Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
olyanok ezek a trailerek, h bárki megnézi, az belekezd a sorozatba. messze nincs ehhez fogható sorozat TVbenbraxa88
1 volt,úgy hívták,hogy Lost.Kenny
Neked. Én az első évad közepén kaszaltam.Eazzy
hidd el,ha újra elkezdenéd nézni rákattannál és ha lenne időd ledarálnád nagyon gyorsan.
Én a SoA-t kezdtem el háromszor mire rájöttem az ízére,azóta top1 sorozat.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
olyanok ezek a trailerek, h bárki megnézi, az belekezd a sorozatba. messze nincs ehhez fogható sorozat TVbenbraxa88
1 volt,úgy hívták,hogy Lost.Kenny
Neked. Én az első évad közepén kaszaltam.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Április 6!!!
Newman
olyanok ezek a trailerek, h bárki megnézi, az belekezd a sorozatba. messze nincs ehhez fogható sorozat TVbenbraxa88
1 volt,úgy hívták,hogy Lost.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Április 6!!!
Newman
olyanok ezek a trailerek, h bárki megnézi, az belekezd a sorozatba. messze nincs ehhez fogható sorozat TVben
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Április 6!!!
Newman
az ügyesebbeknek meg április 4!
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Április 6!!!

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
TWD:
Utálom is meg szeretem is ezeket a fevezető részeket az évadzáróhoz, szeretem, mert pl. mai is jó rész volt, utálom, mert most rohadtul megnézném egyből az utolsó részt és nagyon utálom, mert uccsó rész után csak októberben lesz folytatás. 😀
Kíváncsi leszek eltalálom-e, hogy mi lesz a | Terminus, de tippem szerint kannibálok gyülekezete, gyanúsan sütögetett ott az az öreg nő, meg régebbi részekben Michone talált egy véres festményt is amin ez a nő volt szal tuti nem baráti vacsorázgatás lesz ebből. 😀 Külön morbid lenne ha kiderülne, hogy éppen Bethet sütögette a nőci, de remélem nem, köcsögség lenne ha Maggie meg Glen 100 évadon keresztül szeretgethetné egymást, Daryl meg végre kap valakit akivel nem a néma rednecket alakítja erre egyből kiírják mellőle...meg nekem tetszik a Daryl-Beth duó úgy, hogy márcsak ezért sem akarom, hogy most rögtön kinyomják Bethet, simán elnézném velük a spin-off sorozatot is.
az évad végi halál listára a tippek: Tara (akiről már egyébként azt hittem most meghal, dehát aztán jött a szupercsapat és "megmentették a világot" ), Beth, Carol, tudós csávó (aki meg 1000 %, hogy csak egy kamu gép, bár a mai részben egész jóarc volt, de továbbra se bírom a sunyi képét).
| Raven17
| Áh, tökre nem értek egyet. Csak a kannibálokkal, hetek óta érzem velük kapcsolatban a sülthús szagát. Beth szerintem nem lesz para, simán csak hűtőben van tippre, aztán hős Daryl jól megmentheti majd onnét. Carol se fog elhullani, a vezeklése megvolt az előző héten, ráadásul jelenleg ő a legerősebb karakter, nem lesz baja. Eugene se fog elesni, mert az ő sztorijában lesz kettő nagyon király csavar, azokat meg nem fogják kihagyni a készítők. Tarával lehetnek gondok, mert így igazából nem kell sidekicknek lennie tovább, innentől csak feleslegesen lógna a levegőben. A Sons of Zombieapocalypse nagy részétől viszont búcsúzni fogunk szerintem, akárcsak a Sasha/Részegnéger kombó egyikétől. Akkora hentelést most nem várok, de aranyosan megágyaztak a végnek. | shawnka
| Ez a hős Daryl megmenti dolog eszembe is jutott, de valahogy TWD idegen lenne, mármint itt nem szoktak ilyen totál egyértelmű happy endes dolgok történni. 😀 De legyen igazad. Carolt pusztán azért írtam, mert eddig kb. mindenki elhullott körülötte akit megszeretett, előbb utóbb Ő jön. 😀 Eugenenal nem tudom milyen csavart hozhatnának azon kívül, hogy kiderül, hogy végig kamuzott, esélytelen sztem, hogy tényleg tudna bármit is. (képregényt csak első három részig olvastam szal ha Te esetleg onnan tudsz valamit akkor nem szóltam) Joék bandája oké, hogy elhullik, Őket nem számoltam, mert Joen kívül kb. mindenki csak mellékszereplő, Joe meg sztem marad. Bobal még kezdenek valamit, nem hiszem, hogy azért kapott volna ennyi szerepet, hogy aztán kinyírják csak úgy az évadzáró kedvéért, Tynak meg már épp elég volt a csaja elvesztése nem értem miért kéne még a tesót is megölni. | Raven17
| Nekem Bob pont olyan karakter, aki csak ezért lett felépítve. Mármint a fináléra. Gondolj bele: egyedül volt, csapatba került, becsajozott, innentől nagyon nem lehet feljebb neki. Valószínűleg rajta fogják demonstrálni a terminusi szokásokat. Vagy csak rosszkor lesz rossz helyen, amikor a SoZ megérkezik.

