Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
aranyélet. legjobb magyar dolog TVben valaha
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
ha valaki overwatchozik annak nyilvan vicces 😀
 www.youtube.com/watch?v=QD7SAFzXSSo

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hát na...
több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Óriási 😀
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/13573341_2306971615992551_1591839172_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=qhIdwgtY3HsAX8xXjW5&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCXmTyQpbPQopMEb8CRXSlUE6krzM_XX9ms-L_3y0vsoA&oe=66087974
Insane Game Of Thrones Impressions | These are some of the best Game of Thrones impressions we've heard! 󾮞 󾮟 by Scheiffer Bates | By UNILADFacebook
These are some of the best Game of Thrones impressions we've heard! 󾮞 󾮟 by Scheiffer Bates
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egyes szereplőknél évadokon át mutatták, hogy utazgatnak, köztük Aryanál is, de akkor nem sikerült megérteni, senki nem magát az utazást szeretné látni, hanem annak mivolta megkérdőjelezhető ( | Varys-t a hajóra "odatenni" Danyék mellé meg egyszerűen egy égbekiáltóan nagy dramaturgiai hiba volt, pont | )
baggio
nemcsak Varys volt ott hanem, Tyrell és Martell hajók is.
nem volt hiba, hiszen 100x le lett írva h nem minden egy időben zajlik...
gáz ha ebbe kell belekötni, de ha már nincs jobb amibe bele lehet, akkor ebbe kell.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 757 — No es importante
Egyes szereplőknél évadokon át mutatták, hogy utazgatnak, köztük Aryanál is, de akkor nem sikerült megérteni, senki nem magát az utazást szeretné látni, hanem annak mivolta megkérdőjelezhető ( | Varys-t a hajóra "odatenni" Danyék mellé meg egyszerűen egy égbekiáltóan nagy dramaturgiai hiba volt, pont | )


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A másik,az addig oké,hogy | Cersei most ül a trónon,de meddig?2-3 részig?Mit hisz,nincs senkije,miután kiderül hogy mit tett még Jamie is végképp ellene fog fordulni.NIncs serege,hogy akarja megvédeni a várost?Ha volt egy kis esze akkor egy kis futótüzet hagyott még.Hogy fogja legyakni a sárkányokat?A terv kiváló volt,de egyben ostoba is,persze nem tudhatjuk mit tud Cersei,de ha előrenézünk elég kusza Cersei jövöképe. |
Kenny
Ne viccelj, | Jamie pont szarik rá, hogy Cersei kinyírt X embert. Tomment nem ő ölte meg konkrétan, Jamie még csak emiatt sem hidegülhet el tőle. Tett ő ezerszer rosszabbakat is ennél, mégis arról szól minden évad fele, hogy nyálzik Cersei után. Gondolom a következő évad is ilyen lesz, hogy 6-7 részig semmi, addig ül a trónon, majd a végén megpörgetik és a sárkánynuni legyak mindenkit.

Szerintem kikövezték, hogy a kövi évadban még Westeroson harcolnak, Cersei-t kinyírják a végén, mivel ugye nem hagyják azok után, amit a Starkokkal tett, Jamie közönségkedvenc, megoldják, hogy ő spanná váljon, Jon és Daenerys nyilván egymásra találnak, szerelem lesz, nyilván megtudhatunk pár dolgot a múltból. Az sem lepne meg, ha több részt szentelnének az ilyen flashbackeknek. A Starkok ismét összegyűlnek, az évad végén megjelennek a holtak, és az utolsó évad meg arról a harcról szól majd.
|

