Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Egyik kedvenc filmem, jó lenne ha a sorozat is tartaná a színvonalat:


 sciencefiction.hu/filmek/itt-a-12-majom-tevesorozat-elso-elozetesesüti
Namivan Krulnak annyira bejött a VB,hogy már sorozat sztár is?😀

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
The Strain!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyik kedvenc filmem, jó lenne ha a sorozat is tartaná a színvonalat:


 sciencefiction.hu/filmek/itt-a-12-majom-tevesorozat-elso-elozetese
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
sorozatplanet.web4.hu/cikk/hannibal-3-evad-laurence-fishburne-kevesebb-reszt-vallal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.emmys.com/awards/nominees-winners

Azért ember legyen a talpán aki ebből a Férfi főszereplő gárdából választ.Nálam vagy Matthew McConaughey vagy Kevin Spacey.Kenny
durva
bryan cranston v mmc lesz a nyerő
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
 www.emmys.com/awards/nominees-winners

Azért ember legyen a talpán aki ebből a Férfi főszereplő gárdából választ.Nálam vagy Matthew McConaughey vagy Kevin Spacey.

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 345 — Wrath of Khan
Ledaráltam a The Killing 3. évadát egy nap alatt.
Húbazz...
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
7evesen nagyon rajta maradtam...😕

 m.origo.hu/teve/20140701-ujra-adja-a-twin-peakset-a-magyar-teve.html#commentsZoliMP
Épp a 2. évad közepén járok. 😀Vrijbloed
Orok kedvencem, oriasi klasszikus!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
7evesen nagyon rajta maradtam...😕

 m.origo.hu/teve/20140701-ujra-adja-a-twin-peakset-a-magyar-teve.html#commentsZoliMP
Épp a 2. évad közepén járok. 😀
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 930
7evesen nagyon rajta maradtam...😕

 m.origo.hu/teve/20140701-ujra-adja-a-twin-peakset-a-magyar-teve.html#comments
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Kész, az utolsó pillanatban megmentették a Community-t! xD
 tvbythenumbers.zap2it.com/2014/06/30/community-resurrected-by-yahoo-screen-for-sixth-season/278215/

#sixseasonsandamovie


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Game of Thrones World Cup Nike concepts
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Szintén GoT, vigyázat, spoilert tartalmazhat!
Table of Thrones (incredible periodic table of all the characters in Game of Thrones)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.buzzfeed.com/robinedds/game-of-thrones-characters-transported-back-to-the-80s-an
GOT fanoknak!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Elég hatástalan egy rész volt ez...
| .meg az odarohanó csókát egy keresztbe futó lovas kaszabolja le jelenet is olyan fura volt...értem én, hogy váratlan volt, de nekem az egész hatástalan is. | Eazzy
csak ebben a részben ugyanezt eljátszották kicsit később is, mikor | a farkas oldalról levitt egy csontvázat... | írtam is korábban, borzasztó idegesítő szerintem, semmi célja nincs, csak hogy legyen az adott epizódban egy-két "epikus" momentum

a finálét egészében nem kommentálnám, de azt muszáj megjegyeznem, hogy a Dany-s szál most mintha az átlagos mszp szavazó lélektanáról szólt volna, nézzétek vissza így ezt a jelenetet, hajszálpontos elemzés 😊 (2:55-ig értem)
 www.youtube.com/watch?v=Rrlp1q02N_8


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Elég hatástalan egy rész volt ez...
| Stannis megérkezését valahogy ennél epikusabbra vártam, elvileg azért nem csak pár száz vadat kellett lemészárolni, hanem több ezret, ez a pár lovas had...meg az odarohanó csókát egy keresztbe futó lovas kaszabolja le jelenet is olyan fura volt...értem én, hogy váratlan volt, de nekem az egész hatástalan is.
Nem évad záró volt, hanem a kövi évad első része kb.
Biztos csak véletlen, de megint Tyrion jelenete volt a legkeményebb, ahogyan szavak nélkül vesződött Shae-vel, és aztán megfojtotta....
Arya szála most indul kb...a white walkerekről még mindig semmi, hogy mit akarnak, de furcsának tartanám, hogy Ők a falon túlra délre mondjuk minek mennének le. Nagyon kifulladóban a szöszi is, a fél jelenete a nevének az elsorolása kb, rosszabb, mint a dél-amerikaiak. A sárkányokból gondolom a pénz miatt láttunk keveset, meg még a két láncra vert is elég pöti
|

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Csak könyvet is olvasottaktól:
| Tywinnek már kampó? | Sobri Jóska
| igen. azért harangoztak.
kiderült az árnyékszéken h mégsem aranyat szarik
|
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Csak könyvet is olvasottaktól:
| Tywinnek már kampó? |

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
legjobb idényzáró volt eddig a 4ből
| stannis féle támadás elág rövid és kicsit hiányzott belőle vmi. nem volt az igazi. meg tyrion szökése kicsit tul hirtelen volt |
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
na mi van, senki nem ír a GoT-ról, hogy mennyire epikus volt? :pDexxter Tailor
Elég unalmas egy idényzáró volt... Gyakorlatilag egy felvezető rész a következő évadra.
| Stannis szál várható volt, gyerekek harcolnak csontvázakkal gagyi, khaleesi orbánosdija már unalmas, egyedül a végén Tyrion javított egy kicsit. |
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
na mi van, senki nem ír a GoT-ról, hogy mennyire epikus volt? :pDexxter Tailor
Túl sok minden történt, nem bírtuk még emészteni 😀
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na mi van, senki nem ír a GoT-ról, hogy mennyire epikus volt? :p


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
elkezdtem 1-2 hete a Drótot. először egy nagyon fasza sorozat. kertelés nélkül bemutatja a rendőrök harcát a drogosokkal.
másrészt eszembe jutott, h itthon mennyire kivagyunk akadva a norvégok miatt. de ami ott meg amerikába a négerbandákkal, ahhoz képest semmi ami itthon van...braxa88
Az egyik legkirályabb sorozat. Pedig sose bírtam (és azóta sem) az ilyen jellegű sorozatokat, de a Drót nagyon megfogott.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
elkezdtem 1-2 hete a Drótot. először egy nagyon fasza sorozat. kertelés nélkül bemutatja a rendőrök harcát a drogosokkal.
másrészt eszembe jutott, h itthon mennyire kivagyunk akadva a norvégok miatt. de ami ott meg amerikába a négerbandákkal, ahhoz képest semmi ami itthon van...
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ha ultimate klisé mentességet akar az ember, akkor Wire - Treme. Ott nem volt egy sem, csak történt minden. Hiányoznak. (Az Entourage - How to make it in America duóval együtt, csak azok érthetően más okból)

Stannis szál:
| Nekem ott az volt roppant gagyi, hogy az ujjatlan kalóz segéd beszédére adtak pénzt. Érted, ott mondják, hogy Ő az egyetlen aki megérdemli meg blabal...közben meg úgy viselkedik, mint egy kis picsa, első visszautasításra sértődötten felállt. Volt egyáltalán önálló ötlete a sorozatban, vagy a power of pussy és a haverság között dobálódik mint egy ragdoll? | Eazzy
az egész Braavosba kellene menni dolgot nem Stannis hanem Davos találta ki, Stannisnak annyira nem is tetszett a dolog. Így nem csoda h ha elsőre elutasították akkor nem fog könyörögni, pláne h ő a jogszerinti király.
megkapta a pénzt(sereget) majd jövő héten biztos látjuk mit kezd vele.
| Braavosból eljutni valahova 2-3 epizódnyi idő. és gondolom azért nem mutatták közben Stannist h majd üssön az h hova is érkezik meg | braxa88
Talán ez magyarázat erre a lépésére, de egyben alátámasztja a másik, lényegesebb állításom, ami fölött elsiklottál. | Ha nem akarta az egészet, csak Davos haver nyomására ment, akkor megint csak a gyengeségét mutatja. Bábu szerepe van eddig. Vagy sorolj már fel pár döntést, amit nem valaki más nyomására hozott meg. Még olyat se tudsz, nem hogy olyan döntéseket, amik alapján alkalmasnak vélhetné az ember a trónra. (még úgyis, hogy a trónon ülőnek jól megválasztott tanácsadók kellenek az alkalmassághoz, hiszen senkinek nincs meg a tökéletes vezetői képesség minden fegyvere) | Eazzy
igazad van, Stannis ilyen.