A képregényekkel én teljesen up-to-date vagyok, nem tudom hol tartanak magyarul, de akkor ezek szerint még nem ott, ahol Eugene komolyabb szerepet kap 😀
| shawnka
| Mi lenne ha innentől boldogan élne Sashaval? mint Maggie és Glen, vagy azt csak nekik lehet? xD Am lehet igazad van, de ha T-Dog túlélt egy évadzárót akkor Bobnak is meglesz. 😀 Terminust demonstrálni meg nálam továbbra is Beth a "nyerő".

Lehet már ott járnak csak Én abbahagytam 3 kötet után.
|
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
TWD:
Utálom is meg szeretem is ezeket a fevezető részeket az évadzáróhoz, szeretem, mert pl. mai is jó rész volt, utálom, mert most rohadtul megnézném egyből az utolsó részt és nagyon utálom, mert uccsó rész után csak októberben lesz folytatás. 😀
Kíváncsi leszek eltalálom-e, hogy mi lesz a | Terminus, de tippem szerint kannibálok gyülekezete, gyanúsan sütögetett ott az az öreg nő, meg régebbi részekben Michone talált egy véres festményt is amin ez a nő volt szal tuti nem baráti vacsorázgatás lesz ebből. 😀 Külön morbid lenne ha kiderülne, hogy éppen Bethet sütögette a nőci, de remélem nem, köcsögség lenne ha Maggie meg Glen 100 évadon keresztül szeretgethetné egymást, Daryl meg végre kap valakit akivel nem a néma rednecket alakítja erre egyből kiírják mellőle...meg nekem tetszik a Daryl-Beth duó úgy, hogy márcsak ezért sem akarom, hogy most rögtön kinyomják Bethet, simán elnézném velük a spin-off sorozatot is.
az évad végi halál listára a tippek: Tara (akiről már egyébként azt hittem most meghal, dehát aztán jött a szupercsapat és "megmentették a világot" ), Beth, Carol, tudós csávó (aki meg 1000 %, hogy csak egy kamu gép, bár a mai részben egész jóarc volt, de továbbra se bírom a sunyi képét).
| Raven17
| Áh, tökre nem értek egyet. Csak a kannibálokkal, hetek óta érzem velük kapcsolatban a sülthús szagát. Beth szerintem nem lesz para, simán csak hűtőben van tippre, aztán hős Daryl jól megmentheti majd onnét. Carol se fog elhullani, a vezeklése megvolt az előző héten, ráadásul jelenleg ő a legerősebb karakter, nem lesz baja. Eugene se fog elesni, mert az ő sztorijában lesz kettő nagyon király csavar, azokat meg nem fogják kihagyni a készítők. Tarával lehetnek gondok, mert így igazából nem kell sidekicknek lennie tovább, innentől csak feleslegesen lógna a levegőben. A Sons of Zombieapocalypse nagy részétől viszont búcsúzni fogunk szerintem, akárcsak a Sasha/Részegnéger kombó egyikétől. Akkora hentelést most nem várok, de aranyosan megágyaztak a végnek. | shawnka
| Ez a hős Daryl megmenti dolog eszembe is jutott, de valahogy TWD idegen lenne, mármint itt nem szoktak ilyen totál egyértelmű happy endes dolgok történni. 😀 De legyen igazad. Carolt pusztán azért írtam, mert eddig kb. mindenki elhullott körülötte akit megszeretett, előbb utóbb Ő jön. 😀 Eugenenal nem tudom milyen csavart hozhatnának azon kívül, hogy kiderül, hogy végig kamuzott, esélytelen sztem, hogy tényleg tudna bármit is. (képregényt csak első három részig olvastam szal ha Te esetleg onnan tudsz valamit akkor nem szóltam) Joék bandája oké, hogy elhullik, Őket nem számoltam, mert Joen kívül kb. mindenki csak mellékszereplő, Joe meg sztem marad. Bobal még kezdenek valamit, nem hiszem, hogy azért kapott volna ennyi szerepet, hogy aztán kinyírják csak úgy az évadzáró kedvéért, Tynak meg már épp elég volt a csaja elvesztése nem értem miért kéne még a tesót is megölni. | Raven17
| Nekem Bob pont olyan karakter, aki csak ezért lett felépítve. Mármint a fináléra. Gondolj bele: egyedül volt, csapatba került, becsajozott, innentől nagyon nem lehet feljebb neki. Valószínűleg rajta fogják demonstrálni a terminusi szokásokat. Vagy csak rosszkor lesz rossz helyen, amikor a SoZ megérkezik.

