Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nekem olyan a GoT, mintha a Miami helyszínelőket nézném. Lassan már saját maga paródiája.
Évad felénél talán egy sárkányos jelenetet kitudnék emelni, amúgy meg mintha a Hobbitot nézném.
Ide megyek, oda megyek. Közbe random faszságok, inkább visszamegyek.

Eddig szerettem és minden elismerésem a sorozaté volt, de számomra már egy semmitmondó dögunalom lett.
A ZS kategóriás Gotham évadzárót jobban élveztem, mint ebből bármelyik részt.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
inkább nézem a Vikingeket majd 😀

meg valamikor nekiállok a 10. supnatnak és a 8. TBBT-nek egybe (persze csak a witcher 3 kitolása után 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
ez az évad meg rémgyengebraxa88
Végre egyetértünk! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lol | eddig is csak agyaltam hogy folytassam-e a sorozatot valaha (első évad után a 2. kiakasztott az eltérések miatt
de ez a Sansa - Ramsay házasság végképp elvette a kedvem akkor
pedig Arya érdekelne mit művel Bravosban
| Negritis
akkor ne nézd már már csak nyomokban lehet felfedezni vmit is a könyvekből
amugy Arya Bravosban van, de egyáltalán nem azt csinálj a feketefehér házban mint a könyvben

nagyon átírták, de a legtöbb helyen nem lett jobb ezzel a sorozat.
pl | mostani dornei jelenet is vicc volt... |
ez az éved meg rémgyenge
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
Mindenképp alternatív befejezés lesz, bár a történet feloldását épp tudják a sorozatkészítők, mert azt megosztotta velük Martin

 grrm.livejournal.com/427713.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Ja, én kérek elnézést, hogy ilyen apró eltérések vannak a könyvhöz képest? 😀

Már régóta gondolkozom, hogy elolvassam őket, lehet, hogy itt lenne az ideje, mondjuk a frász gondolná, hogy ilyen dolgokat is átírnak a sorozatban.Stez
elvileg alternatív befejezése lesz a 7.-8. évad környékén ameddig az utolsó könyv 99% h nem jön ki 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
lol | eddig is csak agyaltam hogy folytassam-e a sorozatot valaha (első évad után a 2. kiakasztott az eltérések miatt
de ez a Sansa - Ramsay házasság végképp elvette a kedvem akkor
pedig Arya érdekelne mit művel Bravosban
|

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, én kérek elnézést, hogy ilyen apró eltérések vannak a könyvhöz képest? 😀

Már régóta gondolkozom, hogy elolvassam őket, lehet, hogy itt lenne az ideje, mondjuk a frász gondolná, hogy ilyen dolgokat is átírnak a sorozatban.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem olvastam a könyveket, de ugye Theon megszívatása elég hamar volt, már az kemény volt, de ez vitte a prímet. 😀
Btw | a fél GOT-világ arra várt szerintem, hogy mikor veszíti el a szüzességét Sansa, ez elég csattanós lett, hogy a legnagyobb elmebeteg állat találta meg. | 😀Stez
Theon szivatása is az 5.ben volt
| könyvben amugy még betegebb volt, mert Theonnak be kellett nedvesítenie a lányt 😀 (a könyvben nem Sansa lett Ramsay felesége) |
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem olvastam a könyveket, de ugye Theon megszívatása elég hamar volt, már az kemény volt, de ez vitte a prímet. 😀
Btw | a fél GOT-világ arra várt szerintem, hogy mikor veszíti el a szüzességét Sansa, ez elég csattanós lett, hogy a legnagyobb elmebeteg állat találta meg. | 😀

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na, a mostani GOT-ban volt végre egy-két jó rész.
| Ramsey még mindig priceless, mekkora egy geci | . 😀 Ettől függetlenül nekem még nagyon gyenge ez az évad eddig.Stez
| 5. könyvbe teljesedik ki Ramsay Bolton | 😀Negritis
mivel másik könyvben nem is szerepelt 😛 (2.ban egy nagyon kis részben)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
De szép vége lett a Mad Mannek, bár | Don szála kaphatott volna talán jobb kidolgozást is. A világnak kólára van szüksége! |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Na, a mostani GOT-ban volt végre egy-két jó rész.
| Ramsey még mindig priceless, mekkora egy geci | . 😀 Ettől függetlenül nekem még nagyon gyenge ez az évad eddig.Stez
| 5. könyvbe teljesedik ki Ramsay Bolton | 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, a mostani GOT-ban volt végre egy-két jó rész.
| Ramsey még mindig priceless, mekkora egy geci | . 😀 Ettől függetlenül nekem még nagyon gyenge ez az évad eddig.

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
este jön a Mad Men utolsó része... 😕 talán minden idők legjobb sorozata, ha az újranézhetőségi faktort is beleveszem, akkor egyértelműen azbaggio
én most a Wire-t kezdtem el darálni, arra is ezt mondják 😊Dexxter Tailor
a Wire is nagyon jó, nyilván, de a Mad Men teli van brutális mennyiségű kulturális utalással (nemcsak könyvek, filmek, zenék formájában, hanem olyan apró finomságokkal is, mint hogy a sorozat első évadában - 1960-ban - még nyíltan piáltak az irodában a dolgozók, az utolsóban - 1970-ben - már el kellett rejteni az üvegeket valahova)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
este jön a Mad Men utolsó része... 😕 talán minden idők legjobb sorozata, ha az újranézhetőségi faktort is beleveszem, akkor egyértelműen azbaggio
én most a Wire-t kezdtem el darálni, arra is ezt mondják 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
este jön a Mad Men utolsó része... 😕 talán minden idők legjobb sorozata, ha az újranézhetőségi faktort is beleveszem, akkor egyértelműen az


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
attól hogy Supergirl nem kéne ennyire szarnak lennie 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jézusom de ergya
Negritis
supergirl.. naná h ergya
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én még nem álltam neki a Supnat 10. évadnak mert már az előző is necces volt
de cserébe berendelték a 11.et ...Negritis
Persze, már korábban, de én igazából már a legutolsó 2-3 évadban sem látom, hogy merre akarna haladni az egész. Az évadzárók olyanok, hogy ha nem tudnám, eszembe nem jutna, hogy ez tényleg a záró, semmi sem történik, és belekezdenek egy-egy szálba, amit erőltetnek fél évadon át, majd a végén kb. félbehagyják.

Nekem az utolsó, amire emlékszem, hogy tényleg bejött, az a Lucifer-féle szál. Utána rátértek keményen az angyalokra, aminek se eleje, se vége kb. azóta sem. Az állandó szerencsétlenkedés pedig a pecséttel, az is fárasztó már, mintsem izgalmas lenne.

És ami még zavar, a Lucifer-évad óta nem találkoztam olyan főgonosszal, akire azt mondtam volna, hogy kemény gyerek. 😀 Crowley, leviatánok vicc, Metatron vicc, a folyton felbukkanó kemény angyalok meg démonok is viccesek, a boszorkányok végképp, Castiel karaktere meg egyre fölöslegesebb lesz, kicsit úgy érzem, hogy nagy közönség kedvencként nem akarják kiírni a sorozatból, pedig már jó ideje semmi, csak szenvedés, és az lenne a legjobb, ha kinyírnák végre.

Persze egy-egy rész mindig akad, ami jó, meg pár felbukkanó arc, mint például korábban a Halál, de összességében már csak azért nézem, mert kilenc évad után nem akartam abbahagyni, amolyan kötelező. Pont mint a Blacklist és az Agents of Shield, de sokszor az Arrow-n is elalszom kis túlzással, főleg ezeken az egyre nevetségesebb flasheken, amikben Oliver régi dolgait mutatják be.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
jézusom de ergya

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
én még nem álltam neki a Supnat 10. évadnak mert már az előző is necces volt
de cserébe berendelték a 11.et ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elég ütős lett az Agents of S.H.I.E.L.D. évadzáró, szvsz jó szezont hoztak idén. | Mikor Mack levágta Coulson kezét az nagyon epic volt | Wester
Ízlések és pofonok, én ezzel és a Blacklisttel már úgy vagyok az évad felétől kezdve, hogy csak kötelezőből nézem meg, de szó szerint idegesít már. Előbbiben Skye állandó rinyálása és szerencsétlenkedése, utóbbiban meg a halhatatlan Lizzy, aki minden terminátort kinyír, a legképzettebb gyilkosokat is röhögve kicsinálja, de persze sosem derül ki, hogy Reddington miért is nyalja a fenekét másfél éve. 😀

Mindkettőt nagyon erőltetettnek gondolom már.

Mondjuk Supernatural is az, de azért az csak a tizedik évadnál jár, és az utóbbi részek mondjuk nem voltak annyira unalmasak, inkább az éved elején aludtam el. Mondjuk ott sem látom, hogy haladnának végre valamerre az események. 😀

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 553
... furcsa, hogy a Tyrant sorozat még fel sem merült...