Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Coach állandó vendégszereplő lesz a New Girlben. Hát én ennek nem örülök, a visszatérő része nagyon rossz volt szerintem.Schleck
szerintem is gyenge volt, ráadásul Wayans abszolút nem egy badass manus, legalábbis a happy endingsben teljesen a himringyó énje égett bele a tudatomba.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Coach állandó vendégszereplő lesz a New Girlben. Hát én ennek nem örülök, a visszatérő része nagyon rossz volt szerintem.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Jerry Ferrara pont aminap írta ki twitterre, hogy ámen van a filmre, mehet!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Remélem végül közös nevezőre jutnak, mert jó lenne belőle egy film:
 comment.blog.hu/2013/10/25/jeremy_piven_gazsija_miatt_nem_forog_tortetok-film
Entourageban szerintem az utsó részeket, de főleg a legutolsó részt nagyon elrontották, szóval felőlem csinálhatnak filmet. 😀Bébé
Az utolsó részek alatt az utolsó 5 évadot érted? 😊
Teljesen igaza van Pivennek, egyedül vitte a hátán a (z egyébként borzalmasan gyenge) sorozatot sokáig.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A Társas játék 2. évadát nézi rajtam kívül valaki? Nyilván nem kapta el idáig az első évad szintjét, de maximális respekt az HBO-nak, hogy létezik ez meg a Terápia.shawnka
én a 2x02 után hagytam, max ledarálom, ha vége, eddig nagyon szenvedés volt.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A Társas játék 2. évadát nézi rajtam kívül valaki? Nyilván nem kapta el idáig az első évad szintjét, de maximális respekt az HBO-nak, hogy létezik ez meg a Terápia.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Megnéztem a Pacific Rimet és tök vicces volt hogy a főbb szerepekben kedvenc sorozataim szereplői voltak 😀
SoA-ból Jax és Clay , Luthorból Luthor 😀 , BMS-ből Sammy, Unit-ból Mack , Homeland-ből Mike.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
most ért véget az első évad, az angol és a Gengszterkorzó-féle sorozatok kedvelőinek ajánlom:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Remélem végül közös nevezőre jutnak, mert jó lenne belőle egy film:
 comment.blog.hu/2013/10/25/jeremy_piven_gazsija_miatt_nem_forog_tortetok-film
Entourageban szerintem az utsó részeket, de főleg a legutolsó részt nagyon elrontották, szóval felőlem csinálhatnak filmet. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igen jó rész volt, és visszatért "Vincent Noone" 😀

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
SoA:

| Végre egy feszkómentes rész! Bobbyn majdnem bekönnyeztem, a végén már hangosan röhögtem, mikor a két zsarut csicskították 😀 Csak kár hogy a négernénis jóslatom nem jött be, de az is igaz, hogy Tarától kurvára nem bánnám, ha megszabadulnánk végre | berger90
| Sorry for my behaviour today! 😀 |
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
SoA:

| Végre egy feszkómentes rész! Bobbyn majdnem bekönnyeztem, a végén már hangosan röhögtem, mikor a két zsarut csicskították 😀 Csak kár hogy a négernénis jóslatom nem jött be, de az is igaz, hogy Tarától kurvára nem bánnám, ha megszabadulnánk végre |

Mindig jövőre
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Teljesen mindegy milyen felhasználóbarát a hálózatot ha nem tudsz szűrési feltételt akkor kattintgathatsz jobbra vagy balra.Toca
Ez tök igaz lenne, ha egy tanárnőről lenne szó, akit éppen a próbaideje alatt ismertetnek meg egy vállalatirányítási rendszerrel... de mindegy is. A szuperhacker magától nem tudja pedofil gyilkosságokra és területre szűrni a rendszert egy pedó gyilkosság esetén, csak ha 6an pampogják el neki fél óra nyűglődés után, hogy területre és pedó gyilokra kell szűkíteni a keresést 😀 😀. Hol marad a proaktivitás? 😛 A rendszerismeret? A rendszer-használat? Az adatokban való gondolkodás? Amikor már egy nyomi kis statisztika vizsgán is ismérvek alapján kell tudni rendezni a sokaságot... (pl. a jogászoknak) és mindez hol van még egy informatikus-szintű rendszerszemlélethez?

Mindegy; tök felesleges ezen vitázni. Az én szemüvegemen keresztül nem állt össze a Gyilkos Elmék, talán ezért kezdtem el nézni a Breaking Bad-et.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Ezzel szemben a Gyilkos elmékben profiloznak, a nyomozás során egyértelműen a bűnösre fókuszálnak, nem magára a bűnügyre. A gondolkodásmódját térképezik fel, és azzal azonosulnak.eaglesmcnabb
A Gyilkos elmékben csak annyit látok, hogy van a dagi-szőke kompjútercsaj aki meglesi a megoldást a számítógépben (miközben az összes többi szereplő körülpampogja mindenféle csajos hülyeséggel). Lehet, hogy én néztem túl kevés epizódot, de csak arra emlékszem az egészből, hogy a releváns infót a "büngyürke megnézi a compóterben". 😀toxique
igen, valóban elég meredek, hogy Garcia mindent megtalál bármilyen rendszerben, viszont ez ahhoz kell, hogy beleférjen egy epizódba (kettőbe) a nyomozás. egy hónapot mégsem lehet csak úgy 55 percbe sűríteni...
a másik meg az, hogy nyilván a stábtagok szűkítik neki a keresési feltételeket, meg hogy egyáltalán merre induljon el. anélkül maximum chatelni tudna, vagy tovább hackerkedni.slowmotion
Nem az a meredek, hanem az, hogy pl. egy pedofil gyilkosság ügyében 30 percet jojóznak valami csajos lelkizésen ameddig - végre - valakiből kipattan az ötlet, hogy meg kéne nézni a környéken elítélt pedókat a nyilvántartásban... vagy a pedóügyekkel kapcsolatba hozható emberkéket listázni kellene. Néha pl. nagyon időhúzásnak éreztem a profilozásnak nevezett toporgást, pláne ha még meg is koronázták valami bugyuta zenittel.

Azt kétlem, hogy egy bármilyen adatokkal foglalkozó emberkének dunsztja se lenne a saját adatairól, vagy hogy hol kellene keresnie azokat a rendszerekben (amiket ismer), vagy hogy mik azok a kereső tag-ek amik alapján el lehet indulni. Pár hét után pl. egy kontroller már saccperkábé ismeri a területei teljességét, vagy egy könyvelő az x leányvállalat y számlaforgalmának a várható alakulását (pl. prognosztizálás szinten)... stb. Nehogy már egy szuperhacker el legyen veszve a naponta vizslatott adattömegben... főleg úgy, hogy manapság minden rendszert - a felhasználóbarátságot hangoztatva - a lekérdezések variálhatóságára alapoznak.toxique
Teljesen mindegy milyen felhasználóbarát a hálózatot ha nem tudsz szűrési feltételt akkor kattintgathatsz jobbra vagy balra.
CM nekem nagy kedvenc volt, még most is nézem, de sajna sokszor már azért, hogy ha az évadonkénti 5-6 igazán kiemelkedő részben tudjak mi a szitu 😊. Sokszor tényleg ellaposodik, nagyon hullámzó, de nem tudnám lerakni azért 😉
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ezzel szemben a Gyilkos elmékben profiloznak, a nyomozás során egyértelműen a bűnösre fókuszálnak, nem magára a bűnügyre. A gondolkodásmódját térképezik fel, és azzal azonosulnak.eaglesmcnabb
A Gyilkos elmékben csak annyit látok, hogy van a dagi-szőke kompjútercsaj aki meglesi a megoldást a számítógépben (miközben az összes többi szereplő körülpampogja mindenféle csajos hülyeséggel). Lehet, hogy én néztem túl kevés epizódot, de csak arra emlékszem az egészből, hogy a releváns infót a "büngyürke megnézi a compóterben". 😀toxique
igen, valóban elég meredek, hogy Garcia mindent megtalál bármilyen rendszerben, viszont ez ahhoz kell, hogy beleférjen egy epizódba (kettőbe) a nyomozás. egy hónapot mégsem lehet csak úgy 55 percbe sűríteni...
a másik meg az, hogy nyilván a stábtagok szűkítik neki a keresési feltételeket, meg hogy egyáltalán merre induljon el. anélkül maximum chatelni tudna, vagy tovább hackerkedni.slowmotion
Nem az a meredek, hanem az, hogy pl. egy pedofil gyilkosság ügyében 30 percet jojóznak valami csajos lelkizésen ameddig - végre - valakiből kipattan az ötlet, hogy meg kéne nézni a környéken elítélt pedókat a nyilvántartásban... vagy a pedóügyekkel kapcsolatba hozható emberkéket listázni kellene. Néha pl. nagyon időhúzásnak éreztem a profilozásnak nevezett toporgást, pláne ha még meg is koronázták valami bugyuta zenittel.

Azt kétlem, hogy egy bármilyen adatokkal foglalkozó emberkének dunsztja se lenne a saját adatairól, vagy hogy hol kellene keresnie azokat a rendszerekben (amiket ismer), vagy hogy mik azok a kereső tag-ek amik alapján el lehet indulni. Pár hét után pl. egy kontroller már saccperkábé ismeri a területei teljességét, vagy egy könyvelő az x leányvállalat y számlaforgalmának a várható alakulását (pl. prognosztizálás szinten)... stb. Nehogy már egy szuperhacker el legyen veszve a naponta vizslatott adattömegben... főleg úgy, hogy manapság minden rendszert - a felhasználóbarátságot hangoztatva - a lekérdezések variálhatóságára alapoznak.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ha szériának minősül, akkor nekem Elit alakulat, ha lenne időm, akárhányszor meg tudnám nézni, eddig 1 tévés és 3 vagy 4 számítógépes megtekintésnél tartok, de arra sincs időm nagyon 😕slowmotion
elit alakulat tényleg jó. Lakótársam akkora fan volt, hogy tavaly minden este benyomta a befejező monológot. 😀eaglesmcnabb
én ekkora fan nem vagyok, de legalább négyszer elolvastam a könyvet is 😊slowmotion
ja akkor nem szóltam 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
ha szériának minősül, akkor nekem Elit alakulat, ha lenne időm, akárhányszor meg tudnám nézni, eddig 1 tévés és 3 vagy 4 számítógépes megtekintésnél tartok, de arra sincs időm nagyon 😕slowmotion
elit alakulat tényleg jó. Lakótársam akkora fan volt, hogy tavaly minden este benyomta a befejező monológot. 😀eaglesmcnabb
én ekkora fan nem vagyok, de legalább négyszer elolvastam a könyvet is 😊
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ha szériának minősül, akkor nekem Elit alakulat, ha lenne időm, akárhányszor meg tudnám nézni, eddig 1 tévés és 3 vagy 4 számítógépes megtekintésnél tartok, de arra sincs időm nagyon 😕slowmotion
elit alakulat tényleg jó. Lakótársam akkora fan volt, hogy tavaly minden este benyomta a befejező monológot. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ezzel szemben a Gyilkos elmékben profiloznak, a nyomozás során egyértelműen a bűnösre fókuszálnak, nem magára a bűnügyre. A gondolkodásmódját térképezik fel, és azzal azonosulnak.eaglesmcnabb
A Gyilkos elmékben csak annyit látok, hogy van a dagi-szőke kompjútercsaj aki meglesi a megoldást a számítógépben (miközben az összes többi szereplő körülpampogja mindenféle csajos hülyeséggel). Lehet, hogy én néztem túl kevés epizódot, de csak arra emlékszem az egészből, hogy a releváns infót a "büngyürke megnézi a compóterben". 😀toxique
első évadokban sokkal kevesebbet volt jelen. Eredetileg csak a legelső epizódban szerepelt volna, csak a nézők annyira megkedvelték hogy muszáj volt bent hagyni 😊

