Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag már az 5. rész is kiszivárgott az új GOT-évadból.
Komoly.
Ezek egyébként már a fullos, végleges verziók, vagy valami előzetes féleség, amihez képest majd még lesznek pluszok?

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
HBO-n egy ilyen sorozat? háát...baggio
a trailer alapján full ugyanaz lesz, mint a minden héten háború. most ezért szerintem kár volt megcsinálni.berger90
az FNL film és sorozat első évada közt sem volt sok különbség
de szerintem nem volt kár érte 😀Negritis
ebben igazad van, csak ott felvállaltan jártak a FNL nyomában. Ha ennek is Any Given Sunday lenne mondjuk a címe, nem szólnék semmit. De ez így sztem egyszerű másolás.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Mi van? Miért jönne nálunk legközelebb később azért, mert valami gyökér amerikai újságíró kiszivárogtatta? Miért hibás az, aki letölti? Ha valamit ennyire felhype-olnak, természetes, hogy az emberek minél hamarabb látni akarják. Itt két hibás volt, aki feltöltötte és az HBO, aki a nagyobb hype miatt kurva sok újságírónak kiadta előre és nem tett bele - valószínűleg - megfelelő vízjeleket, amelyekkel visszakövethető, hogy ki tette fel.Schleck
volt már rá precedens, bár jelen esetben valószínűleg tényleg nem magyar volt a kiszivárogtató
 index.hu/kultur/cinematrix/2013/05/09/bosszut_all_a_magyarokon_a_disney/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 sorozatwiki.hu/news.php?readmore=89398
Próbálom nem ledarálni egyben... 😀Vrijbloed
Csak a többség megint azt hagyja figyelmen kívül, hogy ezzel mekkora károkat okozott közvetlen az HBO-nak, majd később közvetett akár saját magának. Kurva sok pénzt beleöltek, elintézték, hogy a legtöbb országban egyidejűleg kerüljön adásba a premier (így a magyar HBO-n), de biztos nagyon örülnek majd neki, hogy torrenten is mennyire népszerű.
Persze lehet jönni azzal, hogy aki leszedi az úgyse nézi tv-ben, meg akit érdekelt az már rég elolvasta a könyvet, de azért néha nem ártana elgondolkozni mekkora károkat okoz ezzel az aki feltölti (és vagy letölti). Aztán meg majd megy a sírás, hogy a következő évadot nálunk később adja, miért nincs szinkron, miért kaszálnak el más sorozatot.
Bár ahogy olvastam van akinek jelenleg nagyobb problémája, hogy mikor lesz már fent az évad többi része, és mikor jön már hozzá a felirat.süti
Mi van? Miért jönne nálunk legközelebb később azért, mert valami gyökér amerikai újságíró kiszivárogtatta? Miért hibás az, aki letölti? Ha valamit ennyire felhype-olnak, természetes, hogy az emberek minél hamarabb látni akarják. Itt két hibás volt, aki feltöltötte és az HBO, aki a nagyobb hype miatt kurva sok újságírónak kiadta előre és nem tett bele - valószínűleg - megfelelő vízjeleket, amelyekkel visszakövethető, hogy ki tette fel.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
 sorozatwiki.hu/news.php?readmore=89398
Próbálom nem ledarálni egyben... 😀Vrijbloed
Csak a többség megint azt hagyja figyelmen kívül, hogy ezzel mekkora károkat okozott közvetlen az HBO-nak, majd később közvetett akár saját magának. Kurva sok pénzt beleöltek, elintézték, hogy a legtöbb országban egyidejűleg kerüljön adásba a premier (így a magyar HBO-n), de biztos nagyon örülnek majd neki, hogy torrenten is mennyire népszerű.
Persze lehet jönni azzal, hogy aki leszedi az úgyse nézi tv-ben, meg akit érdekelt az már rég elolvasta a könyvet, de azért néha nem ártana elgondolkozni mekkora károkat okoz ezzel az aki feltölti (és vagy letölti). Aztán meg majd megy a sírás, hogy a következő évadot nálunk később adja, miért nincs szinkron, miért kaszálnak el más sorozatot.
Bár ahogy olvastam van akinek jelenleg nagyobb problémája, hogy mikor lesz már fent az évad többi része, és mikor jön már hozzá a felirat.süti
mondjuk ahogy nézem az angol verzió került ki, ami a magyar szempontból nem (biztos hogy) cinkes
de a Disney-s példa statuálás után, nem kéne még egy HBO-s balhé is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
HBO-n egy ilyen sorozat? háát...baggio
a trailer alapján full ugyanaz lesz, mint a minden héten háború. most ezért szerintem kár volt megcsinálni.berger90
az FNL film és sorozat első évada közt sem volt sok különbség
de szerintem nem volt kár érte 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 sorozatwiki.hu/news.php?readmore=89398
Próbálom nem ledarálni egyben... 😀Vrijbloed
Csak a többség megint azt hagyja figyelmen kívül, hogy ezzel mekkora károkat okozott közvetlen az HBO-nak, majd később közvetett akár saját magának. Kurva sok pénzt beleöltek, elintézték, hogy a legtöbb országban egyidejűleg kerüljön adásba a premier (így a magyar HBO-n), de biztos nagyon örülnek majd neki, hogy torrenten is mennyire népszerű.
Persze lehet jönni azzal, hogy aki leszedi az úgyse nézi tv-ben, meg akit érdekelt az már rég elolvasta a könyvet, de azért néha nem ártana elgondolkozni mekkora károkat okoz ezzel az aki feltölti (és vagy letölti). Aztán meg majd megy a sírás, hogy a következő évadot nálunk később adja, miért nincs szinkron, miért kaszálnak el más sorozatot.
Bár ahogy olvastam van akinek jelenleg nagyobb problémája, hogy mikor lesz már fent az évad többi része, és mikor jön már hozzá a felirat.süti
Persze, ezt nem is vitatom, nem is azért írtam, hogy én most mennyire örülök ennek.

