NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 309 — Omar's Coming Yo!
olvastam a könyveket,de így is szar volt nézni az utolsó 3 percet.
Valóban stagnál a színvonal,na de az utolsó két rész,azt nem lehet elbaszni.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Abban egyetertek, hogy a Lannister szal kezd unalmas lenni mar, es valoban vannak unalmasabb reszek, de hol nincsenek? Meg persze lassan bontakoznak ki a dolgok, de szerintem azert a legtobb abszolut elvezheto igy is.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Bennem van a hiba, vagy van ezzel így más is ?süti
Már mért lenne benned hiba? Nem muszáj ám mindenkinek ugyanazt szeretni csak mert a többi szereti 😀

Ebben a részben én valahol a felénél néztem meg, hogy mennyi van még hátra, hogy ugye, már nem a végén vagyunk. Szóval ez azt jelenti, hogy nekem tetszett a közepe is. A legnagyobb probléma az, hogy annyi szál van, hogy nem jut rendesen idő mindenre. Pl Ramsayt simán mutathatnák többet, nagyon jó karakter. A falnál történések is olyan lassan mennek még, hogy csak villanások jutnak oda.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mi meg még csak most kezdtük el a Hannibal 1. évadot!(két részt néztünk meg)

már iylenek mennek,hogy nem is biztos,hogy lesz 3. ??? 😕

(egyébként érdekes eddig....nem is tudom....nem erre a kb. Helyszínelők típusra számítottam/számítottunk)
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
És ha az nem lett volna a végén, akkor is erős rész!

| Ser Jorah, Arya röhögése és persze Missandei 😀 😀 |

Mindig jövőre
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nyilván nagyon népszerű leszek, de csak szerintem süllyed a GoT színvonal ?
Értem én ez alatt, hogy eddig tudott az ember izgulni a részek alatt, volt kinek szurkolni, kalkulálni stb.
Erre most a 4. éved, főleg mióta (nagy spoiler: | meghalt joffrey | ),

Különösebb spoiler nélkül, inkább csak a részek bennem keltett összbenyomásáról:
| semmi másból nem áll, mint rosszul felépített, néha összefüggéstelen cselekedetek kibontakozásában, aztán a végére meg jól odabaszunk valami megdöbbentő jelenetet.
Gyakorlatilag mintha az első 50 percben egy Hobbitos vándorlást néznék. Aztán a sorozat végén sokkoló jelenetek meg teljesen elolvadnak, és érdektelenné válnak a következő részben. A Lannisterék már kurva unalmasak, a többiekre meg nincs elég idő, hogy kilegyen dolgozva. Mostanra már csak egyedül Baelish karaktere maradt izgalmas a számomra, a többi részt ásítozással átbambulom...
|

Bennem van a hiba, vagy van ezzel így más is ?süti
JJ a te embered ő rühelli a trónok harcát. de nézi mert hbo
több mint 9 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
Nyilván nagyon népszerű leszek, de csak szerintem süllyed a GoT színvonal ?
Értem én ez alatt, hogy eddig tudott az ember izgulni a részek alatt, volt kinek szurkolni, kalkulálni stb.
Erre most a 4. éved, főleg mióta (nagy spoiler: | meghalt joffrey | ),

Különösebb spoiler nélkül, inkább csak a részek bennem keltett összbenyomásáról:
| semmi másból nem áll, mint rosszul felépített, néha összefüggéstelen cselekedetek kibontakozásában, aztán a végére meg jól odabaszunk valami megdöbbentő jelenetet.
Gyakorlatilag mintha az első 50 percben egy Hobbitos vándorlást néznék. Aztán a sorozat végén sokkoló jelenetek meg teljesen elolvadnak, és érdektelenné válnak a következő részben. A Lannisterék már kurva unalmasak, a többiekre meg nincs elég idő, hogy kilegyen dolgozva. Mostanra már csak egyedül Baelish karaktere maradt izgalmas a számomra, a többi részt ásítozással átbambulom...
|

