Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Most egyébként engem Thompkins néni is kurvára idegesít. 😀 Túlságosan is sokat szerepel, és a folyamatos bájolgása az őrületbe kerget. 😀Stez
Baccarin a legcoolabb színésznő, hogy lehet belőle sok? 😊 Csillagkapu, Serenity, V, de volt már Talia al Ghul hangja is. Szerintem jól eltalálták a kémiát Thompkins és Gordon között. Inkább ő, mint Fish monoton egyszínű karaktere, ami már régen az unalomba fulladt.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Banshee
| Most már kezd unalmas lenni,hogy az öreg Chaytont nem lehet megölni sehogy😀 |

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jah, valóban egyre jobb ez a Gotham, bár engem Bruce és egyébként Selina is irritál még mindig 😀
| Joker király volt, csak félek, most csomó ideig abszolút nem látunk belőle semmit sem. Az utalások is egyre jobbak, mint például a végén, hogy nevezik majd el a cirkuszosok a gyereküket, ha lesz, ami ugye a célzás volt a távoli jövőre, és Robinra, mivel ugye a cirkuszosok a végén az ő szülei voltak. Scarecrow is jó volt. Fishmooney szál unalmas lenne, de kaptunk belőle kb. négy jelenetet, belefért, most meg várhatóan az is felpörög majd. |

Most egyébként engem Thompkins néni is kurvára idegesít. 😀 Túlságosan is sokat szerepel, és a folyamatos bájolgása az őrületbe kerget. 😀
De amúgy tényleg egyre jobb, most már kezdem úgy érezni, hogy nem egy B-kategóriás sorozat. 😀
Amúgy Süti, Dollmakerre már volt utalás, még a gyerekrablásos résznél. Szóval nem lesz nagy meglepetés, ha ismét feltűnik. | Ő volt a doktor. |

több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Gotham:
| na madárijesztő után megkaptuk végre Jokert is, a srác kegyetlen jól alakította szvsz | Wester
Ráadásul hangulatban már inkább hasonlít a Keaton-féle Batman filmekre, mint egy zs kategóriás krimire. Kis Bruce is elég jól felvette a tempót, az utóbbi részekben nem éreztem idegesítőnek. Egyedül a Fish Mooney vonal még olyan "meh... | azon meg a következő részben dobhatnak egy nagyot a manager kilétével. |
Aki valószínűleg a | Dollmaker. |
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
elkezdtem "darálni" az X Aktákat
és hát érződik, hogy ez a szellemi atyja a Supernatural-nek és a Fringe-nek is
kicsit rosszul öregedett (nálam) de az első 5-6 rész jó volt
kiváncsian várom a többitNegritis
a végtelen határokat néznéd inkábbbaggio
ezután Twin Peaks jön amúgy 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
elkezdtem "darálni" az X Aktákat
és hát érződik, hogy ez a szellemi atyja a Supernatural-nek és a Fringe-nek is
kicsit rosszul öregedett (nálam) de az első 5-6 rész jó volt
kiváncsian várom a többitNegritis
a végtelen határokat néznéd inkább


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
elkezdtem "darálni" az X Aktákat
és hát érződik, hogy ez a szellemi atyja a Supernatural-nek és a Fringe-nek is
kicsit rosszul öregedett (nálam) de az első 5-6 rész jó volt
kiváncsian várom a többitNegritis
az első 5-6 részben benne van a mutáns örvényféreg meg a gumiember is, nem? 😊slowmotion
a gumiember igen, az örvényféreg még nem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
elkezdtem "darálni" az X Aktákat
és hát érződik, hogy ez a szellemi atyja a Supernatural-nek és a Fringe-nek is
kicsit rosszul öregedett (nálam) de az első 5-6 rész jó volt
kiváncsian várom a többitNegritis
az első 5-6 részben benne van a mutáns örvényféreg meg a gumiember is, nem? 😊
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
elkezdtem "darálni" az X Aktákat
és hát érződik, hogy ez a szellemi atyja a Supernatural-nek és a Fringe-nek is
kicsit rosszul öregedett (nálam) de az első 5-6 rész jó volt
kiváncsian várom a többit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Két újabb év a Last Week tonightnak! Mindegyik "szezonban" 35 rész, kötelező, pláne Jon Stewart visszavonulása után


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Gotham:
| na madárijesztő után megkaptuk végre Jokert is, a srác kegyetlen jól alakította szvsz |

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Ismerősöm pár napja ajánlotta a Banshee-t, mint megtekintésre ajánlott sorozatot.
Így az első évad végére érve, én inkább a megtekintése kötelező szavakat használnám.
Odab*sz rendesen.Mikey
És az még csak az első évad.Hidd el utánna indul csak be igazán😊
A jelenleg futó sorozatok közül talán a legjobb.Kenny
Valaki ezt szólta a soa-ra is aztán elkezdtem és megtetszett. Belevágok ebbe is!Geeri
Csak azért lehet a Banshee a most futó legjobb sorozat,mert a SOA-nak vége lett 😕

több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ismerősöm pár napja ajánlotta a Banshee-t, mint megtekintésre ajánlott sorozatot.
Így az első évad végére érve, én inkább a megtekintése kötelező szavakat használnám.
Odab*sz rendesen.Mikey
És az még csak az első évad.Hidd el utánna indul csak be igazán😊
A jelenleg futó sorozatok közül talán a legjobb.Kenny
Valaki ezt szólta a soa-ra is aztán elkezdtem és megtetszett. Belevágok ebbe is!