A képregényekkel én teljesen up-to-date vagyok, nem tudom hol tartanak magyarul, de akkor ezek szerint még nem ott, ahol Eugene komolyabb szerepet kap 😀
|
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
TWD:
Utálom is meg szeretem is ezeket a fevezető részeket az évadzáróhoz, szeretem, mert pl. mai is jó rész volt, utálom, mert most rohadtul megnézném egyből az utolsó részt és nagyon utálom, mert uccsó rész után csak októberben lesz folytatás. 😀
Kíváncsi leszek eltalálom-e, hogy mi lesz a | Terminus, de tippem szerint kannibálok gyülekezete, gyanúsan sütögetett ott az az öreg nő, meg régebbi részekben Michone talált egy véres festményt is amin ez a nő volt szal tuti nem baráti vacsorázgatás lesz ebből. 😀 Külön morbid lenne ha kiderülne, hogy éppen Bethet sütögette a nőci, de remélem nem, köcsögség lenne ha Maggie meg Glen 100 évadon keresztül szeretgethetné egymást, Daryl meg végre kap valakit akivel nem a néma rednecket alakítja erre egyből kiírják mellőle...meg nekem tetszik a Daryl-Beth duó úgy, hogy márcsak ezért sem akarom, hogy most rögtön kinyomják Bethet, simán elnézném velük a spin-off sorozatot is.
az évad végi halál listára a tippek: Tara (akiről már egyébként azt hittem most meghal, dehát aztán jött a szupercsapat és "megmentették a világot" ), Beth, Carol, tudós csávó (aki meg 1000 %, hogy csak egy kamu gép, bár a mai részben egész jóarc volt, de továbbra se bírom a sunyi képét).
| Raven17
| Áh, tökre nem értek egyet. Csak a kannibálokkal, hetek óta érzem velük kapcsolatban a sülthús szagát. Beth szerintem nem lesz para, simán csak hűtőben van tippre, aztán hős Daryl jól megmentheti majd onnét. Carol se fog elhullani, a vezeklése megvolt az előző héten, ráadásul jelenleg ő a legerősebb karakter, nem lesz baja. Eugene se fog elesni, mert az ő sztorijában lesz kettő nagyon király csavar, azokat meg nem fogják kihagyni a készítők. Tarával lehetnek gondok, mert így igazából nem kell sidekicknek lennie tovább, innentől csak feleslegesen lógna a levegőben. A Sons of Zombieapocalypse nagy részétől viszont búcsúzni fogunk szerintem, akárcsak a Sasha/Részegnéger kombó egyikétől. Akkora hentelést most nem várok, de aranyosan megágyaztak a végnek. | shawnka
| Ez a hős Daryl megmenti dolog eszembe is jutott, de valahogy TWD idegen lenne, mármint itt nem szoktak ilyen totál egyértelmű happy endes dolgok történni. 😀 De legyen igazad. Carolt pusztán azért írtam, mert eddig kb. mindenki elhullott körülötte akit megszeretett, előbb utóbb Ő jön. 😀 Eugenenal nem tudom milyen csavart hozhatnának azon kívül, hogy kiderül, hogy végig kamuzott, esélytelen sztem, hogy tényleg tudna bármit is. (képregényt csak első három részig olvastam szal ha Te esetleg onnan tudsz valamit akkor nem szóltam) Joék bandája oké, hogy elhullik, Őket nem számoltam, mert Joen kívül kb. mindenki csak mellékszereplő, Joe meg sztem marad. Bobal még kezdenek valamit, nem hiszem, hogy azért kapott volna ennyi szerepet, hogy aztán kinyírják csak úgy az évadzáró kedvéért, Tynak meg már épp elég volt a csaja elvesztése nem értem miért kéne még a tesót is megölni. |
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
TWD:
Utálom is meg szeretem is ezeket a fevezető részeket az évadzáróhoz, szeretem, mert pl. mai is jó rész volt, utálom, mert most rohadtul megnézném egyből az utolsó részt és nagyon utálom, mert uccsó rész után csak októberben lesz folytatás. 😀
Kíváncsi leszek eltalálom-e, hogy mi lesz a | Terminus, de tippem szerint kannibálok gyülekezete, gyanúsan sütögetett ott az az öreg nő, meg régebbi részekben Michone talált egy véres festményt is amin ez a nő volt szal tuti nem baráti vacsorázgatás lesz ebből. 😀 Külön morbid lenne ha kiderülne, hogy éppen Bethet sütögette a nőci, de remélem nem, köcsögség lenne ha Maggie meg Glen 100 évadon keresztül szeretgethetné egymást, Daryl meg végre kap valakit akivel nem a néma rednecket alakítja erre egyből kiírják mellőle...meg nekem tetszik a Daryl-Beth duó úgy, hogy márcsak ezért sem akarom, hogy most rögtön kinyomják Bethet, simán elnézném velük a spin-off sorozatot is.