Félek, hogy így néz majd ki, de nagyon remélem, hogy nem kliséhalmaz lesz a dolog. Az évadzáró mindenesetre király volt, ez most ütött. Csak kicsit vicces, hogy hat részen át semmi sem történt, mindenki részekig utazgatott erre-arra, most meg hirtelen felgyorsult a világ, mindenki fél rész alatt bejárja a fél világot. xd
Stez
Jaime pont amaitt lent királyölő(és lett az egész világon megvetett ember) mert megmentette xezer ember életét.. | .tehát nem szarik rá h hány embert ölt meg Cersei |
pont emiatt fog elhidegülni Cerseitől
ez egy sorozat, a legtöbb építkezik, több részen át. lásd pl vikings, walkingdead, vagy bármi. az évad végén vagy a nagydurr.
el lett mondva szászsor h nem minden ugy zajlik ahogy látod. de ugye mennyivel jobb lenne ha azt mutogatnák h Varys v Arya utazgat...
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Beérett az építkezés,de nagyon. | Sansa és Kisujj összenézése mögött lehet vizionalni valamit vajon? |
Kenny
| Egyből azt mondtam tesómnak, hogy 9 rész múlva megöli. Elkattant ott a a pedigree-s résznél tutira. |
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Hát ez vakmeleg rész volt. | Jon teória beigazolódott, ergo most ő a legjogosabb trónkövetelő, Bran hogy akarja majd ezt hihetően prezentálni? |
JayB
btw | Ő hallotta, és tudja hogy a baba az Havas Henrik? Mert én nem hallottam az első felét annak amit sutyorászott....csak a képváltásból volt egyértelmű, meg h már sztoriztak erről a lehetőségről |

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Sose értettem ezt a Wire (Breaking Bad) imádatot, sose jött át!
steelwolf
ha ráérzel a hangulatára,és persze eredeti nyelven nézed,a Wire fantasztikus.

több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sose értettem ezt a Wire (Breaking Bad) imádatot, sose jött át!
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A másik,az addig oké,hogy | Cersei most ül a trónon,de meddig?2-3 részig?Mit hisz,nincs senkije,miután kiderül hogy mit tett még Jamie is végképp ellene fog fordulni.NIncs serege,hogy akarja megvédeni a várost?Ha volt egy kis esze akkor egy kis futótüzet hagyott még.Hogy fogja legyakni a sárkányokat?A terv kiváló volt,de egyben ostoba is,persze nem tudhatjuk mit tud Cersei,de ha előrenézünk elég kusza Cersei jövöképe. |
Kenny
Ne viccelj, | Jamie pont szarik rá, hogy Cersei kinyírt X embert. Tomment nem ő ölte meg konkrétan, Jamie még csak emiatt sem hidegülhet el tőle. Tett ő ezerszer rosszabbakat is ennél, mégis arról szól minden évad fele, hogy nyálzik Cersei után. Gondolom a következő évad is ilyen lesz, hogy 6-7 részig semmi, addig ül a trónon, majd a végén megpörgetik és a sárkánynuni legyak mindenkit.

Szerintem kikövezték, hogy a kövi évadban még Westeroson harcolnak, Cersei-t kinyírják a végén, mivel ugye nem hagyják azok után, amit a Starkokkal tett, Jamie közönségkedvenc, megoldják, hogy ő spanná váljon, Jon és Daenerys nyilván egymásra találnak, szerelem lesz, nyilván megtudhatunk pár dolgot a múltból. Az sem lepne meg, ha több részt szentelnének az ilyen flashbackeknek. A Starkok ismét összegyűlnek, az évad végén megjelennek a holtak, és az utolsó évad meg arról a harcról szól majd.
|

Félek, hogy így néz majd ki, de nagyon remélem, hogy nem kliséhalmaz lesz a dolog. Az évadzáró mindenesetre király volt, ez most ütött. Csak kicsit vicces, hogy hat részen át semmi sem történt, mindenki részekig utazgatott erre-arra, most meg hirtelen felgyorsult a világ, mindenki fél rész alatt bejárja a fél világot. xd

