Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nézi valaki a Eastbound & Down-t? Érdemes belekezdeni?GRAFI
én igen és nagyon szeretem.

ha tudsz nevetni azon, hogy valaki mekkora bunkó paraszt akkor neked is bejön majd 😀

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nézi valaki a Eastbound & Down-t? Érdemes belekezdeni?
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 www.sorozatjunkie.hu/2013/10/13/delelotti-video-3-star-wars-rebels/
Ez az új SW animációs sorozat még a CW-nél is rosszabbnak ígérkezik (amit egyébként még szerettem is, leszámítva az 1. és az utolsó évadot 😀) Ez a főgonosz elég nevetséges, alapból ilyen nevet, hogy inkvizítor....marha kreatívok, a kínézete meg kb. olyan mintha egybegyúrták volna a TOR-ból Malgust és a CW-ből Ventresst. xD
Ha a jó oldalra is valami elcseszett főszereplőt kapunk akkor asszem ennek a sorinak neki se állok bármennyire is szeretem az SW-t.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
AHS 3/1.

Cefet beteg, nem übereli semmi. 😀 Megint az a semmihez sem hasonlítható kis légkör, nagyon vártam már. 😀

És holnap TWD is. 😀
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Hú a SoA vége megint nagyon karcolt.

Kijött az AHS új évada is, eddig szerintem ez volt a legjobb nyitó epizód, nagyon bejön ez a boszorkányos dolog.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Biztos én vagyok lemaradva pár oldallal, de csak most találkoztam ezzel a sorozattal, és betegre röhögtem magam rajta!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
SoA nagyon beteg megint, tényleg number 1 sorozat lesz, remélem végig viszik rendesen.

Arrow: kicsit elfogult vagyok mert bírom a szupihősös sorozatokat, de hihetetlenül pörgős még mindig, tetszik.
Bár az eleje, hogy visszament a szigetre elég gagyi volt
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A We are men évek óta az első sitcom ami bejön, erre lelövik 😒Wester
same here, gennyes network csatornák csak a családi sitcomokban látják a bizniszt.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 comment.blog.hu/2013/10/10/2_1_millio_forintot_er_walter_white_alsogatyaja no comment 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 998 — Jó ötletnek tűnt!
A We are men évek óta az első sitcom ami bejön, erre lelövik 😒

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv mindenkinek!

Tud valaki a Vinnie Jones Russian Toughest c.sorozathoz magyar feliratot vagy olyan oldalt, ahonnan a magyar szinkronnal megszerezhető 😊
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
de alapvetően úgy gondolom, hogy pl. a nyomozós cuccoknál - a történet szempontjából - meghatározóbb figura a gonoszé, mint a mindent kinyomozó nyomozóké (és azok mindennapi "problémáié"). Nekem - ezen a szinten - nagyon hiányzik az egyszerűen gondolkodó (de nem ostoba) gonosznak a figurája, amit pl. a Dexter anno nagyon jól megfogott az első évadokban (vagy a The Sopranos). A gonosz, aki ha szomjas és inni akar egy pohát vizet akkor iszik egy pohár vizet és nem kezd el vízvezetéket tervezni a már meglévő mellé, hogy igyon... aztán végül a kólaautómatából akar egy Tepsi kólát amikor rálépnek a... lábára. Erre gondoltam igazából. A karakterfejlődés csupán extra. Az, hogy az elcseszett karaktereket egymástól másolják a sorozatok, az már egy újabb fokozat.toxique
Heti ügyekre épülő procedural nyomozós sorozatnál ezt nem egyszerű megvalósítani, mert a főszereplő nyomozók elől venné csak el a játékidőt. A CSI franchise és 3-5 szereplős rendőrgárdát foglalkoztató sorozatok ráadásul egy rész 2-3 üggyel is operálnak, hogy mindenki kapjon vmi szerepet. Ilyen felépítés mellett esélytelen az elkövetőt olyan módon közelebb hozni a nézőhöz, amit te leírtál.

A Law & Order: Criminal Intent különösen a korai évadokban törekedett erre, végül is ez lett lett volna a koncepciója. Más heti ügyre épülő sorozat nekem nem is jut eszembe a témában. Az akár egy teljes idényen átívelő sztori esetén természetesen már erre is van idő, egészen addig, amíg nem a "ki tette?" kérdés áll a háttérben, mert akkor a negatív hős korai leleplezése elvenne az élvezeti értékből.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
"minőségin" biztos nem, minőségin igen, elég csak a most is futó Gengszterkorzót nézni, ott aztán van negatív karakter bőven mindenféle fajtából, és nem sablonosan, hanem komoly karakterfejlődéssel és motivációval együttjjncaa
Ez csak egy példa volt, de alapvetően úgy gondolom, hogy pl. a nyomozós cuccoknál - a történet szempontjából - meghatározóbb figura a gonoszé, mint a mindent kinyomozó nyomozóké (és azok mindennapi "problémáié"). Nekem - ezen a szinten - nagyon hiányzik az egyszerűen gondolkodó (de nem ostoba) gonosznak a figurája, amit pl. a Dexter anno nagyon jól megfogott az első évadokban (vagy a The Sopranos). A gonosz, aki ha szomjas és inni akar egy pohát vizet akkor iszik egy pohár vizet és nem kezd el vízvezetéket tervezni a már meglévő mellé, hogy igyon... aztán végül a kólaautómatából akar egy Tepsi kólát amikor rálépnek a... lábára. Erre gondoltam igazából. A karakterfejlődés csupán extra. Az, hogy az elcseszett karaktereket egymástól másolják a sorozatok, az már egy újabb fokozat.

Belenézek a Gengszterkorzóba és a Wire-ba is, köszönöm a tippet!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
toxique: nézd meg a Wire-t!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Annyira nem mozgok otthonosan a sorozatok világában (kivéve; The Simpsons, Family guy... és hasonló társaik), de háttérzajként folyamatosan szembesülök a különféle mainstream (AXN, Viasatok ...stb.) agyszüleményekkel, amelyek a modern kulavudi "mozik" sablonjait felhasználva gyárt minden igényt kielégítően minőségi sorozatokat.
Mit gondoltok, mikor várható például a negatív karakterek redefiniálása - teszem azt egy - nyomizós helyszínelős sorozatban? Arra gondolok, hogy a negatív szereplők 10 esetből 9,5-ször egysíkúak és motiváció-zavarosak. Az "ettől veszélyes" tulajdonságaik a felépítés helyett leépülnek (köszönhetően a Bagatell Zrt. tevékenységének) és nagyrészt a jelentőségüket veszítik a zenitre... stb. Úgy értem - elvonatkoztatva a "történetek" egyszeri mivoltától - lesz valaha komolynak mondható karakteralkotás / ábrázolás egy "minőségi" mozgóképsoron?toxique
"minőségin" biztos nem, minőségin igen, elég csak a most is futó Gengszterkorzót nézni, ott aztán van negatív karakter bőven mindenféle fajtából, és nem sablonosan, hanem komoly karakterfejlődéssel és motivációval együtt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Trónok harca mennyit vesz át a könyvből ?
Regényhez képest mennyire részletes, mennyire érdemes mellé olvasni a könyveket, vannak-e különösebb eltérések ?

Első évad végén járok, úgyhogy ha kérhetek spoiler mentes választ. 😊süti
érdemes olvasni.
a könyv sokkal bővebb, sokkal részletesebb, sokkal több benne a szereplő. sokkal jobban kivannak dolgozva a szálak, nenm olyan csapongó mint a sorozat.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Annyira nem mozgok otthonosan a sorozatok világában (kivéve; The Simpsons, Family guy... és hasonló társaik), de háttérzajként folyamatosan szembesülök a különféle mainstream (AXN, Viasatok ...stb.) agyszüleményekkel, amelyek a modern kulavudi "mozik" sablonjait felhasználva gyárt minden igényt kielégítően minőségi sorozatokat.
Mit gondoltok, mikor várható például a negatív karakterek redefiniálása - teszem azt egy - nyomizós helyszínelős sorozatban? Arra gondolok, hogy a negatív szereplők 10 esetből 9,5-ször egysíkúak és motiváció-zavarosak. Az "ettől veszélyes" tulajdonságaik a felépítés helyett leépülnek (köszönhetően a Bagatell Zrt. tevékenységének) és nagyrészt a jelentőségüket veszítik a zenitre... stb. Úgy értem - elvonatkoztatva a "történetek" egyszeri mivoltától - lesz valaha komolynak mondható karakteralkotás / ábrázolás egy "minőségi" mozgóképsoron?
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Trónok harca mennyit vesz át a könyvből ?
Regényhez képest mennyire részletes, mennyire érdemes mellé olvasni a könyveket, vannak-e különösebb eltérések ?

Első évad végén járok, úgyhogy ha kérhetek spoiler mentes választ. 😊
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jax már hatalmas tanár, amennyire irritált az elején, annyira bírom most.

az előző évad végi "előhúzok a seggemből mindenre valami megoldást" mr-knowitall is még sok volt, de ha skerül Clay 2.0-vá vagy elvetemültebbé válnia és mondjuk muszáj kinyírni a sorozat végén akkor igen elégedett leszek.

hajrá badass jax

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Pár gondolat a SoA-ról:
Jax | nagyon rondán bevonzotta a faszerdőt... úgy sajnáltam Philly-t meg a szerencsétlen prospectet. Phil az egyik kedvencem volt mióta bent volt a sorozatban, hiányozni fog 😕 Ráadásul Tig sem bízik benne, Chibs teljesen jogosan hülyének tartja, kíváncsi leszek, kitartanak-e, amikor fight lesz az írekkel. |

Otto | igazi tökös csávó, már nagyon untam a vele való foglalkozást, mit mondjak stílusosan távozott. Clay innentől nem gond, a rendőrnéni meg szarik bele, nincs semmije ami felhasználható. Ugyanitt a hadnagy előtt le a kalappal, hogy megérezte, hogy nem Nero volt! Respect. |

Wendy | -t meg valaki tényleg bassza már nyakon 😀 |

Mindig jövőre
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Magyarország legjobb (szinkron)színésznője a Barátok közt-ben!!!
Ezt én nem tudom feldolgozni, a végén még nézni fogom!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Elég erősre sikeredett az eheti SoA. | Amit nagyon sajnálok, az Toric. Szerintem ő volt a szezon legérdekesebb alakja, húzhatták volna még tovább, bár gondolom most a feka mama fogja átvenni a helyét, de az már nem lesz ugyanaz. |
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
óriási


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Na Marvel e2 megnézve, bár ahogy olvasgattam lehet csak nekem jön be egyedül 😀 Érdekes volt, kíváncsi vagyok mit hoznak ki a végén bemutatott szálból, bár van egy ötletem már rá.Double B
| én még nem láttam, de az évad vége állítólag a Winter Soldierre fog kifutni |
több mint 10 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Na Marvel e2 megnézve, bár ahogy olvasgattam lehet csak nekem jön be egyedül 😀 Érdekes volt, kíváncsi vagyok mit hoznak ki a végén bemutatott szálból, bár van egy ötletem már rá.