Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Banshee
| Most már kezd unalmas lenni,hogy az öreg Chaytont nem lehet megölni sehogy😀 | Kenny
| nyugodtan meg lehetett volna, csak hood elbalfaszkodta. engem egyelőre jobban érdekel, hogy fogja Rebecca kinyírni Proctor új hobbipináját, mert abban a nézésben minden benne volt 😀 | berger90
| Csak lerobbant az indi macsó feje 😀 | Toca
nem volt egyszerű... 😀 | bazmeg kilövi az oldalát és még mindig nem hal meg, háhogyapicsába 😀 😀 😀 | berger90
| Mondtam neked,hogy előkészítik az év végi katona vs hood boxot😀.Chayton tuti nem halt meg,lehetetlen. | Kenny
| Vártam, hogy kiúszik arc nélkül... |
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Banshee
| Most már kezd unalmas lenni,hogy az öreg Chaytont nem lehet megölni sehogy😀 | Kenny
| nyugodtan meg lehetett volna, csak hood elbalfaszkodta. engem egyelőre jobban érdekel, hogy fogja Rebecca kinyírni Proctor új hobbipináját, mert abban a nézésben minden benne volt 😀 | berger90
| Csak lerobbant az indi macsó feje 😀 | Toca
nem volt egyszerű... 😀 | bazmeg kilövi az oldalát és még mindig nem hal meg, háhogyapicsába 😀 😀 😀 | berger90
| Mondtam neked,hogy előkészítik az év végi katona vs hood boxot😀.Chayton tuti nem halt meg,lehetetlen. |

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Banshee
| Most már kezd unalmas lenni,hogy az öreg Chaytont nem lehet megölni sehogy😀 | Kenny
| nyugodtan meg lehetett volna, csak hood elbalfaszkodta. engem egyelőre jobban érdekel, hogy fogja Rebecca kinyírni Proctor új hobbipináját, mert abban a nézésben minden benne volt 😀 | berger90
| Csak lerobbant az indi macsó feje 😀 | Toca
nem volt egyszerű... 😀 | bazmeg kilövi az oldalát és még mindig nem hal meg, háhogyapicsába 😀 😀 😀 |

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Banshee
| Most már kezd unalmas lenni,hogy az öreg Chaytont nem lehet megölni sehogy😀 | Kenny
| nyugodtan meg lehetett volna, csak hood elbalfaszkodta. engem egyelőre jobban érdekel, hogy fogja Rebecca kinyírni Proctor új hobbipináját, mert abban a nézésben minden benne volt 😀 | berger90
| Csak lerobbant az indi macsó feje 😀 |
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na a HoC 3. season nálam is letudva! Érdekes lett az év ad második fele már csúcsra volt járatva, de nekem mégis hiányzott valami ami az előző kettőben megvolt. Persze ettől még simán zseniális volt ez is.Toca
Így. Nekem is hiányzott valami.
A lezárás nagyon nem tetszett.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Na a HoC 3. season nálam is letudva! Érdekes lett az év ad második fele már csúcsra volt járatva, de nekem mégis hiányzott valami ami az előző kettőben megvolt. Persze ettől még simán zseniális volt ez is.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Elég fasza volt a HoC szezonnyitó, az intrón egész konkrétan majdnem hánytam egyet.
| mondjuk én azt hittem, Stampernek ennyi volt, erre kb róla fog szólni az évad | berger90
| Tartok tőle,hogy átmegyünk egy teljes karakterönsajnáltatásba,aminek a vége úgyis tudjuk mi lesz.Mindig felteszem magamnak a kérdést,hogy lehet szeretni egy ilyen karaktert aki ilyen modoros mint Underwood 😀 |

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Már csak a HoC 3. évadzáró van hátra 😊
Eddig elég faszányos, bár még mindig az első évad a favorit nálam.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Elég fasza volt a HoC szezonnyitó, az intrón egész konkrétan majdnem hánytam egyet.
| mondjuk én azt hittem, Stampernek ennyi volt, erre kb róla fog szólni az évad |

