Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A 3x02 nekem jobban tetszett, mint az első, bár azzal sem volt bajom.
Jeff és Nick teljesen jók együtt, Schleck
és ki az a Jeff?

anyway tökre elfelejtettem, hogy Eva Amurri is jön vendégszerepelni, kevesebb textilt! Plusz Dreama Walkert is bírtam az apartment23ban.

több mint 10 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
amugy sem vártam sokat a SHIELDtől, de még azt sem érte el
20perc után ki is nyomtam...braxa88
nekem bejött, volt pár gyenge pontja, de sztem jó lettWester
egyetértek, valahogy jobban bejött mint a mai sorozatok nagytöbbsége, kíváncsian várom a folytatást
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
amugy sem vártam sokat a SHIELDtől, de még azt sem érte el
20perc után ki is nyomtam...braxa88
nekem bejött, volt pár gyenge pontja, de sztem jó lett

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A 3x02 nekem jobban tetszett, mint az első, bár azzal sem volt bajom.
| Jeff és Nick teljesen jók együtt, főleg Nick miatt és mikor Winston megkattan, az mindig nagyon adja. 😀 |

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Most a 301-es is jó, de hiányolom azokat a poénokat amikor tényleg le kell állítsam a sorozatot. 😀Bébé
én nagyon szerettem az első két évadot, amennyire vártam az új részt nekem annyira volt csalódás :-/kristof
Jó hát volt benne olyan poén amire simán számítani lehetett. Mint pl. hogy akkor milyen színű vagy Winston meg a nemzetközi vizeken vagy meg hogy bedarálta au útlevelét az a szar gép, szal ezeket fapofával néztem végig. De pl a as brown as money-n jót nevettem 😀
De amúgy tényleg olyan fapofás rész volt. Azonban remélem Schmidt hármasából jó sok poént ki fognak hozni. Azt nagyon sajnálom, hogy Coach nem tudott több részre maradni. Abban az egy részben kurvajó karaktere volt. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most a 301-es is jó, de hiányolom azokat a poénokat amikor tényleg le kell állítsam a sorozatot. 😀Bébé
én nagyon szerettem az első két évadot, amennyire vártam az új részt nekem annyira volt csalódás :-/
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
ha valaki jó sitcomot akar nézze a New Girlt. végigröhögős!braxa88
Hát azért neeeeem, de tényleg nem rossz. 😀
Nyáron daráltam le az első két évadot. Első évad az tényleg olyan. Sírtam rajta. Schmidt amiket ott tolt 😀 ... késszen voltam 😀
Második évadban Schmidt eléggé visszaesett, Nick került elő, ez sem rossz évad, de egy kicsit azért gyengébb. (Félreértés ne essék, azért a jelenlegi How I met-et meg Two and half ment magasan veri...igaz lassan szinte már egy drámai sorozatban is több poén van, mint az említett kettőben)
Most a 301-es is jó, de hiányolom azokat a poénokat amikor tényleg le kell állítsam a sorozatot. 😀
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nem tudom ki nézi a 2Broke Girlst innen még. Itt is megvolt a szezonkezdet. Jó kis rész volt, kár hogy ott csak egy 21 perces szimpla részre futotta.GRAFI
Nekem egyáltalán nem jött be. Ki kellene végre találni valamit | Oleg faszos poénjai és a harminc másodpercenkénti szexuális utalások helyett, mert már fárasztó. Még egy ilyen rész, és kaszálom is. | . Ez így nem jó.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha valaki jó sitcomot akar nézze a New Girlt. végigröhögős!
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ma végre viszatér a TBBT. Rögtön dupla résszel. (Y)
Nem tudom ki nézi a 2Broke Girlst innen még. Itt is megvolt a szezonkezdet. Jó kis rész volt, kár hogy ott csak egy 21 perces szimpla részre futotta.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873


alkoholmérgezés: jól csinálod.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amugy sem vártam sokat a SHIELDtől, de még azt sem érte el
20perc után ki is nyomtam...braxa88
én meg se akartam nézni de olyan sokára lett felirat a Lucky7höz, hogy egye fene, benyomtam.

