NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
the league 6x01 ismét hozta magát.
Watt, Jordan, Cameron is szerepelt

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Tegnap lőttem ezt a képet. Most éppen buszt vezet könyvírás helyett.
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
A "The Strain"-ból egész jó kis sorozat lett így a vége felé.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Party Down! én imádtam, de lehet, hogy másnak nem jön be ez az ultrakínos humor 😊 én minden évben újranézem kb (2x10 rész van asszam) - van egy nfl draftos rész is, az is eszméletlen jó 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
The Office US tényleg jó. Szerintem kezd egyből a második évaddal, akkor indul be igazán. (Első évad csak 7 vagy 8 részes.)

Outsourced, csak egy évad készült belőle, de szerintem eltalálták a sorozatot. Úgy emlékszem, hogy tetszett. 😀

My name is Earl. Szigorúan csak az első két évad. Nagyon jó.
Raising Hope. Ugyanattól a rendezőtől. De szerintem kezd az Earl-el.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
emlékeztető: ezen a hétvégén adja le a Viasat a Vikings második évadját szinkronnal. Aki még nem látta, pótolja!

Mindig jövőre
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
A liga ?
Nfl fantasy, idióta haveri kör és Rafi. 😊
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Sons of Anarchy, Hell on Wheels, Kaliforgia. 3 tuti befektetés.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Parks and Recreation, The Office US
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó sitcomokat mondjatok nekem, amin szakadni lehet.

Big Bang, Two and a half men, Jóbarátok megvolt. Még van pár, ami pipálva, csak hirtelen most ezek jutottak eszembe. 😀
Nem a How I met your mother féle szarokra gondolok, hanem amiken tényleg röhögni is lehet, nem csak 1-2 jó beszólása van részenként.Stez
Californication, Modern FamilyJayB
Entourage, bár ez nem sitcom, de cserébe rengeteget lehet rajta röhögni.Sebii
Az megvolt. 😊
Kaliforgia is.
Most szedek Anger Managementet és 2 Broke girls-t még, de várnék még 1-2 jót.

több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 353
Jó sitcomokat mondjatok nekem, amin szakadni lehet.

Big Bang, Two and a half men, Jóbarátok megvolt. Még van pár, ami pipálva, csak hirtelen most ezek jutottak eszembe. 😀
Nem a How I met your mother féle szarokra gondolok, hanem amiken tényleg röhögni is lehet, nem csak 1-2 jó beszólása van részenként.Stez
Californication, Modern FamilyJayB
Entourage, bár ez nem sitcom, de cserébe rengeteget lehet rajta röhögni.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Jó sitcomokat mondjatok nekem, amin szakadni lehet.

Big Bang, Two and a half men, Jóbarátok megvolt. Még van pár, ami pipálva, csak hirtelen most ezek jutottak eszembe. 😀
Nem a How I met your mother féle szarokra gondolok, hanem amiken tényleg röhögni is lehet, nem csak 1-2 jó beszólása van részenként.Stez
Californication, Modern Family
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó sitcomokat mondjatok nekem, amin szakadni lehet.

Big Bang, Two and a half men, Jóbarátok megvolt. Még van pár, ami pipálva, csak hirtelen most ezek jutottak eszembe. 😀
Nem a How I met your mother féle szarokra gondolok, hanem amiken tényleg röhögni is lehet, nem csak 1-2 jó beszólása van részenként.

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
Mondjuk nem tudom, hogy ez mi közöset tud felmutatni a Fargoval, de nálam a Manhattan és a Leftovers után bekerült a "one and done" kalapbabaggio
Lehet bennem van a hiba (sőt biztos), de nekem egy kicsit hasonlít a Fargo színvilágához meg a titokzatosságához.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 839 — No es importante
Mondjuk nem tudom, hogy ez mi közöset tud felmutatni a Fargoval, de nálam a Manhattan és a Leftovers után bekerült a "one and done" kalapba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
Ajánlom mindenkinek az Intruders-t.
Akinek bejött a Fargo, annak valószínűleg ez a sorozat is tetszeni fog.

