Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 348 — #NoStress
| Utálom ezt a sorozatot bazmeg.... ha nekem van egy kedvenc karakterem, az tuti hogy 3 részen belül elpatkol...fasz kivan. | Hanni
| Válassz Lannistert 😉 | Sobri Jóska
| Joffrey is elpatkolt.... :p
de amúgy Hanni +1, fasz ki van 😀
| Newman
| Jaime-re, vagy Tyrionra gondoltam, esetleg Cerseire.
De gondolom, hogy Arya vagy Daenerys is megéri a végét.
Másnak nem nagyon hiszem, hogy sikerülne. 😊
| Sobri Jóska
| Amúgy Tyrion az utolsó mentsváram, imádom ahogy folyamatosan képes belekakkantani a kékvérű főúricsalád levesébe, de ahogy a szopóroller most áll, nem is akarom tovább nézni a sorozatot. Nem birom kiheverni ezt a párbajt.... 😀 | Hanni
| Spoiler nélkül csak annyit, a következő 1-2 rész nagy örömet tartogat számodra ezügyben. 😉
Szóval nézd csak bátran.
|

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
basszus ez a GOT engem is sokkolt...

24: sztem vállalható, régi színvonal meg túl magasan van... bár még azért várom, hogy lesznek itt besúgók főleg a brit szálból...csebi
szerintem meg a 24-től elvárható lenne, hogy ne ezeket a mesterségesen generált konfliktusokat ismételgessék kb minden részben. sajnos annyira kiszámítható a sztori mint egy zsák krumpli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
basszus ez a GOT engem is sokkolt...

24: sztem vállalható, régi színvonal meg túl magasan van... bár még azért várom, hogy lesznek itt besúgók főleg a brit szálból...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A Fargoról hogyhogy nem beszéltek?
Tökéletes ez a sorozat, rég jött már be valami ennyire 😊
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 310 — Omar's Coming Yo!
24-et nézi vki?csebi
igen.
Anno hétről hétre néztem végig az összes évadot,szóval elég nagy elvárásokkal ültem le nézni az ideit.Hát,nézhető,de közel sem az a színvonal mint régen.

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
24-et nézi vki?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 573 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
| Utálom ezt a sorozatot bazmeg.... ha nekem van egy kedvenc karakterem, az tuti hogy 3 részen belül elpatkol...fasz kivan. | Hanni
| Válassz Lannistert 😉 | Sobri Jóska
| Joffrey is elpatkolt.... :p
de amúgy Hanni +1, fasz ki van 😀
| Newman
| Jaime-re, vagy Tyrionra gondoltam, esetleg Cerseire.
De gondolom, hogy Arya vagy Daenerys is megéri a végét.
Másnak nem nagyon hiszem, hogy sikerülne. 😊
| Sobri Jóska
| Amúgy Tyrion az utolsó mentsváram, imádom ahogy folyamatosan képes belekakkantani a kékvérű főúricsalád levesébe, de ahogy a szopóroller most áll, nem is akarom tovább nézni a sorozatot. Nem birom kiheverni ezt a párbajt.... 😀 |
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 348 — #NoStress
| Utálom ezt a sorozatot bazmeg.... ha nekem van egy kedvenc karakterem, az tuti hogy 3 részen belül elpatkol...fasz kivan. | Hanni
| Válassz Lannistert 😉 | Sobri Jóska
| Joffrey is elpatkolt.... :p
de amúgy Hanni +1, fasz ki van 😀
| Newman
| Jaime-re, vagy Tyrionra gondoltam, esetleg Cerseire.
De gondolom, hogy Arya vagy Daenerys is megéri a végét.
Másnak nem nagyon hiszem, hogy sikerülne. 😊
|

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
| Utálom ezt a sorozatot bazmeg.... ha nekem van egy kedvenc karakterem, az tuti hogy 3 részen belül elpatkol...fasz kivan. | Hanni
| Válassz Lannistert 😉 | Sobri Jóska
| Joffrey is elpatkolt.... :p
de amúgy Hanni +1, fasz ki van 😀
|

több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
WALTER. FUCKING. WHITE.Vrijbloed
Most kezdted nézni? hol jársz? egyik legnagyobb sorozat :cool:

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 348 — #NoStress
| Utálom ezt a sorozatot bazmeg.... ha nekem van egy kedvenc karakterem, az tuti hogy 3 részen belül elpatkol...fasz kivan. | Hanni
| Válassz Lannistert 😉 |