nem bírtam olyan sokáig mint te 😀 mondjuk én nem is ismerem ezt az univerzumot

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy sem vártam sokat a SHIELDtől, de még azt sem érte el
20perc után ki is nyomtam...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ja és Masuka lányának most mi a pöcsöm köze volt az évadhoz??Duff
megnyugtattak minket, hogy Riggins nélkül is lesz, aki gondját viseli.Höri
Masuka&Riggins spinoffot!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ja és Masuka lányának most mi a pöcsöm köze volt az évadhoz??Duff
megnyugtattak minket, hogy Riggins nélkül is lesz, aki gondját viseli.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.sfportal.hu/gotham-city-tevesorozat-16468.scifi
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Claire Danes Emmy díjat kapott.Legjobb helyre került.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Érdekes, én meg a Breaking Baddel tettem ugyanígy 😊 lehet rosszul választottam, de az biztos, hogy a 4. évad végén kellett volna abbahagynom a Dexter, az idézett showrunner is akkor távozott

Azt meg különösen szomorúnak tartom, hogy mennyire logikátlan baromságot képesek elnézni a rajongók egy sorozatnak, már a Lumenes is hemzsegett az állandó teleportálástól kezdve az egyéb szuperképességekig, ami aztán a nyolcadikban kulminálódott, nem is volt a végén olyan jelenet, ami ne lett volna égbekiáltó hülyeség...jjncaa
| Ráadásul annyira lebutították a végére már Dex-et is. Komolyan mondom, több nehézség volt hogy kijuttassa Hannaht a reptérre mint, hogy megtalálja a gyilkost. Főgonosz is, lelő egy rendőrt majd azt hiszi nem védik ? Ráugrik beleszúrja a válába csakhogy megölhesse ? Kb. a kívágom a nyelvét volt a legjobb húzása... Lecsatolja Debrát a gépről és kiviszi úgyhogy senki nem veszi észre. 40 ember rohangál és senkinek nem tűnik fel a vérző csávó aki leüti a másikat és nem veszik észre... Senki nem nézi vissza a reptéri kamerákat (nyilván nincs bekamerázva az egész ugye ?), hogy Dexter tette oda a táskát. Jön a hurrikán, de azért keresztül küldik a gépet Rioba 😀. Dex tényleg mindenkit kinyírt aki tudott a gyilkosságairól Hannah-n kívül, erre otthagyja a családját, hogy megvédje 😀. Hannah-t nem azonnal letartóztatja a csávó, hanem megvárja hátha kitalál valamit ellene a profi gyilkos... |
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Érdekes, én meg a Breaking Baddel tettem ugyanígy 😊 lehet rosszul választottam, de az biztos, hogy a 4. évad végén kellett volna abbahagynom a Dexter, az idézett showrunner is akkor távozott

Azt meg különösen szomorúnak tartom, hogy mennyire logikátlan baromságot képesek elnézni a rajongók egy sorozatnak, már a Lumenes is hemzsegett az állandó teleportálástól kezdve az egyéb szuperképességekig, ami aztán a nyolcadikban kulminálódott, nem is volt a végén olyan jelenet, ami ne lett volna égbekiáltó hülyeség...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ahogy a Dexter eredeti showrunnerje elképzelte anno a sorozatzáró képsorokat:  www.spoilertv.com/2013/09/dexter-how-original-showrunner-clyde.html :cool:

Én két rész után kaszáltam a sorozatot még az első évadban, de ezt olvasva, ütős, helyénvaló befejezés lett volna.
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
Valóban Dex évadzáró nem volt jó. De amilyen tré volt ez az évad, ahhoz képest ez a rész tetszett 😀 Az utsó jelenet már sztem nem kellett vna...

Ja és Masuka lányának most mi a pöcsöm köze volt az évadhoz??
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Asszem én elfelejtem hogy volt ez az utolsó évad és 1 szezonnal hamarabb zárom le a storyt mert ez szánalmas volt...
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
hát ez no comment évadzáró volt.... 😀

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
dexter
| na ez mi a tököm volt? nem ugy volt h dexter megjavault? akkor miért hagyja el a fiát? ha már nem kell gyilkolnia akkor miért van veszélyben harrison és hannah?
megrendezte a halálát, ok az ugy még oké is lett volna akkor ha kiderül róla h tömeggyilkos, de igy nem értem minek kellett. az meg h belemegy egy szuperviharba és tuléli 😀
és elmegy favágónak... 😀
|
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Egyébként ez a befejezés mennyivel sokkal faszább lett volna:  www.reddit.com/r/Dexter/comments/1lmt40/spoilerpossible_finale_leak_for_dexter_season_8/