Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
zseniális volt a pilot, és az nfl-nek is jutott benne egy kis rész
 www.sorozatjunkie.hu/2014/04/29/pilot-last-week-tonight-with-john-oliver/
baggio
Még hétfő hajnalban megnéztem. John Olivier tényleg megérett egy ilyen feladatra. Azt hiszem ezt is rendszeresen fogom nézni, mint a Daily Showt és a Real Time with Bill Mahert.iktriad
hát azért egy late night show sosem olyan, hogy a pilot alapján meg lehessen ítélni. tökmindegy kiről van szó, a műsor bejáratásához évekre van szükség. ez ebben a műfajban mindig így volt és így is lesz.

tényleg, ki mit néz ezek közül? én Fallont szedem minden nap, Kimmelt csak youtube-on, ha csinál valami baromságot, a többieket kerülöm.shawnka
Én a Daily Showt és a Real Time with Bill Mahert nézem/töltöm le rendszeresem, a többiek vendégfüggőek, bár Meyerst én is nagyon csípem. Valamint Fergussont is, aki sajna év végén lelép. 😕
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 136
Jó kis sorozat lesz ez a Fargo.
Rég láttam ennyire morbid vicceket, Billy Bob Thornton nagyot alakít.cartman023
én a 2. résztől több történést vártam. a lékbe dobott manusz nem tudott megérinteni, mivel egy senki volt.

de a hubba-bubbán nagyon röhögtem valamiért 😀 "Saul" nagy figuraHöri
Most néztem én is 2.-at szerintem hozta ugyanazt, mint az első, szóval az évadra maradok. 😀 Egyedül Molly meg ez a csillingelés zavar, a többi király. 😀

Adam Goldberg meg a társa remélem többet fog szerepelni a következő epizódban, mert alapból bírom a csávót, de ez a szerep is elég jónak tűnt (azt remélem tudjátok, hogy totál mást jeleltek, mint amit Goldberg mondott 😀).

A másik kedvenc meg persze Billy Bob Thornton karaktere, bár ahogy megtalálta a zsarolót hát az elég gagyi volt. 😉
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
tényleg, ki mit néz ezek közül? én Fallont szedem minden nap, Kimmelt csak youtube-on, ha csinál valami baromságot, a többieket kerülöm.shawnka
én Seth Meyers-t bírom, bár nagyon ritkán nézek ilyeneket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
zseniális volt a pilot, és az nfl-nek is jutott benne egy kis rész
 www.sorozatjunkie.hu/2014/04/29/pilot-last-week-tonight-with-john-oliver/
baggio
Még hétfő hajnalban megnéztem. John Olivier tényleg megérett egy ilyen feladatra. Azt hiszem ezt is rendszeresen fogom nézni, mint a Daily Showt és a Real Time with Bill Mahert.iktriad
hát azért egy late night show sosem olyan, hogy a pilot alapján meg lehessen ítélni. tökmindegy kiről van szó, a műsor bejáratásához évekre van szükség. ez ebben a műfajban mindig így volt és így is lesz.

tényleg, ki mit néz ezek közül? én Fallont szedem minden nap, Kimmelt csak youtube-on, ha csinál valami baromságot, a többieket kerülöm.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
zseniális volt a pilot, és az nfl-nek is jutott benne egy kis rész
 www.sorozatjunkie.hu/2014/04/29/pilot-last-week-tonight-with-john-oliver/

baggio
Még hétfő hajnalban megnéztem. John Olivier tényleg megérett egy ilyen feladatra. Azt hiszem ezt is rendszeresen fogom nézni, mint a Daily Showt és a Real Time with Bill Mahert.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
zseniális volt a pilot, és az nfl-nek is jutott benne egy kis rész
 www.sorozatjunkie.hu/2014/04/29/pilot-last-week-tonight-with-john-oliver/



