Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lannister sereghez:
Hunyadi évről évre vezetett hadjaratot a török ellen, sokszor szinte teljesen megsemmisült sereggel tért vissza, de köv év nyarán ujra lett serege és elindult.
GoTban a suttogó erdős csata ota lehetett toborozni keményen
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
| csak nekem tűnt kicsit teleportjellegűnek ez a csatajelenet? Megint ott termett a semmiből a lovasság+ 1 sárkány (amit el tudok fogadni mert repül), de még ezek áthajóztak lovakkal, stb. amíg kiderült, hogy a Makulátlanok Casterly Rockban nem találtak semmit, amíg kiderült hogy Highgardent a Lannisterek foglalták el... addig átment a teljes lovasság, és Jaimeék nem értek vissza... |
sapka
 en.wikipedia.org/wiki/Suspension_of_disbelief

| Tyrion feltűnése sem volt semmi, csak hogy elsüthessen egy ütős egysorost |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
GoT

|  9gag.com/gag/a1KQOBv?ref=fbp

mostani GoT részben elég sok utalás volt korábbi részekre, érdemes megnézni a linket.
pl. nekem ez teljesen kiesett:
 www.youtube.com/watch?v=PxlIraEV8n4
(2:10-től érdemes nézni ha vki nem érne rá végignézni)
|
Borbinho
| nekem a nagy része feltűnt,de amiikor a harmadikat láttam kb,rájöttem,hogy talán semmi lényege ha ennyire az ember orra alá dörgölik.
Mellesleg olvastam egy nagyon beteg teóriát arról,hogy maga Bran lenne az Éjkirály,ami azért elég beteg mellétéve a "Jon a jégsárkányon fogja megvédeni a világot Danytől" elméletet.
|

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
|
Nekem kicsit indokolatlan volt a rész főleg a csata.
1.Végre ésszel kicsit megszívatják Dany-t, de annyi eszük már nincs, hogy arra gondoljanak, hogy van 3 bazi sárkánya és ha sokat tökölnek a puszta közepén úgy felperzselődnek mint állat.
2. Nincsennek scoutjaik akik a dombról nézik, hogy némá jön az a sok lovas mi lehet? Nem kéne készülni?
3. Van egy sárkány elleni fegyverük, amit senki nem őriz, illetve senki nincs odarendelve, hogy ha esetleg megtámadnak le kéne lőni a sarit.
4. Oké Dany sose az eszéről volt híres ezért ez megbocsátható, de ledózeroltuk a Lannister sereget és látok egy fegyvert ami elég nagy, hogy megsebezze a sárkányt és ráadásul a fegyver körül kb. csak az én embereim vannak akkor nem repülök neki...
Amúgy jó rész volt szép utalásokkal, szerintem az évad azzal lesz vége, hogy jönnek a WW-k. Addig lerendezik az alsó részt valamennyire?
|
több mint 6 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
GoT

|  9gag.com/gag/a1KQOBv?ref=fbp

mostani GoT részben elég sok utalás volt korábbi részekre, érdemes megnézni a linket.
pl. nekem ez teljesen kiesett:

| Borbinho
| Ha már Robert akkor, "I have a son. You have a daughter. We were meant to rule together."
Ned Stark-nak az első részben. Egy Arya-Gendry reunion-nak már ideje lenne 😊
|
dr0725
| a következő részben már valószínű visszatér gendry...az előzetesből legalábbis erre lehet(vagy erre akarnak) következtetni...kb a legnagyobb giccs lenne a dany-jon lovestory után... |
több mint 6 éve
dr0725 New England Patriots 467
GoT

|  9gag.com/gag/a1KQOBv?ref=fbp

mostani GoT részben elég sok utalás volt korábbi részekre, érdemes megnézni a linket.
pl. nekem ez teljesen kiesett:

| Borbinho
| Ha már Robert akkor, "I have a son. You have a daughter. We were meant to rule together."
Ned Stark-nak az első részben. Egy Arya-Gendry reunion-nak már ideje lenne 😊
|
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
GoT

|  9gag.com/gag/a1KQOBv?ref=fbp

mostani GoT részben elég sok utalás volt korábbi részekre, érdemes megnézni a linket.
pl. nekem ez teljesen kiesett:
 www.youtube.com/watch?v=PxlIraEV8n4
(2:10-től érdemes nézni ha vki nem érne rá végignézni)
|

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
White walkerekről: | Jól tudom, hogy csak addig tudnak jönni délre, amíg hó is van és hideg, mert a meleg kicsinálja őket?
😊 Lassan lehetne azt a szálat is építeni, hogy délen is egyre hidegebb van, stb. különben oda be sem teszik a lábukat. A sárkánytűztől akkor gondolom simán elolvadnak. Vagy mégsem?😀
|
Vrij6
| kb semmit sem tudni róluk ilyen téren...még azt sem, h azért van hideg mert jönnek, vagy akkor jönnek ha hideg van...zombikat elpusztítja a tűz, a Másokat az obszidián...minden egyéb már a sorozat szüleménye |
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
White walkerekről: | Jól tudom, hogy csak addig tudnak jönni délre, amíg hó is van és hideg, mert a meleg kicsinálja őket?
😊 Lassan lehetne azt a szálat is építeni, hogy délen is egyre hidegebb van, stb. különben oda be sem teszik a lábukat. A sárkánytűztől akkor gondolom simán elolvadnak. Vagy mégsem?😀
|

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
|  twitter.com/Crimson_Ghost27/status/894429049547874304 |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
amúgy legalább annyit írjatok már a spoilerhez hogy miről szól
csak mert kurva idegesítő hogy kiváncsi lennék mi az, de kb sejtem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
És ha beindul a feltámasztósdi? 😊
Bárki újra indulhat.
Akár komplett "zombiseregek" is.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
| Most akkor Jamie-nek annyi? Remélem nem. Amúgy rövid volt ez a rész, alig 47 perc...Ez így annyira nem oké, hogy 7 részes az évad. White walkerek sehol, de a barlangrajzos felfedezés kellően misztikus volt, az tetszett nagyon. |
Vrij6
| Remélem igen. A Lannisterek - ahol Lady Tyrell is megmondta - betegséget jelentenek Westerosnak.
A hatalmuk tényleges megdöntése Jaime halálával indulna.
|
Trónok harca

| ha jól számolom, akkor nem maradt a Lannister sereg. |
Bronze League Hero
| Ha jól értem, az volt a Lannisterek fő serege, amit a dothrakiak és a sárkányok szépen elintéztek.
Kérdés, hogy mennyi ember maradt életben + mennyi mekkora sereg maradt még Lannistereknek.
Jól sejtem a dolgokat?
|
Beki
| Ezt számolgattam én is. Ugye Tywin Lannister serege 70 ezer fő volt az 5 király háborúja előtt. Annak egy része ott maradt a Starkokkal és Baratheonokkal vívott háborúban. Caster-hegyen a makulátlanok megöltek mindenkit, a Highgarden ostroma után megmaradt főerőket pedig Dany egyszerűen elégette, a folyóvidéken sem nagyon maradt szerintem senki jelentősebb erő a Frey-ház bukása után. Ergo annyi Lannister katona van jelenleg,
amennyi Cerseit őrzi Királyvárban és amennyit esetleg hátrahagytak Highgardenben helyőrségként, ha csak nem kapták azt meg feladatul az egykori - áruló - Tyrell-vazallusok.

Az külön probléma, hogy az a szekérkonvoj, amit hamuvá égetett Dany, az a Tyrell magtárak komplett tartalma volt.
Így Királyvár egy ostrom esetén nem fog élelemhez jutni.

Arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy hány skorpió készült, mert ha csak ez az egy, akkor gyakorlatilag eldőlt a háború Westeroson. Az évad során meghaló sárkányt jó eséllyel nem a Lannisterek fogják leszedni, ha a pletykáknak lehet hinni.
|
Bronze League Hero
| kaja nincs,sereg nincs.majd Qyburn varázsol valamit. |
Kenny
| Azért az Aranykompániát sem lenne egyszerű Essosból átvarázsolni Westerosra. Mármint időre. |

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
| Ezt számolgattam én is. Ugye Tywin Lannister serege 70 ezer fő volt az 5 király háborúja előtt. Annak egy része ott maradt a Starkokkal és Baratheonokkal vívott háborúban. Caster-hegyen a makulátlanok megöltek mindenkit, a Highgarden ostroma után megmaradt főerőket pedig Dany egyszerűen elégette, a folyóvidéken sem nagyon maradt szerintem senki jelentősebb erő a Frey-ház bukása után. Ergo annyi Lannister katona van jelenleg,
amennyi Cerseit őrzi Királyvárban és amennyit esetleg hátrahagytak Highgardenben helyőrségként, ha csak nem kapták azt meg feladatul az egykori - áruló - Tyrell-vazallusok.

