Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Shameless (L)
Bár az előző évad végét szerintem elbaszták, de a hangulata miatt továbbra is kedvencJakehomer
| Sírtam amikor felrobbant a ház az előző rész végén és odarepült a hapsi lába Frank elé 😀 |

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Shameless (L)
Bár az előző évad végét szerintem elbaszták, de a hangulata miatt továbbra is kedvenc

Perception is reality.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Blaise
De messze van még június...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Engem az se zavarna, ha a Vikings szurkolója lesz.Egy a fontos, hogy szeresse a focit!
De úgy érzem, hogy ezzel nem lesz gond.😊
Bár, pillanatnyilag a Nascar mindent visz nála.laccoo74
Jó hát nálam még odébb van ez a kérdés 😀, de Packers drukker ne legyen 😀
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Engem az se zavarna, ha a Vikings szurkolója lesz.Egy a fontos, hogy szeresse a focit!
De úgy érzem, hogy ezzel nem lesz gond.😊
Bár, pillanatnyilag a Nascar mindent visz nála.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Louie élete!laccoo74
Az kéne még csak, hogy Packers fan legyen. Nem is ertelek 😛
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Louie élete!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Ha gyerekem lesz, Dragon Ballt nézetek majd vele éjjel-nappal. 😀
Best.Stez
Alfréd a kacsa! 😀
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 892 — The Mathematician
Ha gyerekem lesz, Dragon Ballt nézetek majd vele éjjel-nappal. 😀
Best.Stez
ha nem is best, de zseniális sorozat
ideális zászlóvivője volt az animéknek a nyugati világba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
wilfred egyik legbetegebb sorozat, én is szeretem
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Wilfred. 😀

Aki eddig nem nézte, tegyen egy próbát, engem most fog beszippantani... 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha gyerekem lesz, Dragon Ballt nézetek majd vele éjjel-nappal. 😀
Best.

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Avatar : Az utolsó léghajlító, Aang legendája!

5-6 éve gimisként mindig néztem a Nickelodeon-on, kb 1,5 hete szóba jött baráti társaságban, és azóta újranéztem a 3 "évadot " (víz könyve, föld könyve, tűz könyve). Az egyik kedvenc sorozatom, még ha csak "gyerekmese" is. Ezen kívül max a Pokemont néztem még kb tizen x éve, szóval nem vagyok egy rajzfilm rajongó.
De szerintem marha jól bemutatja a jó és a rossz oldalt, hogy nem olyan egyszerű, hogy csak eldöntöm, hogy mostantól jó leszek (Zuko küzdelme önmagával a teljes sorozaton át az egyik legjobban megírt karakter - all time).

Most kezdtem el olvasni a képregényeket, amik az Aang legendája és a Korra legendája között játszódnak.
(The Promise 1-2-3, The Search 1-2-3, The Rift 1-2-3). A Korra legendáját még nem láttam, kíváncsi vagyok rá, az eredeti társaságot (Aang, Katara, Sokka, Toph, Zuko, Momo^^, Appa (Y) ) nagyon megszerettem már gimnazistaként is, és most is felelevenedtek az emlékek 😀.

Az is tuti, hogy ha lesz gyerekem később, akkor az ilyen és hasonló meséket fogom vele megnézetni, mert sztem még mondanivalója is van, azon kívül, hogy rendkívül szórakoztató, és könnyű kikapcsolódásra tökéletes (20perc 1 rész).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
top1Kenny
heh, ugyanezt akartam beírni a bansheere 😀

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!

top1

több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Valaki belenézett az új State of Affairs-be?

Imdb-n 6.0-át kapott, szerintem annál többet ér. Az első rész még annyira nem ütős, de a második szerintem már elég jó volt. Bár lehet kicsit elfogultabb vagyok az ehhez hasonló témájú sorozatokkal, mert jobban érdekelnek. Most láttam hogy a TV2 már le is hozza, ami azért lep meg mert kint is nemrég kezdődött.
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 915
Köszi. megerősitettél abban, hogy az alaptörténet jónak nézett ki, de a megvalósítás.....
Kihagyom😊
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
a poent ne lojetek le..de a flash forward egyetlen szeriajat megeri megnezni?
kaszaltak a sorozatot, de legalabb lett megfejtese?ZoliMP
a pilot jó volt, de amúgy az évad nem.
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 915
a poent ne lojetek le..de a flash forward egyetlen szeriajat megeri megnezni?
kaszaltak a sorozatot, de legalabb lett megfejtese?
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Peaky Blinders ledarálva, nem volt rossz, de Boardwalk Empire nyomába sem ér, azért az tuti. Ennek ellenére mindenképp megéri megnézni, egy évad csak hat rész, úgyhogy pörög rendesen.
Hardy a zsidó bandavezér szerepében ismét király volt, nagyot dobott a második évadon a jelenléte, ahogy Cillian Murphy is meglepően jó a főszerepben.Stez
én boardwalkot néztem előbb, utána Peaky Blinders, de Boardwalkot szerintem be se fejezem, nem ér a Peaky Blinders nyomába 😀
Boardwalk 9/10, Peaky Blinders 11/10

Helen McCrory és Cillian Murphy nagyon magasra tették a lécet, egyszerűen imádom, kiráz a hideg kb minden résznél.
Le is csapott rá a Netflix, kövi évad még brutálisabb lesz 😊Borbinho
Én Boardwalk felé húzok.
Teszem hozzá, hogy itt is volt néhány zseniális alakítás, viszont Arthur folyamatos gyökérkedése a második évad közepére már inkább idegesítő volt.
AMi még nem tetszett, az a zene. A főcimzene király, de pár részben szvsz nem illett a modern, "zúzós" zene, hiába jön gyilkolás, lövöldözés, stb.
A Boardwalkban ez is tetszett nagyon, hogy ott a zenénél is megmaradtak a kornál, mint ahogy minden mással is.
A harmadik évadra kíváncsi leszek ettől függetlenül, de azért remélem, hogy nem vesz el sokat a csajozás a sorozatból, az első két évadban is pont elég volt ennyi. 😀Stez
Most nézem Boardwalk 4.évad végét, tényleg nagyon jó (Van Alden kemény 😀), de akkor is Peaky Blinders <3
A zene nekem furcsa volt az elején, picit Guy Ritchie-s nekem, de nagyon el van találva sztem.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Peaky Blinders ledarálva, nem volt rossz, de Boardwalk Empire nyomába sem ér, azért az tuti. Ennek ellenére mindenképp megéri megnézni, egy évad csak hat rész, úgyhogy pörög rendesen.
Hardy a zsidó bandavezér szerepében ismét király volt, nagyot dobott a második évadon a jelenléte, ahogy Cillian Murphy is meglepően jó a főszerepben.Stez
én boardwalkot néztem előbb, utána Peaky Blinders, de Boardwalkot szerintem be se fejezem, nem ér a Peaky Blinders nyomába 😀
Boardwalk 9/10, Peaky Blinders 11/10

Helen McCrory és Cillian Murphy nagyon magasra tették a lécet, egyszerűen imádom, kiráz a hideg kb minden résznél.
Le is csapott rá a Netflix, kövi évad még brutálisabb lesz 😊Borbinho
Én Boardwalk felé húzok.
Teszem hozzá, hogy itt is volt néhány zseniális alakítás, viszont Arthur folyamatos gyökérkedése a második évad közepére már inkább idegesítő volt.
AMi még nem tetszett, az a zene. A főcimzene király, de pár részben szvsz nem illett a modern, "zúzós" zene, hiába jön gyilkolás, lövöldözés, stb.
A Boardwalkban ez is tetszett nagyon, hogy ott a zenénél is megmaradtak a kornál, mint ahogy minden mással is.
A harmadik évadra kíváncsi leszek ettől függetlenül, de azért remélem, hogy nem vesz el sokat a csajozás a sorozatból, az első két évadban is pont elég volt ennyi. 😀

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A hosok elso evadat nagyon birtam...a tobbibe bele sem kezdtem.

ha kell egy rovid sorozat.
daybreak.engem nagyon lekotott.ZoliMP
Heroes 3. évada a legjobb, a 2. évadnál pont forgatókönyvíró strike volt Hollywoodban, ezért az tré és rövid lett. A 3. évadban Sylar brutál kemény 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Peaky Blinders ledarálva, nem volt rossz, de Boardwalk Empire nyomába sem ér, azért az tuti. Ennek ellenére mindenképp megéri megnézni, egy évad csak hat rész, úgyhogy pörög rendesen.
Hardy a zsidó bandavezér szerepében ismét király volt, nagyot dobott a második évadon a jelenléte, ahogy Cillian Murphy is meglepően jó a főszerepben.Stez
én boardwalkot néztem előbb, utána Peaky Blinders, de Boardwalkot szerintem be se fejezem, nem ér a Peaky Blinders nyomába 😀
Boardwalk 9/10, Peaky Blinders 11/10

Helen McCrory és Cillian Murphy nagyon magasra tették a lécet, egyszerűen imádom, kiráz a hideg kb minden résznél.
Le is csapott rá a Netflix, kövi évad még brutálisabb lesz 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 915
A hosok elso evadat nagyon birtam...a tobbibe bele sem kezdtem.

ha kell egy rovid sorozat.
daybreak.engem nagyon lekotott.