Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Aki nem kezdte el, vagy abbahagyta a Siberia nézést, pótolja. Csak 11 rész, a Lost rajongó haverjaim közül mind rákapott. (Ha nem szereted a reality-t, akkor az elején tolerálni kell, de nem marad meg a formátum végig.)Höri
Összes Lost rajongó haverod = én ? 😛 😀
Úgy reklámozták Siberia-t hogy "Survivor meets Lost", és tényleg bejött a kezdés. Nekem kicsit vontatott már a dolog (10 rész után). Túl sok kérdés ami attól tartok válaszok nélkül marad.

| Amit nem értek, hogy miért kameráznak még mindig??? | H_Marko
te a haverom vagy? 😛

a | felvétel a kártérítés végett megy | , ezt meg is beszélték a buta néző kedvéért a kabinban.Höri
| Azt értem, addig világos is volt. De van egy pont, amin túl már valószerűtlen (pl amikor elrabolnak titeket/szétfagysz a hidegben/nincs több tárhely 😛 |

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aki nem kezdte el, vagy abbahagyta a Siberia nézést, pótolja. Csak 11 rész, a Lost rajongó haverjaim közül mind rákapott. (Ha nem szereted a reality-t, akkor az elején tolerálni kell, de nem marad meg a formátum végig.)Höri
Összes Lost rajongó haverod = én ? 😛 😀
Úgy reklámozták Siberia-t hogy "Survivor meets Lost", és tényleg bejött a kezdés. Nekem kicsit vontatott már a dolog (10 rész után). Túl sok kérdés ami attól tartok válaszok nélkül marad.

| Amit nem értek, hogy miért kameráznak még mindig??? | H_Marko
te a haverom vagy? 😛

a | felvétel a kártérítés végett megy | , ezt meg is beszélték a buta néző kedvéért a kabinban.

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Aki nem kezdte el, vagy abbahagyta a Siberia nézést, pótolja. Csak 11 rész, a Lost rajongó haverjaim közül mind rákapott. (Ha nem szereted a reality-t, akkor az elején tolerálni kell, de nem marad meg a formátum végig.)Höri
Összes Lost rajongó haverod = én ? 😛 😀
Úgy reklámozták Siberia-t hogy "Survivor meets Lost", és tényleg bejött a kezdés. Nekem kicsit vontatott már a dolog (10 rész után). Túl sok kérdés ami attól tartok válaszok nélkül marad.

| Amit nem értek, hogy miért kameráznak még mindig??? |

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Igazából a mellékszálak közül egyet se értek. Masuka és a lánya totális semmi, minek kellett elkezdeni??? Quinnből valami badass nyomozást vártam, ahogyan szépen összerakja a szálakat, de ehelyett az eddig sem túl magasra törő IQ huszárból gyakorlatilag csináltak egy totálisan hülye és naív zsarut, aki alkalmatlan még az életre is.
Áhh, nem is folytatom, mert csak felidegel, hogy akik megcsinálták a 2. évadot, azok hogyan tudnak a sorozat lezárására ekkora halom szart össszehozni. Legalább egy kicsit gondolkodhattak volna a koncepción.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aki nem kezdte el, vagy abbahagyta a Siberia nézést, pótolja. Csak 11 rész, a Lost rajongó haverjaim közül mind rákapott. (Ha nem szereted a reality-t, akkor az elején tolerálni kell, de nem marad meg a formátum végig.)

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most az h Harrisonnak nincs az állán tapasz 1 napra a balesettől, az egyrészt gáz, de ettől nem lesz egy sorozat szar.
Azonban ez az évad nagyon szar. nem láttam még ilyen rossz sorozatévadot


Én azt vártam h Dextert elkapják (még persze elkaphatják, de közelsem lesz olyan hatásos szerintem), és arrol szól az évad h menekül, vagy próbálja magát tisztára mosni. Erre utolsó évadnak kapunk egy hígfost. Egy hidegvérű sorozatgyilkosrol van szó, egy beteg állat. oké h már vannak érzelmei, de egy ilyen ember nem érdemel happyendet.
Teljesen izgalommentes lett a sorozat, és tejesen hidegenhagy a finálé. 2-3-4-5. évadok körül sokat gondolkoztam, hogy hogyan zárhatják le a sorozatot, egyszer sem gondoltam happyendre, hiszen meg sem fordult a fejemben h happy end lehet

Quinnben is bíztam h előbbutóbb rájön, hiszen mindig gyanus volt neki Dex. de az utolsó évadban ő is csak dísz volt. Harrisonnak a kis játéka, ami véres lett, abból sem lett semmi...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
én már évek óta fikázom a dextert, hogy hova süllyedt, na de ez már tényleg tényleg mindennek az alja 😊 már értem miért június végén volt az utolsó évad első részének premierje, mielőbb le akarták tudni, vasárnap végre vége is

aki ezt a fost még védi, annak a véleménye teljesen hiteltelen sorozatos témakörben 😊jjncaa
akkor a finálét meg se nézd ám, az lesz csak az igazán legalja...nyálas heppiend alert! 😀😀😀Divat
a storyline egy dolog, de most ért a mélypontjára a "nézzük totálisan hülyének a nézőket" vonulat is
| és végig reménykedtem, hogy az állandó mellékszereplők is fontosak lesznek, aztán csak kiderül, hogy Angel, Masuka és a többiek semmit nem érnek... |

az utolsó évad egy gif-ben:


viszont a Gengszterkorzó ott folytatta, ahol abbahagyta, eszméletlen jó volt mindkét új rész, és már tudni a Mad Men sorsát is: "Az AMC úgy fejezi be a Mad Men-t, mint a Breaking Bad-et. 2014-ben és 2015-ben is 7-7 rész kerül leadásra a 7. évadból The Beginning és The End of an Era alcímmel" (@sorozatjunkie)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én már évek óta fikázom a dextert, hogy hova süllyedt, na de ez már tényleg tényleg mindennek az alja 😊 már értem miért június végén volt az utolsó évad első részének premierje, mielőbb le akarták tudni, vasárnap végre vége is

aki ezt a fost még védi, annak a véleménye teljesen hiteltelen sorozatos témakörben 😊jjncaa
akkor a finálét meg se nézd ám, az lesz csak az igazán legalja...nyálas heppiend alert! 😀😀😀

|
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagyon nem örülök neki h az egyetlen pozitív karakter | (meg a másik kettő is, Hank felesége és unokaöccse, hiszen elvesztették szeretteiket) így járt. | braxa88
azért ez nem teljesen így van. szerintem egy ideje már Jesse az a morális támpont, akikkel a jóérzésű nézők együtt tudnak érezni. Szóval nálam ő is pozitív karakter, épp ellentétes úton mozogva mint Walter.

Én örülök, hogy meglépte Gilligan ezt már most, megtartotta a hitelességét.Höri
azért Jesse sem egy ártatlan lélek. oké h hatalmasat fejlődött pozitív irányba, de azért mégiscsak egy gyilkos, megölt egy tökártatlan embert.
több mint 10 éve
Chad 85 Johnson 16
egy kis mix, szerintem zseniális 😊
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyon nem örülök neki h az egyetlen pozitív karakter | (meg a másik kettő is, Hank felesége és unokaöccse, hiszen elvesztették szeretteiket) így járt. | braxa88
azért ez nem teljesen így van. szerintem egy ideje már Jesse az a morális támpont, akikkel a jóérzésű nézők együtt tudnak érezni. Szóval nálam ő is pozitív karakter, épp ellentétes úton mozogva mint Walter.

Én örülök, hogy meglépte Gilligan ezt már most, megtartotta a hitelességét.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
én már évek óta fikázom a dextert, hogy hova süllyedt, na de ez már tényleg tényleg mindennek az alja 😊 már értem miért június végén volt az utolsó évad első részének premierje, mielőbb le akarták tudni, vasárnap végre vége is

aki ezt a fost még védi, annak a véleménye teljesen hiteltelen sorozatos témakörben 😊jjncaa
Attól függ, hogy milyen értelemben védi. Magát a sorozatot pl az 1,2,4 évadért már simán megérte megnézni, és a 3,5,6 se vállalhatatlan. Ez a 8. a legnagyobb hulladék az igaz, de pl Prison Break első évada miatt is még mindig pozitívan gondolok rá, hiába volt a 4. pl ipari hulladék.Eazzy
Pusztán a 8. évadra gondolok, különösen az utolsó pár részre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
én már évek óta fikázom a dextert, hogy hova süllyedt, na de ez már tényleg tényleg mindennek az alja 😊 már értem miért június végén volt az utolsó évad első részének premierje, mielőbb le akarták tudni, vasárnap végre vége is