Mellesleg szerintem meg ez minden idők legjobb sorozata. Különösen a duplarészek ( az évad befejező+kövi évad kezdő részei)eaglesmcnabb
fene se tudja, én talán az ötödik széria közepén álltam le vele (amikor az a kiccsávó játssza a bosszúállót, aki a Született feleségekben az első szériában volt a az az idegesítő kölyök, akik a Terihecser szomszédjába költöznek, és megölik azt a csoroszlyát, mindegy), aztán jöttek a kölkök stb, este erre már nem marad idő. a tévében meg nem akartam részeket kihagyva továbbnézni.

ha szériának minősül, akkor nekem Elit alakulat, ha lenne időm, akárhányszor meg tudnám nézni, eddig 1 tévés és 3 vagy 4 számítógépes megtekintésnél tartok, de arra sincs időm nagyon 😕
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Ezzel szemben a Gyilkos elmékben profiloznak, a nyomozás során egyértelműen a bűnösre fókuszálnak, nem magára a bűnügyre. A gondolkodásmódját térképezik fel, és azzal azonosulnak.eaglesmcnabb
A Gyilkos elmékben csak annyit látok, hogy van a dagi-szőke kompjútercsaj aki meglesi a megoldást a számítógépben (miközben az összes többi szereplő körülpampogja mindenféle csajos hülyeséggel). Lehet, hogy én néztem túl kevés epizódot, de csak arra emlékszem az egészből, hogy a releváns infót a "büngyürke megnézi a compóterben". 😀toxique
igen, valóban elég meredek, hogy Garcia mindent megtalál bármilyen rendszerben, viszont ez ahhoz kell, hogy beleférjen egy epizódba (kettőbe) a nyomozás. egy hónapot mégsem lehet csak úgy 55 percbe sűríteni...
a másik meg az, hogy nyilván a stábtagok szűkítik neki a keresési feltételeket, meg hogy egyáltalán merre induljon el. anélkül maximum chatelni tudna, vagy tovább hackerkedni.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ezzel szemben a Gyilkos elmékben profiloznak, a nyomozás során egyértelműen a bűnösre fókuszálnak, nem magára a bűnügyre. A gondolkodásmódját térképezik fel, és azzal azonosulnak.eaglesmcnabb
A Gyilkos elmékben csak annyit látok, hogy van a dagi-szőke kompjútercsaj aki meglesi a megoldást a számítógépben (miközben az összes többi szereplő körülpampogja mindenféle csajos hülyeséggel). Lehet, hogy én néztem túl kevés epizódot, de csak arra emlékszem az egészből, hogy a releváns infót a "büngyürke megnézi a compóterben". 😀toxique
első évadokban sokkal kevesebbet volt jelen. Eredetileg csak a legelső epizódban szerepelt volna, csak a nézők annyira megkedvelték hogy muszáj volt bent hagyni 😊