az évad végi halál listára a tippek: Tara (akiről már egyébként azt hittem most meghal, dehát aztán jött a szupercsapat és "megmentették a világot" ), Beth, Carol, tudós csávó (aki meg 1000 %, hogy csak egy kamu gép, bár a mai részben egész jóarc volt, de továbbra se bírom a sunyi képét).
| Raven17
| Áh, tökre nem értek egyet. Csak a kannibálokkal, hetek óta érzem velük kapcsolatban a sülthús szagát. Beth szerintem nem lesz para, simán csak hűtőben van tippre, aztán hős Daryl jól megmentheti majd onnét. Carol se fog elhullani, a vezeklése megvolt az előző héten, ráadásul jelenleg ő a legerősebb karakter, nem lesz baja. Eugene se fog elesni, mert az ő sztorijában lesz kettő nagyon király csavar, azokat meg nem fogják kihagyni a készítők. Tarával lehetnek gondok, mert így igazából nem kell sidekicknek lennie tovább, innentől csak feleslegesen lógna a levegőben. A Sons of Zombieapocalypse nagy részétől viszont búcsúzni fogunk szerintem, akárcsak a Sasha/Részegnéger kombó egyikétől. Akkora hentelést most nem várok, de aranyosan megágyaztak a végnek. |
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
TWD:
Utálom is meg szeretem is ezeket a fevezető részeket az évadzáróhoz, szeretem, mert pl. mai is jó rész volt, utálom, mert most rohadtul megnézném egyből az utolsó részt és nagyon utálom, mert uccsó rész után csak októberben lesz folytatás. 😀
Kíváncsi leszek eltalálom-e, hogy mi lesz a | Terminus, de tippem szerint kannibálok gyülekezete, gyanúsan sütögetett ott az az öreg nő, meg régebbi részekben Michone talált egy véres festményt is amin ez a nő volt szal tuti nem baráti vacsorázgatás lesz ebből. 😀 Külön morbid lenne ha kiderülne, hogy éppen Bethet sütögette a nőci, de remélem nem, köcsögség lenne ha Maggie meg Glen 100 évadon keresztül szeretgethetné egymást, Daryl meg végre kap valakit akivel nem a néma rednecket alakítja erre egyből kiírják mellőle...meg nekem tetszik a Daryl-Beth duó úgy, hogy márcsak ezért sem akarom, hogy most rögtön kinyomják Bethet, simán elnézném velük a spin-off sorozatot is.
az évad végi halál listára a tippek: Tara (akiről már egyébként azt hittem most meghal, dehát aztán jött a szupercsapat és "megmentették a világot" ), Beth, Carol, tudós csávó (aki meg 1000 %, hogy csak egy kamu gép, bár a mai részben egész jóarc volt, de továbbra se bírom a sunyi képét).
|
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
True Detective 10/11,5 Eehhh, még keresem a szavakat...

Hannibal is b@zdmeg! Csúcs!
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
 comment.blog.hu/2014/03/22/egy_matektanar_tronok_harca-spoilerekkel_tart_rendet
Cseles
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Banshee... hát, még érzek elvarratlan szálat, és én | Rabbitet is életben hagytam volna még kicsit. Longshadow-t sajnáltam, meg is lepődtem magamon, mert eddig sosem volt szimpatikus. Emmett meg... 😕((
Ezt a tetű geci Proctort miért is engedték ki?!
| berger90
Rabbit már így is 1 évvel tovább szerepelt mint kellett volna.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Ezt a tetű geci Proctort miért is engedték ki?![/spoiler]berger90
| Mert egyedül a fegyverek illegalitása miatt volt benn, ami ugye nem túl nagy horderejű, meg is oldották. Benntartani azzal akarták, amit majd a indián főnök teregetett volna ki. Az már nem fog menni nagyon... |

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Banshee... hát, még érzek elvarratlan szálat, és én | Rabbitet is életben hagytam volna még kicsit. Longshadow-t sajnáltam, meg is lepődtem magamon, mert eddig sosem volt szimpatikus. Emmett meg... 😕((
Ezt a tetű geci Proctort miért is engedték ki?!
|

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sok év után először újra nevettem a How I met-en.
Barney alakítása vicces volt. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Vikings szintet lépett, a mostani részben se nagyon volt üresjárat

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Én ilyen részeleges cutot adtam neki még tavaly, amikor az egyik rész közepén először majdnem bealudtam, aztán meg már nem is figyeltem oda, mást csináltam. Ha azt mondjátok javul, akkor lehet nyáron kap egy darát...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Nekem az egész 4. évad bejön eddig kivéve a | Governoros részeket, általában birom a főgonoszokat, de itt valahogy rohadtul nem szimpi, francnak se hiányzott, ráadásul kinyirta az egyik legjobb arcot Hershelt. (mondjuk erre számítottam, de akkor is) Szerencsére mostmár végleg kinyírták.
A mostani rész felemás volt, eleinte untam, de aztán Lizzie akciója után nagyot néztem, marhára bírtam Lizzie crazy karakterét, de azért ez már kicsit sok volt tőle, hogy a saját hugát is kinyírja amit aztán mosolyogva közöl a többiekkel...dehát ez a TWD, ezért is szeretjük, normál sorozatokban Lizzie megjavul és boldogan élnek Carolékkal...hát itt nem. 😀
azt viszont sajnálom, hogy ilyen hamar kiírták Lizzie karakterét, pár évadig hagyhatták volna. (a kiscsaj előtt még nagy jövő állhat, sztem remekül alakította a skizó csajt)
Az évad hátralévő részére kíváncsi leszek, tudom, hogy Daryl a fan favorite meg minden, de valahogy úgy érzem, hogy vagy Ő vagy Beth kinyiffan a végére. (aminek spec marhára nem örülnék, mert az elmúlt részekben tökre megszerettem a párosukat, Beth is végre kapott egy kis időt) Darylell kapcsolatban spec rengetegszer előhozták, a halál képét az elmúlt részekben (Beth szövegei, Daryl egy koporsót talál a legkényelmesebbnek stb.) de remélem csak ijesztegetnek. 😀
Terminus meg sztem kb. Woodbury 2 lesz, de ez sajnos max októberbe fog kiderülni, évad vége úgy is az lesz, hogy mindenki összejön, aztán zárókép.
|
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Új TWD rész amilyen unalmasan indult annyira erős lett a végére.Sebii
Utolsó 10 perc ütött, a maradék 30 meg fel volt rá szépen építve.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
Új TWD rész amilyen unalmasan indult annyira erős lett a végére.Sebii
Ez nem minden részével így van mióta elindult?😊 Ezért szeretjük😊
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
Új TWD rész amilyen unalmasan indult annyira erős lett a végére.Sebii
Le vagyok maradva. 12-nél járok.
NEkem az első 4 bejött, az 5-8. Kurvára nem. Oka természetesen | góvernor volt, tudtam hogy visszajön, meg vissza kellett hozni, de így... már megint az ellenállhatatlan, biztonságot adó vonzereje, bröáááff...kutyából nem lesz szalonna | . Utána megint kezdett érdekes lenni: 9-12.kishaszi
nekem is így hullámzik folyamatosan. Uccsó 2-3 pl. tök unalmas, időhúzó rész volt nekem.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Új TWD rész amilyen unalmasan indult annyira erős lett a végére.Sebii
Le vagyok maradva. 12-nél járok.
NEkem az első 4 bejött, az 5-8. Kurvára nem. Oka természetesen | góvernor volt, tudtam hogy visszajön, meg vissza kellett hozni, de így... már megint az ellenállhatatlan, biztonságot adó vonzereje, bröáááff...kutyából nem lesz szalonna | . Utána megint kezdett érdekes lenni: 9-12.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Heroes 5. evaddal konkretan most mi a helyzet?
Mindjart a vegere erunk a 4-nek.😀))