Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Anyád ez a SoA rész mivolt...Toca
| az mekkora már, hogy Lyla ebből szerencsésen kimaradt? Sutter szerintem azt gondolta, hogy a sorozat legtöbbet szívott karakterei (Opie gyerekei) kapcsán azért van egy határ, már ha ismeri ezt a szót. 😀 |

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Anyád ez a SoA rész mivolt...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Gothamben ezúttal mikor volt utalás Jokerre?
Én a pincér gyerekre gondoltam először, de megmondta a nevét, szóval ott meg is dőlt a tippem. 😀Stez
az eddigiek alapján nekem a kémikus gyerek( Ed ) Jokerthebeke
😀 😀shawnka
ennél kicsit bővebben?thebeke
Edből a Riddler lesz, ezért kérdez folyton valamit.

Jokernek nincs neve. Ne a Burton filmből indulj ki. Ebben a részben amúgy a lilaöltönyös faszi volt az, akinek nekiesett Gordon.shawnka
Nem csak a Burton filmben láttam említést arról, hogy Jack Napier a neve.Stez
pedig a karakternek nincs neve. pont ez a Joker lényege: egy ember, akinek nincs ujjlenyomata, nem szerepel semmilyen adatbázisban és ugye... nincs neve.

Jack Napierként csak a 89-es filmben szólították, illetve a Gotham Noirban volt még egy Jack Napier nevű karakter. Őt viszont soha nem szólították Jokernek, noha a karakter személyiségét róla mintázták. De ő se bukkant fel soha többet, mert bukás volt a sztori és a DC-nél is jobbnak látták, ha különböző doppelgangerek helyett ténylegesen a Jokert futtatják minél többet.

amúgy eddig (a klasszikus képregényeken kívül persze) mindösszesen 3 olyan Jokert láttam, akik tetszettek: Ledger a TDK-ban fenomenális, Mark Hamill szintén az az Arkham szériában, illetve Michael Emerson a The Dark Knight Returnsben, ami a Year One mellett a legjobb DC sztori.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gothamben ezúttal mikor volt utalás Jokerre?
Én a pincér gyerekre gondoltam először, de megmondta a nevét, szóval ott meg is dőlt a tippem. 😀Stez
az eddigiek alapján nekem a kémikus gyerek( Ed ) Jokerthebeke
😀 😀shawnka
ennél kicsit bővebben?thebeke
Edből a Riddler lesz, ezért kérdez folyton valamit.

Jokernek nincs neve. Ne a Burton filmből indulj ki. Ebben a részben amúgy a lilaöltönyös faszi volt az, akinek nekiesett Gordon.shawnka
Nem csak a Burton filmben láttam említést arról, hogy Jack Napier a neve.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Gothamben ezúttal mikor volt utalás Jokerre?
Én a pincér gyerekre gondoltam először, de megmondta a nevét, szóval ott meg is dőlt a tippem. 😀Stez
az eddigiek alapján nekem a kémikus gyerek( Ed ) Jokerthebeke
😀 😀shawnka
ennél kicsit bővebben?thebeke
Edből a Riddler lesz, ezért kérdez folyton valamit.

Jokernek nincs neve. Ne a Burton filmből indulj ki. Ebben a részben amúgy a lilaöltönyös faszi volt az, akinek nekiesett Gordon.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem még nem volt, csak ugye shawnka mondta, hogy minden részben lesz rá utalás, de ebben nem tudom, ki lehetett. Mondom, a pincér csókára gondoltam, de Joker nevét ugye tudjuk, a faszit meg Lazlonak hívták, ha jól emlékszem. Más meg nem rémlik, mint akit mutogattak, és eddig nem láttam volna.

több mint 9 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 487 — Steelers fan
Gothamben ezúttal mikor volt utalás Jokerre?
Én a pincér gyerekre gondoltam először, de megmondta a nevét, szóval ott meg is dőlt a tippem. 😀Stez
az eddigiek alapján nekem a kémikus gyerek( Ed ) Jokerthebeke
😀 😀shawnka
ennél kicsit bővebben?
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Gothamben ezúttal mikor volt utalás Jokerre?
Én a pincér gyerekre gondoltam először, de megmondta a nevét, szóval ott meg is dőlt a tippem. 😀Stez
az eddigiek alapján nekem a kémikus gyerek( Ed ) Jokerthebeke
😀 😀
több mint 9 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 487 — Steelers fan
Gothamben ezúttal mikor volt utalás Jokerre?
Én a pincér gyerekre gondoltam először, de megmondta a nevét, szóval ott meg is dőlt a tippem. 😀Stez
az eddigiek alapján nekem a kémikus gyerek( Ed ) Joker
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gothamben ezúttal mikor volt utalás Jokerre?
Én a pincér gyerekre gondoltam először, de megmondta a nevét, szóval ott meg is dőlt a tippem. 😀

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
SoA:
| mondtam, hogy lassan indul be a szarzuhany |

Mindig jövőre
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
hiába szar már évek óta a Family Guy és a Simpsons, én azért reméltem, hogy a crossover azért jó lesz. Hát közepesnél picivel jobb, de ennyi. Sokkal több volt benne.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Mindenfajta spoiler nélkül,nekem eddig ez a sons évad nem tetszik.Nagyon magasra tették a lécet,és idén szerintem még nem sikerült megugrani.Tudom hogy felvezető 3 rész volt,de valahogy akkor sem jön be eddig.Remélem fog változni.Kenny
Pedig szerintem az e heti résszel végre elkezdték feltornászni, mert az első kettő tényleg a kanyarban sem volt. Persze még mindig azt mondom, hogy Sutter csak altat, és olyan szarzuhanyt kapunk a végén, hogy meg sem tudunk majd mozdulni a székben órákig.

| Annyira éreztem, hogy előhúzzák az Abel-vonalat is: "apu is rossz ember? Jaj, dehogy, kicsim, apukád nagyszerű ember (tesóm reakciója: azbazmeg, virágokat ültet a városháza parkjában és hajléktalanoknak oszt ételt 😀 😀 😀)". Szóval ha ezt hagynák a francba, jó lesz ez lassan. | berger90
A harmadik rész nagyon adta szerintem. Első kettőnél kínosan feszengtem a székemben, hogy ez mégis mi a fene. De ez csak ment, élveztem, aztán sajnos vége lett.
Abban negyetértek hogy szerintem is most kapjuk meg a felvezetését a pofára esésnek, de majd meglátjuk.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mindenfajta spoiler nélkül,nekem eddig ez a sons évad nem tetszik.Nagyon magasra tették a lécet,és idén szerintem még nem sikerült megugrani.Tudom hogy felvezető 3 rész volt,de valahogy akkor sem jön be eddig.Remélem fog változni.Kenny
Pedig szerintem az e heti résszel végre elkezdték feltornászni, mert az első kettő tényleg a kanyarban sem volt. Persze még mindig azt mondom, hogy Sutter csak altat, és olyan szarzuhanyt kapunk a végén, hogy meg sem tudunk majd mozdulni a székben órákig.

| Annyira éreztem, hogy előhúzzák az Abel-vonalat is: "apu is rossz ember? Jaj, dehogy, kicsim, apukád nagyszerű ember (tesóm reakciója: azbazmeg, virágokat ültet a városháza parkjában és hajléktalanoknak oszt ételt 😀 😀 😀)". Szóval ha ezt hagynák a francba, jó lesz ez lassan. |

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Mindenfajta spoiler nélkül,nekem eddig ez a sons évad nem tetszik.Nagyon magasra tették a lécet,és idén szerintem még nem sikerült megugrani.Tudom hogy felvezető 3 rész volt,de valahogy akkor sem jön be eddig.Remélem fog változni.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát tény, csak azért ugye fog megölni olyan karaktert is, akit már most behoztak, szóval kíváncsi vagyok, meddig húzzák azokat a gyilkolászásokat. 😀
Gordonné kinyírása például már most látom, hogy nagyot fog dobni az egészen. 😀 Bár az nyilván később lesz még. Ha meg a Batman korszakba bele se mennek, akkor soha. 😊Stez
| Kire gondolsz ezalatt? | shawnka
| Gordonnak asszem két nőjét is ő fogja kinyírni, bár az elsőt, Barbarát Batgirlként, szóval rájöttem, hogy akkor ez sokkal később lesz, már a Batman-korszakban. És azért mondtam, hogy ha a Gotham abba nem fog már belemenni, akkor az nem lesz a sorozatban, ezáltal Joker behozatalát is nyugodtan húzhatják. |

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Hát tény, csak azért ugye fog megölni olyan karaktert is, akit már most behoztak, szóval kíváncsi vagyok, meddig húzzák azokat a gyilkolászásokat. 😀
Gordonné kinyírása például már most látom, hogy nagyot fog dobni az egészen. 😀 Bár az nyilván később lesz még. Ha meg a Batman korszakba bele se mennek, akkor soha. 😊Stez
| Kire gondolsz ezalatt? |
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát tény, csak azért ugye fog megölni olyan karaktert is, akit már most behoztak, szóval kíváncsi vagyok, meddig húzzák azokat a gyilkolászásokat. 😀
Gordonné kinyírása például már most látom, hogy nagyot fog dobni az egészen. 😀 Bár az nyilván később lesz még. Ha meg a Batman korszakba bele se mennek, akkor soha. 😊

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
A Wayne-szülőknek annyi gyilkosa van, ahány képregény 😀

Jokert be fogják hozni, de valószínűleg csak későbbi évadokban. Igazuk van, én se lőném el a legikonikusabb emberemet.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nygma az jó volt igen, nekem is Ivy volt, aki szemet szúrt, konkrétan fölösleges véltem a részben.
Joker felbukkanását várom egyébként nagyon, bár nem olvastam utána, egyáltalán benne lesz az évadban, nem csak utalás szintjén?
A régi Batmanben ugye ő lőtte le a Wayne-szülőket, mondjuk azt sosem tudtam, hogy végül is az csak a filmben volt-e így, vagy a képregényekben is, de kíváncsi leszek arra a szálra is, remélem nem basszák el.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
a league botrányosan rossz volt.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a tegnapi termés igen kemény.

a the league és a south park is emlékezetes részt hozott, kezdett a Survivor és a Bad Educationt még meg se néztem.

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
szerintem nem volt zsúfolt ilyen szempontból. legalábbis nekem az jobban bejött, hogy megmutatták pl., hogy Nygma a GCPD-nél dolgozik és így nem tűnik izzadtságszagúnak majd, amikor a 2. évad 7. részében felbukkan, hogy ja, amúgy ő is itt van. tehát nem csak a plot kedvéért rángatják elő, hanem benne van már most az univerzumban.

egyedül Ivyt éreztem picit kilógni, de ha ez is marad a Nolan-féle realitásnál, akkor nem lesz vele problémám.

az amúgy megvan, hogy minden részben lesz utalás Jokerre? ebben a viccmesélő volt az Fishnél.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ki milyen újba kezdet bele?

Gotham nekem eddig 10/8 simán, jo karakterek,képi világ stb 😊Kroos
Nem rossz, csak tartsa is ezt a szintet.Stez
Cobblepot végre telitalálat. Sosem szerettem a karaktert, mindig is egy balfasznak tartottam (igen, még a DeVito-féle reinkarnációt is), de most van egy elég para kisugárzása, ami idővel szerintem még jobban ki fog teljesedni.shawnka
Igen, az a része jó volt, csak így hirtelen nekem túl sok utalás volt a jövőbeli dolgokra. és kissé parázok attól, hogy a kezdésnél rögtön ellövik a legjobb dolgokat, aztán utána meg esik a színvonal. Persze elég sok érdekes karakter lesz a jövőben, tehát van miből meríteni, csak azért ezeket a karaktereket jó lenne majd kidolgozni, az összeset, meg jobban bemutatni. | És nem csak Cobblepot-ot, mert egyébként ahogy olvastam, eléggé őt helyezik előtérbe a következő 1-2 részben. |

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ki milyen újba kezdet bele?

Gotham nekem eddig 10/8 simán, jo karakterek,képi világ stb 😊Kroos
Nem rossz, csak tartsa is ezt a szintet.Stez
Cobblepot végre telitalálat. Sosem szerettem a karaktert, mindig is egy balfasznak tartottam (igen, még a DeVito-féle reinkarnációt is), de most van egy elég para kisugárzása, ami idővel szerintem még jobban ki fog teljesedni.