Mellesleg szerintem meg ez minden idők legjobb sorozata. Különösen a duplarészek ( az évad befejező+kövi évad kezdő részei)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Annyira nem mozgok otthonosan a sorozatok világában (kivéve; The Simpsons, Family guy... és hasonló társaik), de háttérzajként folyamatosan szembesülök a különféle mainstream (AXN, Viasatok ...stb.) agyszüleményekkel, amelyek a modern kulavudi "mozik" sablonjait felhasználva gyárt minden igényt kielégítően minőségi sorozatokat.
Mit gondoltok, mikor várható például a negatív karakterek redefiniálása - teszem azt egy - nyomizós helyszínelős sorozatban? Arra gondolok, hogy a negatív szereplők 10 esetből 9,5-ször egysíkúak és motiváció-zavarosak. Az "ettől veszélyes" tulajdonságaik a felépítés helyett leépülnek (köszönhetően a Bagatell Zrt. tevékenységének) és nagyrészt a jelentőségüket veszítik a zenitre... stb. Úgy értem - elvonatkoztatva a "történetek" egyszeri mivoltától - lesz valaha komolynak mondható karakteralkotás / ábrázolás egy "minőségi" mozgóképsoron?toxique
nézzél Breaking Badet.shawnka
tegnap kezdtem el 😊toxique
és még nem értél a végére? 😊Dexxter Tailor
sokan vannak, no! 😊
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ezzel szemben a Gyilkos elmékben profiloznak, a nyomozás során egyértelműen a bűnösre fókuszálnak, nem magára a bűnügyre. A gondolkodásmódját térképezik fel, és azzal azonosulnak.eaglesmcnabb
A Gyilkos elmékben csak annyit látok, hogy van a dagi-szőke kompjútercsaj aki meglesi a megoldást a számítógépben (miközben az összes többi szereplő körülpampogja mindenféle csajos hülyeséggel). Lehet, hogy én néztem túl kevés epizódot, de csak arra emlékszem az egészből, hogy a releváns infót a "büngyürke megnézi a compóterben". 😀
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
Annyira nem mozgok otthonosan a sorozatok világában (kivéve; The Simpsons, Family guy... és hasonló társaik), de háttérzajként folyamatosan szembesülök a különféle mainstream (AXN, Viasatok ...stb.) agyszüleményekkel, amelyek a modern kulavudi "mozik" sablonjait felhasználva gyárt minden igényt kielégítően minőségi sorozatokat.
Mit gondoltok, mikor várható például a negatív karakterek redefiniálása - teszem azt egy - nyomizós helyszínelős sorozatban? Arra gondolok, hogy a negatív szereplők 10 esetből 9,5-ször egysíkúak és motiváció-zavarosak. Az "ettől veszélyes" tulajdonságaik a felépítés helyett leépülnek (köszönhetően a Bagatell Zrt. tevékenységének) és nagyrészt a jelentőségüket veszítik a zenitre... stb. Úgy értem - elvonatkoztatva a "történetek" egyszeri mivoltától - lesz valaha komolynak mondható karakteralkotás / ábrázolás egy "minőségi" mozgóképsoron?toxique
nézzél Breaking Badet.shawnka
tegnap kezdtem el 😊toxique
akkor nekiálltál minden idők legjobb sorozatának (szerintem)
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Annyira nem mozgok otthonosan a sorozatok világában (kivéve; The Simpsons, Family guy... és hasonló társaik), de háttérzajként folyamatosan szembesülök a különféle mainstream (AXN, Viasatok ...stb.) agyszüleményekkel, amelyek a modern kulavudi "mozik" sablonjait felhasználva gyárt minden igényt kielégítően minőségi sorozatokat.
Mit gondoltok, mikor várható például a negatív karakterek redefiniálása - teszem azt egy - nyomizós helyszínelős sorozatban? Arra gondolok, hogy a negatív szereplők 10 esetből 9,5-ször egysíkúak és motiváció-zavarosak. Az "ettől veszélyes" tulajdonságaik a felépítés helyett leépülnek (köszönhetően a Bagatell Zrt. tevékenységének) és nagyrészt a jelentőségüket veszítik a zenitre... stb. Úgy értem - elvonatkoztatva a "történetek" egyszeri mivoltától - lesz valaha komolynak mondható karakteralkotás / ábrázolás egy "minőségi" mozgóképsoron?toxique
nézzél Breaking Badet.shawnka
tegnap kezdtem el 😊toxique
és még nem értél a végére? 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!