Bennem van a hiba, vagy van ezzel így más is ?süti
Benned..XD
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nyilván nagyon népszerű leszek, de csak szerintem süllyed a GoT színvonal ?
Értem én ez alatt, hogy eddig tudott az ember izgulni a részek alatt, volt kinek szurkolni, kalkulálni stb.
Erre most a 4. éved, főleg mióta (nagy spoiler: | meghalt joffrey | ),

Különösebb spoiler nélkül, inkább csak a részek bennem keltett összbenyomásáról:
| semmi másból nem áll, mint rosszul felépített, néha összefüggéstelen cselekedetek kibontakozásában, aztán a végére meg jól odabaszunk valami megdöbbentő jelenetet.
Gyakorlatilag mintha az első 50 percben egy Hobbitos vándorlást néznék. Aztán a sorozat végén sokkoló jelenetek meg teljesen elolvadnak, és érdektelenné válnak a következő részben. A Lannisterék már kurva unalmasak, a többiekre meg nincs elég idő, hogy kilegyen dolgozva. Mostanra már csak egyedül Baelish karaktere maradt izgalmas a számomra, a többi részt ásítozással átbambulom...
|

Bennem van a hiba, vagy van ezzel így más is ?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Missandei-re gondolsz a parton? 😊
baggio
én azóta is igen😍
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
sokkoltbraxa88
Missandei-re gondolsz a parton? 😊
Amúgy nagyon szemét sorozat ez a GoT, az ilyen részek miatt lehetetlen ott hagyni a szériát... az ominózus jelenetre még én is azt mondanám, hogy ez azért már túlzás, de hát gondolom pont ez volt a cél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
I've read the books, so I knew that was going to happen. But holy fucking shit cunt motherfucking piss cock shit fucker, that was scared the shit out of me!
egy komment 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt a rohadt kurva életbe, hűbazdmeg, ez tényleg sokkolt.

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na takarodj

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sokkolt
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
GoT: | Brutál... Én azt vártam hogy Oberyn belevágja a lándzsáját Tywinba, de ááááá, erre most le kell ülepednie, főleg így reggeli után | Wester
| Ne máááááár. Simán nyert a hülye...ezért nem szabad figyelmetlenkedni. Váá, de idegesítőőő. Mi lesz ebből...Én is egyből arra gondoltam, hogy Tywin felé dobja a lándzsát. Erre így meghalni...szegény, pedig nagyon jó arc volt. |

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 064 — Jó ötletnek tűnt!
GoT: | Brutál... Én azt vártam hogy Oberyn belevágja a lándzsáját Tywinba, de ááááá, ennek most le kell ülepednie, főleg így reggeli után |

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 276 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Key & Peele-en besírtam 😀 mondjuk sajnálom, hogy | Billy Bob Thornton irodai mészárlására már nem volt büdzsé | . ettől függetlenül az egyik legjobban megírt rész volt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 484
a Fargo legújabb részében Key & Peele a két FBI detektív, akik az East/West College Bowl c. paródiavideókat is csinálták többek között. 😊

choose life
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Más, a True Detective 2. szezonja Californiában fog játszódni és 3 főszereplő viszi majd a sztoritBaltimoreDefense
Első évadot ma kezdtem. Nagyon jó párbeszédekkel van teletűzdelve.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Hannibal évadzáró:

Mi a f&sz? Mi van? Áááááááááááá, teljes sokkban vagyok. Nem hiszem el, baszki. 10/10 a vége.

Lehet agyalni, nem kicsit.Vrijbloed
Tökéletes befejezés egy olyan sorozat 2. évadának ami ennyire az elkaszálás közelében lebeg. Nem tudom mi volt a durvább | Du Maurier feltűnése, amit totál nem tudok hova tenni, azok után, hogy anno beöltözve megjelent az addigra kiürített házában Hannibal v Abigail. |
Viszont nem tudom mi következhet most, ha lesz harmadik évad, mert eléggé lecsúszott a történet vonala arról a sínről amire fel akarták futtatni | addig viszik amíg elkapják Hannibált a film trilógiában | v. tudják, hogy az NBC-n kasza lesz és így egy ilyen "ÁÁááááááá mi f*sz van most" résszel zárják le a sorozatot és magában mindenki úgy fejezi be ahogy akarja/gondolja/el tudja képzelni a történet végét.Blaise
nagyon kíváncsi vagyok hogy mi lesz ebből iszonyat durva volt az évadzáró

