Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| megvezették a nézőlet HOGY legyen egykis csavar benne, meg ne legyen mint tök egyértelmű. | braxa88
| De pont az a lényeg, hogy itt kit vezettek meg a nézőkön kívül? Mert eddig is eljátszották sokszor (sőt a SoA története nagyjából ilyen fordulatokra épült fel), hogy átverik a másik oldalt, feketéket, kínaiakat, rendőröket, FBI-t, stb., de abban a jelenetben senki mást nem csaptak be, mint a nézőket... (illetve nyilván Jax-et, ám ezt az asztalnál nem kellett volna eljátszaniuk, mivel Jax nem volt ott)

Képzeld el ezt a gyakorlatot mondjuk a GoT-nál, ahol az ármány és cselszövés annyiból állna, hogy Tyrion a kamerának elmondja, hogy most megöli az apját, majd mikor megtehetné, kiderül, hogy igazából már rég összebeszéltek és már egy másik terv van életben...

Még nagyobb baj, hogy egy abszolút pszichopata sorozatgyilkost kellene sajnálni (vagy belátni, hogy neki legalább elvei vannak), aki még az utolsó pillanatban - mikor sorsát már elméletileg elfogadta - is a bosszúra szomjazik (és gyilkol hidegvérrel)? Arról nem is beszélve, hogy még halálába is belerángat ártatlanokat, mert ő annyira mindenki felett áll.
| baggio
| de pont ez az, hogy sose volt az a terv, hogy a klub megöli Jaxet. mindvégig az volt a terv, hogy megszökik (vagy öngyilkos lesz, meghal ugy, mint az apja). Az asztalnál nem játszanak el semmit, hanem azért szomorú mindenki, mert el kell mennie Jaxnek (vagy Jaxnek meg kell halnia, de nem a klub keze által, hanem úgy ahogy az apja halt meg), tehát mindenképpen elveszítik Jaxet, és ezért volt mindenki feldúlt.
legalábbis szerintem így volt. de lehet csak belemagyarázom, de nem hiszem 😊
|
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
| megvezették a nézőlet HOGY legyen egykis csavar benne, meg ne legyen mint tök egyértelmű. | braxa88
| De pont az a lényeg, hogy itt kit vezettek meg a nézőkön kívül? Mert eddig is eljátszották sokszor (sőt a SoA története nagyjából ilyen fordulatokra épült fel), hogy átverik a másik oldalt, feketéket, kínaiakat, rendőröket, FBI-t, stb., de abban a jelenetben senki mást nem csaptak be, mint a nézőket... (illetve nyilván Jax-et, ám ezt az asztalnál nem kellett volna eljátszaniuk, mivel Jax nem volt ott)

Képzeld el ezt a gyakorlatot mondjuk a GoT-nál, ahol az ármány és cselszövés annyiból állna, hogy Tyrion a kamerának elmondja, hogy most megöli az apját, majd mikor megtehetné, kiderül, hogy igazából már rég összebeszéltek és már egy másik terv van életben...

Még nagyobb baj, hogy egy abszolút pszichopata sorozatgyilkost kellene sajnálni (vagy belátni, hogy neki legalább elvei vannak), aki még az utolsó pillanatban - mikor sorsát már elméletileg elfogadta - is a bosszúra szomjazik (és gyilkol hidegvérrel)? Arról nem is beszélve, hogy még halálába is belerángat ártatlanokat, mert ő annyira mindenki felett áll.
|


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| tudták, hogy nekimegy a kamionnak... (több óra motorozás után, megvárva míg a térség összes rendőre felsorakozik mögötte) xD és persze azért könnyezett majdnem mindenki az asztalnál, Chibbs és még Tig is, mert tudták, hogy ez milyen jó terv |

a többit a h-s makogás miatt nem sikerült kisilabizálnom a kommentből, úgyis ez a lényeg:



BOR ÉS KENYÉR, ÉÉÉRTED?baggio
imádlak, ha nem lennél téged ki kéne találni 😀 komolyan 😀
h

| ki mondta HOGY jó a terv? miért ne sírtak volna az asztalnál? tudták HOGY lelép a legjobb barátjuk, az elnökük. Akár azt is tudhatták, HOGY Jax a halálát tervezi.
Jaxnek le kellett lépni, nem volt választása, illetve volt. nem akarta HOGY a tesói öljék meg, inkább elment mint az apja anno
szerintem teljesen egyértelmű a szitu, nincs itt semmiféle átverés, megvezették a nézőlet HOGY legyen egykis csavar benne, meg ne legyen mint tök egyértelmű.
|
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
| tudták, hogy nekimegy a kamionnak... (több óra motorozás után, megvárva míg a térség összes rendőre felsorakozik mögötte) xD és persze azért könnyezett majdnem mindenki az asztalnál, Chibbs és még Tig is, mert tudták, hogy ez milyen jó terv |

a többit a h-s makogás miatt nem sikerült kisilabizálnom a kommentből, úgyis ez a lényeg:



BOR ÉS KENYÉR, ÉÉÉRTED?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
SoA
| nagyon rendben volt ez a finálé (meg sem lepődök h JJnek nem tetszett 😀 )
egyáltalán nem biztos h azt beszélte meg Chibbs és JAx h megölik, mért ne lehetne azt h Jax lelép, és a két testvér sose találkozik egymással. akkor is lehet sírni gondolom. az asztalnál is azt szavazták meg h Jaxet elengedik, hazudnak Packeréknek, Happy kezét meg szétlövik. sőt lehet az is h tudták mire készül Jax, h neki megy a kamionnak, akkor aztán végképp találkozik a kaszással. nincs ebben semmi átverés, csak kicsit gondolkodni kéne.

ami nagyon tetszett: Jax találkozik a csöves csajjal, majd felteszi a kérdést ami minden nézőben felmerül: ki vagy te? 😀
|
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Nekem a SoA utolsó évada, de főleg a finálé segített átértékelni a GoT-tal kapcsolatos rossz érzéseimet, utóbbira jó emlékkel visszagondolva, milyen is az, amikor egy halálnak vagy akár egy karakter szenvedésének jelentősége és drámai értéke van... 😊 Sutter a Shakespeare-i hasonlatokkal csak még röhejesebbé tette az egészet, ha ez még lehetséges lett volna azok után, hogy sokadszorra vette hülyére a nézőket | (a sorozatjunkie-n is írtam, hogy Chibbs-ék pl. könnyek között megszavazzák a Mr. Mayhamet Jax-nek, majd a "kamera mögött" kitalálnak egy új tervet... borzasztó gáz) |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
|
Barovskynál nem először jártak, hogy kinyírják ,de ő még nem is sejtett semmit, még úgyse hogy tudták Lin-t valaki kinyírta...
| Toca
A robotzsaru 100 éves, mégis mit csinált volna, elkezd menekülni? Ezt az életet választotta, ott királykodik a kikötőben, neki már máshol nem osztanának lapot. Ha hisz neki Jax hisz, ha nem, hát nem. Végül erre a beszélgetésre nem került sor.

| Pope a legnagyobb sunyiban volt egész évadban mert vadásztak rá, most meg lazán kisétál nyilvánosság elé és ő akit eddig zseniként mutogattak nem gondol arra, hogy Oakland felosztásához őt ki kell nyírni... | Toca
Pope már kinyiffant tavaly. Marks nem emlékszel hogyan jellemezte magát?
Pope volt az utca legokosabb embere, Marks a leghalálosabb 😊

| Tiggy mint VP komolyan? Volt amikor majdnem kinyírták a faszságai miatt annyira kakateridegen volt ez a lépés is. Ha már akarták építeni a dolgot odaadhatták volna Rat-nek..
| Toca
Tig rangidős, ráadásul már komoly kapcsolatban él, jár neki a bizalom, megnyugodott 😀 ráadásul így hogy vezető pozícióba került, arra is áldását adta a klub, hogy nem közösíti ki a Venus-ügy miatt. Clay idejében ez sose jött volna össze, hiába volt a Srgt at Arms.

