Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Viszont a SoA zárója 2 órás lesz!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!


még belegondolni is rossz hogy szeptemberig megint nem látunk sonst.Kenny
Hát, hogy még az lesz az utolsó 😕Toca
várok is egy nagy durranást Suttertől.
Én nagyon szeretném ha valahogy szerepet kapna a záró évadban Michael Chiklis,igy is a fél Wire meg a Shield felvonult már,szerintem az utolsó évadra tartogatta a legdurvább szereplőgárdát.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan


még belegondolni is rossz hogy szeptemberig megint nem látunk sonst.Kenny
Hát, hogy még az lesz az utolsó 😕
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!


még belegondolni is rossz hogy szeptemberig megint nem látunk sonst.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ez a Mob City valami istenkirály volt.
remélem kint is nézni fogják elegen hogy ne kapjon kaszát.Kenny
6 részből áll az első évad. Ezt a kábelen biztos leadják, nem fog cancelt kapni. Az új évad persze már másik történet.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Üdv mindenkinek!

Kifejezetten brit sorozatot keresek, amelyet eredeti nyelven, hozzá való magyar felirattal lehet nézni és még élvezhető is 😛MirrMurr
skins,misfits,luther,Kenny
The Fades se gyenge 😛, kár h nem jött még a 2. évad,nem tom lesz-e....

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Ez a Mob City valami istenkirály volt.
remélem kint is nézni fogják elegen hogy ne kapjon kaszát.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Cimborámtól kaptam néhány dvd-t, a Las Vegas című viszonylag régi sorozat van rajta.
Kérdésem a következő:
Érdemes időt szánni a megtekintésére?laccoo74
Magnum - James Caan - Josh Duhamel?

Szerintem az nézhetetlen sorozat.kishaszi
Én speciel jól elvoltam vele, nekem bejött. Volt néhány irritáló karakter, de ettől még végig daráltam 😀
Magnumos részek már lehet nincsennek meg mert az mar annyira nem jott be.Toca
Az konkrétan az utolsó évad ha jól emlékszem, egyébként nekem is oké volt.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Üdv mindenkinek!

Kifejezetten brit sorozatot keresek, amelyet eredeti nyelven, hozzá való magyar felirattal lehet nézni és még élvezhető is 😛MirrMurr
skins,misfits,luther,

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 495
Üdv mindenkinek!

Kifejezetten brit sorozatot keresek, amelyet eredeti nyelven, hozzá való magyar felirattal lehet nézni és még élvezhető is 😛MirrMurr
Luther

choose life
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv mindenkinek!

Kifejezetten brit sorozatot keresek, amelyet eredeti nyelven, hozzá való magyar felirattal lehet nézni és még élvezhető is 😛MirrMurr
Sherlock? Doctor Who?shawnka
A sherlock megvolt 😊 annak most várom a fojtatását 😛
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Üdv mindenkinek!

Kifejezetten brit sorozatot keresek, amelyet eredeti nyelven, hozzá való magyar felirattal lehet nézni és még élvezhető is 😛MirrMurr
Sherlock? Doctor Who?
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv mindenkinek!

Kifejezetten brit sorozatot keresek, amelyet eredeti nyelven, hozzá való magyar felirattal lehet nézni és még élvezhető is 😛
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Sons of Anarchy mennyire éri meg a ráfordított időt?Geeri
minden másodpercet megér,lassan indul el az első évad de megéri várni.
A legjobb jelenleg futó sorozat.

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Sons of Anarchy mennyire éri meg a ráfordított időt?

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
boardwalk empire

csak az évad felénél vagyok mert nagyon gyenge az évad, de most a buzi facebook miatt belefutottam egy sopikerbe
| Richard Harrow 😕 nagyon letört... | braxa88
Ja, hát sok gyenge rész volt ebben az idényben (nem csoda, nincs már nagyon miről szóljon az egész, elfogytak az alapkonfliktusok) , de végül is ehhez képest nagyjából összeállt a dolog a végére.Jakehomer
Ez az egész szezon olyan volt mint egy rendes évad első négy része. Nekem bejön maga a tiszta hangulat is,de azért na! Utolsó 3 epizód volt kivétel, de egy évadzáráshoz az is édes kevés volt. Remélem ezek után jövőre nem lesz töketlenkedés...
| Rhodstein szál kb semmkről nem szólt, nem tudom másként felfogni mint valaminek a kezdetét. A kisgyerekes szálnak szerencsére vége, örülök hogy a hisztérika végre talán kiíródik, már elegem volt belőle, messze a legfeleslegesebb szál. Harrow már nem volt a régi, és szerintem a háborús veterán sorsba nem is fért több bele. A vége nagyon gonosz volt viszont...
Chalky is nulláról kezdhet mindent, cserébe Narcisse se döglött meg, hogy a fene vigye el.
Thompsonéknál is minden a feje tetejére állt, Caponeék egyre inkább szaporodnak, és keményednek.
Nucky meg visszavonul... nagyon valószínű...
|

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mennyire jó volt a Survivor 😀
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
boardwalk empire

csak az évad felénél vagyok mert nagyon gyenge az évad, de most a buzi facebook miatt belefutottam egy sopikerbe
| Richard Harrow 😕 nagyon letört... | braxa88
Ja, hát sok gyenge rész volt ebben az idényben (nem csoda, nincs már nagyon miről szóljon az egész, elfogytak az alapkonfliktusok) , de végül is ehhez képest nagyjából összeállt a dolog a végére.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Csak nekem uj hogy Briant kivették a Family Guyból?szerintem a Stewie-Brian tengely volt az egyik fő alkotó eleme az egész shownak.Cowboykarcsi
Legyünk őszinték, régóta a Stewie-Brian tengely tette egyáltalán nézhetővé az egészet.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Cimborámtól kaptam néhány dvd-t, a Las Vegas című viszonylag régi sorozat van rajta.
Kérdésem a következő:
Érdemes időt szánni a megtekintésére?laccoo74
Magnum - James Caan - Josh Duhamel?

Szerintem az nézhetetlen sorozat.kishaszi
Én speciel jól elvoltam vele, nekem bejött. Volt néhány irritáló karakter, de ettől még végig daráltam 😀
Magnumos részek már lehet nincsennek meg mert az mar annyira nem jott be.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Cimborámtól kaptam néhány dvd-t, a Las Vegas című viszonylag régi sorozat van rajta.
Kérdésem a következő:
Érdemes időt szánni a megtekintésére?laccoo74
Magnum - James Caan - Josh Duhamel?

Szerintem az nézhetetlen sorozat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Cimborámtól kaptam néhány dvd-t, a Las Vegas című viszonylag régi sorozat van rajta.
Kérdésem a következő:
Érdemes időt szánni a megtekintésére?
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szerintem a valóban közepesen gyenge kezdés után azért az elmúlt 3 része nagyon jó volt a TWDnek,így a mid season final-ra szépen összerakták a sorozatot,csak nehogy az legyen mint a tavalyi évadban,hogy az évad második feléből kb 4 rész csak az időhúzásról szólt(az utolsó részről ugye nem is beszélve)Cowboykarcsi
12percet tudtam megnézni az első kormányzós részből. nemtudom hogy fogom rábírni h megnézzem a maradékot és másodikat. nem tudok ki találta ki ezt a két részt de valami irtónagy gyökér lehetbraxa88
mi az ami ennyire nem tettszett rajta?Cowboykarcsi
mi az ami tetszett volna? egy tök hidegen hagyó karakterről szól, teljesen érdektelen az egész szál
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
szerintem a valóban közepesen gyenge kezdés után azért az elmúlt 3 része nagyon jó volt a TWDnek,így a mid season final-ra szépen összerakták a sorozatot,csak nehogy az legyen mint a tavalyi évadban,hogy az évad második feléből kb 4 rész csak az időhúzásról szólt(az utolsó részről ugye nem is beszélve)Cowboykarcsi
12percet tudtam megnézni az első kormányzós részből. nemtudom hogy fogom rábírni h megnézzem a maradékot és másodikat. nem tudok ki találta ki ezt a két részt de valami irtónagy gyökér lehetbraxa88
mi az ami ennyire nem tettszett rajta?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Csak nekem uj hogy Briant kivették a Family Guyból?szerintem a Stewie-Brian tengely volt az egyik fő alkotó eleme az egész shownak.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen