Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
GoT

| Kíváncsian várom, hogy az elvileg rövidebb 8. évadban hogyan fogják lebonyolítani a várható 2 nagyobb háborút és melyik kap nagyobb hangsúlyt. Szvsz a részeknek is hosszabbaknak kell lenniük,
ha duma mellett harcokra is akarnak időt fordítani.
|
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Got
| engem az Aegonozással dühitettek fel. most komolyan két Aegon fia is lett volna így Rhaegal-nak a film szerzői szerint? komolyan ennyire nem tudtak mást kitalálni???? ha Martin is ezt hozza ki belőle, akkor rohadt pipa leszek.
amúgy a jég okádó sárkányon nem lepődtem meg végül is a tűz és a jég dala szóval várható volt, hogy vmi hasonló tervbe van véve a könyvben is. azért az túl egyszerű lett volna, hogy a 3 sárkány felperzsel minden élő halottat és kész.
Tyrionra leszek még kíváncsi. szerintem titkon reménykedett egy kis Targaryan élvezetben vagy legalábbis, hogy ő is bekerül az utódlási körbe. nem tudom, hogy fogja feldolgozni, hogy megint háttérbe szorul.
úgy néz ki, hogy Kingslayerből nem igazán lesz Quenslayer. pedig nagyon jó jelenetek voltak, mikor ketten voltak egyedül a vásznon Cerseivel.
amúgy ennek a résznek a vágása, rendezése nálam csillagos ötös a megvalósítással együtt. ez már messze túlnőtt még alap A listás filmen is.
|

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
HoC

| szerintem az 5. évaddal befejezem. Egy őrült zseniből lett egy szaros populista Frankből. Ilyet látok élőben is köszi. |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
| Mondjuk 2 perc alatt lebontott a falat a "white walker sárkány", kicsit túlzásnak érzem. 😀 |
Vrij6
Jó hát unalmas lett volna ha az 1 óra 20 percből 1 óra 10 perc erre ment volna el.
Mikey
Mondjuk lehetett volna olyan is, hogy nem bír vele ilyen könnyen. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
| Ha kiderül, hogy NK egy volt ember király, akkor biztosan törlöm a Blizzard accomat, ... |
Amadeus
| A zombisárkányra áll vajon a tétel, hogy csak Targaryen tudja megülni? Nem lehet hogy akkor valamilyen korábbi Targaryen király a Night King? |
Mikey
| elvileg öregebb a Targaryen dinasztiánál a pali, és a flashback a teremtéséről sem sugallta, hogy valíriai lenne.
|

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
| Ha kiderül, hogy NK egy volt ember király, akkor biztosan törlöm a Blizzard accomat, ... |
Amadeus
| A zombisárkányra áll vajon a tétel, hogy csak Targaryen tudja megülni? Nem lehet hogy akkor valamilyen korábbi Targaryen király a Night King? |

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
| az aranykompánia nem egy bizonyos Aegon Targaryennek tartozik hűséggel? Egyébként az élőholt sárkány teljesen Sindragosa feeling. Ha kiderül, hogy NK egy volt ember király, akkor biztosan törlöm a Blizzard accomat,
mert akkor nem lesz más a sztori, mint az Arthas-Sindragosa páros megfilmesítése.
|

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
| Mondjuk 2 perc alatt lebontott a falat a "white walker sárkány", kicsit túlzásnak érzem. 😀 |
Vrij6
Jó hát unalmas lett volna ha az 1 óra 20 percből 1 óra 10 perc erre ment volna el.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
| Nekem alapvetően tetszett ez a rész. Illetve hagyom ülepedni, aztán majd a napokban megírom mi tetszett és mi nem benne. 😀 Mondjuk 2 perc alatt lebontott a falat a "white walker sárkány", kicsit túlzásnak érzem. 😀 |

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Ezt nem lehet már úgy megcsinálni, hogy ne legyen kiszámítható. Az elejétől kezdve tudhatta mindenki hogy kb merre tart a történet és mi lesz a vége, erre a sorozatra nagyon igaz hogy az út volt a lényeg ideáig. Végjáték van, én élvezem.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Mekkora szar&szappan volt ez a Game of thrones évadzáró, te jó isten! Aztán én mindent eltudok nézni, de ezt, nem is értem h ezt h gondolták komolyan!
steelwolf
Kurva hideg jeget okádó white walker... izé... flyer sárkány powa!
Vajon a zombisárkányt is csak Targaryen tudja megülni?

Fájóan kiszámítható lett a sorozat. 😕 Jó lenne ha a nyolcadik évadra összeszednék magukat az írók, kár lenne érte, ha nem tennék.
Mikey
Nagyon sajnálom, hogy ezt így már az évad elején megjósoltam és be is jött ezek szerint. Ma még a maradék öt rész. Kicsit lelomboztatok 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Mekkora szar&szappan volt ez a Game of thrones évadzáró, te jó isten! Aztán én mindent eltudok nézni, de ezt, nem is értem h ezt h gondolták komolyan!
steelwolf
Kurva hideg jeget okádó white walker... izé... flyer sárkány powa!
Vajon a zombisárkányt is csak Targaryen tudja megülni?

Fájóan kiszámítható lett a sorozat. 😕 Jó lenne ha a nyolcadik évadra összeszednék magukat az írók, kár lenne érte, ha nem tennék.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Mekkora szar&szappan volt ez a Game of thrones évadzáró, te jó isten! Aztán én mindent eltudok nézni, de ezt, nem is értem h ezt h gondolták komolyan!
steelwolf
pedig a twitter feedem szerint szerették

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mekkora szar&szappan volt ez a Game of thrones évadzáró, te jó isten! Aztán én mindent eltudok nézni, de ezt, nem is értem h ezt h gondolták komolyan!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hatalmas!

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Úgy látom, Lili Simmons állandó szereplője lesz a Ray Donovan ötödik évadának. Örömteli. 😊
Mikey
Vissza kell térnem...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
Úgy látom, Lili Simmons állandó szereplője lesz a Ray Donovan ötödik évadának. Örömteli. 😊
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Szeptember 1-et bevéstétek már a naptárba?
 www.youtube.com/watch?v=dWlSAws-4hg
Cowboykarcsi90
Mintakurvaélet 😊
Vrij6
mini negan 😀

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Szeptember 1-et bevéstétek már a naptárba?
 www.youtube.com/watch?v=dWlSAws-4hg
Cowboykarcsi90
Mintakurvaélet 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szeptember 1-et bevéstétek már a naptárba?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
Kurva jó ácsok lehetnek Sárkánykőn ha összeraktak egy új flottát ilyen gyorsan 😀
Kenny
az előzetesben a Vasflotta látszik szerintem
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Kurva jó ácsok lehetnek Sárkánykőn ha összeraktak egy új flottát ilyen gyorsan 😀

több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Engem a mostani GoT-ban az zavar leginkább, hogy egyre jobban átmegyünk fantasyba.
Azt szerettem és imádtam, mind a könyvben mind filmben, hogy megmaradt a saját határain belül, mindenki tévedett és meghalt, a fizika törvényei érvényesek voltak, nem volt hős kultusz, mindenki mocskos volt ahogy IRL egy középkori feudális rendszer kinéz kb. (azt hiszem a GoT-t a rózsák háborúja inspirálta)

Most pedig átmegyünk jóságos fekete-fehér mainstreambe, és az zavar, hogy egy ennyire realisztikus alapsztorit hogy voltak képesek marvel-szintű mainstream tipizálásba átvenni, borzalmas képekkel és metaforákkal. Amikor az A-team együtt mozgott, mintha az Avengerst néztem volna. Nemár hogy Martin egy ilyen véget kerekít az alapsztorinak ha meglesz írásban is.

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
minden QB class jövőre jobb
minden évad eddigi legszarabb
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 563
A GoT 7x06 margójára:
 twitter.com/TeamUSA/status/899472770723045376
😀😀😀
Mikey
ja meg már állítólag a jets is figyeli h kiválasztja a következő drafton.

amúgy nekem nem tetszett ez a rész. kezd az egész ahogy esik úgy puffan | és most nem Viserionre gondoltam | lenni. nagyon remélem, hogy az utolsó rész tényleg odaver, mert akkor kb 1, másfél epizódot leszámítva számomra talán a leggyengébb évad lesz.
csebi
akkor nem csak én érzem úgy, hogy nagyon sietősre vettek a figurát az írók? (és most nem a teleportálásokra gondolok, mégha a legutolsó epizódban már engem is zavart a dolog.)