több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Sikerült hat év zsenialitást szétbarmolni. Menj az anyádba, Sutter.berger90
Mielőtt Berger elüldözne mindenkit annyira nem volt rossz, csak SOA szinten várt mindenki nagyobb durranást.
| Amúgy kíváncsi vagyok, hogy főleg az utolsó előtti rész után milyen lezárást láttál volna? Eléggé felvezették Jax hattyú dalát. Nekem ezzel nem volt gondom, viszont:
SOA legidegesítőbb dolgát a következetlenséget is sikerült durván arcunkba tolni.
Barovskynál nem először jártak, hogy kinyírják ,de ő még nem is sejtett semmit, még úgyse hogy tudták Lin-t valaki kinyírta...
Pope a legnagyobb sunyiban volt egész évadban mert vadásztak rá, most meg lazán kisétál nyilvánosság elé és ő akit eddig zseniként mutogattak nem gondol arra, hogy Oakland felosztásához őt ki kell nyírni...
Tiggy mint VP komolyan? Volt amikor majdnem kinyírták a faszságai miatt annyira kakateridegen volt ez a lépés is. Ha már akarták építeni a dolgot odaadhatták volna Rat-nek...
Ez a mindent le akarunk zárni (meggyőződésem hogy Sutter azért is akarta ezt megcsinálni, nehogy az FX esetleg nélküle továbbvigye...) kicsit visszaütött. Ezt a befejezést 70 percbe belerakni összecsapott dolog volt (ugyanezt egy duplaepizódba lerakva jobban és mélyebben üthetett volna).
Ok-okozat első részét totál kihagyták, ahogy az utolsó évadban elég sokszor. Ráadásul vártam volna kis visszaemlékezést vagy valamit az elhullottakról.
Ennek ellenére sokkal jobbra nem számítottam.
| Toca
Ugyanez. | Plussz engem az zavar hogy a SAMCRO napjai meg vannak pecsetelve. Nem azert, de majd az IRA pont ezt hagyja megtorolatlanul. Utalom ezt az utolso reszt, mert nem adta meg azt a biztonsagerzetet a jovovel kapcsolatban amire nagyon vagytam 😀 |

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Sikerült hat év zsenialitást szétbarmolni. Menj az anyádba, Sutter.berger90
Mielőtt Berger elüldözne mindenkit annyira nem volt rossz, csak SOA szinten várt mindenki nagyobb durranást.
| Amúgy kíváncsi vagyok, hogy főleg az utolsó előtti rész után milyen lezárást láttál volna? Eléggé felvezették Jax hattyú dalát. Nekem ezzel nem volt gondom, viszont:
SOA legidegesítőbb dolgát a következetlenséget is sikerült durván arcunkba tolni.
Barovskynál nem először jártak, hogy kinyírják ,de ő még nem is sejtett semmit, még úgyse hogy tudták Lin-t valaki kinyírta...
Pope a legnagyobb sunyiban volt egész évadban mert vadásztak rá, most meg lazán kisétál nyilvánosság elé és ő akit eddig zseniként mutogattak nem gondol arra, hogy Oakland felosztásához őt ki kell nyírni...
Tiggy mint VP komolyan? Volt amikor majdnem kinyírták a faszságai miatt annyira kakateridegen volt ez a lépés is. Ha már akarták építeni a dolgot odaadhatták volna Rat-nek...
Ez a mindent le akarunk zárni (meggyőződésem hogy Sutter azért is akarta ezt megcsinálni, nehogy az FX esetleg nélküle továbbvigye...) kicsit visszaütött. Ezt a befejezést 70 percbe belerakni összecsapott dolog volt (ugyanezt egy duplaepizódba lerakva jobban és mélyebben üthetett volna).
Ok-okozat első részét totál kihagyták, ahogy az utolsó évadban elég sokszor. Ráadásul vártam volna kis visszaemlékezést vagy valamit az elhullottakról.
Ennek ellenére sokkal jobbra nem számítottam.
|
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem bejött a Sons vége.
2 verzió volt bennem, ami felidegesített volna:

| 1. Jax sittre kerül, aztán ott vegzálják élete végéig.
2. Ez már nem annyira. Elveszik a képet a végén még az ütközés előtt aztán ránk bízzák, hogy kitaláljuk mi a vége. Hollóvá változik-e vagy sem.
|

Mindenesetre nagy kedvencem távozott most, még nem döntöttem el magamban, hogy top1 vagy top2, de akörül van. Szóval aki most ráér, az nyugodtan fogjon hozzá.

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Igazatok volt a SoA-val kapcsolatban.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
Szobatársam mutatta nekem a Boardwalk Empire-t kb 1,5 hónapja, 4. évad elején járunk, nagyon király.
Itt olvastam a Peaky Blindersről, mint hasonló sorozat. Na mondom ránézek, egy esélyt simán megér. 1/1es rész, húúú ez igen, ez jó. 1/2--> ok,ezt muszáj megosztani az ismerőseimmel. Megmutattam szobatársamnak, teljesen ráfüggtünk, most néztük 1/5ös részt, és ki merem jelenteni, hogy a legjobb sorozat amit eddig láttam, veri a True Detective-et és a Boardwalkot is, kiráz a hideg komolyan. Nagyon jók a színészek, korhű (bár ez azért elég minimum elvárás 😀), nagyon jók a párbeszédek és a monológok is jól vannak beillesztve (nincs annyi mint McConaughey-vel volt a TD-ben, de nincs is rá szükség).
Szombaton néztem meg az első részt, vasárnap mutattam szobatársamnak, azóta egyik másik haverom is elkezdte, és teljesen odavan érte, le is pörgette az első évadot nagybeadandó + vizsgák helyett...😀
köszi, hogy írtatok róla 😀

