Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 827 — No es importante
Dexter:

a szomszéd csajt most akkor | Quinn nyírta ki, hogy besározza Zack Hamiltont | ?Höri
| már az első vagy a második rész óta van egy elborult elméletem, miszerint Angel lesz a brain surgeon, amit a legutóbbi epizóddal csak alá is támasztottak 😊 (mikor a pszichológust mutatták az agydarabbal, mondom magamban általában a következő jelenetben ilyenkor az szokott feltűnni, aki a tettes, erre ő lépett be a lakásába)

Quinn biztos nem, de remélem legalább nem is Cassie barátja lesz, az nagyon snassz húzás lenne
|


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A sok emlegetés hatására leszedtem a Banshee első évadát, és pár nap alatt ledaráltam. Többen írtátok, hogy a 3. résztől kezd el jobban beindulni, hát szerintem onnan lett egyre gyengébb. Nem mondanám persze rossznak, de egy közepes 5-ösnél többet nem nagyon adnék neki.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dexter:

a szomszéd csajt most akkor | Quinn nyírta ki, hogy besározza Zack Hamiltont | ?

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én meg megnéztem a három Game of Thrones évadot, ha már annyian dícsérték. Könyveket nem olvastam, és ennek örülök is, mert a 3. évad 9. rész vége így brutálisat ütött. A credits résznél játszott "zene" különösen komoly volt.

Lenne egy-két kérdésem azért, ha lehet könyves spoiler nélküli választ kérnék, aki tud:
| Pl mi lett azzal a sötét árnnyal, amit a vörös papnő szült? Elvégezte a feladatát és eloszlott, vagy mi?

Robbék halálánál a zenét, amit felismert Cat, a Tywin Lannister győzelmének zenéje, azt játszottak valamelyik korábbi részben is, és nekem is fel kellett volna ismernem, vagy nem? Így lenne logikus, de én nem emlékeztem rá akkor, utólag olvastam, hogy az az volt. Bár Cat felfigyelésekor gondoltam, hogy ilyesmi lehet... -> közben erre rájöttem, a második évad 9. részénél is mintha ezt játszanák a végén a résznek mi? meg valami Lannister éneket nyomat Bronn a csata előtt, de az lehet nem ez volt. A lényeg, hogy akkor nem emlékeztem erre...

Samet miért nem csinálták ki a Mások, vagy legalább a zombik, akiknek azért sok gondolkodása nincs, és csak a gyilokra mennek? (amikor a 2. évad végén ugye ott ül, mikor a sereg elmegy mellette) Másrészt a halottakból zombi csak a falon túl lesz, de miért? Valamilyen fertőzés a levegőben, vagy egyszerűen mágia, és ne keressek logikusabb magyarázatot?

Daenerys-nek van három sárkánya, egy elég komoly serege. Ha 20000 sima katonától féltek a Lannisterek, akkor 8000 kőkeményen kiképzett harcostól miért nem? Vagy még csak a sárkányok jutottak el hírül, a sereg nem?

Brantől most azt várják, hogy majd a Mások fejébe is bemászik, vagy hogy?
|

Hirtelen ennyi jut eszembe 😀Eazzy
árny: elolszlott és annyi
zene: 2.évad 9.rész: Bronn énekli a kocsmában, illetve rész végén mikor vége a csatának a stáblista alatt is az szól. 3.évadban pedig Thoros is énekli mielőtt találkoznak Aryaval
mások: nemtudni mik ők. azért nem ölték meg Samet mert... nem tudom. 😀
a seregről még szerintem nincs hír. és amugy a lannistereknek már szövetséges a tyrell banda akinek westeroson a legnagyobb seregük van. és ugye már bolton és frey is.
bran: a könyben is iszonyat unalmas és a sorozatban is. nem érdemes vele foglalkozni 😀
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Én meg megnéztem a három Game of Thrones évadot, ha már annyian dícsérték. Könyveket nem olvastam, és ennek örülök is, mert a 3. évad 9. rész vége így brutálisat ütött. A credits résznél játszott "zene" különösen komoly volt.

Lenne egy-két kérdésem azért, ha lehet könyves spoiler nélküli választ kérnék, aki tud:
| Pl mi lett azzal a sötét árnnyal, amit a vörös papnő szült? Elvégezte a feladatát és eloszlott, vagy mi?

Robbék halálánál a zenét, amit felismert Cat, a Tywin Lannister győzelmének zenéje, azt játszottak valamelyik korábbi részben is, és nekem is fel kellett volna ismernem, vagy nem? Így lenne logikus, de én nem emlékeztem rá akkor, utólag olvastam, hogy az az volt. Bár Cat felfigyelésekor gondoltam, hogy ilyesmi lehet... -> közben erre rájöttem, a második évad 9. részénél is mintha ezt játszanák a végén a résznek mi? meg valami Lannister éneket nyomat Bronn a csata előtt, de az lehet nem ez volt. A lényeg, hogy akkor nem emlékeztem erre...

