Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
zseniális volt a pilot, és az nfl-nek is jutott benne egy kis rész
 www.sorozatjunkie.hu/2014/04/29/pilot-last-week-tonight-with-john-oliver/



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A harmadik évados történések után jó három oldal nézett ki így 😀Eazzy
| Akkor nem szóltam. 😀😀 |
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
A harmadik évados történések után jó három oldal nézett ki így 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
| Ez csak egy ötlet, de lehet kéne egy külön topik a sorozatos spoilerekenek, mert kezd kicsit hülyén kinézni a topik. |
több mint 10 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
| szerinted melyik POVbol derül volna ez ki? a gyerek v a más lett a volna a POV? biztos vagyok benne h ez nem lesz benne a köynvben. ilyen formában biztos nem. annyi történt h megmutatták h mit csinálnak a mások a gyerekekkel. nem kell ezt tulgondolni

craster erőd: feldobják bran sztoriját, meg leverik a lázadókat. ne mond már h ez annyira szar. mennyivel jobb lenne ugye ha csak azt látnánk h bran vándorol a reedekkel és hodorral...
| braxa88
| rengetegszer volt már olyan,hogy nem az ottlévő pov szemszögéből tudtunk meg dolgokat...sőt!
ezzel viszont elég sokmindent megtudtunk a másokról amiket a könyvből még csak találgathattunk..

hidegkéz engem valahogy jobban érdekelt volna,mint 1 ilyen kamusztori
|
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
thebeke
| akkor ne nézd, mert biztos h beéri a sorozat a könyveket
miért volt az utolsó jelenet 6-7.könyves spoiler? szerinted melyik POVbol derül volna ez ki? a gyerek v a más lett a volna a POV? biztos vagyok benne h ez nem lesz benne a köynvben. ilyen formában biztos nem. annyi történt h megmutatták h mit csinálnak a mások a gyerekekkel. nem kell ezt tulgondolni

craster erőd: feldobják bran sztoriját, meg leverik a lázadókat. ne mond már h ez annyira szar. mennyivel jobb lenne ugye ha csak azt látnánk h bran vándorol a reedekkel és hodorral...
|
több mint 10 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
| A white walkeres gyerekes átváltoztatós részre gondolsz, vagy a Stark gyerek szenvedésére? | Eazzy
| leginkább az előbbire, de nekem úgy rémlik, hogy Branék sem nagyon találkoznak senkivel a lovasukon kívül | kristof
| nem. és akkor mivan, ha eltérnek a könyvtől. főleg ha ezt ugy teszik h felddobják Bran nagyon lapos szálát
nagyon jó rész volt. a jelenetek nagyon szépen jöttek egymás után, nagy fel volt építve ez a rész.Jaime, Sansa, Olenna jelenetei mind nagyon jól voltak egymásra építve. nem volt egyáltalán széttagoltság érzet
| braxa88
| az egész craster erődös rész 1 marhaságnak néz ki...fogalmam nincs mit akarnak vele....a végén meg a 6./7. könyves spoiler végképp nemkellett volna..
hiába volt jol felépitve a rész,ezzel nekem nagyon elcseszték az összképet...sőt a sorozthoz való hozzáállásomat is...nem innen akarom megtudni milesz a vége!
|
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
GOT

El vagyok keseredve.
| Hát hogy tehetik ezt Hodorral? Az egész sorozat egyik legszínesebb és legkidolgozottabb karaktere. 😕 Remélem, hogy Jon legyilkolja az összeset és megbosszulja, hogy bántani merték Hodort. SZEMETEK! Mondjuk kíváncsi leszek, hogy mit hoznak ki azokból, amik nincsenek a könyvben. |

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
| A white walkeres gyerekes átváltoztatós részre gondolsz, vagy a Stark gyerek szenvedésére? | Eazzy
| leginkább az előbbire, de nekem úgy rémlik, hogy Branék sem nagyon találkoznak senkivel a lovasukon kívül | kristof
| nem. és akkor mivan, ha eltérnek a könyvtől. főleg ha ezt ugy teszik h felddobják Bran nagyon lapos szálát
nagyon jó rész volt. a jelenetek nagyon szépen jöttek egymás után, nagy fel volt építve ez a rész.Jaime, Sansa, Olenna jelenetei mind nagyon jól voltak egymásra építve. nem volt egyáltalán széttagoltság érzet
|
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Most néztem meg a HIMYM finálét.


Ezt hogy gondolták az írok? Nem lehet 9 évadot 2 perc alatt kidobni a picsába, Nem lehet 9 évadnyi sitecomot így lezárni. Sikerült elérni hogy a régi, vidám részeket sem lehet már ugyanúgy nézni...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó kis sorozat lesz ez a Fargo.
Rég láttam ennyire morbid vicceket, Billy Bob Thornton nagyot alakít.cartman023
én a 2. résztől több történést vártam. a lékbe dobott manusz nem tudott megérinteni, mivel egy senki volt.