u.i.: Cillian Murphy-től féltem, mert ő nekem csak Scarecrow volt eddig meg a csávó akit DiCaprioék átbasztak az Inception-ben, és kételkedtem, hogy el tud-e vinni egy sorozatot a hátán. Hát nálam Steve Buscemi szintjén nyomja...😀

eddig 10/10, de lehet még jobb is 😀Borbinho
Már berendelték a 3. évadot is!
Kegyetlen jó sorozat.
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szobatársam mutatta nekem a Boardwalk Empire-t kb 1,5 hónapja, 4. évad elején járunk, nagyon király.
Itt olvastam a Peaky Blindersről, mint hasonló sorozat. Na mondom ránézek, egy esélyt simán megér. 1/1es rész, húúú ez igen, ez jó. 1/2--> ok,ezt muszáj megosztani az ismerőseimmel. Megmutattam szobatársamnak, teljesen ráfüggtünk, most néztük 1/5ös részt, és ki merem jelenteni, hogy a legjobb sorozat amit eddig láttam, veri a True Detective-et és a Boardwalkot is, kiráz a hideg komolyan. Nagyon jók a színészek, korhű (bár ez azért elég minimum elvárás 😀), nagyon jók a párbeszédek és a monológok is jól vannak beillesztve (nincs annyi mint McConaughey-vel volt a TD-ben, de nincs is rá szükség).
Szombaton néztem meg az első részt, vasárnap mutattam szobatársamnak, azóta egyik másik haverom is elkezdte, és teljesen odavan érte, le is pörgette az első évadot nagybeadandó + vizsgák helyett...😀
köszi, hogy írtatok róla 😀

u.i.: Cillian Murphy-től féltem, mert ő nekem csak Scarecrow volt eddig meg a csávó akit DiCaprioék átbasztak az Inception-ben, és kételkedtem, hogy el tud-e vinni egy sorozatot a hátán. Hát nálam Steve Buscemi szintjén nyomja...😀

eddig 10/10, de lehet még jobb is 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kirsten Dunst és Matt Damon Jesse Plemons lesznek a Fargo 2. évad főszereplői, királyság!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Sikerült hat év zsenialitást szétbarmolni. Menj az anyádba, Sutter.berger90
Ezek után érdemes megnézni? Annyira gáz?Gergőbácsi
nekem nagyon az volt, de hát nyilván be kell fejezni.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 029
SoA
| Hát nem tudom, szerintme túl érzelgős, meg kiszámítható volt a SoA záró, de most percek óta azon gondolkozom, hogy milyen zárást tudtam volna elképzelni és nem jut eszembe semmi olyan, amire azt tudnám mondani, hogy na ez olyan Sons Of Anarchys volt... Ja és ne feledkezzünk meg a soundtrackről sem, mert az szokás szerint kurvajó volt.

 www.youtube.com/watch?v=FltfjztIiAU

Kételd, a nap hogy forgandó,
Kételd, csillagtűz ragyog;
A valót, hogy igazmondó:
Csak ne azt, hogy hű vagyok.
|
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Sikerült hat év zsenialitást szétbarmolni. Menj az anyádba, Sutter.berger90
Ezek után érdemes megnézni? Annyira gáz?Gergőbácsi
| kezdd el nézni, aztán ha az első pár perc után nem zavar, hogy minden előzmény ismeretében Jax ott röhögcsél a többiekkel a "kerekasztalnál", nézd tovább nyugodtan | 😊

amúgy nekem tetszik ez a Dexternél is látott dolog, hogy az utolsó évadot ennyire elbarmolják, még véletlenül se legyen hiányérzete az embernek... 😊 nem úgy, mint a Gengszterkorzónál, ahol hétfőnként néha megszokásból még mindig csekkolom a megszokott forrást az új részért...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Sikerült hat év zsenialitást szétbarmolni. Menj az anyádba, Sutter.berger90
kirakhattad volna a spoilert,innen egyenesen következik mi fog történni...

