Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
Az oda-vissza teleportálás erre az évadra végképp komikus méreteket öltött
baggio
Nagyjából az egyetlen dolog, ami zavart engem az évad során. De ez legalább végtelenül.
Mikey
legyen ez a legnagyobb baj
ezzel a két uccsó résszel a GoT végképp a sorozattörténelem csúcsára ért, a többi nagy klasszikus kb a cipőjét kötheti be. (aki ezt megkérdőjelezi az elfogult. nincs, és nem is lesz még egy sorozat amit ennyien néznének a premier másnapján hazánkban.)
és még lesz 2 évad. vmi elképesztően fantasztikus lesz.
braxa88
Imádom a GoT-ot, de inkább úgy látom te vagy elfogult 😊
Toca
lehet vmit jobbnak tartani, de h nézettebb, látványosabb, drágább, grandiózusabb, népszerűbb, ennyi embert megmozgató sorozat nincs, nem volt, közeljövőben nem is lesz az biztos. emiatt mondom, h a sorozatok csúcsa.
braxa88
| Pont a tegnapi részben futott át többször is az agyamon, hogy vajon volt-e sorozat, ami monumentalitásában akár csak megközelítette a Gyűrűk Ura világát, a tegnapi jelenetek fantasztikusan voltak megalkotva, Daenerys flottája a sárkányokkal, King's Landing, a könyvtár, a robbanás és utána Tommen öngyilkosságával, a rész első húsz percének a zeneválasztása, nem tudok -nem is akarok- belekötni. Külön tetszett a Tyrion-Daenerys közös jelenete a vibráló levegővel, szerintem annak a szálnak még nincs vége, ahogy Tyrion felállt elé, szinte könyörgött a jelenet egy nyálasabb filmben a csókért; itt kiakadtam volna, ha megtörténik, pont ennyiben kellett ezt hagyni. |

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az oda-vissza teleportálás erre az évadra végképp komikus méreteket öltött
baggio
Nagyjából az egyetlen dolog, ami zavart engem az évad során. De ez legalább végtelenül.
Mikey
legyen ez a legnagyobb baj
ezzel a két uccsó résszel a GoT végképp a sorozattörténelem csúcsára ért, a többi nagy klasszikus kb a cipőjét kötheti be. (aki ezt megkérdőjelezi az elfogult. nincs, és nem is lesz még egy sorozat amit ennyien néznének a premier másnapján hazánkban.)
és még lesz 2 évad. vmi elképesztően fantasztikus lesz.
braxa88
Imádom a GoT-ot, de inkább úgy látom te vagy elfogult 😊
Toca
lehet vmit jobbnak tartani, de h nézettebb, látványosabb, drágább, grandiózusabb, népszerűbb, ennyi embert megmozgató sorozat nincs, nem volt, közeljövőben nem is lesz az biztos. emiatt mondom, h a sorozatok csúcsa.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"És tudom, hogy ennek nem itt lenne a helye, talán bekerül a kritikába is, de sokak számára lehet új infó: a Game of Thrones-ban már évek óta igaz, hogy az egy részben látott események nem (feltétlenül) zajlanak egy időben. Olykor hetek, hónapok, akár évek is elválaszthatják őket. Inkább csak dramaturgiai okokból kerülnek egymás mellé. (Mint ahogy egy helyszín egymás utáni jelenetei között is eltelhet elég sok idő.)" - via sorozatjunkie 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Az oda-vissza teleportálás erre az évadra végképp komikus méreteket öltött
baggio
Nagyjából az egyetlen dolog, ami zavart engem az évad során. De ez legalább végtelenül.
Mikey
legyen ez a legnagyobb baj
ezzel a két uccsó résszel a GoT végképp a sorozattörténelem csúcsára ért, a többi nagy klasszikus kb a cipőjét kötheti be. (aki ezt megkérdőjelezi az elfogult. nincs, és nem is lesz még egy sorozat amit ennyien néznének a premier másnapján hazánkban.)
és még lesz 2 évad. vmi elképesztően fantasztikus lesz.
braxa88
Imádom a GoT-ot, de inkább úgy látom te vagy elfogult 😊
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Az oda-vissza teleportálás erre az évadra végképp komikus méreteket öltött
baggio
Nagyjából az egyetlen dolog, ami zavart engem az évad során. De ez legalább végtelenül.
Mikey
| Ennyi fért bele. Varisz is már lepaktált a tyrellekkel meg a dorniakkal. Minek bővítsék még a részt 20 percel ahol mutatják, hogy hajóra szállnak. Kövi évadban úgyis lesz magyarázat az ilyenekre. |