de a hubba-bubbán nagyon röhögtem valamiért 😀 "Saul" nagy figura

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
| A white walkeres gyerekes átváltoztatós részre gondolsz, vagy a Stark gyerek szenvedésére? | Eazzy
| leginkább az előbbire, de nekem úgy rémlik, hogy Branék sem nagyon találkoznak senkivel a lovasukon kívül |
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Érdekes lett a mai GoT rész,nekem eddig ez a rész tetszett idén a legjobban.Kenny
nem azt mondom, hogy egyedül lehetsz ezzel a véleményeddel, de én eddig csak negatív kritikát olvastam róla 😛 nekem sem tetszett | a falon túli eseményeknek meg semmi értelme, még csak hasonló sem volt a könyvekben | kristof
| A white walkeres gyerekes átváltoztatós részre gondolsz, vagy a Stark gyerek szenvedésére? |

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Érdekes lett a mai GoT rész,nekem eddig ez a rész tetszett idén a legjobban.Kenny
nem azt mondom, hogy egyedül lehetsz ezzel a véleményeddel, de én eddig csak negatív kritikát olvastam róla 😛 nekem sem tetszett | a falon túli eseményeknek meg semmi értelme, még csak hasonló sem volt a könyvekben |
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
Érdekes lett a mai GoT rész,nekem eddig ez a rész tetszett idén a legjobban.

több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 736
Jó kis sorozat lesz ez a Fargo.
Rég láttam ennyire morbid vicceket, Billy Bob Thornton nagyot alakít.
több mint 10 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
Tud valaki valamit a Community jövőjéről? Az újoncok közül a True Detective mellett mit érdemes még kipróbálni?baggio
Sirens
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pedig Besenczi nagyon jól bánik a hangjával is, egyre megy fel nálam a renoméja. Még emlékszem anno "kezdő" statiszta volt a Szeszélyes évszakokban ilyen gag jelentekben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
... de annyira bejött Széles Tamás és Besenczi Árpád szinkron teljesítménye, hogy nem tudok elvonatkoztatni tőlük, illetve nem akarok. 😀
...kishaszi
Én az NFL meccsek reklámaiban találtam rá a sorozatra, így felirattal kezdtem el nézni, később a szinkron nekem nagyon nem tetszett. Főleg Harold-Besenci ment mellé sztem, de ez csak egyéni szoc problem. Kitartást őszig, nekem hiányozni fog addig.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
...kishaszi
Nálam abszolut a nr1. amióta megy a PoI. A harmadikban van egy kis hullámvölgy, van egy-két szemöldök húzós rész, de a vége megint nagyon jó lesz. Az új szereplők is ülnek. Ha van időd daráld a következőt is.gyurczi
Időm van, pikkpakk le is jönne íziről, de annyira bejött Széles Tamás és Besenczi Árpád szinkron teljesítménye, hogy nem tudok elvonatkoztatni tőlük, illetve nem akarok. 😀
Kibírom valahogy szeptemberig, addig meg lesz felirattal Southland, Justified évadok tutira.Lehet eredetiben adok esélyt a Hannibalnak is, sajnos kb. az I/4. részbe néztem bele először a téfauban, és úgy nem értettem belőle semmit. Meg majd akkor vadászom a Vikingeket, és a Sons of Anarchy is érdekel, az is kimaradt.
Jah, meg lent van már a True detective és a House of cards is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Fargo
OMG. nem láttam még jobb piltot! fordulatos, váratlan, baromi vicces, morbid. nagyon jó 😊
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
...kishaszi
Nálam abszolut a nr1. amióta megy a PoI. A harmadikban van egy kis hullámvölgy, van egy-két szemöldök húzós rész, de a vége megint nagyon jó lesz. Az új szereplők is ülnek. Ha van időd daráld a következőt is.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Belekezdtem a Célszemély 2. évadba. All-time top3 lett.

Vikingek elérhetőek szinkronosba? Sajna azt hittem az valami film belenéztem, tetszett, elaludtam, mondom akkor majd az ismétlést megnézem, erre kiderült, hogy sorozat, így nem értem😊kishaszi
Befejeztem.
Nem top3, hanem top, nálam. Beelőzte Dextert, pedig az is durván berántott anno, és mivel a lezáró idényt nem néztem meg, annyi negatív vélemény volt, azt nem is fogom😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tud valaki valamit a Community jövőjéről? Az újoncok közül a True Detective mellett mit érdemes még kipróbálni?baggio
nekem a Mixology nagyon bejött, nem egy világmegváltó sitcom, de nagyon jó dumák vannak benne 😊 meg a Brooklyn Nine-Nine-t is imádtam, de ha nem bírod Andy Samberg stílusát, akkor hagyd 😊Dexxter Tailor
pilot megnézve, nem az én sorozatom egyik se 😊
ellenben a Silicon Valley tetszik, a Fargo és a True Detective egyértelműen zseniális, és visszaolvasva a Black Sails-t és a Klondike-ot még beszereztem, darára vár a Shameless, a Vikings-t kint is tudtam nézni és elkezdődött közben a Mad Men 7. évada, juhéé (ja és a Game of Thrones is nézhető persze)! Már csak egy erős comedy hiányzik a Community-t befejezve 😊baggio
ha sitcom kell akkor a new girlt ajánlom
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tud valaki valamit a Community jövőjéről? Az újoncok közül a True Detective mellett mit érdemes még kipróbálni?baggio
nincs eldöntve, hogy mi lesz vele, de a Pyrexet berendelte az NBC hasonlóan vergődő nézettséggel, szóval nem várok logikus döntést.

a Surviving Jackre nézz rá, midseason újonc szóval csak 3 rész ment le, de a '90-es évek eleji retro eléggé unikumnak számít.