Az külön probléma, hogy az a szekérkonvoj, amit hamuvá égetett Dany, az a Tyrell magtárak komplett tartalma volt.
Így Királyvár egy ostrom esetén nem fog élelemhez jutni.

Arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy hány skorpió készült, mert ha csak ez az egy, akkor gyakorlatilag eldőlt a háború Westeroson. Az évad során meghaló sárkányt jó eséllyel nem a Lannisterek fogják leszedni, ha a pletykáknak lehet hinni.
|
Bronze League Hero
| nem csak egy része, csak a whispering wood és a camps csatákban odaveszett kb 30.000 ember. jó ez később még nőhetett a Frey sereggel, bár az ő jelentőségük nem a katonák számában volt soha. |

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
| Most akkor Jamie-nek annyi? Remélem nem. Amúgy rövid volt ez a rész, alig 47 perc...Ez így annyira nem oké, hogy 7 részes az évad. White walkerek sehol, de a barlangrajzos felfedezés kellően misztikus volt, az tetszett nagyon. |
Vrij6
| Remélem igen. A Lannisterek - ahol Lady Tyrell is megmondta - betegséget jelentenek Westerosnak.
A hatalmuk tényleges megdöntése Jaime halálával indulna.
|
Trónok harca

| ha jól számolom, akkor nem maradt a Lannister sereg. |
Bronze League Hero
| Ha jól értem, az volt a Lannisterek fő serege, amit a dothrakiak és a sárkányok szépen elintéztek.
Kérdés, hogy mennyi ember maradt életben + mennyi mekkora sereg maradt még Lannistereknek.
Jól sejtem a dolgokat?
|
Beki
| Ezt számolgattam én is. Ugye Tywin Lannister serege 70 ezer fő volt az 5 király háborúja előtt. Annak egy része ott maradt a Starkokkal és Baratheonokkal vívott háborúban. Caster-hegyen a makulátlanok megöltek mindenkit, a Highgarden ostroma után megmaradt főerőket pedig Dany egyszerűen elégette, a folyóvidéken sem nagyon maradt szerintem senki jelentősebb erő a Frey-ház bukása után. Ergo annyi Lannister katona van jelenleg,
amennyi Cerseit őrzi Királyvárban és amennyit esetleg hátrahagytak Highgardenben helyőrségként, ha csak nem kapták azt meg feladatul az egykori - áruló - Tyrell-vazallusok.

Az külön probléma, hogy az a szekérkonvoj, amit hamuvá égetett Dany, az a Tyrell magtárak komplett tartalma volt.
Így Királyvár egy ostrom esetén nem fog élelemhez jutni.

Arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy hány skorpió készült, mert ha csak ez az egy, akkor gyakorlatilag eldőlt a háború Westeroson. Az évad során meghaló sárkányt jó eséllyel nem a Lannisterek fogják leszedni, ha a pletykáknak lehet hinni.
|
Bronze League Hero
| kaja nincs,sereg nincs.majd Qyburn varázsol valamit. |

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
| Most akkor Jamie-nek annyi? Remélem nem. Amúgy rövid volt ez a rész, alig 47 perc...Ez így annyira nem oké, hogy 7 részes az évad. White walkerek sehol, de a barlangrajzos felfedezés kellően misztikus volt, az tetszett nagyon. |
Vrij6
| Remélem igen. A Lannisterek - ahol Lady Tyrell is megmondta - betegséget jelentenek Westerosnak.
A hatalmuk tényleges megdöntése Jaime halálával indulna.
|
Trónok harca

| ha jól számolom, akkor nem maradt a Lannister sereg. |
Bronze League Hero
| Ha jól értem, az volt a Lannisterek fő serege, amit a dothrakiak és a sárkányok szépen elintéztek.
Kérdés, hogy mennyi ember maradt életben + mennyi mekkora sereg maradt még Lannistereknek.
Jól sejtem a dolgokat?
|
Beki
| Ezt számolgattam én is. Ugye Tywin Lannister serege 70 ezer fő volt az 5 király háborúja előtt. Annak egy része ott maradt a Starkokkal és Baratheonokkal vívott háborúban. Caster-hegyen a makulátlanok megöltek mindenkit, a Highgarden ostroma után megmaradt főerőket pedig Dany egyszerűen elégette, a folyóvidéken sem nagyon maradt szerintem senki jelentősebb erő a Frey-ház bukása után. Ergo annyi Lannister katona van jelenleg,
amennyi Cerseit őrzi Királyvárban és amennyit esetleg hátrahagytak Highgardenben helyőrségként, ha csak nem kapták azt meg feladatul az egykori - áruló - Tyrell-vazallusok.

Az külön probléma, hogy az a szekérkonvoj, amit hamuvá égetett Dany, az a Tyrell magtárak komplett tartalma volt.
Így Királyvár egy ostrom esetén nem fog élelemhez jutni.

Arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy hány skorpió készült, mert ha csak ez az egy, akkor gyakorlatilag eldőlt a háború Westeroson. Az évad során meghaló sárkányt jó eséllyel nem a Lannisterek fogják leszedni, ha a pletykáknak lehet hinni.
|

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
| Most akkor Jamie-nek annyi? Remélem nem. Amúgy rövid volt ez a rész, alig 47 perc...Ez így annyira nem oké, hogy 7 részes az évad. White walkerek sehol, de a barlangrajzos felfedezés kellően misztikus volt, az tetszett nagyon. |

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
| csak nekem tűnt kicsit teleportjellegűnek ez a csatajelenet? Megint ott termett a semmiből a lovasság+ 1 sárkány (amit el tudok fogadni mert repül), de még ezek áthajóztak lovakkal, stb. amíg kiderült, hogy a Makulátlanok Casterly Rockban nem találtak semmit, amíg kiderült hogy Highgardent a Lannisterek foglalták el... addig átment a teljes lovasság, és Jaimeék nem értek vissza... |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Trónok harca

| ha jól számolom, akkor nem maradt a Lannister sereg. |
Bronze League Hero
| Ha jól értem, az volt a Lannisterek fő serege, amit a dothrakiak és a sárkányok szépen elintéztek.
Kérdés, hogy mennyi ember maradt életben + mennyi mekkora sereg maradt még Lannistereknek.
Jól sejtem a dolgokat?
|
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Trónok harca

| ha jól számolom, akkor nem maradt a Lannister sereg. |
Bronze League Hero
| igen, én is ezen gondolkoztam. jó kis csata jelenet volt. |

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
én a Baki-t várom, a mangák mindig is mozgattak de sose volt időm/erőm olvasni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
 sotaku.com/netflix-sets-anime-programming-slate-12-new-series-godzilla-movie/
Negritis
Elég meh a lista.. mondjuk legalább nem sok a moe, és próbálkoznak, ez is értékelendö.

Ez a Devilman absolute hidegen hagyna, ha nem Yuasa nyulna hozzá... de igy kap egy eselyt.
A Perfect Bonest meg mar lengetik egy ideje amugy..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Trónok harca

| ha jól számolom, akkor nem maradt a Lannister sereg. |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
 sotaku.com/netflix-sets-anime-programming-slate-12-new-series-godzilla-movie/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A Hard Knocks-ot várom, de érdekes módon hiába tetszett kifejezetten a last chance u és az all or nothing első évada, az új részekből még egy percet se láttam, annyira nincs hozzájuk hangulatom (pedig a kritikák se rosszak) 8)
baggio
nekem az all or nothing 2. évada is tetszett, jól bemutatták, milyen egy elbaszott szezont végigélni. nyilván fisher nagy mínusz (edzői stábból gregg williams és fassel a király), de a d-line legalább hozta a jó pillanatokat végig 😊
Löfli
hát nekem Gregg Williamsről inkább az jött egy hogy egy rohadt nagy bunkó paraszt 😀
Fishermeg tök emberi volt, lehet szar edző, de jó ember. A kirugása, és az utána következők az évad legjobb jelenetei voltak
braxa88
Még csak két részt láttam de Fisher ilyen kis naiv baráti embernek tűnik.
Cserébe nem érdekelte a játékosokat különösebben, hogy mit mond, motiválni se tudta őket.
El süt néhány "viccet", meg magyaráz valamit.
Nagyon abszurd volt nézni, főleg, hogy ennyi évet lehúzott HC-ként.