Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 423
A Renegade-t kéne feléleszteni, Lorenzo Lamas hitelessége semmit se változott!
Höri
Brian Bosworth lehetne a Special Guest Star
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Vikings negyedik évad berendelve!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Hivatalos, Clarksont kivágták a BBC-től. Hammond és May is megy vele, ez szép gesztus. Remélem akarják tiszta lappal folytatni, csak rajtuk múlik.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Renegade-t kéne feléleszteni, Lorenzo Lamas hitelessége semmit se változott!

több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 www.theverge.com/2015/3/24/8284131/x-files-new-series-david-duchovny-gillian-anderson

becsinálok. Twin Peaks-visszatérés, The X-Files-visszatérés...
azzal együtt is, hogy ma már egyik se lehet olyan jelentőségű, mint 20 éve volt, és könnyen lehet, hogy a minőség se lesz meg, az évek óta tartó pletykák ellenére se mertem volna álmodni arról, hogy tényleg összejön. fú, fogalmam nincs, mikor vártam így utoljára sorozatot, mint ezeket 😀
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Senki nem írta még, hogy elkezdődött a Community 6. évada, a nyomozós sorozatokat kedvelőknek pedig erősen ajánlom az HBO-s The Jinx hat részét.

Na meg persze a hamarosan utolsó évadjába forduló Mad Ment, a még mindig fantasztikus és nagyon súlyos Shameless-t, az egyre jobb Vikings-t, könnyed kikapcsolódásként - főleg a Rescue me fanoknak - a Sirens-t. Ja és a Better Call Saul is parádé, nekem jobban tetszik, mint a Breaking Bad.baggio
Six seasons and a movie!

A Shamelessben mostanában vannak zavaró életszerűtlenségek (Lip storyline szinte teljes egészében pl), de azért odabasz hétről hétre.

A Better call Saul egyre jobban megvesz, de maga a plot sokkal gyengébb, mint a Breaking Badé (nyilván egy spinoffnál ez normális) - más kérdés, hogy a BB utolsó két évada szerintem erősen közepes volt, azoknál már most tényleg jobb a BcS.

Perception is reality.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez a Kossuthkifli nem is lett rossz. Minőségre megvan, Rudolf Péter tényleg belerakta mind a 812 milliót. 6 részt mindenképpen megér.JayB
a 2.rész már nézhetetlen volt..
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Senki nem írta még, hogy elkezdődött a Community 6. évada, a nyomozós sorozatokat kedvelőknek pedig erősen ajánlom az HBO-s The Jinx hat részét.

Na meg persze a hamarosan utolsó évadjába forduló Mad Ment, a még mindig fantasztikus és nagyon súlyos Shameless-t, az egyre jobb Vikings-t, könnyed kikapcsolódásként - főleg a Rescue me fanoknak - a Sirens-t. Ja és a Better Call Saul is parádé, nekem jobban tetszik, mint a Breaking Bad.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Bazmeg a Banshee leszedte a fejem az utolsó két résszel. Úristen.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Banshee
| Ahogy Proctor néz az utolsó rész utolsó másodpercében,na az priceless. |

több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Banshee első két rész alapján megvett kilóra, sablon az egész de hihetetlenül szórakoztató. Minőségre meg ott a Fargo, nagyon el van találva a világa, jó színészek, megfogható karakterek, beteg fekete humor. SOA meg Boardwalk után se áll meg az élet! 😛

Főleg ha még ideveszem a Knicket, ami hozza azt a nyers korrajzot amivel bármi le tud nyűgözni. Igaz néha be kell csuknom a hozzáértő szemem, mert anatómiai hitelesség nem mindig szorult a dologba. 😀

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Fargo b@zdmeg, első résznek elég merész, megvett kilóra. 😀
több mint 9 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
csak kár érte, hogy néha nem lehet teljesen érteni a szöveget (tudom, hogy a könyv ilyen)
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szerintem se volt rossz
de jobb lesz ez, majd beindul
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ez a Kossuthkifli nem is lett rossz. Minőségre megvan, Rudolf Péter tényleg belerakta mind a 812 milliót. 6 részt mindenképpen megér.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vikings tartja a színvonalat, egyben bedaráltam a négy új részt.
Még mindig zseniális.

több mint 9 éve
bogjosi New England Patriots 1 179
Bansheeee finálé!! o_o

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
az addiktív szóra gondoltál?
egyébként meg inkább olvasd, még jobbkristof
jogos, ott a pont.

Nem találtam meg könyvben, de nem is kerestem. Egyszerűen jó vételnek gondoltam 10 euróért, megvettem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
az addiktív szóra gondoltál?
egyébként meg inkább olvasd, még jobb
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
de kurva adaptív ez a game of thrones...

| egész eddig megúsztam, hogy nézzem, ma megvettem 10 ajróért a teljes 1. évadot Bécsben, egyhuzamban nézem....
|

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Hihetetlen a Banshee 😀

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hannibal S03: | Zachary Quinto vendégszereplőként látható lesz a Hannibal harmadik évadában. Borzasztóan beteg szerepet várok tőle. | Mikey
Bezony, én is. Nemcsak az AHS miatt, hanem, mert alapból olyan feje van. 😀
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Hannibal S03: | Zachary Quinto vendégszereplőként látható lesz a Hannibal harmadik évadában. Borzasztóan beteg szerepet várok tőle. |
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
| Vártam, hogy kiúszik arc nélkül... | Toca
| az még Chaytontől is erős lett volna. |
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
A legjobban azért örülök, hogy bepótoltam anno a teljes Breaking Bad-et, mert így nézhetem a Better Call Saul-t 😊 Fantasztikus start ez eddig
A Vikings harmadik évada is hozza a szintet, de ott mondjuk érzek némi időhúzó szagot a nagy raidek előtt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal