Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 043 — Jó ötletnek tűnt!
Elkezdtem a House of Cards-t. Brutál

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Oberyn. Ez igen!braxa88
Imádom hogy elvesznek egy hatalmas badass karaktert, aztán tolnak az arcunkba egy újat 😀😀😀 Get on da Oberyn bandwagon!!! 😀
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nem láttam hogy lett volna. Meghaltam. 😀


Mindig jövőre
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
A Vikings elég jó minőséget hoz a második évadban is.cartman023
Nekem is nagyon bejön eddig végig.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vikingek elérhetőek szinkronosba? Sajna azt hittem az valami film belenéztem, tetszett, elaludtam, mondom akkor majd az ismétlést megnézem, erre kiderült, hogy sorozat, így nem értem😊kishaszi
csak az első évad

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
TWD:
nekem kifejezetten tetszett az évadzáró, jól felvezették a következőt.
közben olvasgatom a képregényt is, és hihetetlen, hogy mennyire más a hangulat is (pl a sorozatba nem emlékszem, hogy betették volna azt, hogy mitől walking dead a neve, pedig nagyon jó). Képregényben vannak történet szálak, amik sztem sokkal jobban ki vannak dolgozva, és vannak olyan részek, amik a sorozatban jobban tetszenek, ez azért fura.csebi
Ez a vizualitás kontra részletesség esete, gondolom. Dexter pl. sokkal jobb sorozatban, mivel a könyvek azok Dexter központúak - tényleg róla szól szinte minden, míg a sorozatban ezt így nem lenne értelme megvalósítani, mert dögunalom lenne. Ugyanakkor vannak a könyvekben sokszor olyan finomságok, részletek, és történések, amik a sorozatban meg "lájtosítva" lettek - nem vérengzésre gondolok -, hanem arra, hogy a későbbi cselekmények folytatásához muszáj volt eltérni is a sztoritól, meg elnagyolni is dolgokat. A TWD is megosztó lehet ilyen esetekben, lásd van akinek tetszik a sorozatzárás, más meg várta volna, hogy minden ütőkártya ki legyen játszva 6 résszel korábban😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Belekezdtem a Célszemély 2. évadba. All-time top3 lett.

Vikingek elérhetőek szinkronosba? Sajna azt hittem az valami film belenéztem, tetszett, elaludtam, mondom akkor majd az ismétlést megnézem, erre kiderült, hogy sorozat, így nem értem😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 736
A Vikings elég jó minőséget hoz a második évadban is.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
így jártam anyátokkal című sorozatot le tudom valahonnan tölteni angolul magyar felirattal? ha nicns akkor angollal is jó.
de olyan kéne amit nem külön kell letölteni, hanem dvd lejátszó be tudja hozni TV-n
előre is köszi

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na majd a következő részbenbraxa88
szerintem megint a 4. meg a 9. rész lesz epic, de nekem ezzel sem volt bajom, jó felvezetőkristof
de a következő is. ez tudott 😉braxa88
hm, már most lesz az | esküvő | ? király 😊kristof
igen. 2. rész előzetéséből ki is derül.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
na majd a következő részbenbraxa88
szerintem megint a 4. meg a 9. rész lesz epic, de nekem ezzel sem volt bajom, jó felvezetőkristof
de a következő is. ez tudott 😉braxa88
hm, már most lesz az | esküvő | ? király 😊
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 287 — Omar's Coming Yo!
a videára is már reggel hétkor feltöltik, nem?kristof
de bizony, angolul, magyar felirattal, online, jó minőségben:
 videa.hu/tronok_harcakristof
nem volt rossz,de nem ájultam el tőle.Kenny
na majd a következő részbenbraxa88
ha jól megcsinálják akkor megint fel fog robbanni az internet😀