aki ezt a fost még védi, annak a véleménye teljesen hiteltelen sorozatos témakörben 😊jjncaa
Attól függ, hogy milyen értelemben védi. Magát a sorozatot pl az 1,2,4 évadért már simán megérte megnézni, és a 3,5,6 se vállalhatatlan. Ez a 8. a legnagyobb hulladék az igaz, de pl Prison Break első évada miatt is még mindig pozitívan gondolok rá, hiába volt a 4. pl ipari hulladék.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
én már évek óta fikázom a dextert, hogy hova süllyedt, na de ez már tényleg tényleg mindennek az alja 😊 már értem miért június végén volt az utolsó évad első részének premierje, mielőbb le akarták tudni, vasárnap végre vége is

aki ezt a fost még védi, annak a véleménye teljesen hiteltelen sorozatos témakörben 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
BB

|
Hát bazdmeg....

A sorozat egyik főszereplőjét minden gond nélkül fejbe lövik, és ez még mindig a rész 4.-5. legmegdöbbentőbb jelenete.
|

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Óriási volt ez a Breaking Bad több szempontból is.

| Az elején amikor Walt a sivatagon keresztül gurította a 10 millás hordót, és mellette szólt a zene, beszartam a röhögéstől. | Zolee23
| érdekes lesz az uccsó két rész, de sztem Hank nélkül nem lesz ugyanaz, nekem hiányozni fog.
nagyon nem örülök neki h az egyetlen pozitív karakter (meg a másik kettő is, Hank felesége és unokaöccse, hiszen elvesztették szeretteiket) így járt.
|
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Óriási volt ez a Breaking Bad több szempontból is.

| Az elején amikor Walt a sivatagon keresztül gurította a 10 millás hordót, és mellette szólt a zene, beszartam a röhögéstől. |

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
SoA valami kibaszott jó volt. Egyszerűen annyi mindent bedobtak itt az első részben | (de a legdurvább egyértelműne a sulis mészárlás volt) | , hogy már most alig bírom kivárni a következőt.Duff
Kiváncsi leszek arra a szálra,hogy hova fog futni amit említettél.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
 www.sorozatjunkie.hu/2013/09/14/ifiiiiiiii/#more-131044
Besírtam, újabb frenetikus szinkronfordítás 😀
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Jóó lesz:

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan

child please!
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
SoA valami kibaszott jó volt. Egyszerűen annyi mindent bedobtak itt az első részben | (de a legdurvább egyértelműne a sulis mészárlás volt) | , hogy már most alig bírom kivárni a következőt.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
a sons vége egy kicsit ütősre sikerült...Chevy
Dupla rész volt? Mert azt olvastam mindenhol hogy az lesz, de amit leszedtem az csak 1 óra, és ez van mindenhol.Shawn84
Sutternél ez a standard 😛 62 perc.

Mondjuk eléggé öngyi hangulatot árasztott megint a rész, nem szeretem ha semmi jó se történik a fiúkkal. és itt most nagyobb volumenű dologra gondolok annál, hogy Jax | megkúrja Saracen anyut | . De legalább kapott mindenki képernyőidőt, azt nem szeretem mikor Tig pihenőn van.Höri
Hát elég hangsúlyos szerepe volt, mit ne mondjak... 😀 | Az a lehugyozás mikor megölte a csávót, bazmeg, pont vacsoráztam 😀 Kezdi az agya ledobni a gépszíjat, de nagyon remélem, hogy Jax megint kitalál valamit hogy ne kapják meg a fekák |

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a sons vége egy kicsit ütősre sikerült...Chevy
Dupla rész volt? Mert azt olvastam mindenhol hogy az lesz, de amit leszedtem az csak 1 óra, és ez van mindenhol.Shawn84
Sutternél ez a standard 😛 62 perc.

Mondjuk eléggé öngyi hangulatot árasztott megint a rész, nem szeretem ha semmi jó se történik a fiúkkal. és itt most nagyobb volumenű dologra gondolok annál, hogy Jax | megkúrja Saracen anyut | . De legalább kapott mindenki képernyőidőt, azt nem szeretem mikor Tig pihenőn van.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
a sons vége egy kicsit ütősre sikerült...Chevy
Dupla rész volt? Mert azt olvastam mindenhol hogy az lesz, de amit leszedtem az csak 1 óra, és ez van mindenhol.