Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Elég ütős lett az Agents of S.H.I.E.L.D. évadzáró, szvsz jó szezont hoztak idén. | Mikor Mack levágta Coulson kezét az nagyon epic volt |

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A lényeg, hogy a semmi előkapkodott karakterek szerintem nem tartoznak a könyv gyengéi közé.
Mármint nem értek egyet azzal, hogy amiatt lenne "gyenge" a 4. könyv.Vrijbloed
Úgy nézem félreérthető voltam: én nagyon bírtam a 4. könyvet (főleg a Stark lányok szálait). Az 5. könyv meg kimagaslóan a legjobb az összes közül. Csak ami működik a könyvben, az a képernyőn nem biztos, és Baggiot megértem ilyen szempontból. 4. könyvel az az igazi baj, hogy nem egyszerre jelent meg az 5.-kel 😊Gyurma Pappa
Értem. Azokat én is bírom, csak az első 80-100 oldal kellett, hogy megszokjam a könyv "környezetét". Még a Greyjoyok fejezetei is érdekesek voltak.

Az igen. nálam eddig a 3. könyv magasan a legjobb, nagyon kíváncsi leszek majd akkor az 5. könyvre. 😀
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Elkezdtem újra olvasni az összes könyvet angolul, hogy ne legyen majd gondom, amikor megjelenik a 6. könyv, sajnos a vártnál sokkal rosszabbul haladok vele, magamon is meglepődve, nagyon nehezen megy, pedig egyébként napi szinten olvasok angolul üzleti dolgokat stb. Sokkal gyorsabban elfáradtok, mintha magyarul olvasnék...Gyurma Pappa
+1 pontosan ugyanígy vagyok ezzel most én is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
egybe volt tervezve csak utólag derült ki hogy úgy túl hosszú lenne
ha nézed az 5. elejét az a 3. végével azért összekapcsolódik

ha itt tartunk már esz az ideg mert valszeg nem lesz "világpremier" a 6. részre és várni kell a kövi húsvét/karácsonyigNegritis
Köszi, azért raktam smiley-t 😊

Elkezdtem újra olvasni az összes könyvet angolul, hogy ne legyen majd gondom, amikor megjelenik a 6. könyv, sajnos a vártnál sokkal rosszabbul haladok vele, magamon is meglepődve, nagyon nehezen megy, pedig egyébként napi szinten olvasok angolul üzleti dolgokat stb. Sokkal gyorsabban elfáradtok, mintha magyarul olvasnék...

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
A lényeg, hogy a semmi előkapkodott karakterek szerintem nem tartoznak a könyv gyengéi közé.
Mármint nem értek egyet azzal, hogy amiatt lenne "gyenge" a 4. könyv.Vrijbloed
Úgy nézem félreérthető voltam: én nagyon bírtam a 4. könyvet (főleg a Stark lányok szálait). Az 5. könyv meg kimagaslóan a legjobb az összes közül. Csak ami működik a könyvben, az a képernyőn nem biztos, és Baggiot megértem ilyen szempontból. 4. könyvel az az igazi baj, hogy nem egyszerre jelent meg az 5.-kel 😊Gyurma Pappa
egybe volt tervezve csak utólag derült ki hogy úgy túl hosszú lenne
ha nézed az 5. elejét az a 3. végével azért összekapcsolódik

ha itt tartunk már esz az ideg mert valszeg nem lesz "világpremier" a 6. részre és várni kell a kövi húsvét/karácsonyig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
A lényeg, hogy a semmi előkapkodott karakterek szerintem nem tartoznak a könyv gyengéi közé.
Mármint nem értek egyet azzal, hogy amiatt lenne "gyenge" a 4. könyv.Vrijbloed
Úgy nézem félreérthető voltam: én nagyon bírtam a 4. könyvet (főleg a Stark lányok szálait). Az 5. könyv meg kimagaslóan a legjobb az összes közül. Csak ami működik a könyvben, az a képernyőn nem biztos, és Baggiot megértem ilyen szempontból. 4. könyvel az az igazi baj, hogy nem egyszerre jelent meg az 5.-kel 😊

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Akkor majd ne lepődj meg az ötödiken, akkor aztán jönnek "csőstül" az addig seholse volt karakterek. 😊
Ha nem tudnám, hogy 7 könyvre tervezte, 4-5 évente ír meg egy regényt, és 70 körüli az író, akkor azt hinném az 5. könyvet olvasva, hogy ez egy kb. 20 részes könyvfolyam.Sobri Jóska
Nem hiszem hogy zavarna majd, az elején volt furcsa, már hozzászoktam. 😀
Az egyes könyvek eredeti megjelenési éveit nézve Martin kezd "belassulni".

Én szurkolok neki, hogy végig tudja írni. 😀
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Akkor majd ne lepődj meg az ötödiken, akkor aztán jönnek "csőstül" az addig seholse volt karakterek. 😊
Ha nem tudnám, hogy 7 könyvre tervezte, 4-5 évente ír meg egy regényt, és 70 körüli az író, akkor azt hinném az 5. könyvet olvasva, hogy ez egy kb. 20 részes könyvfolyam.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
(nem nézem a sorozatot) A verebeket a könyvben is egyszer csak előkapja Martin. Nyilván van egy ilyen "ohhh a történelem zavaros idejében mindig megjelennek" zönge, de ennyi. Egyébként kb. hasonló kritikák hangzottak el annak idején a 4. könyvvel kapcsolatban is, és a fő hibája a semmi előkapkodott karakterek (meg a 10 oldalon keresztül leírt lakomák 😀)Gyurma Pappa
Pont a 4. könyvet olvasom, ha nem felejtem el, holnap hosszabban reagálok. 😀

A lényeg, hogy a semmi előkapkodott karakterek szerintem nem tartoznak a könyv gyengéi közé.
Mármint nem értek egyet azzal, hogy amiatt lenne "gyenge" a 4. könyv.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Ha ez az egy ilyen lenne, és csak úgy hangulatfestőnek, nem zavarna, de mellettük csak most beemelték még az elméletileg csúcsharcos makulátlanokat kaszaboló hárpia fiait meg a csipetcsapat homokkígyókat, miközben a verebek pedig két rész alatt kezükhöz ragadják a hatalmat királyvárban... Teljesen súlytalan így az egész cselekmény, a negyedik rész végén már külön azért drukkoltam (szerintem nem utoljára), hogy gyakják le Ser Barristant meg a főmakulátlant, hogy végre kevesebb karakter legyenbaggio
no igen, de a könyvhöz képest elég sok kisebb-nagyobb karaktert kihagytak; ami valahol bántó is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
Ha ez az egy ilyen lenne, és csak úgy hangulatfestőnek, nem zavarna, de mellettük csak most beemelték még az elméletileg csúcsharcos makulátlanokat kaszaboló hárpia fiait meg a csipetcsapat homokkígyókat, miközben a verebek pedig két rész alatt kezükhöz ragadják a hatalmat királyvárban... Teljesen súlytalan így az egész cselekmény, a negyedik rész végén már külön azért drukkoltam (szerintem nem utoljára), hogy gyakják le Ser Barristant meg a főmakulátlant, hogy végre kevesebb karakter legyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
(nem nézem a sorozatot) A verebeket a könyvben is egyszer csak előkapja Martin. Nyilván van egy ilyen "ohhh a történelem zavaros idejében mindig megjelennek" zönge, de ennyi. Egyébként kb. hasonló kritikák hangzottak el annak idején a 4. könyvvel kapcsolatban is, és a fő hibája a semmi előkapkodott karakterek (meg a 10 oldalon keresztül leírt lakomák 😀)

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
a verebek ott vannak a könyvben is. valamikor el kellett kezdeni behozni őket, Tywin hiányában meg főleg kell egy főveréb típusú karakter.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
Mindenki egyből ledarálta a GoT négy új részét, azért nem volt róla komment az elmúlt hetekben, vagy végre más is érzi, hogy nincs minden rendben? 😊 én eddig csak a logikátlanságok és a "meg lehetett volna okosabban is oldani" érzés miatt húztam a számat, de ilyen semmiből előkapott főverebekkel meg hárpia fiaival szerintem már az eddig relatíve koherens történet is kezd szétcsúszni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Valaki aki angol tudó leírná nekem ennek a tömör lényegét!
Ha van fölös pár perce...
Előre is köszi!

 www.bleedingcool.com/2015/01/16/todd-mcfarlane-talks-new-spawn-direction-possible-animated-series/
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Banshee... 2/6. Ez a Proctor hihetetlen bmeg.

2/7 eleje... Neeee.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Nem tudom, mennyire pontos, de a wikin úgy írták hogy a templomos feltámadós jelenetet Björnnel társítható. Tud valaki erről valamit?Gergőbácsi
 tortenelmiportre.blog.hu/2014/11/11/bjorn_ragnarssonbraxa88
köszönöm

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem tudom, mennyire pontos, de a wikin úgy írták hogy a templomos feltámadós jelenetet Björnnel társítható. Tud valaki erről valamit?Gergőbácsi
 tortenelmiportre.blog.hu/2014/11/11/bjorn_ragnarsson
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Nem tudom, mennyire pontos, de a wikin úgy írták hogy a templomos feltámadós jelenetet Björnnel társítható. Tud valaki erről valamit?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy kicsit erősebb is lehetett volna ez a Vikings évadzáró.
A közepéig jó volt, mondjuk a csattanó szerintem eléggé várható volt, én legalábbis valahogy sejtettem, hogy mi lesz, de a végén vártam volna még valami pluszt. Az, ami történt, nem lepett meg, már pár résszel ezelőtt, a varázsló jövendölésénél egyértelmű volt, hogy végződik a Rollo-szál.Stez
Rollo sorsát nekem elspoilrezték már a töri-fakton 😕

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy kicsit erősebb is lehetett volna ez a Vikings évadzáró.
A közepéig jó volt, mondjuk a csattanó szerintem eléggé várható volt, én legalábbis valahogy sejtettem, hogy mi lesz, de a végén vártam volna még valami pluszt. Az, ami történt, nem lepett meg, már pár résszel ezelőtt, a varázsló jövendölésénél egyértelmű volt, hogy végződik a Rollo-szál.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Vikings

"Majdnem ezer embert vesztettünk, nem tudunk áttörni a falon, és közeleg a tél."
😀
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Vikings megint óriásira sikeredett.
Stez
Én picit többet vártam ettől a résztől, de szórakoztató volt ennek ellenére. Érdekes utolsó rész lesz. 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vikings megint óriásira sikeredett.

Mondjuk ha | Ragnar meghal, akkor szerintem lassan le is lehet húzni a rolót. Ebben az évadban kissé háttérbe szorították, de még mindig egyértelműen a top. De kíváncsi vagyok, mivel a legenda szerint ugye abszolút nem így hal meg, viszont amennyire lenyomorították őt, fura lenne, ha felépülne | .

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 551
Banshee első évada összeségében tetszett, de azért vannak kétségeim. Azt még elnézem hogy számos jelenetben 200hp-val kezdhetnek a karakterek, meg hogy Hood körmére sose néznek komolyabban rá, meg pont Usakiaban nem perelik szarrá, de hogy abból hamar elegem lesz ha a sztori elmegy sablonparádéba az már biztos.
Cserébe klassz beszólások meg párbeszédek vannak, az akció is akció a javából. Ha csak néha tudnak egy varatlant húzni a sztoriba tökéletes kikapcsolódás lesz a továbbiakban is.Geeri
nyugodtan nézd tovább😊 'a verekedések lövöldözések ellenére' rendben van a maga kategóriájában...