mi lesz a vége, erre a sorozatra nagyon igaz hogy az út volt a lényeg ideáig. Végjáték van, én élvezem.
JayB
Ja.
Bár az igazán kiszámíthatatlan lezárás volna, ha jönne egy messzi-messzi galaxisból valami droidhadsereg, és az egész bolygót kiírtaná 10 perc alatt vagy egy meteorbecsapódás 2 másodperc alatt eltüntetné a bolygó légkörét, ezeket elég nehéz volna kitalálni előre.
Számomra az a kérdés, hogy az igazi legeslegvége mi lesz.Sobri Jóska
Nem tudom, számomra ez a rész jó lezárása volt az egész szériának, és így még az eredetiségre se lehet panasz

| Szappanos királydráma dupla testvérkúrással? Mindez tök jelentéktelen, mert az élőhalottak verhetetlenek,
ők nyertek, pont, The end.
|


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Ezt nem lehet már úgy megcsinálni, hogy ne legyen kiszámítható. Az elejétől kezdve tudhatta mindenki hogy kb merre tart a történet és mi lesz a vége, erre a sorozatra nagyon igaz hogy az út volt a lényeg ideáig. Végjáték van, én élvezem.
JayB
Ja.
Bár az igazán kiszámíthatatlan lezárás volna, ha jönne egy messzi-messzi galaxisból valami droidhadsereg, és az egész bolygót kiírtaná 10 perc alatt vagy egy meteorbecsapódás 2 másodperc alatt eltüntetné a bolygó légkörét, ezeket elég nehéz volna kitalálni előre.
Számomra az a kérdés, hogy az igazi legeslegvége mi lesz.
Nagy összeborulás a végső győzelem során, amikor kiírtanak minden élőholtat, az emberek békében összefonódnak valami konszenzusos király alatt, vagy folytatódik a családok harca, most, hogy már nincs közös ellenség, vagy a záróképsor az, hogy valahol, a falon túl, a messzi északon felül egy ottfelejtett kékszemű, csodálkozva körülnéz, és elindul délre sokasodni...
Én az utóbbira szavazok.
És akkor ebben a jól kitalált világban lehet egy teljesen új szereposztás, és akárhány elő, utó, kiegészítő sorozat még. Mondjuk a felülő zombi nélkül is ezt várom, botorság lenne annyiban hagyni, meg egy igazán jó fantasyvilágban az adott könyv után jön a végtelen szerepjátéksztori és egyéb kiegészítő történet.