Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Himym zaroba túl sokat akarták egyszerre, osszecsapott volt. Nem fog hianyozni, van pár jobb

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
TWD:

...nincs itt semmi baj, csak felvezették a következő évadot. Ennyi.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kétszer néztem meg a Mother sorozatzáróját. Egy-két dolog el lett sietve (például | mi a faszért néztük három éven át évad elején és végén, hogy Barney elveszi Robint, ha aztán a huszadik percben elváltak a végén? | )

De végülis ez a legjobb, ami történhetett, és még így is tele volt cukisággal. Nagyon-nagyon fog hiányozni...

Plusz nyáron elköszön a Newsroom, elköszön decemberben a SoA is, kezdek aggódni magam miatt 😀berger90
2014ben nekem boardwalk empire és kaliforgia is a soa mellett :/
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Kétszer néztem meg a Mother sorozatzáróját. Egy-két dolog el lett sietve (például | mi a faszért néztük három éven át évad elején és végén, hogy Barney elveszi Robint, ha aztán a huszadik percben elváltak a végén? | )

De végülis ez a legjobb, ami történhetett, és még így is tele volt cukisággal. Nagyon-nagyon fog hiányozni...

Plusz nyáron elköszön a Newsroom, elköszön decemberben a SoA is, kezdek aggódni magam miatt 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kurvajó volt ez a mother sorozatzáró.
9ből sajnos csak az első 2-3 évad utána talán 10 rész ha jó volt, de lehet h ezzel is sokat mondok.
Azonban a befejezés tetszett.Bébé
Szerintem is korrekt volt a sorozatzáró. Néhány dolgot kifejthettek volna bővebben is, azonban senki se lett favágó, ami hatalmas plusz.Chevy
Lehet összességében tényleg leeresztett a HIMYM az évadok során, de azért hiányozni fog ._. Egy-egy rész erejére biztosan vissza fog majd nálam térni a "sorozatétlapra" .
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Gyengus volt a TWD szezonzáró,sokkal nagyobb lehetőségek voltak ebben,abszolút csalódásKenny
nekem is csalódás
de igazábol az egyik legtúlértékeltebb sorozat. nem csak az évadzáróban, de az egész sorozatban sokkal nagyobb lehetőségek vannak.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Gyengus volt a TWD szezonzáró,sokkal nagyobb lehetőségek voltak ebben,abszolút csalódás

több mint 10 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Kurvajó volt ez a mother sorozatzáró.
9ből sajnos csak az első 2-3 évad utána talán 10 rész ha jó volt, de lehet h ezzel is sokat mondok.
Azonban a befejezés tetszett.Bébé
Szerintem is korrekt volt a sorozatzáró. Néhány dolgot kifejthettek volna bővebben is, azonban senki se lett favágó, ami hatalmas plusz.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Kurvajó volt ez a mother sorozatzáró.
9ből sajnos csak az első 2-3 évad utána talán 10 rész ha jó volt, de lehet h ezzel is sokat mondok.
Azonban a befejezés tetszett.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem ma lesz meg a 15-16. rész.
Várom.
Amúgy igen, még éveken át el lehet ezt a dolgot teríteni, van még benne szufla😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bőven van még muníció az 5. évadra is, többet vártam, de összességében tetszett, sok kérdést lebegtetnek még, az utolsó 10 perc teljes feszültségben telt, na meg az eleje is.

Nálam összességében az évad olyan 7-8 pont közötti. Nem volt rossz, na. Esetenként többet vártam, de nem vagyok elégedetlen.
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
TWD

Hát kicsit többet vártam így évadzárónak, de azt elérték, hogy várjam a kövi évadot is.
| Rick megőrülése tetszett, meg a végén is ahogy mondja, hogy rossz emberekkel húztak újat a Governor theme-re, kíváncsi leszek kövi évadra teljesen átmegy-e Kormányzóba. Ahogy kinyírta Joe-t az nagyon brutál volt.
Azt eltaláltam, hogy kannibálok lesznek a Terminusiak, de azt nem, hogy kik halnak meg, ugyanis senki nem halt meg! Vagyis Joék teljesen, de a főbb szereplők közül mindenki életben maradt. Pedig a végén ahogy Carl sétált oda a vagonhoz azt hittem kap egy headshotot. Am ezek a kannibálok még szarabbak is, mint a zombik, mindkettő embert eszik, de ezek még okosak is. xD
Ami nem tetszett az a kicsit sok flashback és, hogy csak 10-15 percet kaptunk Terminusból.
Sajnos továbbra sem derült ki, hogy hol van Beth (akiről úgynézki Daryl azt hiszi, hogy elhagyta, vagy csak direkt nem mondta, hogy elrabolták, passz) és, hogy merre járnak Carolék.
Összességében sztem jó évad volt, az évad eleje is tetszett, főleg a horrorosabb részek a zuhanyzóban összeeső gyerekkel, meg a karantén cella blokkal, egyedül a Governor szál nem jött be. A második felében a mászkálós, beszélgetős karakter építgetős részek is jók voltak, és Terminust is jól felvezették. Örülök, hogy annak ellenére, hogy ezzel az utolsó résszel megint egyértelművé tették, hogy Rick a főszereplő, azért évad közben jópár részből kihagyták és más karaktereket is kicsit felpusholtak. Összességében 8/10.
|
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tegnap este nekiugrottam a Person of interest - A célszemély első évadának, 4 részt "bevágtam" belőle gyorsba. 😊kishaszi
jó cucc, én is már több, mint egy éve pörgetem
az eleje pedig még csak a bemelegítés, részről-részre erősödik a sorozat 😊Newman
2. évad meg van valahol szinkronos verzióban???

Nem gond, ha nincs, szeretem eredeti nyelven nézni a sorozatokat, de ennél a sorozatnál nagyon passzol Széles Tamás Caviezelnek és Besenczi Árpád M. Emersonnak - de Fusconak is Várkonyi András.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
A Sirens eheti részében kamu Falcons-Bucs meccset néztek:

- Glennon from the shotgun...
- Win it. No! Interception!
- Falcon ball! That is the third turnover this game, And Glennon is not impressing his coaches at this point. Interception, one fumble. The ball is turned over for the third time...

Felhívja telefonon a meleg haverja:
-Hey, what's the score on the Atlanta-Tampa bay game?
-Shitty helmets 17, shittier helmets in pewter pants 3.
-The buccaneers are the worst. If they got a gay player on Tampa Bay, he ain't coming out of the closet till he gets traded to a team with better uniforms.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kicsit megvédve a BK-t, ami groteszk már önmagában, de ebben ugye elég sok nevesincs valaki kezdte el tolni a valamit, és sok mindent fel lehet róni a sorozatnak, de visszanézve - korábban volt valamikor ilyen visszaidézős cucc -, rengeteget fejlődött sok szereplő, már ami a színészetet jelenti. A Szomszédok meg gyakorlatilag fullra volt igazi színésszel, mégis egy konstans fosch volt igen sok részen át, nulla fejlődés, nulla teljesítménnyel. Szerintem pl. ebben simán világrekorder Szomszédok.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hannibal 2x05

Aztakettébaszottkurvaélet. Eddig nálan minden rész jobb volt, mint az előző, pedig már az évad első része is nagyon erős volt...
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hannibal legújabb része... HÚÚÚH és még egyszer HÚÚÚH. Aztaqwa.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Namármost az, hogy valami gagyi, a magyar tévézésben kvázi garancia a sikerre. Szomszédok, Barátok Közt, és hosszan lehetne folytatni. Be vagyunk oltva jó ízlés ellen.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
olyanok ezek a trailerek, h bárki megnézi, az belekezd a sorozatba. messze nincs ehhez fogható sorozat TVbenbraxa88
1 volt,úgy hívták,hogy Lost.Kenny
Neked. Én az első évad közepén kaszaltam.Eazzy
Én talán előbb is.kishaszi
,
Ha valaki 'semmihez nem fogható' sorozatról beszél, és nem a Wire-ről van szó... akkor ott mindig elszomorodok picit 😕

(egyéb, határesetként talán ha jó hangulatban vagyok elfogadható válaszok: Sopranos, Futurama... illetve Szomszédok!)Igor
ultimate királyság. pont tegnap jutott eszembe, mekkora előzménysorozatot lehetne hozzá kreálni, lenne nézettsége gazdagon.

Sosem gondolkozott rajta senki, hogyan ismerkedtek össze Vágásiék? Hogy töltötték együtt fiatalkorukat Mágenheimék, még az agyhalott gyerekük érkezése előtt? Vagy Böhm hogyan ment nyugdíjba a redvás szocializmusban? Sümeghy utolsó percei az Operában?

😀😀😀berger90
engem jobban érdekelne Taki bácsiék nemi élete. ja, nem...
de a Szomszédok báját pont az adta, hogy milyen bénán (mai szemmel persze) volt megcsinálva, és ha legyártanának egy előzményt hozzá, az már - gyanítom - nem a megszokott _minőség_ lenne.

(múltkor pont egy olyan oldalra tévedtem, ahol Alma a becsületsüllyesztő teraszára dobott kézigránátot csuklóból arrébb dobja, aztán a négysávos másik oldalán álló Lada vagy mi hirtelen felrobban. priceless. pont, mint az a bábura hajazó munkás, aki beköltözés előtt suhan el az ablak előtt, és még beszélgetni is tud utána Mágenheim dokival, mielőtt berakják a Zsukba.)slowmotion
Belegondoltam, és a hideg ráz, hogy a mai "fiatal színészgeneráció" - már akit a tv2 meg az rtl mutogat nekünk ekképpen, és ez persze köszönőviszonyban nincs a színvonallal - játsszák el a régi nagyok szerepeit. Berényi Miklós mint fiatal Magenheim, mi? Persze, akkor inkább tényleg ne. 😀

A második bekezdéshez pedig:
 www.youtube.com/watch?v=oUa0n_Es94U

Mindig jövőre
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én már gyerekként is vérgagyinak gondoltam. Főleg a végén lévő bölcseleteket.
Taki bácsi viszont király volt mindig is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 860 — Cowboys fan
olyanok ezek a trailerek, h bárki megnézi, az belekezd a sorozatba. messze nincs ehhez fogható sorozat TVbenbraxa88
1 volt,úgy hívták,hogy Lost.Kenny
Neked. Én az első évad közepén kaszaltam.Eazzy
Én talán előbb is.kishaszi
,
Ha valaki 'semmihez nem fogható' sorozatról beszél, és nem a Wire-ről van szó... akkor ott mindig elszomorodok picit 😕

(egyéb, határesetként talán ha jó hangulatban vagyok elfogadható válaszok: Sopranos, Futurama... illetve Szomszédok!)Igor
ultimate királyság. pont tegnap jutott eszembe, mekkora előzménysorozatot lehetne hozzá kreálni, lenne nézettsége gazdagon.

Sosem gondolkozott rajta senki, hogyan ismerkedtek össze Vágásiék? Hogy töltötték együtt fiatalkorukat Mágenheimék, még az agyhalott gyerekük érkezése előtt? Vagy Böhm hogyan ment nyugdíjba a redvás szocializmusban? Sümeghy utolsó percei az Operában?

😀😀😀berger90
engem jobban érdekelne Taki bácsiék nemi élete. ja, nem...
de a Szomszédok báját pont az adta, hogy milyen bénán (mai szemmel persze) volt megcsinálva, és ha legyártanának egy előzményt hozzá, az már - gyanítom - nem a megszokott _minőség_ lenne.

(múltkor pont egy olyan oldalra tévedtem, ahol Alma a becsületsüllyesztő teraszára dobott kézigránátot csuklóból arrébb dobja, aztán a négysávos másik oldalán álló Lada vagy mi hirtelen felrobban. priceless. pont, mint az a bábura hajazó munkás, aki beköltözés előtt suhan el az ablak előtt, és még beszélgetni is tud utána Mágenheim dokival, mielőtt berakják a Zsukba.)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
olyanok ezek a trailerek, h bárki megnézi, az belekezd a sorozatba. messze nincs ehhez fogható sorozat TVbenbraxa88
1 volt,úgy hívták,hogy Lost.Kenny
Neked. Én az első évad közepén kaszaltam.Eazzy
Én talán előbb is.kishaszi
,
Ha valaki 'semmihez nem fogható' sorozatról beszél, és nem a Wire-ről van szó... akkor ott mindig elszomorodok picit 😕

(egyéb, határesetként talán ha jó hangulatban vagyok elfogadható válaszok: Sopranos, Futurama... illetve Szomszédok!)Igor
ultimate királyság. pont tegnap jutott eszembe, mekkora előzménysorozatot lehetne hozzá kreálni, lenne nézettsége gazdagon.

Sosem gondolkozott rajta senki, hogyan ismerkedtek össze Vágásiék? Hogy töltötték együtt fiatalkorukat Mágenheimék, még az agyhalott gyerekük érkezése előtt? Vagy Böhm hogyan ment nyugdíjba a redvás szocializmusban? Sümeghy utolsó percei az Operában?

😀😀😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
olyanok ezek a trailerek, h bárki megnézi, az belekezd a sorozatba. messze nincs ehhez fogható sorozat TVbenbraxa88
1 volt,úgy hívták,hogy Lost.Kenny
Neked. Én az első évad közepén kaszaltam.Eazzy
Én talán előbb is.kishaszi
,
Ha valaki 'semmihez nem fogható' sorozatról beszél, és nem a Wire-ről van szó... akkor ott mindig elszomorodok picit 😕

(egyéb, határesetként talán ha jó hangulatban vagyok elfogadható válaszok: Sopranos, Futurama... illetve Szomszédok!)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 298 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
East Dillon Lions - still better team than the Jacksonville Jaguars 😊
(FNL 4. évad elején tartok)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
olyanok ezek a trailerek, h bárki megnézi, az belekezd a sorozatba. messze nincs ehhez fogható sorozat TVbenbraxa88
1 volt,úgy hívták,hogy Lost.Kenny
Neked. Én az első évad közepén kaszaltam.Eazzy
Én talán előbb is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."