Itt egy kis írás az első részről :  www.sorozatjunkie.hu/2014/08/27/pilot-mustra-intruders-1x01/
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ledaráltam a House of Cardsot egy olyan szűk 5 nap alatt, tényleg nagyon ajánlós.
A másik meg a Last Ship, alapból szeretem a háborús/katonai témákat feldolgozó filmeket/sorozatokat, ez is ott van a szeren.

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
És odaadják Bryan Cranstonnak... Ahelyett, hogy csináltak volna egy jó nagy sztorit abból, hogy Matthew McConaughey 1 éven belül megnyeri az Oscar és az Emmy díjat is ráadásul főszereplőként (és nálam amúgy is ő nyert volna, ha ezt nem vesszük bele akkor is).Jughead
röhej amúgy ...csebi
Én odaadtam volna Cranstonnak. McC is kurva jó volt, de Cranston karaktere jobban megérdemelte. Mondjuk akkor inkább Spaceynek 😀Toca
itt nem a karaktert kell nézni sztem, hanem főleg a színészi játékot, és McC-nél jobb nem volt. Amit leművelt a True Detective-ben az elképesztő, ahogy összerakták pl azt a 10+ perces vágás nélküli jelenetet ...csebi
Jó hát én kicsit elfogult vagyok Cranstonnal, de igazából utolsó évad volt aztán ezért nyilván még megkapták amit lehet. Igazából ő is McCnek adta volna,meg is lepődött. De szerintem akkora nagy különbség nem volt, kettőjük között mint amekkora rinya van sok helyen. Sokkal kamubb és gyökerebb Emmy/Oscar kiosztások voltak már amikor mindenki bólogatott.
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Errol az Emmyrol mindig az jut az eszembe amikor a Simpsonsban Homer egy o, ez csak egy Emmy felkiáltással lehajitja az erkélyről. Ezek utan meg sem lep az eredmény.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
És odaadják Bryan Cranstonnak... Ahelyett, hogy csináltak volna egy jó nagy sztorit abból, hogy Matthew McConaughey 1 éven belül megnyeri az Oscar és az Emmy díjat is ráadásul főszereplőként (és nálam amúgy is ő nyert volna, ha ezt nem vesszük bele akkor is).Jughead
röhej amúgy ...csebi
Én odaadtam volna Cranstonnak. McC is kurva jó volt, de Cranston karaktere jobban megérdemelte. Mondjuk akkor inkább Spaceynek 😀Toca
itt nem a karaktert kell nézni sztem, hanem főleg a színészi játékot, és McC-nél jobb nem volt. Amit leművelt a True Detective-ben az elképesztő, ahogy összerakták pl azt a 10+ perces vágás nélküli jelenetet ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Megnéztem a gálát,hát nem voltak túl őszinte mosolyok akkor amikor a BB nyert úgy vettem észre.
Akármit is nyújtott BC ezt a díjat McC-nek kellett volna kapnia.
Sebaj,majd a köv szezonban Riggins megkapja a TD-ért 😀

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
És odaadják Bryan Cranstonnak... Ahelyett, hogy csináltak volna egy jó nagy sztorit abból, hogy Matthew McConaughey 1 éven belül megnyeri az Oscar és az Emmy díjat is ráadásul főszereplőként (és nálam amúgy is ő nyert volna, ha ezt nem vesszük bele akkor is).Jughead
Szerintem csak azért adták neki, mert zárt a sorozat. Ha lett volna még egy évad, akkor McC viszi szerintem.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
És odaadják Bryan Cranstonnak... Ahelyett, hogy csináltak volna egy jó nagy sztorit abból, hogy Matthew McConaughey 1 éven belül megnyeri az Oscar és az Emmy díjat is ráadásul főszereplőként (és nálam amúgy is ő nyert volna, ha ezt nem vesszük bele akkor is).Jughead
röhej amúgy ...csebi
Én odaadtam volna Cranstonnak. McC is kurva jó volt, de Cranston karaktere jobban megérdemelte. Mondjuk akkor inkább Spaceynek 😀
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
És odaadják Bryan Cranstonnak... Ahelyett, hogy csináltak volna egy jó nagy sztorit abból, hogy Matthew McConaughey 1 éven belül megnyeri az Oscar és az Emmy díjat is ráadásul főszereplőként (és nálam amúgy is ő nyert volna, ha ezt nem vesszük bele akkor is).Jughead
röhej amúgy ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.