Én elégedett lettem volna a 1 hét - 1 rész kombóval is bőven, amúgy is a könyvet nyúzom nagyban. 😀
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 sorozatwiki.hu/news.php?readmore=89398
Próbálom nem ledarálni egyben... 😀Vrijbloed
Csak a többség megint azt hagyja figyelmen kívül, hogy ezzel mekkora károkat okozott közvetlen az HBO-nak, majd később közvetett akár saját magának. Kurva sok pénzt beleöltek, elintézték, hogy a legtöbb országban egyidejűleg kerüljön adásba a premier (így a magyar HBO-n), de biztos nagyon örülnek majd neki, hogy torrenten is mennyire népszerű.
Persze lehet jönni azzal, hogy aki leszedi az úgyse nézi tv-ben, meg akit érdekelt az már rég elolvasta a könyvet, de azért néha nem ártana elgondolkozni mekkora károkat okoz ezzel az aki feltölti (és vagy letölti). Aztán meg majd megy a sírás, hogy a következő évadot nálunk később adja, miért nincs szinkron, miért kaszálnak el más sorozatot.
Bár ahogy olvastam van akinek jelenleg nagyobb problémája, hogy mikor lesz már fent az évad többi része, és mikor jön már hozzá a felirat.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 sorozatwiki.hu/news.php?readmore=89398

Próbálom nem ledarálni egyben... 😀
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
HBO-n egy ilyen sorozat? háát...baggio
a trailer alapján full ugyanaz lesz, mint a minden héten háború. most ezért szerintem kár volt megcsinálni.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
párizs ostroma. omg...braxa88
| Meglepett a végeredmény, túl biztos voltam a töriòràs emlékekben 😀

De az mi hogy még aznap! hazaértek Kattegatba?
| Höri
| lesz még támadás 😉
nem tértek vissza, Kattegatba csak Porumn és a viking királyné maradt, őket mutatták ugye. Ragnarék meg csak a táborba mentek vissza a Szajna-partra.
|
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
párizs ostroma. omg...braxa88
| Meglepett a végeredmény, túl biztos voltam a töriòràs emlékekben 😀

De az mi hogy még aznap! hazaértek Kattegatba?
|

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
HBO-n egy ilyen sorozat? háát...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ballers. jónak tűnik a trailer alapján. +HBO általában minőséget csinál
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
párizs ostroma. omg...
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
A Smallville elejétől a végéig fent van a laptopomon, de fél rész után úgy döntöttem, hogy egyelőre jegelem. 😀 Majd ha már nagyon unatkozom, elkezdem nézni, de jelenleg nem tudtam magam rávenni. 😀Stez
az a vicc hogy az első 3-4 évad tökéletes délutáni kikapcsolódás
utána viszont teljesen elborul az egész ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Smallville elejétől a végéig fent van a laptopomon, de fél rész után úgy döntöttem, hogy egyelőre jegelem. 😀 Majd ha már nagyon unatkozom, elkezdem nézni, de jelenleg nem tudtam magam rávenni. 😀

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Better Call Saul ajánlóm:

 nullker.hu/2015/04/amerika-racuppant-a-breaking-bad-spin-off-better-call-saul-ra/Maka
Asszonnyal nem rég kezdtük el pont a BB-t, és épp annál a résznél tartunk, aminek ez a címe. Érdekes 😀
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
én azután a szenvedés után ami a Smallville-l járt nem kezdek újabb szuperhős sorozatba (max pókember 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
vikingst nagyon gyorsan kezdje el aki még nem tette. jobb és jobb részről részre.
Jön Parizs ostroma, nagyon várom 😀braxa88
Hol jó, hol leül.

Az elmúlt 1-2 rész nekem eléggé semmilyen volt, ostrom, halálok ide vagy oda.

| Igazából egy kicsit kezd unalmas lenni számomra a Floki-szál, minden évad arról szól, hogy éppen most nem hisz Ragnarban, és folyamatosan az árulását lógatják a levegőbe. Ragnar meg ül a seggén, hagyja, hogy mindenki szórakozzon vele, mint ha már nem lenne töke. |

Az Arrow és az Agents of SHIELD meg egyre jobban idegesít. Utóbbiban rohadtul unalmas már a csaj vergődése, és kb. semerre sem tart a sorozat, előbbi meg egyszerűen sok. Bárki jön a sorozatba, szuperhős lesz, de a nagyszerű és utánozhatatlan Oliver Quennen kívül mindenkit lealáz az első majom is, három ütésből.

Ami számomra viszont egyre jobb, az a Flash.
Az elmúlt pár részben elképesztően felpörgött, és végre történik is valami, nem ugyanaz a szenvedés megy, ami 14 részen keresztül ment.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vikingst nagyon gyorsan kezdje el aki még nem tette. jobb és jobb részről részre.
Jön Parizs ostroma, nagyon várom 😀
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Better Call Saul ajánlóm:

 nullker.hu/2015/04/amerika-racuppant-a-breaking-bad-spin-off-better-call-saul-ra/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Ma végződik a Shameless 5. évad és kezdődik a Mad Men utolsó évada! Utóbbit mondjuk kár volt BB-s megoldással elfelezni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal