Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Ahogy irtam twitteren: simply awesome!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Elkezdődött a Treme utolsó évada, jujj de jóóó 😀 Most meg is nézem az első részt, és véleményezem majd.Eazzy
Írhattad volna a részre is, hogy "jujj de jóóó" 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Elkezdődött a Treme utolsó évada, jujj de jóóó 😀 Most meg is nézem az első részt, és véleményezem majd.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szerintem a valóban közepesen gyenge kezdés után azért az elmúlt 3 része nagyon jó volt a TWDnek,így a mid season final-ra szépen összerakták a sorozatot,csak nehogy az legyen mint a tavalyi évadban,hogy az évad második feléből kb 4 rész csak az időhúzásról szólt(az utolsó részről ugye nem is beszélve)Cowboykarcsi
12percet tudtam megnézni az első kormányzós részből. nemtudom hogy fogom rábírni h megnézzem a maradékot és másodikat. nem tudok ki találta ki ezt a két részt de valami irtónagy gyökér lehet
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
szerintem a valóban közepesen gyenge kezdés után azért az elmúlt 3 része nagyon jó volt a TWDnek,így a mid season final-ra szépen összerakták a sorozatot,csak nehogy az legyen mint a tavalyi évadban,hogy az évad második feléből kb 4 rész csak az időhúzásról szólt(az utolsó részről ugye nem is beszélve)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Homeland is végre beindult, eddig az évad elmaradt az előző kettőtől. | D. Lewis "visszatérésével" | nagyjából szintet lépett a sorozat.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
boardwalk empire

csak az évad felénél vagyok mert nagyon gyenge az évad, de most a buzi facebook miatt belefutottam egy sopikerbe
| Richard Harrow 😕 nagyon letört... |
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Hatalmas rész volt,szokásos Sutter féle 3 részes szezonfinálé első része.
Tiggy és a rózsaszin fagyiskocsi úgy beleégett az agyamba mint Walton Goggins mellei 😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
| Szerintem így ütött igazán. Gyakorlatilag már felvezették, hogy végig marad, mindenki ezzel számolt aztán puff.Már csak Gemmát kéne kiírtani 😀 | Toca
muhaha, ő még a 20 évvel későbbi újragondolásban is benne lesz ahol Abel és Thomas fúrják egymást 😛

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Ez a SoA most nagyon felbaszott.

| Clay volt a kedvencem 😥 😥 😥 | Duff
egy sorozatot nem az tesz naggyá, hogy az erős karaktereket | örökre életben hagyják | .

Elég váratlan volt, nyilván nagyobbat ütött volna ha akkor történik mikor | Clay még kvázi főszereplő volt, mostani állapotában nem is lehetett eléggé epic | az ő szálának a lezárása.Höri
| Szerintem így ütött igazán. Gyakorlatilag már felvezették, hogy végig marad, mindenki ezzel számolt aztán puff.Már csak Gemmát kéne kiírtani 😀 |
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez a SoA most nagyon felbaszott.

| Clay volt a kedvencem 😥 😥 😥 | Duff
egy sorozatot nem az tesz naggyá, hogy az erős karaktereket | örökre életben hagyják | .

Elég váratlan volt, nyilván nagyobbat ütött volna ha akkor történik mikor | Clay még kvázi főszereplő volt, mostani állapotában nem is lehetett eléggé epic | az ő szálának a lezárása.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ez a SoA most nagyon felbaszott.

| Clay volt a kedvencem 😥 😥 😥 | Duff
| Nem bírom Tara-t, de igaza volt, rég meg kellett volna ölni. Kurva nagy rész volt! |


South Park s17e07-08! egy kis Game of Thrones megspékelve PS4 vs XBox One csatával..(Y)bogec7
Ma néztem meg, üvöltve röhögtem 😀 Egyszerűen zseniális.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Falling Skies-t vajon Viasat6 viszi tovább?! Mer éppen meg tudom lesni külhoniul is, de lusta is vagyok, meg igen! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Ez a SoA most nagyon felbaszott.

| Clay volt a kedvencem 😥 😥 😥 |
több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 173
South Park s17e07-08! egy kis Game of Thrones megspékelve PS4 vs XBox One csatával..(Y)

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Bron/Broen 2. évadát nézi valaki? szerintem legalább olyan jó mint az 1. ,sőt 😊
Annyira bejönnek az ilyen krimik,az a hangulat,skandináv helyszínek.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
lol...Phyllis az Officebból egykor a Cardinals cheerleadere volt. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Coach állandó vendégszereplő lesz a New Girlben. Hát én ennek nem örülök, a visszatérő része nagyon rossz volt szerintem.Schleck
szerintem is gyenge volt, ráadásul Wayans abszolút nem egy badass manus, legalábbis a happy endingsben teljesen a himringyó énje égett bele a tudatomba.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Coach állandó vendégszereplő lesz a New Girlben. Hát én ennek nem örülök, a visszatérő része nagyon rossz volt szerintem.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Jerry Ferrara pont aminap írta ki twitterre, hogy ámen van a filmre, mehet!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Remélem végül közös nevezőre jutnak, mert jó lenne belőle egy film:
 comment.blog.hu/2013/10/25/jeremy_piven_gazsija_miatt_nem_forog_tortetok-film
Entourageban szerintem az utsó részeket, de főleg a legutolsó részt nagyon elrontották, szóval felőlem csinálhatnak filmet. 😀Bébé
Az utolsó részek alatt az utolsó 5 évadot érted? 😊
Teljesen igaza van Pivennek, egyedül vitte a hátán a (z egyébként borzalmasan gyenge) sorozatot sokáig.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 284 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A Társas játék 2. évadát nézi rajtam kívül valaki? Nyilván nem kapta el idáig az első évad szintjét, de maximális respekt az HBO-nak, hogy létezik ez meg a Terápia.shawnka
én a 2x02 után hagytam, max ledarálom, ha vége, eddig nagyon szenvedés volt.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A Társas játék 2. évadát nézi rajtam kívül valaki? Nyilván nem kapta el idáig az első évad szintjét, de maximális respekt az HBO-nak, hogy létezik ez meg a Terápia.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Megnéztem a Pacific Rimet és tök vicces volt hogy a főbb szerepekben kedvenc sorozataim szereplői voltak 😀
SoA-ból Jax és Clay , Luthorból Luthor 😀 , BMS-ből Sammy, Unit-ból Mack , Homeland-ből Mike.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
most ért véget az első évad, az angol és a Gengszterkorzó-féle sorozatok kedvelőinek ajánlom:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal