NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Ha ultimate klisé mentességet akar az ember, akkor Wire - Treme. Ott nem volt egy sem, csak történt minden. Hiányoznak. (Az Entourage - How to make it in America duóval együtt, csak azok érthetően más okból)

Stannis szál:
| Nekem ott az volt roppant gagyi, hogy az ujjatlan kalóz segéd beszédére adtak pénzt. Érted, ott mondják, hogy Ő az egyetlen aki megérdemli meg blabal...közben meg úgy viselkedik, mint egy kis picsa, első visszautasításra sértődötten felállt. Volt egyáltalán önálló ötlete a sorozatban, vagy a power of pussy és a haverság között dobálódik mint egy ragdoll? |

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Most engem is lekötött ez a rész, de azért továbbra sem vagyok elégedett.
Engem a klisék sem zavartak most különösebben, mert végig megvolt az izgalom. A végére nem kellett volna a megjegyzés, miszerint | ez nem volt egy komoly ostrom | . Az rendesen elértéktelenítette az epizódot. Másrészt pedig megint nagy bennem a félsz, mert nem értek egyet abban, hogy jó ötlet ennyi kérdést megint az utolsó részbe gyömöszölni. Nem lesz idő kibontani a szálakat, de kénytelenek lesznek bedobni egy csomó csattanót. Illetve megint sikerült elvesztenem a fonalat a Stannis szálon. Ugye eddig úgy volt, hogy | azért nem ölte meg a kalózt, mert azt mondta neki a vörös asszonyság, kell a segítsége, mert északről jönnek a wildlingsek. Aztán legutóbb már King's Landinget akarták bevenni, és kértek kölcsönt seregre. | Ez volt két résszel korábban, azóta semmi. És ez a bajom a sorozattal, egész egyszerűen ennyi szálat nem lehet érdemben is egyszerre vászonra vinni. Nem tudom a könyvben, hogy van, de már nagyon kíváncsi vagyok rá. Valószínűleg úgyse fogom bírni, hogy ne haladjak tovább a cselekményben, így nyáron lehet beszerzem azt.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
én rajtad röhögök mindig, mert tudom, hogy minden got-os kritika után (sőt valamikor már előtt) menetrendszerűen betalálsz az aktuális hülyeségeddel, igazán szórakoztató, hogy nem bírod elviselni, valakinek nem tetszik az, ami neked igen

azért nézek sorozatot, mert egy nagyon fontos művészeti ág, melyre számos jó, sőt kiváló példa akad (a Mad Men, a Sírhant Művek vagy pl. a Treme talán többet is adott bármelyik filmnél), a GoT pedig a popkultúra része, ezért érzem fontosnak követni és véleményezni

talán nem kell mindent olyan kritikusan szemlélni, mint én, azt viszont tartom, hogy nem muszáj kérdés nélkül sem mindent bekajálni, amit eléd raknakbaggio
teljesen mentes ettől az h got vagy nem.
azért názed mert a popkultúra része, rühelled de nézed 😀 nagyonjó 😀
ha kritikus akarsz lenni, akkor felejtsd el mert nagyon mellé lősz általában 😊braxa88
Egy szóval nem írtam, hogy rühellném, és akkor nem nézném, ha nem lenne igényesen megvalósítva. Így viszont még jobban zavarnak az olyan részek, melyeket említeni szoktam. Ha meg tényleg kritikus akarnék lenni végképp nem érdekelne, hogy egy valaki szerint "mellélövök-e" vagy sem, minden esetben a saját véleményemet írom le, és mivel ez egy szabadon használható fórum, szerintem ezt bármikor nyugodtan megtehetem.baggio
így van. vitázni is szabad 😉braxa88
csak kérdés, hogy miről
ha leírod, hogy neked mi a véleményed az adott dologról, abból lehet normális vita (mint az utolsó spoileres kiemelésben), ha a kötekedés megy akkor meg maximum önigazolásnak jó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én rajtad röhögök mindig, mert tudom, hogy minden got-os kritika után (sőt valamikor már előtt) menetrendszerűen betalálsz az aktuális hülyeségeddel, igazán szórakoztató, hogy nem bírod elviselni, valakinek nem tetszik az, ami neked igen

azért nézek sorozatot, mert egy nagyon fontos művészeti ág, melyre számos jó, sőt kiváló példa akad (a Mad Men, a Sírhant Művek vagy pl. a Treme talán többet is adott bármelyik filmnél), a GoT pedig a popkultúra része, ezért érzem fontosnak követni és véleményezni

talán nem kell mindent olyan kritikusan szemlélni, mint én, azt viszont tartom, hogy nem muszáj kérdés nélkül sem mindent bekajálni, amit eléd raknakbaggio
teljesen mentes ettől az h got vagy nem.
azért názed mert a popkultúra része, rühelled de nézed 😀 nagyonjó 😀
ha kritikus akarsz lenni, akkor felejtsd el mert nagyon mellé lősz általában 😊braxa88
Egy szóval nem írtam, hogy rühellném, és akkor nem nézném, ha nem lenne igényesen megvalósítva. Így viszont még jobban zavarnak az olyan részek, melyeket említeni szoktam. Ha meg tényleg kritikus akarnék lenni végképp nem érdekelne, hogy egy valaki szerint "mellélövök-e" vagy sem, minden esetben a saját véleményemet írom le, és mivel ez egy szabadon használható fórum, szerintem ezt bármikor nyugodtan megtehetem.baggio
így van. vitázni is szabad 😉
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
én rajtad röhögök mindig, mert tudom, hogy minden got-os kritika után (sőt valamikor már előtt) menetrendszerűen betalálsz az aktuális hülyeségeddel, igazán szórakoztató, hogy nem bírod elviselni, valakinek nem tetszik az, ami neked igen

azért nézek sorozatot, mert egy nagyon fontos művészeti ág, melyre számos jó, sőt kiváló példa akad (a Mad Men, a Sírhant Művek vagy pl. a Treme talán többet is adott bármelyik filmnél), a GoT pedig a popkultúra része, ezért érzem fontosnak követni és véleményezni

talán nem kell mindent olyan kritikusan szemlélni, mint én, azt viszont tartom, hogy nem muszáj kérdés nélkül sem mindent bekajálni, amit eléd raknakbaggio
teljesen mentes ettől az h got vagy nem.
azért názed mert a popkultúra része, rühelled de nézed 😀 nagyonjó 😀
ha kritikus akarsz lenni, akkor felejtsd el mert nagyon mellé lősz általában 😊braxa88
Egy szóval nem írtam, hogy rühellném, és akkor nem nézném, ha nem lenne igényesen megvalósítva. Így viszont még jobban zavarnak az olyan részek, melyeket említeni szoktam. Ha meg tényleg kritikus akarnék lenni végképp nem érdekelne, hogy egy valaki szerint "mellélövök-e" vagy sem, minden esetben a saját véleményemet írom le, és mivel ez egy szabadon használható fórum, szerintem ezt bármikor nyugodtan megtehetem.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én rajtad röhögök mindig, mert tudom, hogy minden got-os kritika után (sőt valamikor már előtt) menetrendszerűen betalálsz az aktuális hülyeségeddel, igazán szórakoztató, hogy nem bírod elviselni, valakinek nem tetszik az, ami neked igen

azért nézek sorozatot, mert egy nagyon fontos művészeti ág, melyre számos jó, sőt kiváló példa akad (a Mad Men, a Sírhant Művek vagy pl. a Treme talán többet is adott bármelyik filmnél), a GoT pedig a popkultúra része, ezért érzem fontosnak követni és véleményezni

talán nem kell mindent olyan kritikusan szemlélni, mint én, azt viszont tartom, hogy nem muszáj kérdés nélkül sem mindent bekajálni, amit eléd raknakbaggio
teljesen mentes ettől az h got vagy nem.
azért názed mert a popkultúra része, rühelled de nézed 😀 nagyonjó 😀
ha kritikus akarsz lenni, akkor felejtsd el mert nagyon mellé lősz általában 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
én rajtad röhögök mindig, mert tudom, hogy minden got-os kritika után (sőt valamikor már előtt) menetrendszerűen betalálsz az aktuális hülyeségeddel, igazán szórakoztató, hogy nem bírod elviselni, valakinek nem tetszik az, ami neked igen

azért nézek sorozatot, mert egy nagyon fontos művészeti ág, melyre számos jó, sőt kiváló példa akad (a Mad Men, a Sírhant Művek vagy pl. a Treme talán többet is adott bármelyik filmnél), a GoT pedig a popkultúra része, ezért érzem fontosnak követni és véleményezni

talán nem kell mindent olyan kritikusan szemlélni, mint én, azt viszont tartom, hogy nem muszáj kérdés nélkül sem mindent bekajálni, amit eléd raknak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
JJ egyszerű, ne nézd és akkor nem fogsz idegeskedni h mennyire szar. próbálj meg elvonatkoztatni h HBO. tudom nehéz. annyira nevetséges vagy hétről hétre 😀😀
én azt sem értem miért nézel sorozatot? itt jóval kevesebb a pénz nem tudnak megoldani mindent, Fargoban sem lett 100%os a hóviharos jelenet, mégis teljesen király volt.

| az óriás nem egyedül akart menni, hanem másik kettővel meg mamutokkal, de azokat elzavarták, kinyírták.
a vörös jon karjában hal meg. naná mivel a csaj rávadászott, követte és 5 méterről akarta megölni h lássa jon ki ölte meg. karjában hal így meg? wow.
|
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
| A szerelme karjaiban hal meg dologgal nagy gond nem volt, tudtuk, hogy nem fogja merni lenyilazni, addigra már mindenki mást lekaszaboltak, most nyilván odamegy. | Eazzy
Nekem csak az ezzel a bajom, hogy gagyi (vagy ha a könyvben is így volt, akkor ponyva), olyan sorozatokban, melyekkel a GoT-ot egy lapon emlegetik, ehhez hasonlót még véletlenül se láthatunk, itt meg pár remek jelenet közé mindig becsúszik egy ilyen, a sztori miatt meg a kritikusok többsége szemet huny felette (a rajongók meg épp eléggé be vannak már etetve ahhoz, hogy őket aztán végképp ne érdekelje).

| Az ostromnál nem akarok különösebben belekötni semmibe, mert nyilván az anyagi lehetőségek jelentősen behatárolják az alkotást, de ha a sorozat nem akarna ennyire "epikus" (pfej de utálom ezt a szót) lenni, akkor véleményem szerint pl. az óriásos dolgot is bőven megoldhatták volna máshogy. Láttam én már karón varjút. |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
GoT
Bár most nem volt a benne semmi nagy durranás, sztem elég korrekt rész volt.Wester
mitől lett volna nem korrekt?
úgyis egyedül maradok a véleményemmel, de nem érdekel, nálam ez a rész megint arra volt jó, hogy feltegyem magamnak a kérdést, minek is nézem a sorozatot... mert olyan gagyi jeleneteket, hogy | az óriás a nagy ostrom közben egyedül mászik be a kapu alatt, meg hogy a vadnő épp szerelme karjaiban hal meg | , bárhol máshol is láthatnék, ezen csak feleslegesen húzom fel magam (bár a válasz is eszembe jutott közben: van még ezer könyv, amit a GoT előtt el akarok olvasni, így itt beérem ezzel is)baggio
| Érdekes volt ez az óriás. Minek akarták kitépni az ajtót, odaáll két óriás, megtartják amíg valaki hoz valamit aládúcolni, aztán adjad neki. Jó, én értem, hogy erőfelmérő volt csak a támadás, szóval az túlzás amit te írták, hogy nagy ostrom, de abban egyetértek, hogy nem volt annak az óriásnak értelme. Aztán lehet azzal magyarázható, hogy egyszerűen ennyire ostoba volt az óriás.
A szerelme karjaiban hal meg dologgal nagy gond nem volt, tudtuk, hogy nem fogja merni lenyilazni, addigra már mindenki mást lekaszaboltak, most nyilván odamegy.
|