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
A másik,az addig oké,hogy | Cersei most ül a trónon,de meddig?2-3 részig?Mit hisz,nincs senkije,miután kiderül hogy mit tett még Jamie is végképp ellene fog fordulni.NIncs serege,hogy akarja megvédeni a várost?Ha volt egy kis esze akkor egy kis futótüzet hagyott még.Hogy fogja legyakni a sárkányokat?A terv kiváló volt,de egyben ostoba is,persze nem tudhatjuk mit tud Cersei,de ha előrenézünk elég kusza Cersei jövöképe. |

több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Hát ez vakmeleg rész volt. | Jon teória beigazolódott, ergo most ő a legjogosabb trónkövetelő, Bran hogy akarja majd ezt hihetően prezentálni? |
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Beérett az építkezés,de nagyon. | Sansa és Kisujj összenézése mögött lehet vizionalni valamit vajon? |
| Várom már a Jon-Dany találkozást. |

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 757 — No es importante
Azért két évadig még megfelelő magyarázat lehetett, hogy az egyes cselekmények nem egy időben zajlanak, na de ha most akarnánk rekonstruálni a timeline-t pl. Arya westerosi, majd azt követő utazásainál, vagy Dany kalandozásainál, akkor én el nem hiszem, hogy stimmel a dolog.

10/10-es a sorozat meg már önmagában mondjuk a | dorne-i szál | miatt nem lehet, amit az alkotók is éreztek, hogy annyira kínos, hogy szinte az egész évadban parkolópályára tettek, pedig előtte azért próbálták építeni, vagy ha már dramaturgia, olyan filler epizódok, mint pl. az s06e07, kifejezetten bántóan hatnak a rengeteg történés és karakter közepette.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ray Donovan is back! Hozzáteszem, ha annyira nyomatni fogják ezt a vallásos bullshitet, mint az első epizódban, akkor hamar fel fogok hagyni a nézésével.
Mikey
ellenzem a jóra forduló Ray gondolatát.
mondjuk így belegondolva, egyik szereplőhöz sem kötődöm még közepesen se, mégis egyértelmű volt, hogy néznem kell, mikor kiderült, hogy kiszivárgott az évadnyitó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mondjuk ezt pont annak az embernek írod, aki szerint nem volt unalmas egyetlen másodperce sem az évadnak. 😛
Mikey
nem neked címeztem, csak idáztem az utolsó hszt a témában 😊
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Egyetértek, engem annyira nem csapott meg ez az utazgatás, hiszen nem tudjuk hogy a jelenetek között mennyi idő telik el valójában. Én elhittem, hogy végigutazták, és nem sajnálom, hogy azt nem bontották ki, annyi szál van, hogy felesleges lenne ezzel időt húzni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Mondjuk ezt pont annak az embernek írod, aki szerint nem volt unalmas egyetlen másodperce sem az évadnak. 😛
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az oda-vissza teleportálás erre az évadra végképp komikus méreteket öltött
baggio
Nagyjából az egyetlen dolog, ami zavart engem az évad során. De ez legalább végtelenül.
Mikey
| Ennyi fért bele. Varisz is már lepaktált a tyrellekkel meg a dorniakkal. Minek bővítsék még a részt 20 percel ahol mutatják, hogy hajóra szállnak. Kövi évadban úgyis lesz magyarázat az ilyenekre. |
ano92
Jó, ez igaz is, ettől még vicces volt az is, | ahogy Arya is szinte pikkpakk ott termett, ahol. |

| ... a robbanás és utána Tommen öngyilkosságával, ... Külön tetszett a Tyrion-Daenerys közös jelenete ... | dankodavid
Az epizód két legerősebb jelenete volt, szerintem.
Mikey
ha meg részekre eltűnik vki, vagy az utazgatást mutatják akkor meg az a baj mert unalmas.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Az oda-vissza teleportálás erre az évadra végképp komikus méreteket öltött
baggio
Nagyjából az egyetlen dolog, ami zavart engem az évad során. De ez legalább végtelenül.
Mikey
| Ennyi fért bele. Varisz is már lepaktált a tyrellekkel meg a dorniakkal. Minek bővítsék még a részt 20 percel ahol mutatják, hogy hajóra szállnak. Kövi évadban úgyis lesz magyarázat az ilyenekre. |
ano92
Jó, ez igaz is, ettől még vicces volt az is, | ahogy Arya is szinte pikkpakk ott termett, ahol. |

| ... a robbanás és utána Tommen öngyilkosságával, ... Külön tetszett a Tyrion-Daenerys közös jelenete ... | dankodavid
Az epizód két legerősebb jelenete volt, szerintem.

