NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Tud valaki valamit a Community jövőjéről? Az újoncok közül a True Detective mellett mit érdemes még kipróbálni?baggio
nekem a Mixology nagyon bejött, nem egy világmegváltó sitcom, de nagyon jó dumák vannak benne 😊 meg a Brooklyn Nine-Nine-t is imádtam, de ha nem bírod Andy Samberg stílusát, akkor hagyd 😊Dexxter Tailor
pilot megnézve, nem az én sorozatom egyik se 😊
ellenben a Silicon Valley tetszik, a Fargo és a True Detective egyértelműen zseniális, és visszaolvasva a Black Sails-t és a Klondike-ot még beszereztem, darára vár a Shameless, a Vikings-t kint is tudtam nézni és elkezdődött közben a Mad Men 7. évada, juhéé (ja és a Game of Thrones is nézhető persze)! Már csak egy erős comedy hiányzik a Community-t befejezve 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 276 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Tud valaki valamit a Community jövőjéről? Az újoncok közül a True Detective mellett mit érdemes még kipróbálni?baggio
nekem a Mixology nagyon bejött, nem egy világmegváltó sitcom, de nagyon jó dumák vannak benne 😊 meg a Brooklyn Nine-Nine-t is imádtam, de ha nem bírod Andy Samberg stílusát, akkor hagyd 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Tud valaki valamit a Community jövőjéről? Az újoncok közül a True Detective mellett mit érdemes még kipróbálni?baggio
Silicon Valley, Fargo
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Tud valaki valamit a Community jövőjéről? Az újoncok közül a True Detective mellett mit érdemes még kipróbálni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Igazán erős évadot basztak el (legalábbis félig-meddig) a Shameless szezonzáróval. Ezzel együtt talán ez a legemberibb show manapság.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megnéztem a Fargo pilotot.

eléggé fucked-up sorozatnak tűnik, de várom a folytatást. gondolom nem minden rész lesz 68 perc

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Minden spoiler nélkül eleve a könyvben is elég irritáló geci a kiskirály, de azért a sorozatban sokkal jobban kidomborították ezt. Ő ugye nem POV karakter, így mindig csak "mellékesen" látjuk, halljuk hogy mit csinál. Őszintén szóval, a feleségem nézi a sorozatot, én ilyenkor félszemmel bele-bele nézek, de annyira zavar sok minden, hogy inkább nem figyelek oda.

több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
GOT könyvolvasóként csak megnéztem ezt a részt.Gyurma Pappa
Én az első évad után kezdtem el (és olvastam ki) a könyveket, néhányszor megdöbbentem, hogy ez nem így volt az első évadban, azóta nem nézem a sorozatot. Bár 1-1 momentum képi megvalósítására kíváncsi vagyok, lehet egyben ledarálom, csak még nagyon le van maradva a sorozat cselekményszála.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
GOT könyvolvasóként csak megnéztem ezt a részt. | Nagyon furcsa volt, persze érthető gazdasági okoból, hogy az esküvő szabadtéren volt, mert a könyvben ugye a Királyvár nagytermében tartják, és persze éjszaka. De egyébként az eddigi eseményekhez képest kimondottan hűen sikeredett a könyvhöz képest is, persze Martin imád bekezdéseket írni az általa kitalált kajákról, mindenféle sült hattyúk stb. 😀.
De továbbra is úgy gondolom hogy nem fogom nézni a sorozatot, még mindig túl sok az eltérés, és így is sokszor bezavar olvasás közben, és hát ugye hamarosan (hehehe) jön a 6. könyv.
|

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
GOT | Simán mindenki erre a pillanatra várt már az 1.évad közepe óta 😀
Mondjuk azt hittem Tyrion simán belebasz egy kardot vagy valami ilyesmi, de így se volt rossz 😀
|

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fuhú, hogy ez a Blacklist szinkron mennyire szánalmasra sikeredett... 😀 Egyre rosszabb szinkronokat csinálnak.

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ugye mekkora? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
GoT SPOILER!
|  imagerz.com/QBZAXUtvAwMDVF4bRAVR | Rataxes
hatalmas spoiler 😕
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
GoT SPOILER!
|  imagerz.com/QBZAXUtvAwMDVF4bRAVR |

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
GoT
| VÉGRE GECII!!!! bár jobban örültem volna ha felnégyelik és körbeakasztják királyvárban a kis férget.
ami miatt viszont aggódom, hogy lost jelleggel végelátlatatlanuk jönnek az újabb és újabb szálak és nincs nagyon terv a befejezésre, ami majd alakul valahogy. persze addig is áll a bölölő ezerrel az új részekre.
|

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
got nem olvastam a könyveket | A büdös picsába, én komolyan sajnálom 😀. Azt hittem, hogy a lagzi után nyilvánosan kivégezteti Shaet, de hát ez jobban ütött 😀 | Chevy
| én sajnálni nem fogom, de hiányozni volt, annyira beteg volt meg vicces már a gyökérsége 😊 meg a színész is nagyon át tudta adni. imádtam gyűlölni a karaktert. Cersei még ilyen. | braxa88
| Én is csak azért sajnálom, mert nem látom többet gyökérkedni. A színésznek viszont max respect. |
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azért ez a got rész elég silány volt | az utolsó percig.Egy dolog mentette meg, hogy végre kinyírták a seggdugaszt. Jack Gleesonnak viszont respect, kevés sorozat karaktert gyűlöltem ennyire mint őt, és Joffreynak pont ez volt a reszortja és tökéletesen hozta |
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
got nem olvastam a könyveket | A büdös picsába, én komolyan sajnálom 😀. Azt hittem, hogy a lagzi után nyilvánosan kivégezteti Shaet, de hát ez jobban ütött 😀 | Chevy
| én sajnálni nem fogom, de hiányozni volt, annyira beteg volt meg vicces már a gyökérsége 😊 meg a színész is nagyon át tudta adni. imádtam gyűlölni a karaktert. Cersei még ilyen. |
több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
got nem olvastam a könyveket | A büdös picsába, én komolyan sajnálom 😀. Azt hittem, hogy a lagzi után nyilvánosan kivégezteti Shaet, de hát ez jobban ütött 😀 |
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Esetleg valakinek van felirata a Hannibal 7. részéhez? Dánke előre is!Vrijbloed
 hu.podnapisi.net/hu/hannibal-2013-feliratok-p3060531
de amúgy, ha szedsz le BS playert az magától keres neked hozzá feliratot
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 862 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kétszer néztem meg a Mother sorozatzáróját. Egy-két dolog el lett sietve (például | mi a faszért néztük három éven át évad elején és végén, hogy Barney elveszi Robint, ha aztán a huszadik percben elváltak a végén? | )

De végülis ez a legjobb, ami történhetett, és még így is tele volt cukisággal. Nagyon-nagyon fog hiányozni...

Plusz nyáron elköszön a Newsroom, elköszön decemberben a SoA is, kezdek aggódni magam miatt 😀berger90
Nekem is baszta a csőröm, de igazából érthető minden. | A finálét felvették tán már az első évad végén, a gyerekek miatt, ezért kénytelenek voltak mindent úgy alakítani. Ted akkor még Robint hajkurássza, ergo akkor még Ő volt az anya jelölt. Szóval a Barney-Robin kapcsolat sem tarthatott örökké. Mellékes, hogy egyszerűbb lett volna azzal zárni, hogy Kids thats how i met your mother és cső ... Mert nekem az utolsó 1-2 perc rontotta el az egészet |

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Esetleg valakinek van felirata a Hannibal 7. részéhez? Dánke előre is!Vrijbloed
angolt itt találsz, a magyar fordítás még nincs kész:  feliratok.infoDexxter Tailor
Köszi! Teljesen jó az angol, puskán még nem volt fent semmi...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 276 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Esetleg valakinek van felirata a Hannibal 7. részéhez? Dánke előre is!Vrijbloed
angolt itt találsz, a magyar fordítás még nincs kész:  feliratok.info


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Esetleg valakinek van felirata a Hannibal 7. részéhez? Dánke előre is!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 653 — Vikings fan
Elkezdtem a House of Cards-t. BrutálWester
És egyre durvább lesz!