NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Óriási a True Detective. Most néztem meg az 1/3-at és basszus, ez részről részre egyre jobb.

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
True Detective viszont, aztakurva, húbazmeg, így kell sorozatot csinálnibriareos
+1000
főleg, most hogy lement már 3 rész (=3 óra); még mindig mocskosul izgalmas
eddig kb. semmire nem tartottam McCounaghyt (nem így írja), de mocskosul jól lehozza a karaktert, Haralson meg eddig is ász volt
nagyon ül a sorozat, és a zenei betétek még jobban tetszenek

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nosza, végre lement tévében a Dracula finálé. emitt két képben a csodálatos vendégjátékom 😀





valószínűleg nem térek vissza a második évadra 😕 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Blue Mountain State?
Valakinek infó róla?laccoo74
Beteg állat az a sorozat 😀 Amúgy egyetemi bulizás + pinák + foci 😀
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Blue Mountain State?
Valakinek infó róla?laccoo74
Amerikai Pite sorozatan, amerikai focis kötődéssel. Összesen talán 4 évad. Kötelező darab.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Blue Mountain State?
Valakinek infó róla?
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Személy szerint nekem nagyon hiányzik egy olyan sorozat a palettáról, ami mind a történetével, mind a karaktereivel úgy megfog, mint az FNL. Nekem nagyon nagy űrt hagyott maga után az a sorozat és az a helyzet, hogy All-time nagyon. Van/volt olyan hír, hogy bármely adónál tervben van egy ilyen sorozat?
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
Na megvolt black sails pilot, eddig bejövős, remélhetőleg szépen felpörög.

True Detective viszont, aztakurva, húbazmeg, így kell sorozatot csinálni

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A Peter Panzerfaust képregényből készül(t/ő) sorozatból a pilot-on kívül lett valami vajon?!
| Utánélte a WW2-ben a PeterPan sztorit |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Banshee

Az előző évad részei végén is volt ilyen plusz jelenet a kreditek után, mint most? Most is totál véletlen vettem észre...Eazzy
volt bizony. sőt vannak elég jelentős webizódok is.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Banshee

Az előző évad részei végén is volt ilyen plusz jelenet a kreditek után, mint most? Most is totál véletlen vettem észre...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
black sails hogy tetszett?

a történetet nem mindig értem és a szereplők se a legszimpatikusabbak, de a potenciál adott.
bízom a StarsbanHöri
Potenciál van ebbe, bár a ragyogóan fehér fogak elég illúzió rombolóak főleg a "szakácsnál". legalább ne hívnák fel rá annyira a figyelmet. az ilyen sorozatnál pont a hangulat a magával ragadós. az ilyen apróságokkal pont ezt tudják hazavágni.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
black sails hogy tetszett?

a történetet nem mindig értem és a szereplők se a legszimpatikusabbak, de a potenciál adott.
bízom a Starsban

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Hát ez a 3. rész szerintem nagyon jó volt, messze verte az 1. és 2. részt, ez igazi Sherlock volt nekem.Kroos
Én megkockáztatom az összes eddig Sherlock rész egyik, ha nem a legjobbja volt!zavi27
Hát volt 9 rész, abból 3 ami kicsit kiugrott másfele ment el, a többi viszont epic.
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Hát ez a 3. rész szerintem nagyon jó volt, messze verte az 1. és 2. részt, ez igazi Sherlock volt nekem.Kroos
Én megkockáztatom az összes eddig Sherlock rész egyik, ha nem a legjobbja volt!
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Boardwalk Empire kasza 😕
az ötödik évad lesz az utolsóbaggio
Túlságosan bíztak magukban. Szerettem azt a kortalan igényességet, és az élvezetéhez elvárt intelligenciát, ami végül mint kiderült túl optimista volt. Kedvenc történelmi korszakomat teremtették tökéletesen újra, minden kompromisszum nélkül. Nem hiszem hogy nálam lehet méltó utódja 😥

A SoA első éveddal szép lassan végeztem. Szórakoztató, nem tudom megmondani mi tetszik benne igazán, talán az, hogy arra a klisére ami nyers tesztoszteron szagú erőszakosságával elriasztott nézőket felépítettek egy olyan évadot, aminek a végén majdnem beírtam részegen a Pats topicba, hogy ha nem érted Hernandezt akkor majd Sam Crow elmagyarázza hogy is van ez. Persze az egész egy szappanopera, csak olyan jól megcsinálva, és az ízlés határait ritkán túllépve, hogy elhiszed neki hogy mondani is akar valamit. A képek és zenék zseniálisak. Tuti végignézem.


Belekezdtem az HBO-n a Hello Lányokba, most itthon vagyok, és gondoltam tanulás közben belefér az a laza félóra. Hát nem egy világmegváltó széria, de vannak benne nagyon vicces részek, nem törném magam a következő részért, de ha már itt van követem.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Valaki legyen kedves sötétìtsen már fel...szóval régen én is néztem s dragon ballt és a c18ékkal való fightnál maradt abba. most felfedeztem h nyimják a viasat6on és ha épp ráérek akkor megnézem 😀 ott tart a dolog h bubuval ölik egymást... és rohadtul irritál h a sárkánnyal songokut és vegitát miért nem tudják feltámasztani? 😊 nincs róla szó... :/peach
minek őket feltámasztani, glóriával a fejük fölött is ott vannak a szeretteikkel egész nap 😀Höri
Songoku még így is elmondja kb.minden részben, hogy ő már hagyná ezt az egészet a fenébe, van aki az élők sorából megoldja a problémákat.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
5. évad gecijó lesz első rész alapján;
lehet versenyezni hány filmes utalást találtok:

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
a Sherlock finálé nem durrant akkorát, mint a tavalyi, de szorosan a nyomában van. és biztosan kisebbségben leszek, de tetszett a cliffhanger!shawnka
az egész évad nagyon erőltetett volt, a 2. részben voltak jó jelenetek, de összességében szvsz mind a három rész egy összecsapott fan service-es maszlag volt 😊 a cliffhanger meg kb hótegyértelmű volt, valahogy nem tud izgatni, hogyan oldják felDexxter Tailor
Én is végére értem a harmadik évadnak. A zárás, a cliffhanger egyáltalán nem hozott lázba, maga a rész, főleg Magnussen miatt már legalább nyomaiban emlékeztetett a sorozat jobb pillanataira.

Az viszont érdekelne, hogy milyen ésszerű magyarázat van arra: | egy olyan alapos ember mint Magnussen, a biztonsági embereivel nem kutatta át Watsonékat, mint amikor a Baker Streeten látogatta meg őket. Különösen, ha ő már tudta, hogy el fogja árulni, hogy nincsenek feljegyzések, minden csak az ő fejében van. Vajon mi lesz Sherlock lépése? |
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Jó de csak külön engedéllyel megszabott ideig 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valaki legyen kedves sötétìtsen már fel...szóval régen én is néztem s dragon ballt és a c18ékkal való fightnál maradt abba. most felfedeztem h nyimják a viasat6on és ha épp ráérek akkor megnézem 😀 ott tart a dolog h bubuval ölik egymást... és rohadtul irritál h a sárkánnyal songokut és vegitát miért nem tudják feltámasztani? 😊 nincs róla szó... :/peach
minek őket feltámasztani, glóriával a fejük fölött is ott vannak a szeretteikkel egész nap 😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
True detectivet valaki elkezdte nézni?
1. részt itt meglehet nézni:
 www.hbogo.hu/pages/content.aspx?id=2df39a90-be4c-4278-9dbf-89deeb1831c6

Imádom a krimiket,eddig ez is nagyon bejön a borús hangulat, képi világ, szereplők...kicsit lassan indul de nagyon bejövős 😊Kroos
én is láttam, elég jó volt, bár 60 perc marha sok, a végén már nagyon fészkelődtem.
| ezek szokásom miatt nem nézek filmeket soha | .

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Valaki legyen kedves sötétìtsen már fel...szóval régen én is néztem s dragon ballt és a c18ékkal való fightnál maradt abba. most felfedeztem h nyimják a viasat6on és ha épp ráérek akkor megnézem 😀 ott tart a dolog h bubuval ölik egymást... és rohadtul irritál h a sárkánnyal songokut és vegitát miért nem tudják feltámasztani? 😊 nincs róla szó... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Lepörgettem két este alatt a Banshee első évadot. Végkövetkeztetés - Ana se látta a Wire-t. Ha látta volna, tudná Chris és Snoop oktatótól, hogy mindig meg kell győződni egy fejlövéssel is a sikerességünkről.

Don't talk the walk, Walk the talk!