Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Dexter... | 1 karakternek nem kellett volna meghalnia a fináléban, nyilván ő nem élte túl az egészet. A záró képsor fasza volt, az írók biztos sokszor nézték végig a TDKR-t. |
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A Dexter kapott egy 8. évadhoz "méltó" lezárást. A CGI viharral dolgozhattak volna többet, a forgatókönyv-író szereti Nolan Batman-jét és... stb... stb...stb...
Mi a fészkes fene miatt éreztem úgy, hogy a készítők kést tartottak a nyakamhoz és kényszeríteni akartak a meghatódásra.
"Hatóggyá má' meg! Na! Érincsen meg az érzelem! Most!"

Nem baj, hogy vége lett (az első 4 évad alapján őrizzük emlékét 😀 )!toxique
spoilert nem írtál, de ettől függetlenül sztem már az spoileres h 8. évadhoz "méltó" lezárás.
szal sztem elgközelebb az ilyet is rakd spoilertagbe
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A Dexter kapott egy 8. évadhoz "méltó" lezárást. A CGI viharral dolgozhattak volna többet, a forgatókönyv-író szereti Nolan Batman-jét és... stb... stb...stb...
Mi a fészkes fene miatt éreztem úgy, hogy a készítők kést tartottak a nyakamhoz és kényszeríteni akartak a meghatódásra.
"Hatóggyá má' meg! Na! Érincsen meg az érzelem! Most!"

Nem baj, hogy vége lett (az első 4 évad alapján őrizzük emlékét 😀 )!
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 910
twin peaks...de a sorozat utan nezd meg a filmet is.Tuz jojj velem.😉
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Breaking Bad már megint szétzúzott mindent... eszméletlen lesz a sorozatzáró 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
| Bryan Cranston | helyett | Jeff Daniels | kapta az Emmy-t legjobb férfi főszereplőkben a drámák közül. Nem várták, de ez van. Fuck yeah!

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Csekkolom őket. A Twin Peaks-en erősen gondolkozom. Breaking bad? Ezt úgy láttam hogy dicsérik.Bondi
BB az nálam all time top3, az utolsó pár részével lassan top1-be kerül.
Sorozatkedvelőknek nem tudom nem ajánlani.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Csekkolom őket. A Twin Peaks-en erősen gondolkozom. Breaking bad? Ezt úgy láttam hogy dicsérik.Bondi
a BB kurvajó
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Csekkolom őket. A Twin Peaks-en erősen gondolkozom. Breaking bad? Ezt úgy láttam hogy dicsérik.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Twin Peaks.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Tudnátok ajánlani valami jó misztikus/thriller/krimi sorozatokat? Most fejeztem be a Killing utolsó részét.
Esetleg valami jó skandináv sorozatot?Bondi
misztikus krimi? Awake.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Tudnátok ajánlani valami jó misztikus/thriller/krimi sorozatokat? Most fejeztem be a Killing utolsó részét.
Esetleg valami jó skandináv sorozatot?Bondi
BroenToca
Igen, igen, azt elfelejtettem írni, hogy az megvolt. Bár látom, hogy jön a második évad.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Tudnátok ajánlani valami jó misztikus/thriller/krimi sorozatokat? Most fejeztem be a Killing utolsó részét.
Esetleg valami jó skandináv sorozatot?Bondi
Broen
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Tudnátok ajánlani valami jó misztikus/thriller/krimi sorozatokat? Most fejeztem be a Killing utolsó részét.
Esetleg valami jó skandináv sorozatot?

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az eheti Bridge elég gyengére sikerült. A szezon leggyengébb része volt szerintem.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csak nekem nem tetszett az eheti SoA? Persze, voltak benne kemény részek, de hát...berger90
nekem jobban tetszett mint a nyitány

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ezt egy picit most megkönnyeztem.

 www.sorozatjunkie.hu/2013/09/20/firefly-vege-a-11-evadnak-es-a-sorozatnak-is-irta-recky
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Csak nekem nem tetszett az eheti SoA? Persze, voltak benne kemény részek, de hát...

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Az a helyzet, hogy a Dexter írói nem voltak elég tökösek és kreatívak, hogy még keményebb/bonyolultabb ellenfelet találjanak ki , hanem úgy döntöttek Dexter "meggyógyulásával" majd milyen szép véget érhet a sorozat.
Mondjuk a legtöbb rajongó ezt spontán arconköpésnek gondolja, mert senki nem ezért nézte a Dextert...
Annyira gány és nyál lett így a végére. Kár.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Na most nézem, hogy már kiveséztétek... szóval azt gondolom 😀 😀 😀
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mit gondoltok a Dexterről?
Anno az első 4 évadot szerettem és úgy emlékeztem rá mint amilyen akkor volt. Aztán hallottam, hogy idén befejezik a sorozatot, így az utóbbi hetekben végignéztem a többi részt (már csak az utolsó van hátra). Nekem nagyon furcsa, hogy az eleinte férfias sorozat ennyire elnőiesedett a végére... úgy értem, hogy eleinte nem az érzelmi vonulaton volt a hangsúly, hanem a cselekményen, aztán tessék... a 6.évadtól Dexter már a saját maga női énjét narrálja. Ennyi érzelemmel hogy a viharba lehet valaki szociopata? Okés, hogy a sorozatokat nőknek gyártják mivel a reklámok leginkább a nőknek szólnak így ott kell tartani őket a TV előtt olyan műsorokkal amikben az érzelmek a minden... de ez nagyon dúrva. A szerelem gyógyítja a zombulást, lányregénybe varázsolja a vérszívó vámpírokat és tisztes családapává teszi a sorozatgyilkosokat? A 8. évad valami fenemód nyomi lett. Még a 7. évadhoz képest is... szerintem.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
nem volt egyszerű ez a Survivor nyitány, de az első rész alapján kiváló évadunk lesz.shawnka
igen. te amúgy ismered az összes visszatérőt?

érdemes feliratkozni Rob C csatornájára youtube-on, fasza podcasteket csinálnak.Höri
persze, megvan mindenki. bár már láttam ennél jobb returning castot, de legalább nincs most durván kiemelkedő egyéniség.

egyelőre hajrá litvánok, meg Culpeppa'
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem volt egyszerű ez a Survivor nyitány, de az első rész alapján kiváló évadunk lesz.shawnka
igen. te amúgy ismered az összes visszatérőt?

érdemes feliratkozni Rob C csatornájára youtube-on, fasza podcasteket csinálnak.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
nem volt egyszerű ez a Survivor nyitány, de az első rész alapján kiváló évadunk lesz.
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Aki nem kezdte el, vagy abbahagyta a Siberia nézést, pótolja. Csak 11 rész, a Lost rajongó haverjaim közül mind rákapott. (Ha nem szereted a reality-t, akkor az elején tolerálni kell, de nem marad meg a formátum végig.)Höri
Összes Lost rajongó haverod = én ? 😛 😀
Úgy reklámozták Siberia-t hogy "Survivor meets Lost", és tényleg bejött a kezdés. Nekem kicsit vontatott már a dolog (10 rész után). Túl sok kérdés ami attól tartok válaszok nélkül marad.

| Amit nem értek, hogy miért kameráznak még mindig??? | H_Marko
te a haverom vagy? 😛

a | felvétel a kártérítés végett megy | , ezt meg is beszélték a buta néző kedvéért a kabinban.Höri
| Azt értem, addig világos is volt. De van egy pont, amin túl már valószerűtlen (pl amikor elrabolnak titeket/szétfagysz a hidegben/nincs több tárhely 😛 |