Társasjátékok

14 feliratkozó

4 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
 telex.hu/after/2023/11/21/a-jo-bornak-nem-kell-ceger-de-tarsasjatek-igen
empty taxi
Érdekes... sajnos nem voltam TÜ-n most, de ez a játék több okból is érdekes - pl az első komolyabb Pierrot játék, és ez a fekete dizájn/színskála is meglepett elsőre - nekem ebből eléggé az jön le, hogy minél messzebb próbálják pozicionálni a Viticulture-től.

A mechanizmusokra kíváncsi leszek mit tud, mert igazából a cikkből pont az nem jött át... bár nem is ez a célja persze.

PS: remélem írnak az egész TÜ-ről is, pláne hogy idén pont nem tudtam menni (a bejutás ahogy hallom, megint egy sikersztori volt..), és nem csak erről az 1 db játékról.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
4 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 telex.hu/after/2023/11/21/a-jo-bornak-nem-kell-ceger-de-tarsasjatek-igen


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
4 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
 www.fanatics.co.uk/en/nfl/shield-merchandise/nfl-american-football-billionaire-board-game/o-3549+t-25820487+p-235869544510+z-9-1169520391

majd írok róla review-t, ha megérkezik 😊

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
6 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 ng.24.hu/kultura/2023/09/06/tobb-ezer-eves-tarsasjatekot-talaltak/?_gl=1*b3tq1b*_gcl_au*MjA1MDQ4NTM4NS4xNjkyNjE1ODIy


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
9 hónapja
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
 telex.hu/szorakozas/2023/06/13/ennek-a-tarsasjateknak-kotelezo-olvasmanynak-kene-lennie
empty taxi
Érdekesnek tűnik, kár hogy csak egyszer játszható.
Tudtok hasonlóakat? (a cikkben említetteken kívül)
9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
 telex.hu/szorakozas/2023/06/13/ennek-a-tarsasjateknak-kotelezo-olvasmanynak-kene-lennie


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
11 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
RIP Klaus Teuber! 😕

Ha van egy ember, akinek az egész mai társasjáték-boom köszönhető - akkor az ő (volt).

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
 telex.hu/szorakozas/2023/02/22/homalyrev-brass-birmingham-tarsasjatek-toplista
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Húbaszki, a Pandemic így elsőre nem egyszerű... főleg ha benéz egy-két dolgot az ember. Viszont sikerült a legutolsó pillanatban győzelemre menteni a legelső játékomat, márpedig egy gyakorló ocd-snek/félautistánaj minden játékot meg KELL nyernie 😊
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
na, kinél mik a legjobb társasok, amiket idén hozott a Jézuska?
kristof
Jumanji (a régi filmre adaptált), illetve a 7 csoda, utóbbival még ismerkedünk (elég bonyolultnak tűnik), előbbi inkább gyerekeinknek jó.
csi77
a 7 csoda abszolút nem bonyolult, le lehet tolni 1 kört kb 20 perc alatt. ha a nehezített verziót választjátok az talán 30 perc 😊 mi nagyon szeretjük.
idén a A Nyugati Királyság Építőmesterei jött. eddig fasza 2 játék alapján.

több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 318 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
na, kinél mik a legjobb társasok, amiket idén hozott a Jézuska?
kristof
Hú nálunk ez a kari nagyon társasjátékosra sikeredett.
Én egyeztetés nélkül vettem egy Hotelt, sajna már régi kék dobozosat nem találtam sehol, de én imádom, bár rohadt hosszú tud lenni.
Aztán a gyerek miatt jött egy Fel ne ébreszd Aput (bugyuta); Csillagvadászok, Ticket to Ride (logikai gondolkodásra késztetnek, szuper kisiskolásoknak); Macskák szigete (holnap "nyitjuk meg).
Ja, és unokaöcsém kapott egy Micro macro crime city 2-t, az nekem nagyon bejött, bár elég drága ahhoz képest, hogy ló.sz.r sincs benne!

Szerkesztette: Stoki
több mint 1 éve
Teabee Denver Broncos 715
Tőlünk/hozzánk érkezett a csokis Azul, A Mars terraformálása, meg az Equinox. Mind kurva jó.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Gyerekek megkapták a Cluedot meg a Pandemicet. Mondjuk eddig kihalt mindig az emberiség, de majd a család agya is elkezd játszani egyszer.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
marvel uniteddel lettem gazdagabb, de sajnos csak januárban lesz tesztelve
Negritis, a vajda
Büszke vagyok rád!
shawnka
főleg Bate tweetjei győztek meg 😀
Negritis, a vajda
hát de azokban is szerepelt Zsombor 😮
kristof
tisztában vagyok vele 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
marvel uniteddel lettem gazdagabb, de sajnos csak januárban lesz tesztelve
Negritis, a vajda
Büszke vagyok rád!
shawnka
főleg Bate tweetjei győztek meg 😀
Negritis, a vajda
hát de azokban is szerepelt Zsombor 😮
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
marvel uniteddel lettem gazdagabb, de sajnos csak januárban lesz tesztelve
Negritis, a vajda
Büszke vagyok rád!
shawnka
főleg Bate tweetjei győztek meg 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Családnak én társast ajándékoztam idén, alapvetően annyira nem szeretnek társasozni, de néhánnyal igen (pl a Catan nagy favorit volt mindig).
Szóval a Ticket to Ride volt az ötletem, és legalább hatszor előkerült eddig 😊
több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
marvel uniteddel lettem gazdagabb, de sajnos csak januárban lesz tesztelve
Negritis, a vajda
Büszke vagyok rád!
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Juharvölgy nekem annyira nem jött be, az Ark Nova viszont régóta tervben van. én magamat egy Cascadiával leptem meg, ill. kaptam egy Királyné kertjés Azult. (nekem sokkal jobban bejön, mint a 2 ill. 3, bár némileg változott a mechanika is.)
kristof
Juharvölgy nem volt rossz, nekem bejött - bár picit komplexebb volt, mint amire számítottam... kicsit korainak érzem a 8+ jelölést rajta.

Az Ark Nova se volt rossz, de nem érzem a hype-ot jogosnak... elég látványosan sokat "lopott" Mars Terrától, meg ügyesen belevegyített egy-két népszerű/kedvelt mechanizmust innen-onnan, látszik hogy jól meg lett csinálva... de valahogy 2 játék után nekem egyelőre inkább csak nagyon jó játék, mint kiváló.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
marvel uniteddel lettem gazdagabb, de sajnos csak januárban lesz tesztelve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Juharvölgy nekem annyira nem jött be, az Ark Nova viszont régóta tervben van. én magamat egy Cascadiával leptem meg, ill. kaptam egy Királyné kertjés Azult. (nekem sokkal jobban bejön, mint a 2 ill. 3, bár némileg változott a mechanika is.)
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
K2-t hozott, én meg most a post-krimbó/pre-nyújír akcióból zsákoltam egy Enciklopédiát és egy Luna Marist még gyorsan.

Játszani pedig a K2-t, Juharvölgyet és Ark Novát próbáltuk ki (utóbbi már néhány hónapja tervben volt), meg viccből egy kis bridzset, de az inkább volt beszélgetéses/borozgatós, mint véresen komolyan vevős.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
na, kinél mik a legjobb társasok, amiket idén hozott a Jézuska?
kristof
Jumanji (a régi filmre adaptált), illetve a 7 csoda, utóbbival még ismerkedünk (elég bonyolultnak tűnik), előbbi inkább gyerekeinknek jó.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
na, kinél mik a legjobb társasok, amiket idén hozott a Jézuska?
kristof
Fröccs. Gyereknek meg Kígyózó férgek, de az is tetszik nekem is😊
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
na, kinél mik a legjobb társasok, amiket idén hozott a Jézuska?