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
GoT
Bár most nem volt a benne semmi nagy durranás, sztem elég korrekt rész volt.Wester
mitől lett volna nem korrekt?
úgyis egyedül maradok a véleményemmel, de nem érdekel, nálam ez a rész megint arra volt jó, hogy feltegyem magamnak a kérdést, minek is nézem a sorozatot... mert olyan gagyi jeleneteket, hogy | az óriás a nagy ostrom közben egyedül mászik be a kapu alatt, meg hogy a vadnő épp szerelme karjaiban hal meg | , bárhol máshol is láthatnék, ezen csak feleslegesen húzom fel magam (bár a válasz is eszembe jutott közben: van még ezer könyv, amit a GoT előtt el akarok olvasni, így itt beérem ezzel is)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
|
GoT | Bár most nem volt a benne semmi nagy durranás, sztem elég korrekt rész volt. Tetszett hogy az egész részt a Falnak szentelték. Ezzel elég sok kérdést hagytak függőben az évadzáróra: Mi lesz Tyrionnal? Jorah mihez kezd? Martellek hogyan reagálnak Oberyn halálára? | Wester
SPOILER: csak az olvassa aki olvasta a könyveket!
Utcsó részre beleteszik 20 percben Stannist ahogy lezúzza a vadakat. Bran északon, utána egy kis Sansa, egy kis Arya, Királyvárban gondolom vmi Tyvin + Cersei + Jaime-s rész, Jamie + Varys kiengedik Tyriont--> szar ügy Tyvinnak, Meerenben megjöhetnek a Yunkaiak,meg mondjuk a sárkányok tüzet okádhatnak a képernyőbe, és jöhet is a stáblista.
Vagy van vmi infó, hogy mi lesz ?😀
| Borbinho
| szerintem a cliffhanger a lady starkos epilógus lesz, remélem jól fogják megoldani |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
|
GoT | Bár most nem volt a benne semmi nagy durranás, sztem elég korrekt rész volt. Tetszett hogy az egész részt a Falnak szentelték. Ezzel elég sok kérdést hagytak függőben az évadzáróra: Mi lesz Tyrionnal? Jorah mihez kezd? Martellek hogyan reagálnak Oberyn halálára? | Wester
Szerintem az évad, de talán a sorozat egyik legjobb része volt. Egy teljes epizódot Daeneryssel "nem bírt volna el" a sorozat. - De idén, meg amúgy össz a fal meg észak elég kevés szerepet kap, ahogy a könyvben is, királyvárban van vagy 5 olyan, akinek vannak fejezetei. Míg északon? Jon + Sam + Bran....kinda.- Ezt a falas részt meg kurva jól megcsinálták, olvastam, hogy elég nagy munkák voltak idén a készítők részéről : sárkányok, mamutok, óriások "megszerkesztése", és sztem kurva jók is voltak. Több, mint 10 olyan jelenet volt a mostani részben, amire azt mondtam, hogy "wow,ez jó/király/para volt". ( Sam vs thenn csávó, John vs thenn csávó, kiscsávó lenyilazza Ygrette-et, lebasszák a falon mászókat, lebasszák a mamutot + az óriást a nyíllal, még előtte az óriás amikor lenyilazza a falon lévő tagot, stb. ). Nálam űberelte az esküvőt, Ned Stark lefejezését, de még a Blackwater bay-i csatát is.

