Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Ma a Sherlockot terveztem nézni. Az lenne a kérdésem, hogy az unaired pilotot érdemes megnézni, vagy kezdjem a rendes első résszel?Schleck
kezdd az elsővel, aztán ha bejön a két évad, akkor érdemes megnézni az adásba nem került pilotot is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ma a Sherlockot terveztem nézni. Az lenne a kérdésem, hogy az unaired pilotot érdemes megnézni, vagy kezdjem a rendes első résszel?

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Engem most a Rhodstein szál érdekel majd, nagyon építették. Az előző évadban jó volt a digós dolog, rámutatott hamar, hogy az alkohol biznisz már nem holmi papírozás, olyan körök szálltak be, akik máshogy játszanak. Felfordult a város. Meg azért Capone is ott alapozódott meg. Ami azt illeti most ott tartunk, hogy nagyjából le vannak osztva a piacok, kivéve feléjük. És akkor ugye képzeljük oda az utolsó évad utolsó képsorait: el lehetne vinni jobban arra a következő évadot. Nuckynak le merném fogadni, hogy majd vagy a doki,vagy Masseria meg a kis digó gyerek rak majd keresztbe, vagy hoznak új szereplőket. Chalky uncsinak tűnik innentől.
Szóval lehet majd jó dolgot csinálni, a kérdés akarnak-e, és tudnak-e + milyen új szereplőket tudnak behozni, a jól kidolgozott mellékszereplők mostanra elhulottak.Geeri
Azt vágod ugye, hogy a fő sztorivonal megtörtént eseményeken megy végig? Néha nem teljesen pontos történelmileg a sorozat, mert pl. ez az évad 1924-ben játszódott és Johnny Torrio-t 1925-ben lőtték meg (Bugs Moran utasítására, ő most fog a képbe kerülni), vagy Nucky magánélete is kicsit másképp alakult, de hogy ki és mi fog következni, arról nincs és nem lehet zsákbamacska, maximum a hangsúly a kérdéses. Az szinte biztos, hogy Chicago kerül majd a középpontba, jöhet a Valentin-napi mészárlás, aztán New York és a Castellammarese harcok, szóval sehol nem vagyunk még brutalitásban ahhoz képest, ami vár még ránk... 😊baggio
Tudom, csak én nem néztem ennek utána ennyire, pontosabban mindig igyekszem az évad végén csak a már megtörtént események történelmi hátterét fellelni. Egyrészt mert simán el tudom képzelni, hogy a sztori nem mereven halad a valósággal, másrészt pedig utálom ha egy ilyen jellegű sorozatban valakit biztonságban tudok a haláltól.
A fő szálért hosszútávon nem aggódok, inkább attól, hogy mennyire tudják élettel megtölteni, és a mellékszálakkal a sorozat világát fentartani. Imádom azt, hogy minden párbeszéd,minden újság,plakát,rádióhang, és ezek a szálak egy tökéletes korrajzot adnak ki, amiben pontosan tudod mit gondolhat a karakter erről világról, és látod hogy tökéletesen benne él. Nagyon jók a színészek, de nagyon gondosan megírtak a szerepek is. Ezért is aggódom, mert szeretnék adalékokat kapni a viszonylag mereven futó történések mellé, és akkor az is élmény lesz ha épp nem történik olyan sok minden.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Engem most a Rhodstein szál érdekel majd, nagyon építették. Az előző évadban jó volt a digós dolog, rámutatott hamar, hogy az alkohol biznisz már nem holmi papírozás, olyan körök szálltak be, akik máshogy játszanak. Felfordult a város. Meg azért Capone is ott alapozódott meg. Ami azt illeti most ott tartunk, hogy nagyjából le vannak osztva a piacok, kivéve feléjük. És akkor ugye képzeljük oda az utolsó évad utolsó képsorait: el lehetne vinni jobban arra a következő évadot. Nuckynak le merném fogadni, hogy majd vagy a doki,vagy Masseria meg a kis digó gyerek rak majd keresztbe, vagy hoznak új szereplőket. Chalky uncsinak tűnik innentől.
Szóval lehet majd jó dolgot csinálni, a kérdés akarnak-e, és tudnak-e + milyen új szereplőket tudnak behozni, a jól kidolgozott mellékszereplők mostanra elhulottak.Geeri
Azt vágod ugye, hogy a fő sztorivonal megtörtént eseményeken megy végig? Néha nem teljesen pontos történelmileg a sorozat, mert pl. ez az évad 1924-ben játszódott és Johnny Torrio-t 1925-ben lőtték meg (Bugs Moran utasítására, ő most fog a képbe kerülni), vagy Nucky magánélete is kicsit másképp alakult, de hogy ki és mi fog következni, arról nincs és nem lehet zsákbamacska, maximum a hangsúly a kérdéses. Az szinte biztos, hogy Chicago kerül majd a középpontba, jöhet a Valentin-napi mészárlás, aztán New York és a Castellammarese harcok, szóval sehol nem vagyunk még brutalitásban ahhoz képest, ami vár még ránk... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
boardwalk empire

csak az évad felénél vagyok mert nagyon gyenge az évad, de most a buzi facebook miatt belefutottam egy sopikerbe
| Richard Harrow 😕 nagyon letört... | braxa88
Ja, hát sok gyenge rész volt ebben az idényben (nem csoda, nincs már nagyon miről szóljon az egész, elfogytak az alapkonfliktusok) , de végül is ehhez képest nagyjából összeállt a dolog a végére.Jakehomer
Ez az egész szezon olyan volt mint egy rendes évad első négy része. Nekem bejön maga a tiszta hangulat is,de azért na! Utolsó 3 epizód volt kivétel, de egy évadzáráshoz az is édes kevés volt. Remélem ezek után jövőre nem lesz töketlenkedés...
Geeri
Biztosan lesz töketlenkedés 😊 Amióta Jimmyt kiírták, nincs már igazi, mély konfliktusforrás, ezt vagy elfogadod vagy kaszálod. Ez a Narcisse meg a digó csávó az előző évadból nagyon gyenge storyline-ok, nem is ezért nézem. Hanem az olyanokért, mint a Harrow-szál, ami szerintem nagyon szépen lett lezárva (szomorúan, de szépen).Jakehomer
Engem most a Rhodstein szál érdekel majd, nagyon építették. Az előző évadban jó volt a digós dolog, rámutatott hamar, hogy az alkohol biznisz már nem holmi papírozás, olyan körök szálltak be, akik máshogy játszanak. Felfordult a város. Meg azért Capone is ott alapozódott meg. Ami azt illeti most ott tartunk, hogy nagyjából le vannak osztva a piacok, kivéve feléjük. És akkor ugye képzeljük oda az utolsó évad utolsó képsorait: el lehetne vinni jobban arra a következő évadot. Nuckynak le merném fogadni, hogy majd vagy a doki,vagy Masseria meg a kis digó gyerek rak majd keresztbe, vagy hoznak új szereplőket. Chalky uncsinak tűnik innentől.
Szóval lehet majd jó dolgot csinálni, a kérdés akarnak-e, és tudnak-e + milyen új szereplőket tudnak behozni, a jól kidolgozott mellékszereplők mostanra elhulottak.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
boardwalk empire

csak az évad felénél vagyok mert nagyon gyenge az évad, de most a buzi facebook miatt belefutottam egy sopikerbe
| Richard Harrow 😕 nagyon letört... | braxa88
Ja, hát sok gyenge rész volt ebben az idényben (nem csoda, nincs már nagyon miről szóljon az egész, elfogytak az alapkonfliktusok) , de végül is ehhez képest nagyjából összeállt a dolog a végére.Jakehomer
Ez az egész szezon olyan volt mint egy rendes évad első négy része. Nekem bejön maga a tiszta hangulat is,de azért na! Utolsó 3 epizód volt kivétel, de egy évadzáráshoz az is édes kevés volt. Remélem ezek után jövőre nem lesz töketlenkedés...
Geeri
Biztosan lesz töketlenkedés 😊 Amióta Jimmyt kiírták, nincs már igazi, mély konfliktusforrás, ezt vagy elfogadod vagy kaszálod. Ez a Narcisse meg a digó csávó az előző évadból nagyon gyenge storyline-ok, nem is ezért nézem. Hanem az olyanokért, mint a Harrow-szál, ami szerintem nagyon szépen lett lezárva (szomorúan, de szépen).

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
House of Cards-szal hogy álltok?
Nekem nagyon bejön,csak ajánlani tudom.Kenny
Amilyen jó volt az első pár rész, olyan katasztrofálisan rossz utána a többi, az utóbbi évek egyik legnagyobb csalódásabaggio
Haha, végre egyetértünk valamiben 😊 Mondjuk szerintem a feléig jó kb, de az utolsó 4-5 rész teljesen történetidegen gagyi lett.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 276 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
House of Cards-szal hogy álltok?
Nekem nagyon bejön,csak ajánlani tudom.Kenny
Amilyen jó volt az első pár rész, olyan katasztrofálisan rossz utána a többi, az utóbbi évek egyik legnagyobb csalódásabaggio
eddig csak szemeztem vele, de akkor belekezdek. ami neked rossz az általában nekem, másnak jó 😀braxa88
szerintem is nagyon jó, kevin spacey, robin wright, corey stoll zseniális. a történetvezetés is remek, jó kis politikai gecizés 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
House of Cards-szal hogy álltok?
Nekem nagyon bejön,csak ajánlani tudom.Kenny
Amilyen jó volt az első pár rész, olyan katasztrofálisan rossz utána a többi, az utóbbi évek egyik legnagyobb csalódásabaggio
eddig csak szemeztem vele, de akkor belekezdek. ami neked rossz az általában nekem, másnak jó 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
House of Cards-szal hogy álltok?
Nekem nagyon bejön,csak ajánlani tudom.Kenny
Amilyen jó volt az első pár rész, olyan katasztrofálisan rossz utána a többi, az utóbbi évek egyik legnagyobb csalódása


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 287 — Omar's Coming Yo!
House of Cards-szal hogy álltok?
Nekem nagyon bejön,csak ajánlani tudom.

több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Még ugyan nem értem a Survivor finálé végére, de amit leszűrtam az 1 óra 4 percből illetve a szezonból, az az, hogy
| Monica teljesen hülyeségeket gondol magáról, és mellette még rohadt idegesítő is. Egy rohadt big moveot nem tolt, csak magyarázott róla, aztán meg csodálkozott, hogy nem bíznak benne. Várom mi lesz a jury előtt |
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Háhá, Sutter csinált egy középkori lovagos pilotot, amit jól be is rendeltek. Kurva nagy lesz egy alkoholista, beteg fasz lovagot nézni, valami pótlás lesz legalább a SoA után jövőre 😀
Ugyanitt nem lesz Vatican, pedig azt kurvára vártam 😕 Kyle Chandler (Friday Night Lights), Bruno Ganz (minden idők legjobb Hitlere) nagy poén lett volna 😕

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sutter te szemét!
kicsináltad Kennyt.

kurt sutter for prezident.
végemvan.Kenny

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 287 — Omar's Coming Yo!
kurt sutter for prezident.
végemvan.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
SoA:

| ez de szánalmas, tipikus "olcsójános" befejezése volt az évadnak... tetszettek az eddigi részek, én nem osztottam azt a véleményt, hogy csökkent volna a színvonal, de így nálam kasza a sorozat, sajnos (tudom, hogy a következő lesz az utolsó évad pedig) | baggio
istenem...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hurrá hurrá hurrá! Első perctől azt vártam mikor likvidálja már valaki!

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
SoA:

| ez de szánalmas, tipikus "olcsójános" befejezése volt az évadnak... tetszettek az eddigi részek, én nem osztottam azt a véleményt, hogy csökkent volna a színvonal, de így nálam kasza a sorozat, sajnos (tudom, hogy a következő lesz az utolsó évad pedig) | baggio
| Nekem így volt kerek. Bár igaz, valamiért azt vártam, hogy Jax nyírja ki, Gemmára is lehetett számítani. Sutter ma azt mondta, Tara halála végig benne volt, ez valahol jogos is... Rooseveltet sajnáltam, a negyedik évadot leszámítva normális karakter volt. Így viszont egész biztos vagyok benne, hogy Jax mellett Gemma és Juice fog meghalni a záróévadban, kérdés mikor. | berger90
| Igazából, nem volt rossz rész, csupán a kurva erős 2 felhozó rész után mégis gyengének tűnt. Mondjuk aki ezért kaszálja az megérdemli. 😀. Tara halála amúgy benne volt, csak olyan szarul jön ki nekem, hogy etetik a népet, hogy, hol megölik, hol nem , majd megint igen, majd a végén megmentik, de mégsem ha már megölik adhattak volna neki valami stílszerűbbet, minthogy Gemmának nem szólnak, hogy nem áruló, ez nem volt SoA szint. Viszont a Mayans-t mindig is bírtam és olyan szépen kereszbe foglalja az egész SoA-t az a banda szóval ennek örülök, hogy ők lesznek az ellenfél a végére.
Jah a Juice-os rész nekem meg kurvára nem jön át, remélem megtöltik még valami tartalommal azt a szálat, ezenkívül, hogy bevédi Gemmát.
|
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
SoA:

| ez de szánalmas, tipikus "olcsójános" befejezése volt az évadnak... tetszettek az eddigi részek, én nem osztottam azt a véleményt, hogy csökkent volna a színvonal, de így nálam kasza a sorozat, sajnos (tudom, hogy a következő lesz az utolsó évad pedig) | baggio
| Nekem így volt kerek. Bár igaz, valamiért azt vártam, hogy Jax nyírja ki, Gemmára is lehetett számítani. Sutter ma azt mondta, Tara halála végig benne volt, ez valahol jogos is... Rooseveltet sajnáltam, a negyedik évadot leszámítva normális karakter volt. Így viszont egész biztos vagyok benne, hogy Jax mellett Gemma és Juice fog meghalni a záróévadban, kérdés mikor. |

Mindig jövőre
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
SoA:

| ez de szánalmas, tipikus "olcsójános" befejezése volt az évadnak... tetszettek az eddigi részek, én nem osztottam azt a véleményt, hogy csökkent volna a színvonal, de így nálam kasza a sorozat, sajnos (tudom, hogy a következő lesz az utolsó évad pedig) |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Californication. 😕

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 276 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Üdv mindenkinek!

Kifejezetten brit sorozatot keresek, amelyet eredeti nyelven, hozzá való magyar felirattal lehet nézni és még élvezhető is 😛MirrMurr
the wrong mansHöri
jaja, the wrong mans kurvajó 😊 meg a utopiáról is csak jót hallottam


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
köszönöm mindenkinek a segítséget
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Viszont a SoA zárója 2 órás lesz!Duff
reklámokkal.
tehát olyan 77 perc nettó.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Üdv mindenkinek!

Kifejezetten brit sorozatot keresek, amelyet eredeti nyelven, hozzá való magyar felirattal lehet nézni és még élvezhető is 😛MirrMurr
the wrong mans