Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Mindenfajta spoiler nélkül,nekem eddig ez a sons évad nem tetszik.Nagyon magasra tették a lécet,és idén szerintem még nem sikerült megugrani.Tudom hogy felvezető 3 rész volt,de valahogy akkor sem jön be eddig.Remélem fog változni.Kenny
Pedig szerintem az e heti résszel végre elkezdték feltornászni, mert az első kettő tényleg a kanyarban sem volt. Persze még mindig azt mondom, hogy Sutter csak altat, és olyan szarzuhanyt kapunk a végén, hogy meg sem tudunk majd mozdulni a székben órákig.

| Annyira éreztem, hogy előhúzzák az Abel-vonalat is: "apu is rossz ember? Jaj, dehogy, kicsim, apukád nagyszerű ember (tesóm reakciója: azbazmeg, virágokat ültet a városháza parkjában és hajléktalanoknak oszt ételt 😀 😀 😀)". Szóval ha ezt hagynák a francba, jó lesz ez lassan. | berger90
A harmadik rész nagyon adta szerintem. Első kettőnél kínosan feszengtem a székemben, hogy ez mégis mi a fene. De ez csak ment, élveztem, aztán sajnos vége lett.
Abban negyetértek hogy szerintem is most kapjuk meg a felvezetését a pofára esésnek, de majd meglátjuk.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mindenfajta spoiler nélkül,nekem eddig ez a sons évad nem tetszik.Nagyon magasra tették a lécet,és idén szerintem még nem sikerült megugrani.Tudom hogy felvezető 3 rész volt,de valahogy akkor sem jön be eddig.Remélem fog változni.Kenny
Pedig szerintem az e heti résszel végre elkezdték feltornászni, mert az első kettő tényleg a kanyarban sem volt. Persze még mindig azt mondom, hogy Sutter csak altat, és olyan szarzuhanyt kapunk a végén, hogy meg sem tudunk majd mozdulni a székben órákig.

| Annyira éreztem, hogy előhúzzák az Abel-vonalat is: "apu is rossz ember? Jaj, dehogy, kicsim, apukád nagyszerű ember (tesóm reakciója: azbazmeg, virágokat ültet a városháza parkjában és hajléktalanoknak oszt ételt 😀 😀 😀)". Szóval ha ezt hagynák a francba, jó lesz ez lassan. |

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Mindenfajta spoiler nélkül,nekem eddig ez a sons évad nem tetszik.Nagyon magasra tették a lécet,és idén szerintem még nem sikerült megugrani.Tudom hogy felvezető 3 rész volt,de valahogy akkor sem jön be eddig.Remélem fog változni.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát tény, csak azért ugye fog megölni olyan karaktert is, akit már most behoztak, szóval kíváncsi vagyok, meddig húzzák azokat a gyilkolászásokat. 😀
Gordonné kinyírása például már most látom, hogy nagyot fog dobni az egészen. 😀 Bár az nyilván később lesz még. Ha meg a Batman korszakba bele se mennek, akkor soha. 😊Stez
| Kire gondolsz ezalatt? | shawnka
| Gordonnak asszem két nőjét is ő fogja kinyírni, bár az elsőt, Barbarát Batgirlként, szóval rájöttem, hogy akkor ez sokkal később lesz, már a Batman-korszakban. És azért mondtam, hogy ha a Gotham abba nem fog már belemenni, akkor az nem lesz a sorozatban, ezáltal Joker behozatalát is nyugodtan húzhatják. |

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Hát tény, csak azért ugye fog megölni olyan karaktert is, akit már most behoztak, szóval kíváncsi vagyok, meddig húzzák azokat a gyilkolászásokat. 😀
Gordonné kinyírása például már most látom, hogy nagyot fog dobni az egészen. 😀 Bár az nyilván később lesz még. Ha meg a Batman korszakba bele se mennek, akkor soha. 😊Stez
| Kire gondolsz ezalatt? |
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát tény, csak azért ugye fog megölni olyan karaktert is, akit már most behoztak, szóval kíváncsi vagyok, meddig húzzák azokat a gyilkolászásokat. 😀
Gordonné kinyírása például már most látom, hogy nagyot fog dobni az egészen. 😀 Bár az nyilván később lesz még. Ha meg a Batman korszakba bele se mennek, akkor soha. 😊

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
A Wayne-szülőknek annyi gyilkosa van, ahány képregény 😀

Jokert be fogják hozni, de valószínűleg csak későbbi évadokban. Igazuk van, én se lőném el a legikonikusabb emberemet.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nygma az jó volt igen, nekem is Ivy volt, aki szemet szúrt, konkrétan fölösleges véltem a részben.
Joker felbukkanását várom egyébként nagyon, bár nem olvastam utána, egyáltalán benne lesz az évadban, nem csak utalás szintjén?
A régi Batmanben ugye ő lőtte le a Wayne-szülőket, mondjuk azt sosem tudtam, hogy végül is az csak a filmben volt-e így, vagy a képregényekben is, de kíváncsi leszek arra a szálra is, remélem nem basszák el.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
a league botrányosan rossz volt.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a tegnapi termés igen kemény.

a the league és a south park is emlékezetes részt hozott, kezdett a Survivor és a Bad Educationt még meg se néztem.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
szerintem nem volt zsúfolt ilyen szempontból. legalábbis nekem az jobban bejött, hogy megmutatták pl., hogy Nygma a GCPD-nél dolgozik és így nem tűnik izzadtságszagúnak majd, amikor a 2. évad 7. részében felbukkan, hogy ja, amúgy ő is itt van. tehát nem csak a plot kedvéért rángatják elő, hanem benne van már most az univerzumban.

egyedül Ivyt éreztem picit kilógni, de ha ez is marad a Nolan-féle realitásnál, akkor nem lesz vele problémám.

az amúgy megvan, hogy minden részben lesz utalás Jokerre? ebben a viccmesélő volt az Fishnél.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ki milyen újba kezdet bele?

Gotham nekem eddig 10/8 simán, jo karakterek,képi világ stb 😊Kroos
Nem rossz, csak tartsa is ezt a szintet.Stez
Cobblepot végre telitalálat. Sosem szerettem a karaktert, mindig is egy balfasznak tartottam (igen, még a DeVito-féle reinkarnációt is), de most van egy elég para kisugárzása, ami idővel szerintem még jobban ki fog teljesedni.shawnka
Igen, az a része jó volt, csak így hirtelen nekem túl sok utalás volt a jövőbeli dolgokra. és kissé parázok attól, hogy a kezdésnél rögtön ellövik a legjobb dolgokat, aztán utána meg esik a színvonal. Persze elég sok érdekes karakter lesz a jövőben, tehát van miből meríteni, csak azért ezeket a karaktereket jó lenne majd kidolgozni, az összeset, meg jobban bemutatni. | És nem csak Cobblepot-ot, mert egyébként ahogy olvastam, eléggé őt helyezik előtérbe a következő 1-2 részben. |

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ki milyen újba kezdet bele?

Gotham nekem eddig 10/8 simán, jo karakterek,képi világ stb 😊Kroos
Nem rossz, csak tartsa is ezt a szintet.Stez
Cobblepot végre telitalálat. Sosem szerettem a karaktert, mindig is egy balfasznak tartottam (igen, még a DeVito-féle reinkarnációt is), de most van egy elég para kisugárzása, ami idővel szerintem még jobban ki fog teljesedni.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ki milyen újba kezdet bele?

Gotham nekem eddig 10/8 simán, jo karakterek,képi világ stb 😊Kroos
Nem rossz, csak tartsa is ezt a szintet.

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A Boardwalk Empire-ről meg senki semmit? Pedig ott is elkezdődött az utolsó évad, a színvonal szokásosan az egekben, de annyira kár, hogy így össze kell csapni a végét... 7 év ugrás az időben, pedig elnéztem volna ezt még pár évig, ellentétben a SoA-val, ahol viszont már tényleg sok a sz@rkeverésbőlbaggio
Tökéletesen egyet kell értsek! A Boardwalk úgy hozta a színvonalat hogy az első rész tele volt visszaemlékezéssel, ami nekem nagy szó mert nem csöpögős időkitöltés volt hanem szerves része a történetnek. Az azért fáj hogy hirtelen ennyit ugruttonk az időben, ennek a sorozatnak a legnagyobb erénye a minden részletre kiterjedő tökéletesség, a karakterek részeket átívelő, nem erőltetett alakítása amit néha csak az eredménynél tudsz észrevenni de egyből érzed hogy ez már érett egy ideje.
Geeri
Másrészről viszont a plot már kezdett unalmas lenni (az nem baj, hogy kiszámítható is, erőssége a sorozatnak, hogy attól még nagyot üt, hogy nagyjából tudod, mi fog történni pontosan a részletessége és a karakterek kidolgozottsága miatt). Persze én is sajnálom, hogy véget ér, de szerintem kimondottan jót tett a sorozatnak, hogy kivették a karaktereket a megszokott circlejerkből, ez az új évad abszolút telitalálat eddig.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ki milyen újba kezdet bele?