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na majd a következő részbenbraxa88
szerintem megint a 4. meg a 9. rész lesz epic, de nekem ezzel sem volt bajom, jó felvezetőkristof
a 9.rész biztos.
de a következő is. ez tudott 😉

nekem sem volt bajom vele, sőt. legjobb évadkezdő rész volt eddig. Oberyn bemutatása telitalálat. és a többi jelenet is egyben volt és élvezetes volt. (de nyílván azért tetszett ennyire mert nem szerepelt Bran)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
na majd a következő részbenbraxa88
szerintem megint a 4. meg a 9. rész lesz epic, de nekem ezzel sem volt bajom, jó felvezető
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a videára is már reggel hétkor feltöltik, nem?kristof
de bizony, angolul, magyar felirattal, online, jó minőségben:
 videa.hu/tronok_harcakristof
nem volt rossz,de nem ájultam el tőle.Kenny
na majd a következő részben
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 287 — Omar's Coming Yo!
a videára is már reggel hétkor feltöltik, nem?kristof
de bizony, angolul, magyar felirattal, online, jó minőségben:
 videa.hu/tronok_harcakristof
nem volt rossz,de nem ájultam el tőle.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
TWD:
nekem kifejezetten tetszett az évadzáró, jól felvezették a következőt.
közben olvasgatom a képregényt is, és hihetetlen, hogy mennyire más a hangulat is (pl a sorozatba nem emlékszem, hogy betették volna azt, hogy mitől walking dead a neve, pedig nagyon jó). Képregényben vannak történet szálak, amik sztem sokkal jobban ki vannak dolgozva, és vannak olyan részek, amik a sorozatban jobban tetszenek, ez azért fura.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Oberyn. Ez igen!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
a videára is már reggel hétkor feltöltik, nem?kristof
de bizony, angolul, magyar felirattal, online, jó minőségben:
 videa.hu/tronok_harca
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Kurvajó volt ez a mother sorozatzáró.
9ből sajnos csak az első 2-3 évad utána talán 10 rész ha jó volt, de lehet h ezzel is sokat mondok.
Azonban a befejezés tetszett.Bébé
Szerintem is korrekt volt a sorozatzáró. Néhány dolgot kifejthettek volna bővebben is, azonban senki se lett favágó, ami hatalmas plusz.Chevy
Lehet összességében tényleg leeresztett a HIMYM az évadok során, de azért hiányozni fog ._. Egy-egy rész erejére biztosan vissza fog majd nálam térni a "sorozatétlapra" .Blaise
én örülök hogy vége, és tetszik is a vége
az utolsó 2-3 évad szenvedés volt
de a Comedyn elfér a háttérben magyarul is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
a videára is már reggel hétkor feltöltik, nem?
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
most jövök a Game of Thrones premier előttiről... NEM LESZEK SPOILERESshawnka
Virágboltban elérhető lesz holnap délelőtt ?süti
szerintem már 5 körül. felirat meg jön 9 magasságában.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
most jövök a Game of Thrones premier előttiről... NEM LESZEK SPOILERESshawnka
Virágboltban elérhető lesz holnap délelőtt ?
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 131 — Tyrone Creek
most jövök a Game of Thrones premier előttiről... NEM LESZEK SPOILERES

HÁT

ez kurvajó volt ismét. lehet csak azért, mert hiányzott, de a GoT évadkezdéseit mindig is imádtam. ez is olyan volt, mint a három korábbi: szépen felpakolták a bábukat a játékasztalra, aztán indulhat a tánc. ami külön jó volt, hogy most végre megtalálták az egyensúlyt és mindenkire jutott elég játékidő. vagyis én annak éreztem. voltak kifejezetten erős jelenetek egyből, de nálam a cold open és a zárás elvitt mindent, rázott is a hideg rendesen.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hát ide

 24.media.tumblr.com/080a94404d2cf43c60d95cd9e2c3ad5e/tumblr_n3gcj6rN0g1qbgoyio2_250.jpgshawnka
Én rászavaznék b+. Csak részesedést kérnék😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."