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az oda-vissza teleportálás erre az évadra végképp komikus méreteket öltött
baggio
Nagyjából az egyetlen dolog, ami zavart engem az évad során. De ez legalább végtelenül.
Mikey
legyen ez a legnagyobb baj
ezzel a két uccsó résszel a GoT végképp a sorozattörténelem csúcsára ért, a többi nagy klasszikus kb a cipőjét kötheti be. (aki ezt megkérdőjelezi az elfogult. nincs, és nem is lesz még egy sorozat amit ennyien néznének a premier másnapján hazánkban.)
és még lesz 2 évad. vmi elképesztően fantasztikus lesz.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Az oda-vissza teleportálás erre az évadra végképp komikus méreteket öltött
baggio
Nagyjából az egyetlen dolog, ami zavart engem az évad során. De ez legalább végtelenül.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
+1 nagyon erős rész volt, bár azt nem értettem, hogy | Varys hogy lehet egyszerre két helyen 😀 | kristof
| dorne-ban szerzett pár hajót, és visszament azokkal mereenbe. jó gyors hajók lehetnek 😊 | Löfli
| lol, a könyvben meg az előző évadokban kurvahosszú minden út, itt meg epizódok alatt mennek oda-vissza a keskeny tengeren... |
kristof
Tényleg jó rész volt ez is, de ezért mondom mindig (pl. a hollós üzengetés mellett), hogy nagyon a helyén kell kezelni a GoT-ot, mert el lehet persze sütni rá ilyen esetekben, hogy fantasy, bármi megtörténhet, viszont az igazán nagy klasszikusoknál (Wire, Sírhant művek, satöbbi-satöbbi, képzelje mindenki ide a nagy kedvencét a Lostot leszámítva) egy kissé realisztikusabb keretek között kellett nagyokat húzni az alkotóknak...

Az oda-vissza teleportálás erre az évadra végképp komikus méreteket öltött

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Lyanna Stark mikor szült kivel volt ,párban'?
steelwolf
robert baratheon
Löfli
...és akkor Robert nem tudta h terhes? Vagy 1 évig nem voltak egy helyen?
steelwolf
Rhaegar elrabolta Lyannát, ezért is tört ki a háború. (különböző teóriák szerint annyira azért nem kellett megerőltetnie magát, mert Lyannával végül egymásba szerettek)
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lyanna Stark mikor szült kivel volt ,párban'?
steelwolf
robert baratheon
Löfli
...és akkor Robert nem tudta h terhes? Vagy 1 évig nem voltak egy helyen?
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lyanna Stark mikor szült kivel volt ,párban'?
steelwolf
robert baratheon


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lyanna Stark mikor szült kivel volt ,párban'?
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
+1 nagyon erős rész volt, bár azt nem értettem, hogy | Varys hogy lehet egyszerre két helyen 😀 | kristof
| dorne-ban szerzett pár hajót, és visszament azokkal mereenbe. jó gyors hajók lehetnek 😊 | Löfli
| lol, a könyvben meg az előző évadokban kurvahosszú minden út, itt meg epizódok alatt mennek oda-vissza a keskeny tengeren... |
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
gondolom nem sok sorozat résznek van 10/10es értékelése imdb-n, a trónok harca most zsinórban hozott kettőt.
több mint 7 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
GoT
| Jól értettem (következtetek), hogy Jon Snow Lyanna Stark és Rhaegar Targaryen, tehát 'tűz és jég' fia?! |

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 203 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Na,ez brillians volt.Mennyire jok voltak a zenek😮
Kenny
+1 nagyon erős rész volt, bár azt nem értettem, hogy | Varys hogy lehet egyszerre két helyen 😀 |
kristof
| dorne-ban szerzett pár hajót, és visszament azokkal mereenbe. jó gyors hajók lehetnek 😊 |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
Cersei nagyon kampó lesz

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Na,ez brillians volt.Mennyire jok voltak a zenek😮
Kenny
+1 nagyon erős rész volt, bár azt nem értettem, hogy | Varys hogy lehet egyszerre két helyen 😀 |
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Na,ez brillians volt.Mennyire jok voltak a zenek😮

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Ray Donovan is back! Hozzáteszem, ha annyira nyomatni fogják ezt a vallásos bullshitet, mint az első epizódban, akkor hamar fel fogok hagyni a nézésével.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Én csak ennyit fűznék hozzá a legutóbbi GoT epizódhoz:

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
fasza volt tényleg ez a rész GOT, de azért hozzá teszem, az elmúlt pár rész egy óriási kliséhalmaz, semmiféle meglepetés, egy kicsit hiányolom a Martin féle-elmebeteg fordulatokat

az elmúlt két részben mindegyik szálon előre megmondta az ember, mi fog történni, annyira adta magát
Stez
Épp ideje, hogy Westeros lemenjen kutyába Dany előtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
fasza volt tényleg ez a rész GOT, de azért hozzá teszem, az elmúlt pár rész egy óriási kliséhalmaz, semmiféle meglepetés, egy kicsit hiányolom a Martin féle-elmebeteg fordulatokat

az elmúlt két részben mindegyik szálon előre megmondta az ember, mi fog történni, annyira adta magát

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
GoT.. überbrutál. legjobb rész ever. ez nem sorozat, ez blockbuster film
braxa88
valóban rendben volt,de | meghalt a legjobb karakter 😀,továbbá vajon a vörös meghal az utolsó részben? |

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
westworld trailer elég jó lett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!