Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
viszlát Gengszterkorzó! Nagy utazás volt...baggio
Nehéz lezárni egy ilyen sorozatot, néhol kicsit elnagyoltnak is éreztem a befejezést, de összességében az utolsó évad kerek egésszé varázsolta a sztorit, 10/10Jakehomer
Kb. ugyanezt gondolom én is, ez az évad egyébként szerintem összességében az egyik legjobb. A visszaemlékezések kellettek, nem volt sok szerintem, kerek lett a történet.

Mondjuk azon már az elején is csodálkoztam, hogy az egésznek a közepén egy kitalált személy áll, míg a körülötte lévők valós figurák voltak.
Mert ugye tudtommal Nucky kitalált figura, míg a maffiavezérek, meg egy csomó, az elején "pitinek" induló ember valódi, sőt, az utolsó évadban már a történések, gyilkosságok, néhol még a párbeszédek is egy az egyben igazából megtörtént jelenetek voltak. Jó, az én hibám is, hogy ez picit meglepett, mert az elején nem tudtam, hogy Luciano, Rothstein, Masseria, Lansky, stb mind valódi figurák voltak, később néztem utána. 😀
Csak még az első évad közepénél olvastam, hogy nem akarják az eredetileg történt dolgokat belevinni a sorozatba, hanem mindent saját kútfőből találnak majd ki.

több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
viszlát Gengszterkorzó! Nagy utazás volt...baggio
Nehéz lezárni egy ilyen sorozatot, néhol kicsit elnagyoltnak is éreztem a befejezést, de összességében az utolsó évad kerek egésszé varázsolta a sztorit, 10/10Jakehomer
Nekem is kicsit összecsapottnak tűnt az utolsó évad és a visszaemlékezésekkel is sok időt elvettek a többi rész kifejtésétől, de kellettek, hogy a végére összeálljon a sztori, nálam is 10/10.
Akinek tetszik ez a korszak az nézzen Peaky Blinders-t, igaz nem az államokban játszódik, hanem Birminghamben, de szintén nagyon jó és a Ripper Street sem rossz.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Terápia 2. évad?

így az első négy nap után erősnek tűnnek az új betegek is szerencsére. a hétfő lóg ki nekem egyelőre, de még annak is elég erősnek sikerült a felütése. legjobban a csütörtököt és a szerdát szeretem idáig, elképzelni nem tudom hova futnak ki ezek a sztorik.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
viszlát Gengszterkorzó! Nagy utazás volt...baggio
Nehéz lezárni egy ilyen sorozatot, néhol kicsit elnagyoltnak is éreztem a befejezést, de összességében az utolsó évad kerek egésszé varázsolta a sztorit, 10/10

Perception is reality.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Gotham: Pontosan ezt szeretném látni továbbra is. Köszönöm.

| Végre behozzák normálisan Ridddlert, és úgy ahogy a Macskanőt. Ez hiányzott nekem, így már van értelme őket szerepeltetni. Barbara is visszatért, Batmanesek tudják miért lesz fontos. Külön öröm volt nézni, hogy végre értelmesen fel volt építve a detektív szál is. Érdekes volt, gondolkoztál rajta. A végére meg már csak i-re a pont volt. Ez így, ilyen formában már élvezetes. |
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Nézzetek Kingdom-ot,nagyon jóra sikeredett.(jó story,jó szereplők,remek vágás)
Már be is rendeltek belőle még 2 évadot.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
viszlát Gengszterkorzó! Nagy utazás volt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Akkor muszáj leszek ledarálni a könyveket gyorsan, maúgyis tervben volt.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Én meg azt olvastam valahol, hogy a következő évadtól a tv-sorozat kb. egy másik szálon fut majd, és csak a legvégére találkozik össze a könyvvel.
Arról nem is beszélve, hogy a sorozat (real time, 4 év múlva) elöbb fog végetérni, mint a hetedik részt megírja, és kiadják, ráadásul a könyvbe "10 év múlva" szerű befejezés van tervezve (happy end nélkül), míg a sorozat a nagy végső csatával végetér (happy enddel).

több mint 9 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
|  fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10698691_10205024533482217_3447214343750633164_n.jpg?oh=2f6fd028ea1a29cfc25d9e5688a17d5c&oe=54E61657&__gda__=1424369970_6378a7cead21c2aaf65ca3ec28e50e1d |

GOT SPOILER

szóval agyatlan módon forog az 5. évad, és felbukkant a neten egy ilyen kép. ugye a | könyvben még nem találkozott Dany és Tyrion, erre ez... innentől akkor viszlát könyv és jönnek Benioffék a saját ötletekkel? esetleg felhasználják azt a mappát, amit GRRM adott nekik tavaly, amiben le van írva részletesen, hogy mi fog történni a 6. és 7. könyvekben? | shawnka
állítólag a greyjoy szál is teljesen kimarad...
régebbi info de nekem uj volt,hátha másnak is | lady stonehart sem lesz |
szóóóval nem igazán érkezett még pozitiv hír az uj évaddal kapcsolatban...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
|  fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10698691_10205024533482217_3447214343750633164_n.jpg?oh=2f6fd028ea1a29cfc25d9e5688a17d5c&oe=54E61657&__gda__=1424369970_6378a7cead21c2aaf65ca3ec28e50e1d |

GOT SPOILER

szóval agyatlan módon forog az 5. évad, és felbukkant a neten egy ilyen kép. ugye a | könyvben még nem találkozott Dany és Tyrion, erre ez... innentől akkor viszlát könyv és jönnek Benioffék a saját ötletekkel? esetleg felhasználják azt a mappát, amit GRRM adott nekik tavaly, amiben le van írva részletesen, hogy mi fog történni a 6. és 7. könyvekben? |
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
SOA

Katey Sagal eddig az utolsó részekben énekelt csak, igaz?

|
Aztarohadt. Azt hittem jön a tipikus SoA nem mondjuk el mit akarunk csinálni mert túl egyszerű lenne --> valaki golyó. Amikor Gemma elment a vízért és Rat meg Happy összenéztek azt hittem előbbi kap egy lövést. De meglepetésre mindenki életben maradt.
Nade aztán előbujt a szög zsákból, Bobby szegény :/ Túl fogja élni, van egy fogadásom. De erre nagyon nem számítottam. Nagyon jól felépített rész volt ez, a végén ahogy Abel kinyitja a szemét. Lesz még itt baj.

Abból is lesz még kavar amikor Juice megtudja hogy nem a kínaiak ölték meg Tarát. És hol rejtegetik a szomszédos chapter elnökét?

És ha jól emlékszem hogy Sagal dal eddig évad végén volt, egész nagy kalamajkákkal, akkor bele se merek gondolni hogy mi jön most.
|

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ez hatalmas! 😀 (ha volt már akkor bocsi)

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
De most még mit vársz? Selina Kyle akkor lesz Catwoman, amikor Batman is idősebb lesz már, Poison Ivy, meg Riddler szerintem szintén akkor változik azzá, akik lettek végül.Stez
Attól még belehetne őket részletesen is mutatni nem ? Cat, hogy került az utcára, miért szereti a macskákat, miért viselkedik ő is ugyanúgy. Enigmánál meg főleg. Iskolásként azért verte az apja, mert nem hitte el, hogy ilyen zseni a fia. Mit csinál műszakon kívül, mikor rébuszokban elmond 2-3 mondatot ? Nem az a bajom, hogy most nem elmebeteg bűnözőként szerepel. Hanem, hogy nem történik velük semmi. Ilyen szinten várnék többet, mert nekem kevés, hogy Gordon meg a ZS kategóriás társa eldetektíveskedik, és közben várjam a közelgő nagy bandaháborút.süti
Nem az első 5 reszben fogjak elloni az ilyeneket. Ahogy Höri is írta elnyújtott sztori várható. Amúgy egyelőre nem hú de erős de rengeteg kiaknazatlan lehetoseg van meg benne ahogy te is irtad es szerintem ki is fognak majd lassan.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
De most még mit vársz? Selina Kyle akkor lesz Catwoman, amikor Batman is idősebb lesz már, Poison Ivy, meg Riddler szerintem szintén akkor változik azzá, akik lettek végül.Stez
Attól még belehetne őket részletesen is mutatni nem ? Cat, hogy került az utcára, miért szereti a macskákat, miért viselkedik ő is ugyanúgy. Enigmánál meg főleg. Iskolásként azért verte az apja, mert nem hitte el, hogy ilyen zseni a fia. Mit csinál műszakon kívül, mikor rébuszokban elmond 2-3 mondatot ? Nem az a bajom, hogy most nem elmebeteg bűnözőként szerepel. Hanem, hogy nem történik velük semmi. Ilyen szinten várnék többet, mert nekem kevés, hogy Gordon meg a ZS kategóriás társa eldetektíveskedik, és közben várjam a közelgő nagy bandaháborút.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wikipedia szerint már így is csökkent a nézettsége jó 2 milliót, nem tudom mennyire megbízható süti
Az nem sokat számít, mivel a premierhez képest a sorozatok 90%-a csökken.
A lényeg, hogy a sávjában hogyan teljesít, 18-49-ben milyen a ratingje meg hogy a csatorna többi műsorához képest milyen.

én magát a gothamet nem nézem, eleve országos csatornán megy, szóval előre lehetett tudni, hogy túlnyújtott évadokkal kell számolni, meg családbarát írószobával.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát azért Selina és Ivy is ott volt, akik felbukkannak 1-1 jelenetre.
Tény, hogy így is Pingvin viszi el az egészet, de mondjuk elvileg Jokerre is van utalás minden részben, no hát én már az elmúlt három részben sem tudtam, hogy éppen mivel akartak rá utalni. 😀
Viszont nekem az sem tetszene, hogy ha ötlettelenül mindent ráhúznának Batmanre, meg a jövőbeli ellenségekre. A nyomozások nagyon gyengék, de azért egész jól kezdenek haladni a szálak, szerintem a 2. évad már nagyon pörögni fog. Az elsőben meg azért alap volt, hogy nem vágnak bele a közepébe rögtön.
Egyébként én azt olvastam, hogy Mr.Freezet például már az első évadban be akarják hozni. Persze lehet, hogy nem teszik, de a 2. évadban azért talán már Jokerből is többet kapunk, meg a valós Batman ellenségekből is.
Engem egyébként Pingvin is idegesít kissé, ideje lenne mást is elővenni.Stez
Pont ez a bajom, hogy egy-egy jelenetre bukkannak fel. Cat pedig még egy egész részt is kapott, de abban is elég elenyésző volt. Ebből kéne több, és nem egy töltelékként szolgáló bandaháborúból. Főleg, hogy mindkét maffia vezér jövőjével tisztában vagyok... Két hét múlva Pingvin esernyője az epizód cím, ott talán lesz előrelépés, és ha jól láttam Barbara is visszajön, aki azért igen jelentős karakter.

Wikipedia szerint már így is csökkent a nézettsége jó 2 milliót, nem tudom mennyire megbízható, de figyelembe véve azt, hogy aki nem Batmanen nőtt fel és nem veszi észre az apróbb utalásokat, annak szerintem nem igazán nyújt érdemi szórakozást. Bár itt viszonylag egyszerűbb visszahozni a nézőket, ha mondjuk felbukkanna Joker.süti
De most még mit vársz? Selina Kyle akkor lesz Catwoman, amikor Batman is idősebb lesz már, Poison Ivy, meg Riddler szerintem szintén akkor változik azzá, akik lettek végül. Mivel ez Batman fiatalkoráról, meg főleg Gothamről és Gordonról szól, így nyilvánvaló, hogy nem azokkal találja magát szembe, akikkel Batman 1X év múlva. Most még Batman főellenségeből kapunk 1-1 momentumot fiatalon, amolyan előtörténetként. A Pingvin más, mert ő szvsz alapból nem egy korosztály Batmannel, emiatt pont az ő felemelkedését tudják jobban bemutatni.
Azért erre is figyelni kell, hogy időben ne rontsák el a történéseket, mert akkor meg biztos, hogy egy hatalmas katyvasz válna az egészből.
Nem véletlen, hogy most még Gotham a fő szál, hogy bemutatják, milyen hely, mi folyik ott, hogyan válik azzá, ami majd később Batmannél is jellemzi.
Szerintem ezek nem vészes dolgok. Ami kifejezetten irritál engem, az a kis Bruce és Alfred, szerintem mindkettő szörnyű. 😀
És teszem hozzá, korainak vélem azt is, hogy Bruce kb. két rész után fosott minden családi tragédiára, és már most nyomoz minden után, meg beleüti mindenbe az orrát. Szerintem pont, hogy most még ártatlan, szende kölyöknek kéne bemutatni, nem pedig ilyen minden lépen kanál akaratos kis pöcsnek, akit legszívesebben úgy pofán vernék, hogy a fal adná neki a másikat. 😀
Sok esetben nem rá áldoznám ezeket a perceket a részekből, hanem mondjuk pont az ilyen Riddler féle karakterre, aki minden részben feltűnik. Mert ez a fontos, hogy ő például MINDIG feltűnik, nem csak egyszer-kétszer, mint Selina vagy Poison Ivy.

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hát azért Selina és Ivy is ott volt, akik felbukkannak 1-1 jelenetre.
Tény, hogy így is Pingvin viszi el az egészet, de mondjuk elvileg Jokerre is van utalás minden részben, no hát én már az elmúlt három részben sem tudtam, hogy éppen mivel akartak rá utalni. 😀
Viszont nekem az sem tetszene, hogy ha ötlettelenül mindent ráhúznának Batmanre, meg a jövőbeli ellenségekre. A nyomozások nagyon gyengék, de azért egész jól kezdenek haladni a szálak, szerintem a 2. évad már nagyon pörögni fog. Az elsőben meg azért alap volt, hogy nem vágnak bele a közepébe rögtön.
Egyébként én azt olvastam, hogy Mr.Freezet például már az első évadban be akarják hozni. Persze lehet, hogy nem teszik, de a 2. évadban azért talán már Jokerből is többet kapunk, meg a valós Batman ellenségekből is.
Engem egyébként Pingvin is idegesít kissé, ideje lenne mást is elővenni.Stez
Pont ez a bajom, hogy egy-egy jelenetre bukkannak fel. Cat pedig még egy egész részt is kapott, de abban is elég elenyésző volt. Ebből kéne több, és nem egy töltelékként szolgáló bandaháborúból. Főleg, hogy mindkét maffia vezér jövőjével tisztában vagyok... Két hét múlva Pingvin esernyője az epizód cím, ott talán lesz előrelépés, és ha jól láttam Barbara is visszajön, aki azért igen jelentős karakter.

Wikipedia szerint már így is csökkent a nézettsége jó 2 milliót, nem tudom mennyire megbízható, de figyelembe véve azt, hogy aki nem Batmanen nőtt fel és nem veszi észre az apróbb utalásokat, annak szerintem nem igazán nyújt érdemi szórakozást. Bár itt viszonylag egyszerűbb visszahozni a nézőket, ha mondjuk felbukkanna Joker.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát azért Selina és Ivy is ott volt, akik felbukkannak 1-1 jelenetre.
Tény, hogy így is Pingvin viszi el az egészet, de mondjuk elvileg Jokerre is van utalás minden részben, no hát én már az elmúlt három részben sem tudtam, hogy éppen mivel akartak rá utalni. 😀
Viszont nekem az sem tetszene, hogy ha ötlettelenül mindent ráhúznának Batmanre, meg a jövőbeli ellenségekre. A nyomozások nagyon gyengék, de azért egész jól kezdenek haladni a szálak, szerintem a 2. évad már nagyon pörögni fog. Az elsőben meg azért alap volt, hogy nem vágnak bele a közepébe rögtön.
Egyébként én azt olvastam, hogy Mr.Freezet például már az első évadban be akarják hozni. Persze lehet, hogy nem teszik, de a 2. évadban azért talán már Jokerből is többet kapunk, meg a valós Batman ellenségekből is.
Engem egyébként Pingvin is idegesít kissé, ideje lenne mást is elővenni.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
egyet értek, egy nyomozós sorozat gyenge batmanes utalásokkal
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jaja, nekem is bejött, de mondjuk a kis Batman és Alfred, mint gyengepont... Na ezt szokd meg. 😀Stez
Utolértem magam, de továbbra se vagyok kibékülve vele. Gyengébb nyomozósdi, egy-egy Batmanes utalással.
Pingvint bármennyire is jól alakítja a színész, nem biztos, hogy ennyire rá kéne építkezni. Fish Mooney hasonló, de róla még életemben nem hallottam, így nem is tudom hova tenni. Gordont meg nem tudom nem Cole Phelpshez hasonlítani. Szövegekről néha Barátok Köztös színvonal jut eszembe. Az eddigi epizódok meg igen egy sémára épülnek.

Mindezeket nem tudja feledtetni, hogy fel-felbukkan Riddler, vagy mindig tesznek egy kis megjegyzést valamire, mint utóbba Venomra. Lazlo érdekes lett volna, de az se igen alakul. Valamit igen jó lenne előrántani, mert így gyakorlatilag egy Arkhamban játszódó gyengébb Gyilkos Elmék az egész.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Belekezdtem én is a Gothembe. Nagyon rezeg a léc, de mivel Batman teljesen letudott kötni.
A következő részek mennyire hozzák a színvonalat ? Érdemes lehorgonyozni mellette ?