Mindig jövőre
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
A héten csak belevágtam a Walking Deadbe, hogy direkt módon szembemenjek zombis előítéleteimmel, ha már a Z világháború könyv ezeken képes volt valamelyest változtatni. Az első évad gyorsan lement, nagyon tetszett, viszont a második kezdése után fel kell tennem a kérdést: érdemes vele szenvednem vagy hány részt ugorjak át a jobb epizódokig? Vagy ha az akció helyett a moralizálás jobban foglalkoztat, akkor olvassam el inkább a képregényeket?baggio
szerintem nem szabad kihagyni egyet se. a másodikon végig kell szenvedni magadat, de aztán a harmadiktól egészen egyenletes szórakozást nyújt.shawnka
az igazság az, hogy a 2. évad egy rakat fos. Aztán a 3. évad egy kalap szar egy rakat fossal megspékelve, de csak a részek 50% a másik 50% fogyasztható. Aztán a negyedik évadra ez az adat 70% fogyasztható, 25% elmegy, és a maradék 5% on talán tudsz aludni egy kicsit.
Az új évadra meg kb. megint megszereted a sorozatot.

De tökmindegy mert a 3. évadtól kb minden részt úgy hagynak abba hogy lehet átaludtad az egészet de az utolsó 5 perc miatt minél hamarabb nézni akarod a következő részt, ami lehet unalmas lesz de annak a vége is pont ilyen lesz 😀


Olvasd el a képregényt, ha szereted őket mert sok minden van benne, ami ebbe nem. Meg pár dolog máshogy van. Élvzehetőbb. Ha szereted a képregényeket.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hannibalról mik a vélemények? Tegnap értem az első évad végére, stílszerűen fogalmazva nem egy egyszerűen fogyasztható sorozat. Persze nagyon jó. Szóval a valódi kérdés: a második évadtól merre megy a színvonal?Mikey
apró lépésekkel felfelé.
télleg egy különlege sdarab, de hihetelenül minőségi minden rész.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Hannibalról mik a vélemények? Tegnap értem az első évad végére, stílszerűen fogalmazva nem egy egyszerűen fogyasztható sorozat. Persze nagyon jó. Szóval a valódi kérdés: a második évadtól merre megy a színvonal?
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A héten csak belevágtam a Walking Deadbe, hogy direkt módon szembemenjek zombis előítéleteimmel, ha már a Z világháború könyv ezeken képes volt valamelyest változtatni. Az első évad gyorsan lement, nagyon tetszett, viszont a második kezdése után fel kell tennem a kérdést: érdemes vele szenvednem vagy hány részt ugorjak át a jobb epizódokig? Vagy ha az akció helyett a moralizálás jobban foglalkoztat, akkor olvassam el inkább a képregényeket?baggio
szerintem nem szabad kihagyni egyet se. a másodikon végig kell szenvedni magadat, de aztán a harmadiktól egészen egyenletes szórakozást nyújt.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
A héten csak belevágtam a Walking Deadbe, hogy direkt módon szembemenjek zombis előítéleteimmel, ha már a Z világháború könyv ezeken képes volt valamelyest változtatni. Az első évad gyorsan lement, nagyon tetszett, viszont a második kezdése után fel kell tennem a kérdést: érdemes vele szenvednem vagy hány részt ugorjak át a jobb epizódokig? Vagy ha az akció helyett a moralizálás jobban foglalkoztat, akkor olvassam el inkább a képregényeket?baggio
Az első évad a legjobb, ebben szerintem nincs vita. Aztán hígul szépen.

Mindegyik évadban vannak jó kis részek, de így visszagondolva nálam szépen, fokozatosan romlott a színvonal, és összemosódtak a részek, stb.