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Ismerősöm pár napja ajánlotta a Banshee-t, mint megtekintésre ajánlott sorozatot.
Így az első évad végére érve, én inkább a megtekintése kötelező szavakat használnám.
Odab*sz rendesen.Mikey
És az még csak az első évad.Hidd el utánna indul csak be igazán😊
A jelenleg futó sorozatok közül talán a legjobb.

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
Ismerősöm pár napja ajánlotta a Banshee-t, mint megtekintésre ajánlott sorozatot.
Így az első évad végére érve, én inkább a megtekintése kötelező szavakat használnám.
Odab*sz rendesen.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
 indavideo.hu/video/Vlagyimir_vs_Janos

😀😀

több mint 9 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Hood lànya ràadàsul igen csúnya csòrikàm. Nyilvàn egy pucérkodós sorozatban igyekeznek a készîtõk a minor karaktert aszexuàlissà sminkelni a borzasztò hajszinek mellett de nem kell nagyon erõlködni.Höri


Hát nem tudom, hogy csúnyácska-e, bár ízlések és pofonok. Én a színésznőről beszéltem, az más kérdés, hogy mit művelnek vele a stylist-ok a szerepe miatt. Szerintem jó kis csaj, nekem jobban tetszik mint a többi, a maradék, bár az indián rendőrcsaj se néz ki rosszul.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hood lànya ràadàsul igen csúnya csòrikàm. Nyilvàn egy pucérkodós sorozatban igyekeznek a készîtõk a minor karaktert aszexuàlissà sminkelni a borzasztò hajszinek mellett de nem kell nagyon erõlködni.

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Szemetek kinyírták | Shiobant | 😥
A jónőket fordított sorrendben irtják a Banshee-ben. Most akkor Lili Simmons következik, felkészül Hood lánya.gyurczi
Hood lánya | azon kívül, hogy folytatja szülei szép hivatását | sok vizet ahhoz nem zavar, hogy megöljék. Most | Chaytonon a sor | , és az bizony nagyon csúnya lesz.
Plusz ha Jobot ki merészelik nyírni, részemről kasza (kit akarok átverni)

Mindig jövőre
több mint 9 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Szemetek kinyírták | Shiobant | 😥
A jónőket fordított sorrendben irtják a Banshee-ben. Most akkor Lili Simmons következik, felkészül Hood lánya.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
végére értem a Boardwalk Empirenek. hát a sorozatfinálé olyan volt az az utolsó két évad, színtelen, szagtalan, unalmas, semmilyen. kár érte sokkal több volt ebben a sorozatban még az első 3vad után.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Better call Saul pilot nem vett meg - nem volt rossz, de főszerepben azért annyira nem erős a karakter, és nem tetszettek a kikacsintások a Breaking Bad fanek felé sem.Jakehomer
ha nem tudnám, hogy mi lesz Saulból Jimmyből, akkor nem biztos, hogy érdekelne a folytatás, de így azért én kifejezetten lelkes vagyok. A 2. részt nem láttam még.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Újranéztem a M.A.S.H filmet és a sorozat első két évadát, viszont a 3-11. pvadot az istennek nem tudom előkeríteni (amiben nyilván az én erősen korlátozott hozzáértésem is benne van...). Valakinek esetleg tippje vagy letöltött sorozata nem akad?somoskovig
kalózkikötőn fenn van a teljes kollekció, 45 gb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
A Better call Saul pilot nem vett meg - nem volt rossz, de főszerepben azért annyira nem erős a karakter, és nem tetszettek a kikacsintások a Breaking Bad fanek felé sem.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
itt kaptam a tippet a Wilfredre, és kurvára bejött, bár a befejezés nagyon nem tetszett :\

| Alapból tökre örültem volna, ha Ryan a végén összejön Jennával, full megérdemelte volna,bár Drew is egy full szerethető (background) karakter. Az utolsó 2 rész ahogy volt össz nem tetszett, az utolsó előtti nagyon komoly volt, de nagyon lesújtó volt, hogy Wilfred is meghalt, Jenna is lelépett...Nagyon nagyon nem ilyen befejezésre vártam, tökre el bírtam volna viselni, ha az egész sorozatra jellemző abszurditás lett volna a fő tényező a végén is, miért lett volna baj, ha Ryan + Jenna összejönnek és velük él Wilfred...vagy legalább tényleg elvezeti a boldogságba Ryant...ami kinda így is megvolt...mindegy, össz nagyon tetszett, az utolsó két rész viszont nagyon nem...a Boardwalknál nem volt happy end, ok, de egy ilyen vidám vígjátéknál (ami sokkal több mint vidám vígjáték!) igazán belefért volna egy kis fairy tail... | Borbinho
Bezony, én is most fejeztem be, és teljesen a hatása alatt vagyok még mindig.

Szerintem jó lett a befejezés! Volt egy ilyen tippem, csak nem mertem magamnak se kimondani. | Olyann emberi, szomorú, életszerű volt a vége. Igen, lesújtó, de mégis mosolyt fakaszt az arcodra. Ne felejtsd el az utolsó résznél az idézetet! Az a lényege mindennek, ennek a sorozatnak is. Egyes elméletek szerint, Ryan meg is halt a 2. koktél után...Vígjátéknak indult, kb az első évad, utána komolyabb dolgokat kezdett l boncolgatni, és megvoltak az agyament részek is. Óóóóó, és gondolj az első rész idézetér, ott van a sorozatnak a megoldása, csak persze akkor mi ezt nem tudhattuk: "Sanity and happiness are an impossible combination" 😀 |

Jason Gann meg egy istenverte zseni! 😀 Nagyon hiányozni fog ez a sorozat!

""