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 122
Az oda-vissza teleportálás erre az évadra végképp komikus méreteket öltött
baggio
Nagyjából az egyetlen dolog, ami zavart engem az évad során. De ez legalább végtelenül.
Mikey
legyen ez a legnagyobb baj
ezzel a két uccsó résszel a GoT végképp a sorozattörténelem csúcsára ért, a többi nagy klasszikus kb a cipőjét kötheti be. (aki ezt megkérdőjelezi az elfogult. nincs, és nem is lesz még egy sorozat amit ennyien néznének a premier másnapján hazánkban.)
és még lesz 2 évad. vmi elképesztően fantasztikus lesz.
braxa88
Imádom a GoT-ot, de inkább úgy látom te vagy elfogult 😊
Toca
lehet vmit jobbnak tartani, de h nézettebb, látványosabb, drágább, grandiózusabb, népszerűbb, ennyi embert megmozgató sorozat nincs, nem volt, közeljövőben nem is lesz az biztos. emiatt mondom, h a sorozatok csúcsa.
braxa88
| Pont a tegnapi részben futott át többször is az agyamon, hogy vajon volt-e sorozat, ami monumentalitásában akár csak megközelítette a Gyűrűk Ura világát, a tegnapi jelenetek fantasztikusan voltak megalkotva, Daenerys flottája a sárkányokkal, King's Landing, a könyvtár, a robbanás és utána Tommen öngyilkosságával, a rész első húsz percének a zeneválasztása, nem tudok -nem is akarok- belekötni. Külön tetszett a Tyrion-Daenerys közös jelenete a vibráló levegővel, szerintem annak a szálnak még nincs vége, ahogy Tyrion felállt elé, szinte könyörgött a jelenet egy nyálasabb filmben a csókért; itt kiakadtam volna, ha megtörténik, pont ennyiben kellett ezt hagyni. |

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az oda-vissza teleportálás erre az évadra végképp komikus méreteket öltött
baggio
Nagyjából az egyetlen dolog, ami zavart engem az évad során. De ez legalább végtelenül.
Mikey
legyen ez a legnagyobb baj
ezzel a két uccsó résszel a GoT végképp a sorozattörténelem csúcsára ért, a többi nagy klasszikus kb a cipőjét kötheti be. (aki ezt megkérdőjelezi az elfogult. nincs, és nem is lesz még egy sorozat amit ennyien néznének a premier másnapján hazánkban.)
és még lesz 2 évad. vmi elképesztően fantasztikus lesz.
braxa88
Imádom a GoT-ot, de inkább úgy látom te vagy elfogult 😊
Toca
lehet vmit jobbnak tartani, de h nézettebb, látványosabb, drágább, grandiózusabb, népszerűbb, ennyi embert megmozgató sorozat nincs, nem volt, közeljövőben nem is lesz az biztos. emiatt mondom, h a sorozatok csúcsa.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 198 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"És tudom, hogy ennek nem itt lenne a helye, talán bekerül a kritikába is, de sokak számára lehet új infó: a Game of Thrones-ban már évek óta igaz, hogy az egy részben látott események nem (feltétlenül) zajlanak egy időben. Olykor hetek, hónapok, akár évek is elválaszthatják őket. Inkább csak dramaturgiai okokból kerülnek egymás mellé. (Mint ahogy egy helyszín egymás utáni jelenetei között is eltelhet elég sok idő.)" - via sorozatjunkie 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!