Gotham nekem eddig 10/8 simán, jo karakterek,képi világ stb 😊

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Jól indult a Gotham.Sokat vár tőle mindenki,remélem megugorja a lécet.

több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
VV teljesen jó a maffiózó gyökérnek, egyáltalán nem áutof😉 Inkább ilyen szerepeket kéne játszania😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Farell-Vaughn páros.hivatalos.
Mikorkezdodikmar?Kenny
Ez a páros hogy jött össze? Jesus.

Vaughn egyébként az elmúlt 15 évben játszott mást a szerethető, de szerencsétlen mackócsávó szerepén kívül? Nem tudom beleképzelni egy McConaghey szerű karakterbe.Maka
VV egy maffiózó gyökeret fog alakítani. Teljesen out of character, de szerintem jó lesz.
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Farell-Vaughn páros.hivatalos.
Mikorkezdodikmar?Kenny
Ez a páros hogy jött össze? Jesus.

Vaughn egyébként az elmúlt 15 évben játszott mást a szerethető, de szerencsétlen mackócsávó szerepén kívül? Nem tudom beleképzelni egy McConaghey szerű karakterbe.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Farell-Vaughn páros.hivatalos.
Mikorkezdodikmar?Kenny
és Justin Lin rendezi az első 2. részt ... ez nekem eddig elég fos felhozatal ... Colin okés de Vaughn és Lin ?

több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Jó lesz,jó lesz!!! 😊
Elvileg Michelle Forbes és Taylor Kitsch is szerepelnek benne. 😊

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Farell-Vaughn páros.hivatalos.
Mikorkezdodikmar?

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
Egy hét késéssel megnéztem a Gengszterkorzó második részét. Nem semmi operatőri munka van ebben a részben, és az se semmi hogy sikerült ugy összerakni a részt hogy végig lendületes volt és lekötötte az embert pedig semmi olyan nem történt amit korábban ne láttunk volna.

A liftes jelenet a személyes kedvencem, de az se volt semmi amit a diliházban láttunk. Valahogy tele volt ez a rész teljesen életszerű de mégis hihetetlenül abszurd képekkel ami adott neki egyfajta fanyar humort, de közben híven ábrázolta hogy már mennyire hétköznapi életstílus gengszternek lenni. És híven ábrázolta azt is hogy hogy mekkora a szakadék a valóság és eközött a felvett stílus között.
Nem mellesleg pedig beindult a sztori rendesen. 😊

Eddig egyértelműen veri a SOA utolsó évadát, pedig annak tervezett a vége. Ott nem akar osszeálni a sztori, csak valami újabb giccsbe hajló félreértés részről részre, a karaktereket meg valahogy elvesztettük, a bandatagok emberi oldala eddig nem nagyon jelent meg, ami azert furcsa mert szerintem nagy ereje volt a szériának az hogy részről részre mutatott többet az elején unszimpatikus bűnözőkből es tette őket szerethetővé, a motivációjukat meg érthetővé.Geeri
Én nagyon sajnálom, hogy egy ilyen színvonalas sorozatot kaszálnak. Minden részben látszik, hogy minőségi sorozat minőségi színészekkel.
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Egy hét késéssel megnéztem a Gengszterkorzó második részét. Nem semmi operatőri munka van ebben a részben, és az se semmi hogy sikerült ugy összerakni a részt hogy végig lendületes volt és lekötötte az embert pedig semmi olyan nem történt amit korábban ne láttunk volna.

A liftes jelenet a személyes kedvencem, de az se volt semmi amit a diliházban láttunk. Valahogy tele volt ez a rész teljesen életszerű de mégis hihetetlenül abszurd képekkel ami adott neki egyfajta fanyar humort, de közben híven ábrázolta hogy már mennyire hétköznapi életstílus gengszternek lenni. És híven ábrázolta azt is hogy hogy mekkora a szakadék a valóság és eközött a felvett stílus között.
Nem mellesleg pedig beindult a sztori rendesen. 😊

Eddig egyértelműen veri a SOA utolsó évadát, pedig annak tervezett a vége. Ott nem akar osszeálni a sztori, csak valami újabb giccsbe hajló félreértés részről részre, a karaktereket meg valahogy elvesztettük, a bandatagok emberi oldala eddig nem nagyon jelent meg, ami azert furcsa mert szerintem nagy ereje volt a szériának az hogy részről részre mutatott többet az elején unszimpatikus bűnözőkből es tette őket szerethetővé, a motivációjukat meg érthetővé.

Mindig jövőre!