Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nekem pedig nagyon nem jött be a Braking Bad lezárása:

| Ahhoz képest, hogy milyen drámai jeleneteket megbírtak húzni az előző részekben, ahhoz képest ez nagyon langyos volt. Mindenki tudta, hogy a pénzt valószínűleg sikerül átadni a családnak valahogy; így lett. Mindenki tudta, hogy Hankék sírja elő fog kerülni; így lett. Mindenki tudta, hogy kinyírja a neonácikat és Jesse végre felszabadul; így lett. Mindenki tudta, hogy Lydiát mérgezi meg; így lett. Mindenki tudta, hogy megfog halni; így lett.
Ez így túl kiszámítható volt, egy egyszerű forgatókönyvvel, és rendezésben se volt annyira erős, mint az előző részek. Simán lerítt, hogy nem bérelt ő fel bérgyilkosokat, amikor meg Sky beszél a húgával, már rég tudni lehetett, hogy Walt is ott van.
|

Nyilván így is a legjobb sorozat, de ez most nem ért fel az előző részek színvonalához.süti
| honnan lehetett tudni h megmérhezi Lydiát? |
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem pedig nagyon nem jött be a Braking Bad lezárása:

| Ahhoz képest, hogy milyen drámai jeleneteket megbírtak húzni az előző részekben, ahhoz képest ez nagyon langyos volt. Mindenki tudta, hogy a pénzt valószínűleg sikerül átadni a családnak valahogy; így lett. Mindenki tudta, hogy Hankék sírja elő fog kerülni; így lett. Mindenki tudta, hogy kinyírja a neonácikat és Jesse végre felszabadul; így lett. Mindenki tudta, hogy Lydiát mérgezi meg; így lett. Mindenki tudta, hogy megfog halni; így lett.
Ez így túl kiszámítható volt, egy egyszerű forgatókönyvvel, és rendezésben se volt annyira erős, mint az előző részek. Simán lerítt, hogy nem bérelt ő fel bérgyilkosokat, amikor meg Sky beszél a húgával, már rég tudni lehetett, hogy Walt is ott van.
|

Nyilván így is a legjobb sorozat, de ez most nem ért fel az előző részek színvonalához.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Breaking Bad:

A valaha volt egyik legjobb sorozat. Sőt....Kroos
sikerült nekik ami a másik kedvencemnek, a Lostnak nem, nem baszták el a végét.
Sparti vége is tetszett, lehet van remény?

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
közben visszatért Kenny Powers!

remélem összejön neki egy studio elemző szék

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Breaking Bad:

A valaha volt egyik legjobb sorozat. Sőt....

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Annyiszor úszta már meg,hogy hitetetlen.
Engem Bobby tevékenysége érdekel,van egy teóriám hogy mi fog történni,kiváncsi vagyok hogy bejön-eKenny
ebben mi volt a spoiler? 😀
| the two best hitmen west of the Mississippi 😀 | Pocs
azon nagyon röhögtem én is 😀 az járt a fejemben végig míg a szobában voltak, hogy ugyan hogyan szervezte ezt meg Saul nélkül. Hát így!

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hát, valahogy így kell befejezni egy sorozatot. A rész elején és végén lévő zenék kiválasztásában nagyobb munka lehetett, mint a Dexter utolsó évadjában.

| the two best hitmen west of the Mississippi 😀 | Pocs
| hát igen. hibátlan befejezése volt egy hibátlan évadnak és egy kibaszott jó sorozatnak. |
hiányozni fog nagyon a sorozat.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
SoA

| Basszameg ha Tig-et kinyírják én nem nézem tovább... | Duff
| Annyiszor úszta már meg,hogy hitetetlen.
Engem Bobby tevékenysége érdekel,van egy teóriám hogy mi fog történni,kiváncsi vagyok hogy bejön-e
|

több mint 10 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Hát, valahogy így kell befejezni egy sorozatot. A rész elején és végén lévő zenék kiválasztásában nagyobb munka lehetett, mint a Dexter utolsó évadjában.

| the two best hitmen west of the Mississippi 😀 |

több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
na megnéztem a két pasi meg egy kicsi 11. évad nyitó részét. hááátt, nem sok jót érzek. kifogytak már az ötletekből. most kitalálták, | hogy charlie-nak van egy lánya aki nagy italos, és ráadásul leszbikus | . nem tudom miféle poénokra lehet számítani, de a most a nyitó évadnak csak a legelejét mosolyogtam meg. bár végiggondolva, mióta vége a charlie sheen korszaknak, nagyjábó pár alen-walden párbeszéden kívül nem nagyon mosolyogtam meg semmit. tulajdonképpen azért nézem a sorozatot, mert régóta követem a harper család történetét.
a sorozat ereje charlie sheen-ben volt és az ő k*rvázós, italozós, másnapos, szerencsjátékos történetében. inkább ezt a vonalat kellett volna visszahozni és ezt is hiányolom az ashton kutcher érából.
úgyhogy véleményem szerint jobban jártak volna, ha | egy fia lett volna aki csajozós; vagy ami talán még jobb, hogy charlie visszatért volna egy másik ember alakjába (volt egy ilyen rész 9. vagy 10. évadban ahol charlie visszatért pár jelenet erejéig egy nagytestű asszony képében), mint most ez az italos leszbikus dolog. |
ettől függetlenül tovább nézem, és örülök hogy van még új két pasi meg egy kicsi (nem az én pénzem megy), de erőltetett ez már. szóval hamarosan elsimíthatnák már végre a harper-schmidt család történetét, mielőtt bukás miatt hirtelen be nem kell fejezni (jóbarátokat f*szán lezárták)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Amióta rákényszerített az élet, hogy heti 2-3 alkalommal klónháborút kell néznem a netvörkön, azóta jobban utálom Dzsordzs Lyukast mint azelőtt... mert egy ötlettelen és tehetségtelen pöcs jó rendező, kivételes kreátor és tele van agybénítóan unalmas inspirálóan érdekes történetekkel 😕
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
SoA