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
WALTER. FUCKING. WHITE.
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 573 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
| Utálom ezt a sorozatot bazmeg.... ha nekem van egy kedvenc karakterem, az tuti hogy 3 részen belül elpatkol...fasz kivan. |
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 348 — #NoStress
egyébként első 8 évada van a GoT-nak berendelve, szóval nem fognak kapkodni 😊sapka
Azért az érdekelne, hogy miként oldják meg a következőt:
Az 5 könyv ugyebár kb. másfél évet ölel át, de 5-6 évadban kerül bemutatásra (ez kb 5 forgatási év).
Viszont az Aryat játszó kislányból közben felnőttt nő lesz.
Lecserélik vajon a végére, vagy majd 21 évesen játszik 12 évest?

több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Egy jó interjú a Trónok Harca és egyéb sorozatok fordítópárosával.

 hvg.hu/kkv/20140603_Bruzsy_es_darkspell_interju
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
sapka 😀 4.könyve 3 évadban?! 😀😀 akkor szerintem a nézők fele kaszálná a sorozatot. 4.-5. könyv lesz 2 évadban max. 3 élvad csak a 4.könyből teljesen esélytelen.
ja és persze egyszerre lesznek a könyves szálak, nem kettévágva mint a könyvekbenbraxa88
braxa 😀
tegyük fel, hogy ez egy official infó volt = mármint nem most találtam ki a kanapén, hanem erre lehet következtetni, pl. a köv. évad szereplőgárdájából | (amiben értelemszerűen nincs benne egy darab Greyjoy sem...), márpedig az öreg hippi elég nagy szerves részét képezi a könyvnek |

egyébként első 8 évada van a GoT-nak berendelve, szóval nem fognak kapkodni 😊sapka
teljesen esélytelen a 4.könyv mint 3évad szal teljesen felesleges ezen vitázni.
| greyjoyok meg vagy lesznek vagy nem. ha lesznek akkor igen valszeg nem 4.évadban. de szerinted a királyváras sztorit, dorne-t, brienne útja, arya, sansa stb 4. könyves szorija ki tesz 3évadot? felet se nagyon. csak királyvár 1-1,5t |
amugy még 2 évad van berendelve. 5-6. ez tuti. ettől függetlenül lehet majd belőle 8braxa88
összekavartam dolgokat, összesen lesz 8 évada. 😊
Elvileg az új könyvekkel együtt. Szóval úgy ok.
Viszont tényleg nem lesznek a Greyjoyok a következő évadban benne, szóval valamit összemosnak.
| de kihagyni biztos nem fogják őket! Annak a bizonyos 'elhagyott' kürtnek lehet még szerepe később |

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sapka 😀 4.könyve 3 évadban?! 😀😀 akkor szerintem a nézők fele kaszálná a sorozatot. 4.-5. könyv lesz 2 évadban max. 3 élvad csak a 4.könyből teljesen esélytelen.
ja és persze egyszerre lesznek a könyves szálak, nem kettévágva mint a könyvekbenbraxa88
braxa 😀
tegyük fel, hogy ez egy official infó volt = mármint nem most találtam ki a kanapén, hanem erre lehet következtetni, pl. a köv. évad szereplőgárdájából | (amiben értelemszerűen nincs benne egy darab Greyjoy sem...), márpedig az öreg hippi elég nagy szerves részét képezi a könyvnek |

egyébként első 8 évada van a GoT-nak berendelve, szóval nem fognak kapkodni 😊sapka
teljesen esélytelen a 4.könyv mint 3évad szal teljesen felesleges ezen vitázni.
| greyjoyok meg vagy lesznek vagy nem. ha lesznek akkor igen valszeg nem 4.évadban. de szerinted a királyváras sztorit, dorne-t, brienne útja, arya, sansa stb 4. könyves szorija ki tesz 3évadot? felet se nagyon. csak királyvár 1-1,5t |
amugy még 2 évad van berendelve. 5-6. ez tuti. ettől függetlenül lehet majd belőle 8
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
sapka 😀 4.könyve 3 évadban?! 😀😀 akkor szerintem a nézők fele kaszálná a sorozatot. 4.-5. könyv lesz 2 évadban max. 3 élvad csak a 4.könyből teljesen esélytelen.
ja és persze egyszerre lesznek a könyves szálak, nem kettévágva mint a könyvekbenbraxa88
braxa 😀
tegyük fel, hogy ez egy official infó volt = mármint nem most találtam ki a kanapén, hanem erre lehet következtetni, pl. a köv. évad szereplőgárdájából | (amiben értelemszerűen nincs benne egy darab Greyjoy sem...), márpedig az öreg hippi elég nagy szerves részét képezi a könyvnek |

egyébként első 8 évada van a GoT-nak berendelve, szóval nem fognak kapkodni 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nekem meg tetszik ez h több szál van egyszerre.
pl walking dead előző évada, ahol 1-2 szál volt egy részben az nagyon idegesítő és unalmas volt.
szóval jobb ez a rendszer.

amugy meg ez az évad a legpörgősebb, nagyon sok kemény jelenet volt és lesz még a köv 2részben. az ezutáni 2 évad elég lapos lesz ha lönyvhez hűek. de szerintem felfogják dobni az unalmasabb szálakat, mint az tették Brannal.

sapka 😀 4.könyve 3 évadban?! 😀😀 akkor szerintem a nézők fele kaszálná a sorozatot. 4.-5. könyv lesz 2 évadban max. 3 élvad csak a 4.könyből teljesen esélytelen.
ja és persze egyszerre lesznek a könyves szálak, nem kettévágva mint a könyvekben
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nyilván nagyon népszerű leszek, de csak szerintem süllyed a GoT színvonal ?
süti
Szerintem is süllyed a színvonal, értem én, hogy rengeteg eseményszál, de az az évad kb nagyon lebutítva így néz ki:

- 40 percig megmutatunk kb minden szálat 5 percig, majd a végén vagy valami nagy bumm, hogy felébredjen a nép, vagy előkészítjük a következő rész nagy bummját. Ez pedig szerintem unalmas. Biztos fontosak azok a részek is az esemény miatt (nem olvastam a könyveket) de akkor legyen egy részben két szál futtatva, de az haladjon rendesen...Blaise
ez azért van így, mert a 4. könyv 3 évadban lesz feldolgozva
| és pl. a következő évadban a Martellek háza tájéka lesz jobban kivesézve, azt követően pedig a Greyjoyok kapnak egy nagyobb lélegzetnyi műsoridőt. |
Másrészt kicsit cinkes ez a 4. könyv, mert több szál fut egyszerre, és míg a könyvben tényleg párhuzamosan futnak, ezt nem hiszem, hogy értelmesen filmre lehetett volna vinni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nyilván nagyon népszerű leszek, de csak szerintem süllyed a GoT színvonal ?
süti
Szerintem is süllyed a színvonal, értem én, hogy rengeteg eseményszál, de az az évad kb nagyon lebutítva így néz ki:

- 40 percig megmutatunk kb minden szálat 5 percig, majd a végén vagy valami nagy bumm, hogy felébredjen a nép, vagy előkészítjük a következő rész nagy bummját. Ez pedig szerintem unalmas. Biztos fontosak azok a részek is az esemény miatt (nem olvastam a könyveket) de akkor legyen egy részben két szál futtatva, de az haladjon rendesen...
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Néztem, hogy mennyien mondtátok, hogy a HOC második évadának színvonala csökkent.
Hát nem tudom, nálam 9-10/10-es részeket hozott, és muszáj voltam 3 nap alatt végignézni az összeset, mert annyira zseniális.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mi meg még csak most kezdtük el a Hannibal 1. évadot!(két részt néztünk meg)

már iylenek mennek,hogy nem is biztos,hogy lesz 3. ??? 😕

(egyébként érdekes eddig....nem is tudom....nem erre a kb. Helyszínelők típusra számítottam/számítottunk)ZoliZoltán
Lesz 3. évad, nyugi. 😀

Nyugi, sokkal jobb lesz, mint a Helyszínelők. 😀Vrijbloed
Na jol van,akkor megnyugodtunk!(nem,mintha annyira felzaklatott volna de erted😀)


koszi😉
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mi meg még csak most kezdtük el a Hannibal 1. évadot!(két részt néztünk meg)

már iylenek mennek,hogy nem is biztos,hogy lesz 3. ??? 😕

(egyébként érdekes eddig....nem is tudom....nem erre a kb. Helyszínelők típusra számítottam/számítottunk)ZoliZoltán
Lesz 3. évad, nyugi. 😀

Nyugi, sokkal jobb lesz, mint a Helyszínelők. 😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én leszek a közellenség, mert én nem láttam belőle egy percet sem, és eszemben sincs belenézni. 😀

Egyszerűen ellenérzést vált ki belőlem, ha valamit néz mindenki, azt egyszerűen nem bírom. 😀
Persze vannak kivételek, de valahogy a GOT-nál nem az jött,hogy ha mindenki nézi, akkor nekem is kell. Majd ha egyszer az életben nem lesz ekkora hype, akkor TALÁN belenézek.

De előbb fogom elolvasni a könyveket, ez 100%. 😀