Más, a True Detective 2. szezonja Californiában fog játszódni és 3 főszereplő viszi majd a sztorit
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Californication:
| Meglépik, hogy Karen meghal? Hank olyan jól elvolt a babymama1-el, én kicsit annak az oldalnak szurkolok.
De hogy egyébként valaki ennyire ne tanuljon semmiből, de tényleg semmiből...oké, hogy ne fogadott senkinek hűséget, de annyi gondja volt abból amit mindig csinál, és csak azért is. Érdekes egy karakter mindenesetre.
|

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
Kösz!
Bár fenn van nCore-on a széria, letöltöttem. Inkább kedvcsinálónak tettem be a linket. ahhoz semmit nem kell letölteni, rákattintasz és teszik vagy nem. Aki bármilyen vállalkozást indít(ott) mostanság, már csak ezért is érdemes megnézni pár részt.

Illetve a sorozatbarát egy jó oldal. Lehet keresni témák szerint (akció sorozatok akármi) és rengeteg sorozat rengeteg része fent van. Nem kell letölteni, mindig van működő link több is. Magyarul leírás is van. Szinkronos (néhol van angol nyelvű link is a sorban, ha valaki biztos a nyelvtudásában), vagy feliratos ha még szinkronos nincs, de az is rá van téve a videóra, nem kell keresni, nem kell tenni semmit, csak elindítani.

Továbbá be lehet jelölni ha megnéztél egy részt, nem kell emlékezni fejből, hol tartottál. Utóbbihoz regisztrálni kell ingyen.ulpianus
megnéztem a kontrollcsoportot (Hull High), nem volt benne 😊
egyébként nem rossz, így legalább látom, hogy hol (nem) tartok a sorozatokban - már amiket néztem. kösz a tippet!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Kösz!
Bár fenn van nCore-on a széria, letöltöttem. Inkább kedvcsinálónak tettem be a linket. ahhoz semmit nem kell letölteni, rákattintasz és teszik vagy nem. Aki bármilyen vállalkozást indít(ott) mostanság, már csak ezért is érdemes megnézni pár részt.

Illetve a sorozatbarát egy jó oldal. Lehet keresni témák szerint (akció sorozatok akármi) és rengeteg sorozat rengeteg része fent van. Nem kell letölteni, mindig van működő link több is. Magyarul leírás is van. Szinkronos (néhol van angol nyelvű link is a sorban, ha valaki biztos a nyelvtudásában), vagy feliratos ha még szinkronos nincs, de az is rá van téve a videóra, nem kell keresni, nem kell tenni semmit, csak elindítani.

Továbbá be lehet jelölni ha megnéztél egy részt, nem kell emlékezni fejből, hol tartottál. Utóbbihoz regisztrálni kell ingyen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
Nem sok részét találtam a sorozat baráton (amit minden sorozatbarát tegyen könyvjelzőbe), A konyha ördöge sorozatnak, amit Gordon Ramsay a főbunkó de kiváló séf vezet. ÉS ez nem a Pokol konyhája (szintén vicces kis sorozat, aki bírja ha szerencsétlenkedésen lehet röhögni). KEzdő éttermekben ad tanácsot, és néha a hasam fogtam mennyire elkeserítő az étterem vagy szakácsa, ami nem véletlen van csődközelben.ulpianus
próbálj meg máshol rákeresni a Kitchen Nightmares-re.
nem tudom, hogy bejön-e, mert melóhelyen nem akarok olyan oldalakat megnézni, amiket meg kellene néznem ehhez...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem sok részét találtam a sorozat baráton (amit minden sorozatbarát tegyen könyvjelzőbe), A konyha ördöge sorozatnak, amit Gordon Ramsay a főbunkó de kiváló séf vezet. ÉS ez nem a Pokol konyhája (szintén vicces kis sorozat, aki bírja ha szerencsétlenkedésen lehet röhögni). KEzdő éttermekben ad tanácsot, és néha a hasam fogtam mennyire elkeserítő az étterem vagy szakácsa, ami nem véletlen van csődközelben.


Állat vagyok, ami enni kér...