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Sikerült hat év zsenialitást szétbarmolni. Menj az anyádba, Sutter.berger90
Ezek után érdemes megnézni? Annyira gáz?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Sikerült hat év zsenialitást szétbarmolni. Menj az anyádba, Sutter.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
SoA:
| Nem maradhatott életben, egyszerűen nem volt olyan scenario, ahol életben lehetett hagyni. Unsert sajnálom, de legalább úgy halt meg, ahogy élt: Gemma csicskásaként. Aki amúgy szemét nem rezzentette, hogy évtizedes barátja a szeme láttára halt meg.
Juicy jelentéktelen lett.
Felmerült bennem a kérdés: oké, le vannak rendezve a dolgok... és akkor most mi lesz?
(Wendy ennivaló segge!!!! 😀)
| berger90
| Tehát akkor a mayhem vote eredménye halál lesz szerinted?Nagyon afelé tendál a dolog.Azért Vic Mackey is a helyére került így a végére 😊 | Kenny
Mivel Jax nagyon beletörődő volt, így nyilván az ellentéte valósul meg és kitalál valamit.
Ha erőlködött volna, hogy megússza, akkor meg tuti rákúrt volna.
Nála ez így megy 😀

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
SoA:
| Nem maradhatott életben, egyszerűen nem volt olyan scenario, ahol életben lehetett hagyni. Unsert sajnálom, de legalább úgy halt meg, ahogy élt: Gemma csicskásaként. Aki amúgy szemét nem rezzentette, hogy évtizedes barátja a szeme láttára halt meg.
Juicy jelentéktelen lett.
Felmerült bennem a kérdés: oké, le vannak rendezve a dolgok... és akkor most mi lesz?
(Wendy ennivaló segge!!!! 😀)
| berger90
| Tehát akkor a mayhem vote eredménye halál lesz szerinted?Nagyon afelé tendál a dolog.Azért Vic Mackey is a helyére került így a végére 😊 |

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
SoA:
| Nem maradhatott életben, egyszerűen nem volt olyan scenario, ahol életben lehetett hagyni. Unsert sajnálom, de legalább úgy halt meg, ahogy élt: Gemma csicskásaként. Aki amúgy szemét nem rezzentette, hogy évtizedes barátja a szeme láttára halt meg.
Juicy jelentéktelen lett.
Felmerült bennem a kérdés: oké, le vannak rendezve a dolgok... és akkor most mi lesz?
(Wendy ennivaló segge!!!! 😀)
|

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
TWD

| Kezdem unni, hogy felépítenek egy karaktert, tökre szerethetővé/érdekessé teszik erre pár rész múlva a "dráma" kedvéért kinyírják. A halál unalom, érdektelen karakterek meg vígan élnek (mint a kamuzó tudós, a totál hülye pap, vagy a szerintem túlértékelt Carol is nyugodtan mehetett volna, de Glent vagy Maggiet se sírattam volna meg, mert már nagyon unom, hogy évadok óta csak a szerelmi hülyeségük megy) Értem Én hogy kell a dráma és azt úgy érik el ha valaki olyant nyírnak ki aki érdekes, de ha szép lassan megölik az összes embert aki miatt nézném a sorozatot akkor egy idő után nem lesz miért nézni! A mostani csapatból maradt Rick, Daryl (mondjuk Ő kb. halhatatlan a sok rajongója miatt, de ha így haladunk akkor Ő is meghal, mert már csak Ő marad az érdekesbb emberek közül és csak vele tudnak "drámázni" ), meg talán Tyreesék akik érdekelnek valamennyire, na meg persze Morgan, dehát ahogy nézem Ő talán majd úgy a 10. évadra találkozik a csapattal.
Ráadásul Beth halálát még tök értelmetlenre is csinálták. Egy golyóálló mellényes rendőrre rátámadni egy kis ollóval? really? Na meg Dawnnak a fegyvere nem is volt a kezében a jelenet előtt, de nembaj biztos ilyen fél sec alatt előkapta, megfordította majd még véletlenül fejbe is lőtte Bethet, hogyne...
Dawnt is tök fölöslegesen építették így, csatlakozott volna inkább Ő is Rickékhez. Szívesebben néztem volna Őt, mint Gabriel szerencsétlenkedését.
A rész egyetlen pozitívuma, hogy Ricket újra badassé tették, de amúgy számomra egyértelműen a legszarabb félévadzáró volt.

Nem várom az évad második felét...
|
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Most nézem a Hannibal 2. évadját, a 9. rész jön. Nem lehet leírni, hogy mennyire brutális 😊Minitron
Várjuk a 3. évadot. 😀