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A harmadik évados történések után jó három oldal nézett ki így 😀Eazzy
| Akkor nem szóltam. 😀😀 |
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
A harmadik évados történések után jó három oldal nézett ki így 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
| Ez csak egy ötlet, de lehet kéne egy külön topik a sorozatos spoilerekenek, mert kezd kicsit hülyén kinézni a topik. |
több mint 9 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 487 — Steelers fan
| szerinted melyik POVbol derül volna ez ki? a gyerek v a más lett a volna a POV? biztos vagyok benne h ez nem lesz benne a köynvben. ilyen formában biztos nem. annyi történt h megmutatták h mit csinálnak a mások a gyerekekkel. nem kell ezt tulgondolni

craster erőd: feldobják bran sztoriját, meg leverik a lázadókat. ne mond már h ez annyira szar. mennyivel jobb lenne ugye ha csak azt látnánk h bran vándorol a reedekkel és hodorral...
| braxa88
| rengetegszer volt már olyan,hogy nem az ottlévő pov szemszögéből tudtunk meg dolgokat...sőt!
ezzel viszont elég sokmindent megtudtunk a másokról amiket a könyvből még csak találgathattunk..

hidegkéz engem valahogy jobban érdekelt volna,mint 1 ilyen kamusztori
|
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
thebeke
| akkor ne nézd, mert biztos h beéri a sorozat a könyveket
miért volt az utolsó jelenet 6-7.könyves spoiler? szerinted melyik POVbol derül volna ez ki? a gyerek v a más lett a volna a POV? biztos vagyok benne h ez nem lesz benne a köynvben. ilyen formában biztos nem. annyi történt h megmutatták h mit csinálnak a mások a gyerekekkel. nem kell ezt tulgondolni

craster erőd: feldobják bran sztoriját, meg leverik a lázadókat. ne mond már h ez annyira szar. mennyivel jobb lenne ugye ha csak azt látnánk h bran vándorol a reedekkel és hodorral...
|
több mint 9 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 487 — Steelers fan
| A white walkeres gyerekes átváltoztatós részre gondolsz, vagy a Stark gyerek szenvedésére? | Eazzy
| leginkább az előbbire, de nekem úgy rémlik, hogy Branék sem nagyon találkoznak senkivel a lovasukon kívül | kristof
| nem. és akkor mivan, ha eltérnek a könyvtől. főleg ha ezt ugy teszik h felddobják Bran nagyon lapos szálát
nagyon jó rész volt. a jelenetek nagyon szépen jöttek egymás után, nagy fel volt építve ez a rész.Jaime, Sansa, Olenna jelenetei mind nagyon jól voltak egymásra építve. nem volt egyáltalán széttagoltság érzet
| braxa88
| az egész craster erődös rész 1 marhaságnak néz ki...fogalmam nincs mit akarnak vele....a végén meg a 6./7. könyves spoiler végképp nemkellett volna..
hiába volt jol felépitve a rész,ezzel nekem nagyon elcseszték az összképet...sőt a sorozthoz való hozzáállásomat is...nem innen akarom megtudni milesz a vége!
|
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
GOT

El vagyok keseredve.
| Hát hogy tehetik ezt Hodorral? Az egész sorozat egyik legszínesebb és legkidolgozottabb karaktere. 😕 Remélem, hogy Jon legyilkolja az összeset és megbosszulja, hogy bántani merték Hodort. SZEMETEK! Mondjuk kíváncsi leszek, hogy mit hoznak ki azokból, amik nincsenek a könyvben. |

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| A white walkeres gyerekes átváltoztatós részre gondolsz, vagy a Stark gyerek szenvedésére? | Eazzy
| leginkább az előbbire, de nekem úgy rémlik, hogy Branék sem nagyon találkoznak senkivel a lovasukon kívül | kristof
| nem. és akkor mivan, ha eltérnek a könyvtől. főleg ha ezt ugy teszik h felddobják Bran nagyon lapos szálát
nagyon jó rész volt. a jelenetek nagyon szépen jöttek egymás után, nagy fel volt építve ez a rész.Jaime, Sansa, Olenna jelenetei mind nagyon jól voltak egymásra építve. nem volt egyáltalán széttagoltság érzet
|
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Most néztem meg a HIMYM finálét.


Ezt hogy gondolták az írok? Nem lehet 9 évadot 2 perc alatt kidobni a picsába, Nem lehet 9 évadnyi sitecomot így lezárni. Sikerült elérni hogy a régi, vidám részeket sem lehet már ugyanúgy nézni...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó kis sorozat lesz ez a Fargo.
Rég láttam ennyire morbid vicceket, Billy Bob Thornton nagyot alakít.cartman023
én a 2. résztől több történést vártam. a lékbe dobott manusz nem tudott megérinteni, mivel egy senki volt.

de a hubba-bubbán nagyon röhögtem valamiért 😀 "Saul" nagy figura

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
| A white walkeres gyerekes átváltoztatós részre gondolsz, vagy a Stark gyerek szenvedésére? | Eazzy
| leginkább az előbbire, de nekem úgy rémlik, hogy Branék sem nagyon találkoznak senkivel a lovasukon kívül |
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Érdekes lett a mai GoT rész,nekem eddig ez a rész tetszett idén a legjobban.Kenny
nem azt mondom, hogy egyedül lehetsz ezzel a véleményeddel, de én eddig csak negatív kritikát olvastam róla 😛 nekem sem tetszett | a falon túli eseményeknek meg semmi értelme, még csak hasonló sem volt a könyvekben | kristof
| A white walkeres gyerekes átváltoztatós részre gondolsz, vagy a Stark gyerek szenvedésére? |

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Érdekes lett a mai GoT rész,nekem eddig ez a rész tetszett idén a legjobban.Kenny
nem azt mondom, hogy egyedül lehetsz ezzel a véleményeddel, de én eddig csak negatív kritikát olvastam róla 😛 nekem sem tetszett | a falon túli eseményeknek meg semmi értelme, még csak hasonló sem volt a könyvekben |
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Érdekes lett a mai GoT rész,nekem eddig ez a rész tetszett idén a legjobban.

több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
Jó kis sorozat lesz ez a Fargo.
Rég láttam ennyire morbid vicceket, Billy Bob Thornton nagyot alakít.
több mint 9 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Tud valaki valamit a Community jövőjéről? Az újoncok közül a True Detective mellett mit érdemes még kipróbálni?baggio
Sirens
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pedig Besenczi nagyon jól bánik a hangjával is, egyre megy fel nálam a renoméja. Még emlékszem anno "kezdő" statiszta volt a Szeszélyes évszakokban ilyen gag jelentekben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
... de annyira bejött Széles Tamás és Besenczi Árpád szinkron teljesítménye, hogy nem tudok elvonatkoztatni tőlük, illetve nem akarok. 😀
...kishaszi
Én az NFL meccsek reklámaiban találtam rá a sorozatra, így felirattal kezdtem el nézni, később a szinkron nekem nagyon nem tetszett. Főleg Harold-Besenci ment mellé sztem, de ez csak egyéni szoc problem. Kitartást őszig, nekem hiányozni fog addig.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
...kishaszi
Nálam abszolut a nr1. amióta megy a PoI. A harmadikban van egy kis hullámvölgy, van egy-két szemöldök húzós rész, de a vége megint nagyon jó lesz. Az új szereplők is ülnek. Ha van időd daráld a következőt is.gyurczi
Időm van, pikkpakk le is jönne íziről, de annyira bejött Széles Tamás és Besenczi Árpád szinkron teljesítménye, hogy nem tudok elvonatkoztatni tőlük, illetve nem akarok. 😀
Kibírom valahogy szeptemberig, addig meg lesz felirattal Southland, Justified évadok tutira.Lehet eredetiben adok esélyt a Hannibalnak is, sajnos kb. az I/4. részbe néztem bele először a téfauban, és úgy nem értettem belőle semmit. Meg majd akkor vadászom a Vikingeket, és a Sons of Anarchy is érdekel, az is kimaradt.
Jah, meg lent van már a True detective és a House of cards is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."