| Basszameg ha Tig-et kinyírják én nem nézem tovább... | Duff
biztos, hogy nem nyírják ki.
ha igen, akkor azt nem a rész elejére hagyta volna Sutter, hanem a végére, monumentális eseményként megrajzolva.

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
SoA

| Basszameg ha Tig-et kinyírják én nem nézem tovább... |
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Nézzen mindenki Modern Family-t, zseniális.JayB
Jah én is nagyon bírom.
Meg vmikor még értelmes dolgokat is mondanak az epizód lezárásaként. 😀
De amúgy tényleg nagyon kis szerethető sorozat.
Sarah Hyland meg úristen.... 😀
De, hogy Ariel Winter (Alex) még csak 15 éves. Azon most nem kicsit meglepődtem.
Lehet majd alázni fogják a Hetedik mennyország hármaskáját.(Jessica Biel, Beverley Mitchell, Mackenzie Rosman) 😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Nézzen mindenki Modern Family-t, zseniális.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A 3x02 nekem jobban tetszett, mint az első, bár azzal sem volt bajom.
Jeff és Nick teljesen jók együtt, Schleck
és ki az a Jeff?

anyway tökre elfelejtettem, hogy Eva Amurri is jön vendégszerepelni, kevesebb textilt! Plusz Dreama Walkert is bírtam az apartment23ban.

több mint 10 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
amugy sem vártam sokat a SHIELDtől, de még azt sem érte el
20perc után ki is nyomtam...braxa88
nekem bejött, volt pár gyenge pontja, de sztem jó lettWester
egyetértek, valahogy jobban bejött mint a mai sorozatok nagytöbbsége, kíváncsian várom a folytatást
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
amugy sem vártam sokat a SHIELDtől, de még azt sem érte el
20perc után ki is nyomtam...braxa88
nekem bejött, volt pár gyenge pontja, de sztem jó lett

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A 3x02 nekem jobban tetszett, mint az első, bár azzal sem volt bajom.
| Jeff és Nick teljesen jók együtt, főleg Nick miatt és mikor Winston megkattan, az mindig nagyon adja. 😀 |

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Most a 301-es is jó, de hiányolom azokat a poénokat amikor tényleg le kell állítsam a sorozatot. 😀Bébé
én nagyon szerettem az első két évadot, amennyire vártam az új részt nekem annyira volt csalódás :-/kristof
Jó hát volt benne olyan poén amire simán számítani lehetett. Mint pl. hogy akkor milyen színű vagy Winston meg a nemzetközi vizeken vagy meg hogy bedarálta au útlevelét az a szar gép, szal ezeket fapofával néztem végig. De pl a as brown as money-n jót nevettem 😀
De amúgy tényleg olyan fapofás rész volt. Azonban remélem Schmidt hármasából jó sok poént ki fognak hozni. Azt nagyon sajnálom, hogy Coach nem tudott több részre maradni. Abban az egy részben kurvajó karaktere volt. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Most a 301-es is jó, de hiányolom azokat a poénokat amikor tényleg le kell állítsam a sorozatot. 😀Bébé
én nagyon szerettem az első két évadot, amennyire vártam az új részt nekem annyira volt csalódás :-/
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
ha valaki jó sitcomot akar nézze a New Girlt. végigröhögős!braxa88
Hát azért neeeeem, de tényleg nem rossz. 😀
Nyáron daráltam le az első két évadot. Első évad az tényleg olyan. Sírtam rajta. Schmidt amiket ott tolt 😀 ... késszen voltam 😀
Második évadban Schmidt eléggé visszaesett, Nick került elő, ez sem rossz évad, de egy kicsit azért gyengébb. (Félreértés ne essék, azért a jelenlegi How I met-et meg Two and half ment magasan veri...igaz lassan szinte már egy drámai sorozatban is több poén van, mint az említett kettőben)
Most a 301-es is jó, de hiányolom azokat a poénokat amikor tényleg le kell állítsam a sorozatot. 😀
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nem tudom ki nézi a 2Broke Girlst innen még. Itt is megvolt a szezonkezdet. Jó kis rész volt, kár hogy ott csak egy 21 perces szimpla részre futotta.GRAFI
Nekem egyáltalán nem jött be. Ki kellene végre találni valamit | Oleg faszos poénjai és a harminc másodpercenkénti szexuális utalások helyett, mert már fárasztó. Még egy ilyen rész, és kaszálom is. | . Ez így nem jó.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha valaki jó sitcomot akar nézze a New Girlt. végigröhögős!
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ma végre viszatér a TBBT. Rögtön dupla résszel. (Y)
Nem tudom ki nézi a 2Broke Girlst innen még. Itt is megvolt a szezonkezdet. Jó kis rész volt, kár hogy ott csak egy 21 perces szimpla részre futotta.