Most hirtelen nem is tudom konkrétan hány részt kéne átugranod.Vrijbloed
Mondjuk ez a nézettség alakulását látva nem kicsit lep meg 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A héten csak belevágtam a Walking Deadbe, hogy direkt módon szembemenjek zombis előítéleteimmel, ha már a Z világháború könyv ezeken képes volt valamelyest változtatni. Az első évad gyorsan lement, nagyon tetszett, viszont a második kezdése után fel kell tennem a kérdést: érdemes vele szenvednem vagy hány részt ugorjak át a jobb epizódokig? Vagy ha az akció helyett a moralizálás jobban foglalkoztat, akkor olvassam el inkább a képregényeket?baggio
Az első évad a legjobb, ebben szerintem nincs vita. Aztán hígul szépen.

Mindegyik évadban vannak jó kis részek, de így visszagondolva nálam szépen, fokozatosan romlott a színvonal, és összemosódtak a részek, stb.

Most hirtelen nem is tudom konkrétan hány részt kéne átugranod.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
A héten csak belevágtam a Walking Deadbe, hogy direkt módon szembemenjek zombis előítéleteimmel, ha már a Z világháború könyv ezeken képes volt valamelyest változtatni. Az első évad gyorsan lement, nagyon tetszett, viszont a második kezdése után fel kell tennem a kérdést: érdemes vele szenvednem vagy hány részt ugorjak át a jobb epizódokig? Vagy ha az akció helyett a moralizálás jobban foglalkoztat, akkor olvassam el inkább a képregényeket?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Holnap House of Cards!

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Gotham egész jó volt. | Azért amikor Fish kikapta a szemét kiskanállal, anyáztam egyet. |
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
BCS: | S’all good, man, ez mekkora basszus 😀 egyébként a rész is kurva jó volt, nálam eddig 8.5-es a sorozat |

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
nem tudom hogy csinálják de hétről hétre jobb a Banshee.Kenny
iszonyú kemény volt. A stáblista utáni részben, amikor | az ezredes ott ücsörgött a széfben, bennem felmerült, hogy vajon őt többet nem látjuk? mondjuk nem lenne nagy veszteség | berger90
| Dehogy fogjuk,az utolsó részben lesz egy ezredes-hood box.Lennie kell. | Kenny
| Kb három rész lehet hátra, szerintem már nem jönnek vissza New Orleans-ból. Az ezredes éppen úgy tartalék lesz a következő évadra, mint most Chayton, akit tavaly láttunk először. |

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
nem tudom hogy csinálják de hétről hétre jobb a Banshee.Kenny
iszonyú kemény volt. A stáblista utáni részben, amikor | az ezredes ott ücsörgött a széfben, bennem felmerült, hogy vajon őt többet nem látjuk? mondjuk nem lenne nagy veszteség | berger90
| Dehogy fogjuk,az utolsó részben lesz egy ezredes-hood box.Lennie kell. |

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
nem tudom hogy csinálják de hétről hétre jobb a Banshee.Kenny
iszonyú kemény volt. A stáblista utáni részben, amikor | az ezredes ott ücsörgött a széfben, bennem felmerült, hogy vajon őt többet nem látjuk? mondjuk nem lenne nagy veszteség |

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
nem tudom hogy csinálják de hétről hétre jobb a Banshee.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
rendesen odabaszott a Vikings. Trónok Harca mellett egyértelműen legjobb
am a rész végén mutatták mi lesz még az évadban, hát kemény kis évad lesz 😀braxa88
Gaia Weiss nagy tyifftyiff.

Erős volt a kezdés pedig fostam, hogy már 34 perc lement és még semmi öldöklés, de szerencsére nem csúszott át a 2. részbe.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
befejeztek a Marco Polot
amelett h minden kínai/mongol nő ugyanúgy néz ki és sokszor teljesen fogalmam nem vol róla kiről van szó meg mi a sztori 1-2x, kurvajó volt, durván minőségi munka. remélem megél még pár évadot.