Samet miért nem csinálták ki a Mások, vagy legalább a zombik, akiknek azért sok gondolkodása nincs, és csak a gyilokra mennek? (amikor a 2. évad végén ugye ott ül, mikor a sereg elmegy mellette) Másrészt a halottakból zombi csak a falon túl lesz, de miért? Valamilyen fertőzés a levegőben, vagy egyszerűen mágia, és ne keressek logikusabb magyarázatot?

Daenerys-nek van három sárkánya, egy elég komoly serege. Ha 20000 sima katonától féltek a Lannisterek, akkor 8000 kőkeményen kiképzett harcostól miért nem? Vagy még csak a sárkányok jutottak el hírül, a sereg nem?

Brantől most azt várják, hogy majd a Mások fejébe is bemászik, vagy hogy?
|

Hirtelen ennyi jut eszembe 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem akarok még egy sorozatot a nyakamba venni, de annyit regéltek erről, hogy meg kell nézzem a pilótát.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Másfél résznél tartok a Banshee-ből, rég szippantott be így sorozat, eddig hibátlan.
| Mi a szart keresett az amish kiscsaj Moody halotti torán? | berger90
Na ilyen, és ehhez hasonló következetlenségekkel van tele, de szarni rá. 😊
| Amúgy az nem kérdés, hogy miért akarta volna Proctor 2 embere 200 dollárért kirabolni Sugar-t? Ez se Proctor karakterébe, se a kapcsolatukba nem illik bele. Ráadásul nincsenek is ilyen agyhalott emberei alapból.
Vagy Hood NY-ból egy fejbelőtt ember motorjával motorozgat Banshee-ig, de ez így konkrétan senkit se zavar.
És még sorolhatnám.
| Sobri Jóska
Pont leszartam ezeket a dara közben, annyival magával ragadó az egész sorozat atmoszférája. De egyébként az első két részen nagyon érződik a kísérletezés, a harmadiktól találtak meg valamit nagyon a készítők.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Másfél résznél tartok a Banshee-ből, rég szippantott be így sorozat, eddig hibátlan.
| Mi a szart keresett az amish kiscsaj Moody halotti torán? | berger90
Na ilyen, és ehhez hasonló következetlenségekkel van tele, de szarni rá. 😊
| Amúgy az nem kérdés, hogy miért akarta volna Proctor 2 embere 200 dollárért kirabolni Sugar-t? Ez se Proctor karakterébe, se a kapcsolatukba nem illik bele. Ráadásul nincsenek is ilyen agyhalott emberei alapból.
Vagy Hood NY-ból egy fejbelőtt ember motorjával motorozgat Banshee-ig, de ez így konkrétan senkit se zavar.
És még sorolhatnám.
|

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Másfél résznél tartok a Banshee-ből, rég szippantott be így sorozat, eddig hibátlan.
| Mi a szart keresett az amish kiscsaj Moody halotti torán? |

Mindig jövőre
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Banshee hatalmas sorozat,év újonca simán.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Banshee.

Igazi szögegyenes, könnyen darálható sorozat, mind a 10 rész egyaránt szórakoztató, annak, aki szívesen néz egy 500 perces "rosszfiúból lett jófiú mindenki ellen" tematikájú akciófilmet szétdarabolva.
Egydimenziós karakterek, faszán koreografált bunyók, egyszerű indítékok.
Persze van benne sok hiba, következetlenség, illogikus véletlen, de ez belefér, nem zavaró.
Igazi első évad, lehet belőle még akárhány, kinyit pár szálat, lehet menni sokfelé még, és alapvetően atomszimpla klisékkel dolgozik, mégis, pont ettől tetszik, hogy nem bonyolítja túl. Ahol ütni kell üt, ahol lőni kell lő, ahol dugni, dug, semmi felesleges cicoma és bonyolítás.
Üzenetértéke kb. nulla, de a szórakoztató faktora 9/10, és egy sorozatnál ez a lényeg (kivéve tán a Mindentudás egyetemét).
| Nekem a pikírt koreai-néger transzvesztita hacker-bunyós karaktere nagyon bejött, ahogy bíztam abban is, hogy nem Proctor lesz a főellenség, hiszen ő egy igazi pozitív szereplő, csak az eszközei kissé... markánsak. | Sobri Jóska
pont tegnap fejeztem be én is az évadot. leírtál mindent, bár az "ahol dugni kell, ott dug" dolog egy picit öncélúan túl lett használva, de ez miatt azért nem panaszkodok 😀

egyedül egy karakter lógott ki nekem nagyon lefelé az évadból, | a polgármester. nem is értem mi céljuk volt vele, feltéve ha nem az utolsó jelenetére építették egész évadban.

Mayor Hood!
|
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Banshee.

Igazi szögegyenes, könnyen darálható sorozat, mind a 10 rész egyaránt szórakoztató, annak, aki szívesen néz egy 500 perces "rosszfiúból lett jófiú mindenki ellen" tematikájú akciófilmet szétdarabolva.
Egydimenziós karakterek, faszán koreografált bunyók, egyszerű indítékok.
Persze van benne sok hiba, következetlenség, illogikus véletlen, de ez belefér, nem zavaró.
Igazi első évad, lehet belőle még akárhány, kinyit pár szálat, lehet menni sokfelé még, és alapvetően atomszimpla klisékkel dolgozik, mégis, pont ettől tetszik, hogy nem bonyolítja túl. Ahol ütni kell üt, ahol lőni kell lő, ahol dugni, dug, semmi felesleges cicoma és bonyolítás.
Üzenetértéke kb. nulla, de a szórakoztató faktora 9/10, és egy sorozatnál ez a lényeg (kivéve tán a Mindentudás egyetemét).
| Nekem a pikírt koreai-néger transzvesztita hacker-bunyós karaktere nagyon bejött, ahogy bíztam abban is, hogy nem Proctor lesz a főellenség, hiszen ő egy igazi pozitív szereplő, csak az eszközei kissé... markánsak. |

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Low Winter Sun valaki? A pilot alapján nem tűnik rossznak, egy pár rész erejéig biztos maradok.Zolee23
nekem picit sablonosnak tűnt, mondjuk alig árultak el valamit a pilotban, szóval a következő 1-2 részt én is megnézem 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Low Winter Sun valaki? A pilot alapján nem tűnik rossznak, egy pár rész erejéig biztos maradok.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Tegnap lefekvés előtt megnéztem a Dextert, jó választásnak bizonyult. Altatóként forgalmazva tuti beválna ez az évad.

több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Igen, a flashforward elég keményre sikerült. Egyetlen probléma hogy csak heti egy rész lesz, tudtam volna még darálni pár epizódot.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
azért brutális meg fenomenális nem volt, de ténleg jó volt.
nekem a kezdőjelenet tetszett a legjobban. nagyon kiváncsi vagyok h mi történhetett/fog történni WW otthonában.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Brutális volt a Breaking Bad nyitány 😊 utolsó 5-6 perc meg valami fenomenális


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
vazze neked mennyi bajod van 😀
summázva:
1. nem az összes angol sorozat 4-6 részes évadonként
2. Főleg a BBC-re jellemző, h így gyártat, nekik pedig nem tényező h több pénzt generáljanak, mert produkcióra, csak a tv-k ről beszedett jogdíj alapján költhetnek, ez pedig aránylag fix összeg évente.
3. a kettes pontban említett szabályozás még az 50-es években alakult ki, amikor a brit sorozatok hasonló hosszúságuak voltak mint az amcsik, de egyszerűbb képi világgal. Amcsik fejlődtek, angolok h tartsák a szintet rövidítettek.
4. kevesebb írót használnak, akiknek egyszerűb 4-6 részre sztorit írni.briareos
Na végre egy válasz!
Köszönöm.

több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Jó hogy mondod, most látom a kezdést.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 641 — Vikings fan
Még pár óra :cool:

Zolee23
Vááááá, már kezdődik, pedig leakartam darálni előtte mindet sebaj. Váááá 😀
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Még pár óra :cool:


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egyébként az első két évad bitang erős , harmadik (főleg 1-2 ) lett picit gyengébb.Toca
Nem vagyok nagy sorozatnéző, de szerintem meg elég ergya.
Sok jót olvastam róla, ezért megnéztem a Luther első 10 részt, de semmi extra.

Sok a következetlenség, baki, 24 óra alatt totálisan, indokolatlanul megváltozó, illogikusan cselekvő karakterek, nem koherens viselkedések, stb.
De ez nem lenne baj, ha amúgy egy pörgős, igazán szórakoztató 10 órás film lenne.Sobri Jóska
Fokozatos a visszaesés minőség és kreativitás területén már a Luther első részét követően is (amit a nézettség fokozatos esése is jól mutatott - nem sikerült fenntartani az érdeklődést), amit ha Pilot epizódnak tekintünk, akkor talán a legjobb volt, amit én az elmúlt években láttam, de a folytatás már csak so-so.

A második évad felállásának megváltozása a rendőrségen | és Zoe hiánya, aki az első évadban nagyon jó ellensúlyt képezett és érdekes tudott maradni minden részben | már egyáltalán nem tudta megmozgatni a fantáziámat és odáig jutottam, hogy érthetetlen kategóriába került nálam a sorozat, hogy még mindig mi ez a nagy hype körülötte. A harmadik évadből csak Alice visszatérő epizódjait láttam. Lutherrel való közös jelenetei még mindig nagyon jók voltak, de összességében csalódás volt a történet és folytatás. Valóban semmi extra.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
újranéztem a Sherlock 2x03-at. hihetetlen, hogy hogyan lehet egy epizód ennyire zseniális. plusz felfedeztem benne egy csomó újdonságot is, így az utolsó jelenet is új értelmet nyert 😊

legyen már október 31!shawnka
Ha már apróságok. 😉 Ezt biztosan érdekes olvasmánynak fogod találni a 2x03-ről:  eva-christine.tumblr.com/post/32560017981/reichenbach-explanation-richard-brook-was-real