Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
GoT
| kár, hogy John mostohaanyja miatt nem volt nagyobb sírás 😕 |

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
GoT:
| szánalmas, tényleg. Ha továbbra is ez a kurva közönségrinyálás lesz a döntő, áshatjuk el az egész sorozatot. |
bergerdani
| miféle közönségrinyálásra gondolsz? |
braxa88
| egészen biztos, hogy Snow-t nem hozzák vissza, ha nincs ez az össznépi picsogás. |
bergerdani
| Örülj neki hogy nem húzták 6 részig a vörös varázslatot.Két rész alatt letudtuk azt amit mindenki tudott azóta,hogy elkezdték forgatni az új évadot.Elég hatásvadász jelenet volt,mondjuk én azt hittem hogy a vörös lekapja a nyakláncát és ráadja Snowra.
Mondjuk az is érdekes,hogy pont abban az epizódban bukkan fel Lyanna amiben feltehetőleg visszajön a halálból Snow
|
Kenny
nem minden néző olvassa a híreket, figyeli, h ki forgatott ki nem, sőt..
| de lényeg h a nézők rinyálása miatt feléledt 😀 😀 ez nagyon vicces |
braxa88
| ha valakit most tolnak a közösségi médiában ezerrel akkor az arya,aztán látjuk milyen szerepe van eddig. |

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
GoT:
| szánalmas, tényleg. Ha továbbra is ez a kurva közönségrinyálás lesz a döntő, áshatjuk el az egész sorozatot. |
bergerdani
| miféle közönségrinyálásra gondolsz? |
braxa88
| egészen biztos, hogy Snow-t nem hozzák vissza, ha nincs ez az össznépi picsogás. |
bergerdani
| Örülj neki hogy nem húzták 6 részig a vörös varázslatot.Két rész alatt letudtuk azt amit mindenki tudott azóta,hogy elkezdték forgatni az új évadot.Elég hatásvadász jelenet volt,mondjuk én azt hittem hogy a vörös lekapja a nyakláncát és ráadja Snowra.
Mondjuk az is érdekes,hogy pont abban az epizódban bukkan fel Lyanna amiben feltehetőleg visszajön a halálból Snow
|
Kenny
nem minden néző olvassa a híreket, figyeli, h ki forgatott ki nem, sőt..
| de lényeg h a nézők rinyálása miatt feléledt 😀 😀 ez nagyon vicces |
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
GoT:
| szánalmas, tényleg. Ha továbbra is ez a kurva közönségrinyálás lesz a döntő, áshatjuk el az egész sorozatot. |
bergerdani
| miféle közönségrinyálásra gondolsz? |
braxa88
| egészen biztos, hogy Snow-t nem hozzák vissza, ha nincs ez az össznépi picsogás. |
bergerdani
| Örülj neki hogy nem húzták 6 részig a vörös varázslatot.Két rész alatt letudtuk azt amit mindenki tudott azóta,hogy elkezdték forgatni az új évadot.Elég hatásvadász jelenet volt,mondjuk én azt hittem hogy a vörös lekapja a nyakláncát és ráadja Snowra.
Mondjuk az is érdekes,hogy pont abban az epizódban bukkan fel Lyanna amiben feltehetőleg visszajön a halálból Snow
|

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
ami engem idegesít inkább az Arya
| Arya botozik, de érdekes még mindig...és a 3.rész előzetesében mit csinál? botozik... vicc ez a szál. de az a baj h könyvben sem jobb |
braxa88
| Majd javul ez a rész is, meg amúgy is lehagyják a könyvet, aztán nem lesz ismerős.
Én mostanában nem agyalom túl a dolgot, nézem aztán örülök vagy szörnyülködök (mint pl Ramsey tettén, ahogy megölte a kisgyermeket).
|
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ami engem idegesít inkább az Arya
| Arya botozik, de érdekes még mindig...és a 3.rész előzetesében mit csinál? botozik... vicc ez a szál. de az a baj h könyvben sem jobb |
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ennek nincsen köze a közönséghez, számomra | Martin porhintései korábban is azt sugallták, hogy ő sem akarja kinyírni véglegesen Dzsonit. Végig adja magát, hogy vele más tervei vannak, központi figura marad, akinek fontos szerepe lesz a jövőben is. Egy dolog, hogy sorozatban nyírja ki a karaktereket a faszi, de Dzsoninál érezhető, hogy meglepetések lesznek. |

több mint 8 éve
Nomac New England Patriots 2 670 — balazs.t85@gmail.com
GoT:
| szánalmas, tényleg. Ha továbbra is ez a kurva közönségrinyálás lesz a döntő, áshatjuk el az egész sorozatot. |
bergerdani
| miféle közönségrinyálásra gondolsz? |
braxa88
| egészen biztos, hogy Snow-t nem hozzák vissza, ha nincs ez az össznépi picsogás. |
bergerdani
| Már akkor jöttek a hírek hogy forgat, mielőtt lement volna az évadzáró, köze nincs a közönségnek ehhez |
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
GoT:
| szánalmas, tényleg. Ha továbbra is ez a kurva közönségrinyálás lesz a döntő, áshatjuk el az egész sorozatot. |
bergerdani
| miféle közönségrinyálásra gondolsz? |
braxa88
| egészen biztos, hogy Snow-t nem hozzák vissza, ha nincs ez az össznépi picsogás. |
bergerdani
aha oké 😀 komoly 😀
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
GoT:
| szánalmas, tényleg. Ha továbbra is ez a kurva közönségrinyálás lesz a döntő, áshatjuk el az egész sorozatot. |
bergerdani
| miféle közönségrinyálásra gondolsz? |
braxa88
| egészen biztos, hogy Snow-t nem hozzák vissza, ha nincs ez az össznépi picsogás. |
bergerdani
remélem ezt nem gondolod komolyan 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
GoT:
| szánalmas, tényleg. Ha továbbra is ez a kurva közönségrinyálás lesz a döntő, áshatjuk el az egész sorozatot. |
bergerdani
| miféle közönségrinyálásra gondolsz? |
braxa88
| egészen biztos, hogy Snow-t nem hozzák vissza, ha nincs ez az össznépi picsogás. |

Mindig jövőre
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
GoT:
| szánalmas, tényleg. Ha továbbra is ez a kurva közönségrinyálás lesz a döntő, áshatjuk el az egész sorozatot. |
bergerdani
| miféle közönségrinyálásra gondolsz? |
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
GoT:
| szánalmas, tényleg. Ha továbbra is ez a kurva közönségrinyálás lesz a döntő, áshatjuk el az egész sorozatot. |

Mindig jövőre
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne siettesd.
Martin most biztos olyan, mitn Berlusconi: Amióta befutott, azóta csak 15 éves ribiket kefél és szexbulikat tart. Az ilyet nem illik megzavarni.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
AGoT
| la Melisandres dolog nagyon tetszett.
A készítők komolyan gondoloták a teljes Martell ház kiirtását?! mi maradt? 4 fattyú... bosszuljuk meg Oberyn Martellt azzal h kiirtjuk a még életben lévő rokonainkat. szépmunka. Dorne egy vicc sajnos.
|
braxa88
| pont, hogy Dorne-ban nem akarják, hogy egy ház irányítsa az "országot". Dorne háborút akar, legalábbis a homokkígyóktól csak azt kaphatnak. Teljesen eltértek a könyvtől, de nem feltétlen baj. Mondjuk Martin kurvára kiadhatná már az újat... |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
AGoT
| la Melisandres dolog nagyon tetszett.
A készítők komolyan gondoloták a teljes Martell ház kiirtását?! mi maradt? 4 fattyú... bosszuljuk meg Oberyn Martellt azzal h kiirtjuk a még életben lévő rokonainkat. szépmunka. Dorne egy vicc sajnos.
|
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez az American Crime Story egy tökéletes sorozat volt.Még ha tudtad is,hogy mi lesz a vége.
Zseniális az egész.
Kenny
most fejeztem be én is, imádtam, bár néha túl tömény volt nekem 😊
Löfli
Nagyon jó volt! Kár h tudtam a végét!
Néha kicsit nekem olyan volt h .. Sarah Paulson vs Courtney B. Vance: Harc az Emmyért!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ez az American Crime Story egy tökéletes sorozat volt.Még ha tudtad is,hogy mi lesz a vége.
Zseniális az egész.
Kenny
most fejeztem be én is, imádtam, bár néha túl tömény volt nekem 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Ez az American Crime Story egy tökéletes sorozat volt.Még ha tudtad is,hogy mi lesz a vége.
Zseniális az egész.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, megvolt a Vikings.
Szóval szeretem, hogy végre van egy sorozat, ahol nem húzzák a nagy dolgokat, egyből a közepébe vágnak és mindig tudnak olyat fordítani, hogy érdekes maradjon.

Most is így volt ez. Plusz most ez a húzás azért szerintem Ragnarnak is jót tesz, még ha nem is lesz hosszú távú a dolog gondolom. Illetve ahogy korábban írták, jó ez, mert tényleg sokszereplős lett az egész, számtalan érdekes karakter van, most még hozzájuk csapódik egy-kettő, Ragnar szépen lassan háttérbe szorul, eljár felette az idő, és középpontba kerülnek a gyerekek.

Jó ez, jó rész volt nagyon, várom a folytatást!

több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Nem gondoltam volna, hogy a GoT tud még értelmes részt csinálni, de most kellemesen csalódtam benne. Várom a folytatást.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Banshee


| Mi ez a Vörös sárkány utánzat? |

Szerkesztette: Löfli
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vikings
| Ragnar nem sokági fogja huzni 😕 szépen felépítik Björn mellé a többi fiát is. Ivar, Ubbe, Hvitserk és Sigurd is "megkapta a felnőtt szinészt", ezzel meg van az uj nemzedék, az uj irányvonal. ami egyrészt jó mert sokági vihető a sorozat, és Björn elég jó karakter, Ivar is az lesz sztem, de Ragnar mégis csak egyike az all-time favoritjaimnak minden sorozatot beleértve |
braxa88
Nagyon fasza volt az utolsó rész ezzel a reboottal. Sokkal jobban várom a folytatást mint egy hete hittem volna

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vikings
| Ragnar nem sokági fogja huzni 😕 szépen felépítik Björn mellé a többi fiát is. Ivar, Ubbe, Hvitserk és Sigurd is "megkapta a felnőtt szinészt", ezzel meg van az uj nemzedék, az uj irányvonal. ami egyrészt jó mert sokági vihető a sorozat, és Björn elég jó karakter, Ivar is az lesz sztem, de Ragnar mégis csak egyike az all-time favoritjaimnak minden sorozatot beleértve |
braxa88
Az új részt még nem látta, de összességében Ragnart kezdik szerintem eléggé elbaszni.
Eddig badass létére is imádta az ember, de az elmúlt kb. egy évadban ez a szenvedős, drogos én már elég szar. Amióta ezt erőltetik, azóta érzem úgy, mintha kb. csak ballaszt lenne, nem akarják kiírni, húzzák még a dolgot, de úgymond szépen eltapossák azt a karakternél, amit eddig felépítettek.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Vikings
| Ragnar nem sokági fogja huzni 😕 szépen felépítik Björn mellé a többi fiát is. Ivar, Ubbe, Hvitserk és Sigurd is "megkapta a felnőtt szinészt", ezzel meg van az uj nemzedék, az uj irányvonal. ami egyrészt jó mert sokági vihető a sorozat, és Björn elég jó karakter, Ivar is az lesz sztem, de Ragnar mégis csak egyike az all-time favoritjaimnak minden sorozatot beleértve |

Szerkesztette: braxa88