Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
black sails 1x07 odabaszott rendesenbriareos
Mert? Szerintem alig történik valamiHöri
hát konkrétan évad legkeményebb része volt, de ok 😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
black sails 1x07 odabaszott rendesenbriareos
Mert? Szerintem alig történik valami

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Banshee finálé agyeldobós kiskanállal összeszedős, megint eldobás. Utolsó percek kicsit tömények voltak... 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
true detective. nagyon jó volt. érdemes megnézni mindenkinek, mert ritka az ilyan sorozat
spolier:
| ok, kiderült a gyilkos. de: sárgakirály? agancsok? carcosa? stb. sok kérdést nem válaszolt meg ami miatt nagyon nagy hiányérzetem van, és ez le is húzza a sorozatot. | braxa88
| A sárgakirály az szerintem vagy ő vagy az apja volt, az agancsok a vuduimádat miatt jelentek meg, míg a carcosa az a hely volt ahol a végén megölték a gyilkost |

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tegnap este nekiugrottam a Person of interest - A célszemély első évadának, 4 részt "bevágtam" belőle gyorsba. 😊 Caviezel nagy kedvencem ///- vele kapcsolatban JC6-nak lenne egy videóm a Passió készítése témakörben, amit tegnap láttam facebookon, felemelő volt, neki is tetszeni fog, ateisták kerüljék messzire😊) - ///, de a Lostból megismert Michael Emerson is hatalmasat játszik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
focis reality jöhet?
ma volt a 8. része a Friday Night Tykes nevű sorozatnak, amely 5 texasi gyerekcsapatot mutat be, 8 és 13 éves kor között.
Trailer

csak most vettem észre, hogy van ilyen, de tuti belenézek, hátha ad valami extrát az utánpótlásképzésről.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
true detective. nagyon jó volt. érdemes megnézni mindenkinek, mert ritka az ilyan sorozat
spolier:
| ok, kiderült a gyilkos. de: sárgakirály? agancsok? carcosa? stb. sok kérdést nem válaszolt meg ami miatt nagyon nagy hiányérzetem van, és ez le is húzza a sorozatot. |
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
OMG House of Cards vki?? Egyszerűen zseniális az egész ,Kevin Spacey meg...nincsenek rá szavak..most először hallom saját hangján ,hát dob rá egy lapáttal rendesen.
2. évad elején járok eddig gyak 10/10.Kroos
2x01 után egymás után 3 cigit szívtam el, utoljára a Sons valamelyik évadzárója borított ki ennyire... 😀berger90
A hideg kirázott amikor a rész végén belenéz a tükörbe és elkezdi nyomni a monológját..

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az Amazon 5 pilotjából 4 lesz sorozat. A The Rebels nem. Kurva anyátok.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Majdnem egy teljes évad után végre ismét remek rész volt a HIMYM-ben, betegre röhögtem magam. Nagy kár, hogy már mindjárt vége is.berger90
nekem ez az évad nagyon bejön, majdnem minden rész szerintem bőven rendben voltHabi
Nekem a 4. évad óta nem sikerült igazán jót mulatni rajta. Még az 5. évadot ugye jóhiszeműen végignéztem, de kaszáltam utána. Aztán egy unalmas időszakomban ledaráltam a 6-7-et. Nem kifejezetten teszett, néhol inkább fanyalogtam, mint mosolyogtam. De úgy voltam vele, hogy ha már eddig elszenvedtem magam, akkor lássuk már a végét, hogy ki is a muter. Ebben az évadban már néha előjöttek jó poénok, de ez már nem lesz az igazi. 5 évadban le kellett volna zárni, de nyilván a nézettség megkövetelte a töltelék részeket.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
TD megint mi rész volt 😮 Lehet tudni, hogy a kövi évadokban is | a friss oscar győztes | McConaugheyék lesznek-e a főszereplők?Borbinho
mivel antológia, így nem valószínű.Höri
Nem az, hogy nem valószínű, már bejelentették, hogy évadonként új szereplők lesznek, csak a koncepció marad. (2 nyomozó, más szemlélettel)tenorx
mondjuk én parázok tőle. Pizzalátó asszem 2007/8 óta dolgozott a forgatókönyvön, nem véletlenül ennyire olyan, amilyen.

a második évadot 1-2 hónapja írja, félek nagy lesz a visszaesés.shawnka
én valahol azt olvastam már több mint 1 éve ül második évadon.

nagyobb kérdés kik lesznek a szereplők?

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
TD megint mi rész volt 😮 Lehet tudni, hogy a kövi évadokban is | a friss oscar győztes | McConaugheyék lesznek-e a főszereplők?Borbinho
mivel antológia, így nem valószínű.Höri
Nem az, hogy nem valószínű, már bejelentették, hogy évadonként új szereplők lesznek, csak a koncepció marad. (2 nyomozó, más szemlélettel)tenorx
mondjuk én parázok tőle. Pizzalátó asszem 2007/8 óta dolgozott a forgatókönyvön, nem véletlenül ennyire olyan, amilyen.

a második évadot 1-2 hónapja írja, félek nagy lesz a visszaesés.
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
TD megint mi rész volt 😮 Lehet tudni, hogy a kövi évadokban is | a friss oscar győztes | McConaugheyék lesznek-e a főszereplők?Borbinho
mivel antológia, így nem valószínű.Höri
Nem az, hogy nem valószínű, már bejelentették, hogy évadonként új szereplők lesznek, csak a koncepció marad. (2 nyomozó, más szemlélettel)
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
black sails 1x07 odabaszott rendesen

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
TD megint mi rész volt 😮 Lehet tudni, hogy a kövi évadokban is | a friss oscar győztes | McConaugheyék lesznek-e a főszereplők?Borbinho
mivel antológia, így nem valószínű.

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
TD megint mi rész volt 😮 Lehet tudni, hogy a kövi évadokban is | a friss oscar győztes | McConaugheyék lesznek-e a főszereplők?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 i.chzbgr.com/maxW500/7611208192/hD77A6848/

😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
úristen mennyi hülye van ebben az új Survivorbantenorx
2

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hannibal második évad (is) elég erősen nyitott. (Y)Blaise
Épp most kezdem el... 😀
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hannibal második évad (is) elég erősen nyitott. (Y)
több mint 10 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Éppen a Shameless US-t darálom, zseniális az egész.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Majdnem egy teljes évad után végre ismét remek rész volt a HIMYM-ben, betegre röhögtem magam. Nagy kár, hogy már mindjárt vége is.berger90
nekem ez az évad nagyon bejön, majdnem minden rész szerintem bőven rendben volt


JT Daniels fan
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
nem is tudtam, hogy Sonka lesz az egyik főszereplő az új From Dusk Till Dawn-ban  images.moviepilot-cdn.com/from-dusk-till-dawn-poster-2-red-hot-new-images-of-from-dusk-till-dawn-the-series.jpeg?width=999&height=1476 😀Dexxter Tailor
hát bejött a statiszta karrier, mit ne mondjak 😀
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Majdnem egy teljes évad után végre ismét remek rész volt a HIMYM-ben, betegre röhögtem magam. Nagy kár, hogy már mindjárt vége is.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 198 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem is tudtam, hogy Sonka lesz az egyik főszereplő az új From Dusk Till Dawn-ban  images.moviepilot-cdn.com/from-dusk-till-dawn-poster-2-red-hot-new-images-of-from-dusk-till-dawn-the-series.jpeg?width=999&height=1476 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!