Ami zavart benne, hogy nagyon szembeötlően rosszul van vágva, és a rendezés is olyan, mintha egy amatőr csinálna referencia munkát, amibe minden tudását, és ötletét beletuszkolta. Így igen sokszor a nagyszerű látványt is tönkretette, pedig rég láttam már olyat, ahol ilyen szépen bánnak a színek harmóniájával és a fény-árnyék efektekkel.

A forgatókönyv kifejezetten kreatív, sikerült úgy felvonultatni a főbb szereplőket, hogy ne zökkentse ki az epizódot a sodrából. Első ránézésre imdb-n a színészek nem tűntek jó választásnak, de a sorozatban mindenki jól hozta az általa megformázott karakterek sajátosságait. Igaz itt pont a kis Batman és Alfred volt számomra a gyengepont.

Összegezve szerintem semmi extra nem volt benne, de Batman volta miatt engem nagyon megragadott. Kevesebb több elvét követve szerintem nagy kedvencem lehetne a sorozat. Csak nehogy ezt is úgy elkaszálják, a legjobb részeknél, mint azt a pár sorozatot amit tényleg követtem. (Terminator és V).süti
Nekem bejött, most kapott a 16 részhez + 6 részt, nagyon messze áll a kaszától.Toca
Jaja, nekem is bejött, de mondjuk a kis Batman és Alfred, mint gyengepont... Na ezt szokd meg. 😀

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Walking Dead:
| Ez a legeslegbetegebb dolog ami eddig a sorozatban történt. Csoro Bob :-/ | Hanni
| Mondjuk nem értem, hogy miért nem vérzett el... Volt nekik erre gyógyszerük? Vagy hogy? Ütős volt a vége. | Vrijbloed
| Gondolom már van gyakorlatuk...:-8 | Hanni
| Valahogy az ugrott be nekem, hogy a Fűrészben Gordon majdnem elvérzett a bokacsonkolás után, ezek meg a lábát eszik és a tudatánál van. Először azt hittem, hogy ott fognak még csak hozzányúlni, nem azt, hogy már túl vagyunk rajta... | Vrijbloed
| Volt ott fincsi kis tábortűz, azzal simán elégethették neki(ami ugye általában veszélyesebb mintha nem csinálnának vele semmit), vagy szakszerűen bekötözhették. De áhh hagyjuk is, jövő hétfőn kiderül 😀 | Hanni
| Mindenesetre jó, hogy visszajött ez a szál. Ricknek igaza volt, porig kellett volna rombolni a Terminust. Így majd mennek Bobért, aztán mehet a fight, izgi lesz, az biztos! |
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 570 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Walking Dead:
| Ez a legeslegbetegebb dolog ami eddig a sorozatban történt. Csoro Bob :-/ | Hanni
| Mondjuk nem értem, hogy miért nem vérzett el... Volt nekik erre gyógyszerük? Vagy hogy? Ütős volt a vége. | Vrijbloed
| Gondolom már van gyakorlatuk...:-8 | Hanni
| Valahogy az ugrott be nekem, hogy a Fűrészben Gordon majdnem elvérzett a bokacsonkolás után, ezek meg a lábát eszik és a tudatánál van. Először azt hittem, hogy ott fognak még csak hozzányúlni, nem azt, hogy már túl vagyunk rajta... | Vrijbloed
| Volt ott fincsi kis tábortűz, azzal simán elégethették neki(ami ugye általában veszélyesebb mintha nem csinálnának vele semmit), vagy szakszerűen bekötözhették. De áhh hagyjuk is, jövő hétfőn kiderül 😀 |
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Walking Dead:
| Ez a legeslegbetegebb dolog ami eddig a sorozatban történt. Csoro Bob :-/ | Hanni
| Mondjuk nem értem, hogy miért nem vérzett el... Volt nekik erre gyógyszerük? Vagy hogy? Ütős volt a vége. | Vrijbloed
| Gondolom már van gyakorlatuk...:-8 | Hanni
| Valahogy az ugrott be nekem, hogy a Fűrészben Gordon majdnem elvérzett a bokacsonkolás után, ezek meg a lábát eszik és a tudatánál van. Először azt hittem, hogy ott fognak még csak hozzányúlni, nem azt, hogy már túl vagyunk rajta... |