SPOILER: csak az olvassa aki olvasta a könyveket!
Utcsó részre beleteszik 20 percben Stannist ahogy lezúzza a vadakat. Bran északon, utána egy kis Sansa, egy kis Arya, Királyvárban gondolom vmi Tyvin + Cersei + Jaime-s rész, Jamie + Varys kiengedik Tyriont--> szar ügy Tyvinnak, Meerenben megjöhetnek a Yunkaiak,meg mondjuk a sárkányok tüzet okádhatnak a képernyőbe, és jöhet is a stáblista.
Vagy van vmi infó, hogy mi lesz ?😀
|

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 978 — Jó ötletnek tűnt!
GoT | Bár most nem volt a benne semmi nagy durranás, sztem elég korrekt rész volt. Tetszett hogy az egész részt a Falnak szentelték. Ezzel elég sok kérdést hagytak függőben az évadzáróra: Mi lesz Tyrionnal? Jorah mihez kezd? Martellek hogyan reagálnak Oberyn halálára? |

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
24:

| annyira éreztem, hogy Navarro lesz vmi szemét karakter...Kate finish himje meg nem semmi volt.... |

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Így kellett volna végződnie 😀

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A Fargoról hogyhogy nem beszéltek?
Tökéletes ez a sorozat, rég jött már be valami ennyire 😊tenorx
jó a fargoHöri
igen Höri, jó a Fargobraxa88
tudom, nézemHöri
nem értitek a 'poént" 😀
Sam Hess a két debil fiának kommunikációjára céloztam
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Fargoról hogyhogy nem beszéltek?
Tökéletes ez a sorozat, rég jött már be valami ennyire 😊tenorx
jó a fargoHöri
igen Höri, jó a Fargobraxa88
tudom, nézem

több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 299 — Wrath of Khan
A Fargoról hogyhogy nem beszéltek?
Tökéletes ez a sorozat, rég jött már be valami ennyire 😊tenorx
jó a fargoHöri
igen Höri, jó a Fargobraxa88
Na akkor ezt megbeszéltük.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A Fargoról hogyhogy nem beszéltek?
Tökéletes ez a sorozat, rég jött már be valami ennyire 😊tenorx
jó a fargoHöri
igen Höri, jó a Fargo
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Fargoról hogyhogy nem beszéltek?
Tökéletes ez a sorozat, rég jött már be valami ennyire 😊tenorx
jó a fargo

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
WALTER. FUCKING. WHITE.Vrijbloed
Most kezdted nézni? hol jársz? egyik legnagyobb sorozat :cool:Kroos
😀 Már csak 3 rész van hátra. 😀 😕

Igen, ez így van. 😀
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A Fargoról hogyhogy nem beszéltek?
Tökéletes ez a sorozat, rég jött már be valami ennyire 😊tenorx
én írtam róla pár sort ide, de inkább a twitteren ömlengek róla 😊
a mai rész is mennyire király volt, | ezt az egy éves ugrást is a legjobbkor hozták be |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
| Utálom ezt a sorozatot bazmeg.... ha nekem van egy kedvenc karakterem, az tuti hogy 3 részen belül elpatkol...fasz kivan. | Hanni
| Válassz Lannistert 😉 | Sobri Jóska
| Joffrey is elpatkolt.... :p
de amúgy Hanni +1, fasz ki van 😀
| Newman
| Jaime-re, vagy Tyrionra gondoltam, esetleg Cerseire.
De gondolom, hogy Arya vagy Daenerys is megéri a végét.
Másnak nem nagyon hiszem, hogy sikerülne. 😊
| Sobri Jóska
| Amúgy Tyrion az utolsó mentsváram, imádom ahogy folyamatosan képes belekakkantani a kékvérű főúricsalád levesébe, de ahogy a szopóroller most áll, nem is akarom tovább nézni a sorozatot. Nem birom kiheverni ezt a párbajt.... 😀 | Hanni
| Spoiler nélkül csak annyit, a következő 1-2 rész nagy örömet tartogat számodra ezügyben. 😉
Szóval nézd csak bátran.
|

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
basszus ez a GOT engem is sokkolt...

24: sztem vállalható, régi színvonal meg túl magasan van... bár még azért várom, hogy lesznek itt besúgók főleg a brit szálból...csebi
szerintem meg a 24-től elvárható lenne, hogy ne ezeket a mesterségesen generált konfliktusokat ismételgessék kb minden részben. sajnos annyira kiszámítható a sztori mint egy zsák krumpli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!